Pk. Ruoveden hiihdot HH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2012
Kilpailun alkamisajankohta Klo 12
Ilmoittautumisen eräpäivä 25.1.12 18:04:59
Kilpailun nimi Pk. Ruoveden hiihdot HH
Kilpailun numero 656
Kilpailupaikka Ruovesi
Kilpailupaikan osoite Ruoveden urheilukeskus, Urheilutie
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1
M70 5 km, M60 5 km, M55 5 km, M45 5 km, M35 10 km, Myl 10 km, M20 10 km, M18 10 km, M16 5 km, M14 5 km, M12 3 km, M10 2 km, M8 1 km, M6 1 km N35 5 km, Nyl 5 km, N20 5 km, N18 5 km, N16 5 km, N14 3 km, N12 3 km, N10 2 km, N8 1 km, N6 1 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura RUOVEDEN PIRKAT
Seuranumero 10342525
Yhteyshenkilö Petri Mäkinen
Lähiosoite Kotviontie 40
Postiosoite 34600 Ruovesi
Puhelin
GSM 050-5265476
Fax
WWW-osoite
Sähköposti petri.makinen@fimnet.fi
Ilmoittautumiset keskiviikko 25.1 klo 18 mennessä petri.makinen@fimnet.fi
Osanottomaksut 10 €, alle 16 v 6 €
Pankki ja tilinro OP 540307-411988
Tiedustelut ja lisäinfo http://ruovedenpirkat.sporttisaitti.com/hiihto
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M06 28.1. Konsta Manninen 2006 Ylöjärven Ryhti
M08 28.1. Niilo Jalkanen 2005 Kankaantaan Kisa
M08 28.1. Roope Jyrkinen 2005 Viialan Viri
M08 28.1. Kalle Tiura 2005 Ylöjärven Ryhti
M10 28.1. Akseli Laine 2003 Ruoveden Pirkat
M10 28.1. Teemu Roivanen 2002 Ruoveden Pirkat
M12 28.1. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M12 28.1. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
M12 28.1. Julius Mäkinen 2001 Kankaantaan Kisa
M12 28.1. Konsta Jalkanen 2000 Kankaantaan Kisa
M12 28.1. Lassi Holkonen 2000 Ruoveden Pirkat
M12 28.1. Micke Jyrkinen 2000 Viialan Viri
M12 28.1. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Aaro Auvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Eetu Peltomaa 2000 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Eetu Salmi 2000 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Elmeri Karjala 2002 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M12 28.1. Joona Pikkarainen 2001 Ylöjärven Urheilijat
M13 28.1. Miika Lehtinen 1999 Jämsänkosken Ilves
M14 28.1. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M14 28.1. Joonas Salmela 1998 Ruoveden Pirkat
M14 28.1. Santeri Valkama 1999 Tampereen Hiihtoseura
M14 28.1. Jesse Mäkelä 1998 Ylöjärven Ryhti
M14 28.1. Tommi Niemelä 1999 Ylöjärven Urheilijat
M16 28.1. Aleksi Natukka 1997 Oriveden Ponnistus
M16 28.1. Arttu Valkama 1997 Tampereen Hiihtoseura
M16 28.1. Severi Valkamo 1997 Tampereen Hiihtoseura
M16 28.1. Arsi Harjuntausta 1997 Tampereen Pyrintö
M16 28.1. Atte Toivanen 1997 Tampereen Pyrintö
M16 28.1. Tuomas Tiura 1996 Ylöjärven Ryhti
M16 28.1. Vili Seppälä 1997 Ylöjärven Ryhti
M18 28.1. Tuomas Natukka 1995 Oriveden Ponnistus
M18 28.1. Joni Salmi 1995 Ylöjärven Ryhti
M20 28.1. Tomi Peltomaa 1993 Ylöjärven Ryhti
M35 28.1. Heikki Karjaluoto 1977 Oulun Kilpa-Veljet
M35 28.1. Mika Leppämäki 1968 Ruoveden Pirkat
M35 28.1. Jari Nieminen 1970 Viialan Viri
M35 28.1. Markku Mäkelä 1966 Virtain Urheilijat
M35 28.1. Miikka Raivio 1976 Virtain Urheilijat
M35 28.1. Marko Leppämäki 1971 Ylöjärven Urheilijat
M40 28.1. Mika Tahvanainen 1972 Lempäälän Kisa
M55 28.1. Aaro Aaltonen 1956 Virtain Urheilijat
M60 28.1. Veikko Hannula 1950 Lielahden Kipinä
M60 28.1. Pentti Penttinen 1946 Tampereen Hiihtoseura
M60 28.1. Tapio Rajamäki 1944 Tampereen Pyrintö
M60 28.1. Seppo Laaksonen 1949 Virtain Urheilijat
M70 28.1. Martti Kivelä 1941 Kuoreveden Kärki
M70 28.1. Lauri Tahvanainen 1939 Lempäälän Kisa
MYL 28.1. Elmeri Järvelä 1990 Parkanon Urheilijat
MYL 28.1. Juha Valkama 1991 Tampereen Yritys
MYL 28.1. Lasse Lehtisyrjä 1983 Ylöjärven Urheilijat
N06 28.1. Elisabet Kujanpää 2006 Valkeakosken Haka
N08 28.1. Krista Manninen 2004 Nakkilan Vire
N08 28.1. Elsa Roivanen 2004 Ruoveden Pirkat
N08 28.1. Riia Hiitelä 2004 Ylöjärven Ryhti
N08 28.1. Venla Haataja 2004 Ylöjärven Ryhti
N10 28.1. Vilma Rantala 2003 Kangasalan Kisa
N10 28.1. Janica Rantanen 2002 Lempäälän Kisa
N10 28.1. Lotta Sinisalo 2002 Ruoveden Pirkat
N10 28.1. Ronja-Maija Salmela 2003 Ruoveden Pirkat
N10 28.1. Mila Manninen 2002 Valkeakosken Haka
N10 28.1. Aino-Kaisa Sihvonen 2003 Virtain Urheilijat
N10 28.1. Neea Niemenmaa 2003 Virtain Urheilijat
N10 28.1. Elina Seppälä 2002 Ylöjärven Ryhti
N12 28.1. Milja Rantala 2001 Kangasalan Kisa
N12 28.1. Veera Tahvanainen 2000 Lempäälän Kisa
N12 28.1. Ella Lehtonen 2000 Ruoveden Pirkat
N12 28.1. Roosa Keljo 2000 Ruoveden Pirkat
N12 28.1. Tiia Sinisalo 2000 Ruoveden Pirkat
N12 28.1. Veera Sihvonen 2001 Virtain Urheilijat
N12 28.1. Veera Leppänen 2000 Ylöjärven Ryhti
N14 28.1. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N14 28.1. Annika Mäkelä 1998 Kangasalan Kisa
N14 28.1. Fanny Laine 1998 Ruoveden Pirkat
N14 28.1. Janna Lindfors 1998 Ruoveden Pirkat
N14 28.1. Terhi Filatov 1998 Tampereen Hiihtoseura
N14 28.1. Tiia Tahvanainen 1998 Tampereen Pyrintö
N14 28.1. Janika Niemenmaa 1998 Virtain Urheilijat
N14 28.1. Janina Seppälä 1998 Ylöjärven Ryhti
N14 28.1. Jenny Viitanen 1999 Ylöjärven Ryhti
N14 28.1. Jessika Mäkelä 1999 Ylöjärven Ryhti
N16 28.1. Sanni Lamberg 1997 Kangasalan Kisa
N16 28.1. Essi Holkonen 1997 Tampereen Pyrintö
N16 28.1. Iiris Harjuntausta 1997 Ylöjärven Ryhti
N16 28.1. Nea Leppänen 1996 Ylöjärven Ryhti
N16 28.1. Pauliina Roivanen 1996 Ylöjärven Ryhti
N18 28.1. Selja Harjuntausta 1995 Ylöjärven Ryhti
N20 28.1. Emma Lehtonen 1993 Ruoveden Pirkat