Haukkavuoren hiihdot VSH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 7.2.2015
Kilpailun alkamisajankohta 11:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 4.2.15 18:59:59
Kilpailun nimi Haukkavuoren hiihdot VSH
Kilpailun numero 662
Kilpailupaikka Pöytyä
Kilpailupaikan osoite Haukkavuorentie 43, 21870 Riihikoski
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1
N08,M08 1 km, N10,M10 2,5 km, N12,M12,N14 3 km, M14,N16,N18,N20,Nyl,N35,N45,M60,M70 5 km, M16,M18,M45,M50 8 km, M20,M35,Myl 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Pöytyän Urheilijat
Seuranumero 10345823
Yhteyshenkilö Salmi Veikko
Lähiosoite Haukkavuorentie 43
Postiosoite 21870 Riihikoski
Puhelin
GSM 040 527 8847
Fax
WWW-osoite www.poytyanurheilijat.fi
Sähköposti pourh@saunalahti.fi
Ilmoittautumiset 4.2.2015 klo 19:00 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut 15 EUR per osallistuja, alle 16v. 10 EUR
Pankki ja tilinro Pöytyän Urheilijat IBAN FI47 5380 0820 0040 17 tai MR
Tiedustelut ja lisäinfo Veikko Salmi 040 5278847 tai pourh@saunalahti.fi
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa HUOM! 08-sarjan matka muuttunut, kilpailuissa sarjalaiset hiihtävät 1 km.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M08 7.2. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M08 7.2. Kasperi Kinnunen 2007 Pöytyän Urheilijat
M08 7.2. Onni Armas Ilmari Kuusela 2008 Raision Kuula
M08 7.2. Aleksander Onnela 2007 Skiteam 105
M08 7.2. Benjamin Vuoristo 2007 Vehmaan Kiisto
M10 7.2. Aleksi Tattinen 2005 Alastaron Urheilijat
M10 7.2. Lauri Onnela 2006 Alastaron Urheilijat
M10 7.2. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M10 7.2. Eemil Lehtinen 2006 Liedon Luja
M10 7.2. Elias Lindroos 2005 Pargas IF
M10 7.2. Niilo Lempiäinen 2006 Perniön Urheilijat
M10 7.2. Otso Rokka 2006 Perniön Urheilijat
M10 7.2. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M10 7.2. Otto Syrjälä 2006 Pöytyän Urheilijat
M10 7.2. Ville Pitkänen 2005 Pöytyän Urheilijat
M10 7.2. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M10 7.2. Niilo Virta 2005 Valkeakosken Haka
M10 7.2. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M12 7.2. Aleksi Vuorinen 2003 Alastaron Urheilijat
M12 7.2. Santeri Pirttimäki 2003 Alastaron Urheilijat
M12 7.2. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M12 7.2. Nico Hyppönen 2003 Kosken Kaiku
M12 7.2. Sampo Kalevo 2004 Liedon Luja
M12 7.2. Kevin Österås 2004 Pargas IF
M12 7.2. Oscar Furu 2003 Pargas IF
M12 7.2. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M12 7.2. Sauli Siltanen 2003 Perniön Urheilijat
M12 7.2. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M12 7.2. Niklas Salonen 2004 Pöytyän Urheilijat
M12 7.2. Niklas Vuohijoki 2004 Pöytyän Urheilijat
M12 7.2. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M12 7.2. Verneri Vesala 2004 Tammelan Ryske
M12 7.2. Daniel Vuoristo 2004 Vehmaan Kiisto
M12 7.2. Eemil Isolauri 2004 Vehmaan Kiisto
M14 7.2. Väinö Laivo 2001 Kalannin Vankka
M14 7.2. Alex Virtala 2002 Pargas IF
M14 7.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M14 7.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M14 7.2. Magnus Österås 2001 Pargas IF
M14 7.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M14 7.2. Atte Saastamoinen 2001 Perniön Urheilijat
M14 7.2. Aleksanteri Laaksonen 2002 Pöytyän Urheilijat
M14 7.2. Ernesti Kemppainen 2002 Pöytyän Urheilijat
M14 7.2. Leevi Multamäki 2002 Pöytyän Urheilijat
M14 7.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M14 7.2. Mikko Raitala 2001 Skiteam 105
M14 7.2. Setti Pirkola 2001 Skiteam 105
M14 7.2. Lauri Suolahti 2002 Tammelan Ryske
M14 7.2. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M16 7.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M16 7.2. Janne Vuorentausta 2000 Kosken Kaiku
M16 7.2. David Enberg 2000 Pargas IF
M16 7.2. Joonas Vuohijoki 2000 Pöytyän Urheilijat
M16 7.2. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M16 7.2. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M16 7.2. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M18 7.2. Jarno Vuohijoki 1998 Pöytyän Urheilijat
M18 7.2. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
M35 7.2. Kimmo Höijer 1970 Pöytyän Urheilijat
M35 7.2. Timo Juusti 1965 Skiteam 105
M40 7.2. Pasi Saastamoinen 1972 Kontiolahden Urheilijat
M45 7.2. Mika Kilpeläinen 1968 Loimaan Jankko
M45 7.2. Vesa Erkkilä 1968 Pargas IF
M45 7.2. Heikki Sorvoja 1969 Pöytyän Urheilijat
M45 7.2. Seppo Kauppinen 1968 Pöytyän Urheilijat
M50 7.2. Seppo Henriksson 1965 Pöytyän Urheilijat
M70 7.2. Timo Marttila 1942 Pöytyän Urheilijat
M70 7.2. Pauli Koppinen 1943 Vantaan Hiihtoseura
MYL 7.2. Anton Ahvenlampi 1993 Paimion Urheilijat
MYL 7.2. Niklas Wihlman 1985 Pargas IF
MYL 7.2. Kalle Henriksson 1994 Pöytyän Urheilijat
MYL 7.2. Kasper Hirvilampi 1993 Pöytyän Urheilijat
MYL 7.2. Samuli Alikeskikylä 1993 Pöytyän Urheilijat
MYL 7.2. Toni Tainio 1990 Pöytyän Urheilijat
N08 7.2. Ida Mäki 2007 Alastaron Urheilijat
N08 7.2. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N08 7.2. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N08 7.2. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N08 7.2. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 7.2. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N10 7.2. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N10 7.2. Ilona Laine 2006 Kosken Kaiku
N10 7.2. Ada Jokinen 2005 Liedon Luja
N10 7.2. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N10 7.2. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N10 7.2. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N10 7.2. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N10 7.2. Emmi Virtala 2005 Pargas IF
N10 7.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N10 7.2. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N10 7.2. Jenna Haltsonen 2005 Pöytyän Urheilijat
N10 7.2. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N10 7.2. Milla Kavander 2005 Pöytyän Urheilijat
N10 7.2. Oona Erkkilä 2005 Raision Kuula
N12 7.2. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N12 7.2. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N12 7.2. Sofia Enberg 2003 Pargas IF
N12 7.2. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N12 7.2. Aurora Laaksonen 2004 Pöytyän Urheilijat
N12 7.2. Sara Syrjälä 2004 Pöytyän Urheilijat
N12 7.2. Venla Kulju 2004 Pöytyän Urheilijat
N12 7.2. Venla Pitkänen 2003 Pöytyän Urheilijat
N12 7.2. Ilona Wava Wilhelmiina Kuusela 2004 Raision Kuula
N12 7.2. Jeannette Latva 2003 Raision Kuula
N12 7.2. Marika Virtanen 2003 Raision Kuula
N12 7.2. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N12 7.2. Nora Kytäjä 2004 Skiteam 105
N12 7.2. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 7.2. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N14 7.2. Siiri Rautio 2002 Liedon Luja
N14 7.2. Ann-Sofi Ramstedt 2001 Pargas IF
N14 7.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N14 7.2. Elin Åberg 2002 Pargas IF
N14 7.2. Viola Erkkilä 2001 Pargas IF
N14 7.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N14 7.2. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N14 7.2. Sini Saarinen 2002 Pöytyän Urheilijat
N14 7.2. Isabella Latva 2001 Raision Kuula
N14 7.2. Suvi Piri 2001 Raision Kuula
N14 7.2. Vera Stenvall 2002 Raision Kuula
N14 7.2. Vilma Stenvall 2001 Raision Kuula
N14 7.2. Ella Takomo 2002 Skiteam 105
N14 7.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N14 7.2. Nea Kytäjä 2002 Skiteam 105
N14 7.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N14 7.2. Anni Virta 2002 Valkeakosken Haka
N14 7.2. Reetta Topi 2002 Vehmaan Kiisto
N16 7.2. Elina Kinnunen 1999 Kalannin Vankka
N16 7.2. Jasmin Karlund 2000 Kalannin Vankka
N16 7.2. Erika Pulkkinen 2000 Kangasalan Kisa
N16 7.2. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N16 7.2. Rebekka Liski 2000 Liedon Luja
N16 7.2. Jenny Virtala 2000 Pargas IF
N16 7.2. Anna Jasu 2000 Pöytyän Urheilijat
N16 7.2. Anu Saarinen 2000 Pöytyän Urheilijat
N16 7.2. Roosa Topi 2000 Vehmaan Kiisto
N18 7.2. Riina Tainio 1998 Eura-Kauttuan Urheilijat
N18 7.2. Anniina Vuorinen 1997 Loimaan Jankko
N18 7.2. Sofia Raininko 1998 Paimion Urheilijat
N18 7.2. Susanna Suolahti 1998 Tammelan Ryske
N18 7.2. Krista Leskinen 1997 Vantaan Hiihtoseura
NYL 7.2. Anna-Stina Hievanen 1994 Hämeenlinnan Hiihtoseura