FIS Kemin Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 26.3.2016
Kilpailun alkamisajankohta klo 10.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 18.3.16 23:59:59
Kilpailun nimi FIS Kemin Hiihdot
Kilpailun numero 199
Kilpailupaikka Keminmaa
Kilpailupaikan osoite Kallinkankaantie 169, 94400 Keminmaa
Kilpailun luokitus FIS-kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 26.03.2016
Tornionlaakson hiihtocupin osakilpailu 2/4. FIS-koodi pakollinen MYL,NYL,M20,N20
Sarja Matka
MYL V 5.0 km
NYL V 3.0 km
M8 V 0.5 km
N8 V 0.5 km
M10 V 1.0 km
N10 V 1.0 km
M12 V 1.5 km
N12 V 1.5 km
M14 V 2.0 km
N14 V 2.0 km
M16 V 3.0 km
N16 V 2.0 km
M18 V 5.0 km
N18 V 3.0 km
M20 V 5.0 km
N20 V 3.0 km
M35 V 5.0 km
N35 V 3.0 km
M45 V 3.0 km
N45 V 2.0 km
M55 V 3.0 km
M65 V 3.0 km
M9 V 0.5 km
N9 V 0.5 km
M11 V 1 km
N11 V 1 km
M13 V 1.5 km
N13 V 1.5 km
M15 V 3 km
N15 V 2 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Karihaaran Visa
Seuranumero 10348804
Yhteyshenkilö Aarne Suojärvi
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 550 0227
GSM
Fax
WWW-osoite www.visaskiteam.fi
Sähköposti aarne.suojarvi@hsugroup.fi
Ilmoittautumiset Kilmolla tai aarne.suojarvi@hsugroup.fi 18.3 klo 24.00 mennessä
Osanottomaksut 16v ja nuoremmat 15€, muut 20€
Pankki ja tilinro Danske Bank FI90 8000 2406 8968 10 Karihaaran Visa
TD/TDA TD Eero Sandgren
TDA Erkki Jääskeläinen
Tiedustelut ja lisäinfo www.visaskiteam.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus https://www.google.fi/maps/place/Kallinkankaantie+169,+Keminmaa/@65.8208652,24.5273672,14z/data=!4m2!3m1!1s0x45d535969d2f9bd3:0x883f9cc8214bd43a
Majoitus http://www.visaskiteam.fi/69
Palkinnot ja palkintojen jako Yleisissä sekä N/M20 sarjoissa cupin voittaja saa 800 euron harjoittelustipendin. N/M18 sarjoissa cupin voittaja saa 400 €:n harjoittelustipendin.
Muuta tietoa TORNIONLAAKSON HIIHTOCUP:
Tornionjokilaaksossa hiihdetään keväällä pääsiäisen aikaan 4 osakilpailun CUP-kisa.
25.3.2016 Alatornion kisat V
26.3.2016 Kemin hiihdot V
27.3.2016 Ylläksen kisat P
28.3.2016 Ainiovaaran Hiihdot
Jokainen osakilpailu on myös erillinen oma kilpailu.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.0 V 26.3. Melker Wikblom 2006 IF Brahe
M10 1.0 V 26.3. Veikka Mäki-Runsas 2006 Karihaaran Visa
M10 1.0 V 26.3. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M10 1.0 V 26.3. Konsta Juutinen 2007 Paltamon Urheilijat
M10 1.0 V 26.3. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M10 1.0 V 26.3. Elmeri Helander 2007 Valkeakosken Haka
M11 1 km V 26.3. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M11 1 km V 26.3. Nuutti Vennelä 2005 Kangasalan Kisa
M11 1 km V 26.3. Ilmari Paavalniemi 2005 Karihaaran Visa
M11 1 km V 26.3. Jesse Ylimäki 2005 Karihaaran Visa
M11 1 km V 26.3. Johannes Paaso 2005 Karihaaran Visa
M11 1 km V 26.3. Tuomas Laurikainen 2005 Karihaaran Visa
M11 1 km V 26.3. Pyry Selin 2005 Lahden Hiihtoseura
M11 1 km V 26.3. Kasper Kähkönen 2005 One Way Pro Team
M11 1 km V 26.3. Kaapo Paaso 2005 Sievin Sisu
M11 1 km V 26.3. Riku Mikkola 2005 Simon Kiri
M11 1 km V 26.3. Niilo Virta 2005 Valkeakosken Haka
M11 1 km V 26.3. Elias Pirneskoski 2005 Vähänkyrön Viesti
M12 1.5 km V 26.3. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M12 1.5 km V 26.3. Johannes Jakobsson 2004 IF Minken
M12 1.5 km V 26.3. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M12 1.5 km V 26.3. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M12 1.5 km V 26.3. Konsta-Elias Similä 2004 Kittilän Urheilijat
M12 1.5 km V 26.3. Pauli Vuorma 2004 Liperin Hiihtoseura
M12 1.5 km V 26.3. Jalmari Kansanaho 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 1.5 km V 26.3. Veeti Kortehisto 2004 Seinäjoen Hiihtoseura
M12 1.5 km V 26.3. Tuomas Leinamo 2004 Valkeakosken Haka
M12 1.5 km V 26.3. Verneri Tanninen 2004 Valkeakosken Haka
M13 1.5 km V 26.3. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M13 1.5 km V 26.3. Marko Kukkonen 2003 Karihaaran Visa
M13 1.5 km V 26.3. Niko Anttola 2003 Karihaaran Visa
M13 1.5 km V 26.3. Atte Kortehisto 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M13 1.5 km V 26.3. Lauri Pulkkinen 2003 Ski Jyväskylä
M13 1.5 km V 26.3. Markus Saaranen 2003 Ski Jyväskylä
M13 1.5 km V 26.3. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M14 2.0 V 26.3. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M14 2.0 V 26.3. Tuukka Ylisiurua 2002 Kangasalan Kisa
M14 2.0 V 26.3. Valtteri Heinimaa 2002 Kangasalan Kisa
M14 2.0 V 26.3. Jarkko Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
M14 2.0 V 26.3. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Aabel Lehtoranta 2002 One Way Pro Team
M14 2.0 V 26.3. Ilari Kansanaho 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Joakim Aikioniemi 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Waltteri Karhumaa 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
M14 2.0 V 26.3. Samppo Kumpumäki 2002 Pyhäjärven Pohti
M14 2.0 V 26.3. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M14 2.0 V 26.3. Oskari Tanninen 2002 Valkeakosken Haka
M15 3 km V 26.3. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M15 3 km V 26.3. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M15 3 km V 26.3. Matias Ylisiurua 2001 Kangasalan Kisa
M15 3 km V 26.3. Santeri Koivisto 2001 Kuhmo-Ski
M15 3 km V 26.3. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M15 3 km V 26.3. Eero Peltola 2001 Lahden Hiihtoseura
M15 3 km V 26.3. Eemil Lehtoranta 2001 One Way Pro Team
M15 3 km V 26.3. Konsta Männistö 2001 Oulaisten Huima
M15 3 km V 26.3. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M15 3 km V 26.3. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M15 3 km V 26.3. Niko Mikkola 2001 Simon Kiri
M16 3.0 V 26.3. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M16 3.0 V 26.3. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M16 3.0 V 26.3. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M16 3.0 V 26.3. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M16 3.0 V 26.3. Topias Riipi 2000 Kittilän Urheilijat
M16 3.0 V 26.3. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M16 3.0 V 26.3. Matias Maijala 2001 Lapin Veikot
M16 3.0 V 26.3. Simeon Manninen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 3.0 V 26.3. Wille Karhumaa 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 3.0 V 26.3. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M16 3.0 V 26.3. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M18 5.0 V 26.3. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
M18 5.0 V 26.3. Kimmo Hyvärinen 1998 Keminsuun Kisa
M18 5.0 V 26.3. Antton Koivisto 1999 Keravan Urheilijat
M18 5.0 V 26.3. Juhani Olli 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M18 5.0 V 26.3. Veikka Salmi 1999 Muonion Kiri
M18 5.0 V 26.3. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
M18 5.0 V 26.3. Ilmari Kansanaho 1999 Ounasvaaran Hiihtoseura
M18 5.0 V 26.3. Niilo Ojanaho 1999 Ounasvaaran Hiihtoseura
M18 5.0 V 26.3. Tero Pesonen 1998 Pyhäjärven Pohti
M18 5.0 V 26.3. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
M18 5.0 V 26.3. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 5.0 V 26.3. Ville Uusimäki 1996 Aavasaksan Kisa
M20 5.0 V 26.3. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
M20 5.0 V 26.3. Arttu Mäkiaho 1997 Kainuun Hiihtoseura
M20 5.0 V 26.3. Oskari Heinikoski 1997 Karihaaran Visa
M20 5.0 V 26.3. Jonne Maunu 1996 Keminsuun Kisa
M20 5.0 V 26.3. Max Enbuske 1996 Keminsuun Kisa
M20 5.0 V 26.3. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
M20 5.0 V 26.3. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 5.0 V 26.3. Väinö Pääkkölä 1997 Sieppijärven Sisu
M20 5.0 V 26.3. Paavo Hakanen 1997 Skiteam 105
M20 5.0 V 26.3. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
M35 5.0 V 26.3. Ilkka Nurminen 1974 Kangasalan Kisa
M35 5.0 V 26.3. Petri Koivisto 1974 Kuhmo-Ski
M35 5.0 V 26.3. Jukka Mäiseli 1980 Lahden Hiihtoseura
M35 5.0 V 26.3. Hannu Paaso 1976 Sievin Sisu
M35 5.0 V 26.3. Jari Kalliokoski 1974 Vetelin Urheilijat
M45 3.0 V 26.3. Ari Kitunen 1963 Anjalan Liitto
M45 3.0 V 26.3. Juha Julkunen 1967 Keminsuun Kisa
M45 3.0 V 26.3. Teuvo Kuusela 1969 Keminsuun Kisa
M45 3.0 V 26.3. Mikko Autti 1969 TEAM SKIERS
M45 3.0 V 26.3. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M55 3.0 V 26.3. Jorma Aalto 1957 Iin Urheilijat
M55 3.0 V 26.3. Pentti Mäkinen 1960 Kangasalan Kisa
M55 3.0 V 26.3. Esa Wasenius 1960 Keminsuun Kisa
M65 3.0 V 26.3. Mauri Miettunen 1942 Karihaaran Visa
M65 3.0 V 26.3. Markku Jauhojärvi 1950 Kaukosen Revontulet
M65 3.0 V 26.3. Jukka Vakkuri 1951 Oulun Hiihtoseura
M65 3.0 V 26.3. Jouni Roivainen 1948 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
M8 0.5 km V 26.3. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M8 0.5 km V 26.3. Juuso Ylisiurua 2008 Kangasalan Kisa
M8 0.5 km V 26.3. Elmeri Mäki-Runsas 2008 Karihaaran Visa
M8 0.5 km V 26.3. Joona Ylimäki 2010 Karihaaran Visa
M8 0.5 km V 26.3. Niko Vestenius 2008 Karihaaran Visa
M8 0.5 km V 26.3. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M8 0.5 km V 26.3. Matias Latomaa 2009 Oulun Hiihtoseura
M8 0.5 km V 26.3. Erkka Petrelius 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 0.5 km V 26.3. Joel Tapio 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 0.5 km V 26.3. Onni Hirsivaara 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 0.5 km V 26.3. Akseli Tanninen 2008 Valkeakosken Haka
M9 0.5 km V 26.3. Venne Palsinajärvi 2007 Kaipolan Vire
M9 0.5 km V 26.3. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M9 0.5 km V 26.3. Onni Kukkonen 2007 Oulun Hiihtoseura
M9 0.5 km V 26.3. Aatu Paaso 2007 Sievin Sisu
M9 0.5 km V 26.3. Topias Vuorela 2007 Ylistaron Kilpa-Veljet
MYL 5.0 V 26.3. Teemu Salminen 1990 Aavasaksan Urheilijat
MYL 5.0 V 26.3. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 5.0 V 26.3. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL 5.0 V 26.3. Harri Niemi 1990 Jämin Jänne
MYL 5.0 V 26.3. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 5.0 V 26.3. Joa Muotka 1995 Muonion Kiri
MYL 5.0 V 26.3. Timo Truu 1995 Muonion Kiri
MYL 5.0 V 26.3. Joona Männistö 1992 Oulaisten Huima
MYL 5.0 V 26.3. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 5.0 V 26.3. Juho Riipi 1994 Posion Pyrintö
MYL 5.0 V 26.3. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 5.0 V 26.3. Morten Priks 1990 Tampereen Yritys
N10 1.0 V 26.3. Ruut Kannala 2007 Alatornion Pirkat
N10 1.0 V 26.3. Elisa Mykkälä 2007 Keminsuun Kisa
N10 1.0 V 26.3. Veera Niskanen 2007 Keminsuun Kisa
N10 1.0 V 26.3. Weera Karhumaa 2006 Lahden Hiihtoseura
N10 1.0 V 26.3. Signe Jakobsson 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N10 1.0 V 26.3. Elina Kansanaho 2006 Siilinjärven Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Ellen Kurth 2005 Aavasaksan Urheilijat
N11 1 km V 26.3. Hilla Neuvonen 2005 Espoon Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Alissa Oja 2005 Himangan Urheilijat
N11 1 km V 26.3. Melia Palsinajärvi 2005 Kaipolan Vire
N11 1 km V 26.3. Ada Aarnio 2005 Kangasalan Kisa
N11 1 km V 26.3. Melina Rantala 2005 Kangasalan Kisa
N11 1 km V 26.3. Elsa Hasu 2005 Karihaaran Visa
N11 1 km V 26.3. Hanna Niskanen 2005 Karihaaran Visa
N11 1 km V 26.3. Anniina Hyvönen 2005 Lahden Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Oona Latomaa 2005 Oulun Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Pauliina Autti 2005 Oulun Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Anni Tapio 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N11 1 km V 26.3. Viivi Raudasoja 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Nella Kurth 2004 Aavasaksan Urheilijat
N12 1.5 km V 26.3. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N12 1.5 km V 26.3. Rosa Niittyviita 2004 Hollolan Urheilijat -46
N12 1.5 km V 26.3. Hanna Soronen 2004 Iin Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Venla Heinimaa 2004 Kangasalan Kisa
N12 1.5 km V 26.3. Sara Niskanen 2004 Keminsuun Kisa
N12 1.5 km V 26.3. Wiivi Karhumaa 2004 Lahden Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Neea Taskila 2004 Oulun Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Seliina Manninen 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Iida-Emilia Kaiponen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N12 1.5 km V 26.3. Pauliina Pirinen 2004 Ski Jyväskylä
N12 1.5 km V 26.3. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N13 1.5 km V 26.3. Heta Neuvonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N13 1.5 km V 26.3. Vilma Rantala 2003 Kangasalan Kisa
N13 1.5 km V 26.3. Anni Oikarinen 2003 Karihaaran Visa
N13 1.5 km V 26.3. Kerttu Pirneskoski 2003 Karihaaran Visa
N13 1.5 km V 26.3. Sanni Pulkkinen 2003 Karihaaran Visa
N13 1.5 km V 26.3. Milla Kiviaho 2003 Keminsuun Kisa
N13 1.5 km V 26.3. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N13 1.5 km V 26.3. Ronja Pöyhönen 2003 Kuhmo-Ski
N13 1.5 km V 26.3. Veera Korpi 2003 Kyrön Voima
N13 1.5 km V 26.3. Viia Floor 2003 Lahden Hiihtoseura
N13 1.5 km V 26.3. Helmi Kukkonen 2003 Oulun Hiihtoseura
N13 1.5 km V 26.3. Ansa-Lotta Ojanaho 2003 Ounasvaaran Hiihtoseura
N13 1.5 km V 26.3. Venla Järvelä 2003 Paltamon Urheilijat
N13 1.5 km V 26.3. Annika Mikkola 2003 Simon Kiri
N13 1.5 km V 26.3. Iina Koskela 2003 TEAM SKIERS
N13 1.5 km V 26.3. Matilda Koivuranta 2003 TEAM SKIERS
N13 1.5 km V 26.3. Saara Mattila 2003 Valkeakosken Haka
N13 1.5 km V 26.3. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N14 2.0 V 26.3. Salla Kunnari 2002 Aavasaksan Urheilijat
N14 2.0 V 26.3. Kaarina Nurminen 2002 Kangasalan Kisa
N14 2.0 V 26.3. Jonna Vestenius 2002 Karihaaran Visa
N14 2.0 V 26.3. Minna Kukkonen 2002 Karihaaran Visa
N14 2.0 V 26.3. Mette Ojala 2002 Keminsuun Kisa
N14 2.0 V 26.3. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N14 2.0 V 26.3. Iitu Vuorma 2002 Liperin Hiihtoseura
N14 2.0 V 26.3. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 2.0 V 26.3. Piia Juola 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 2.0 V 26.3. Emmi Huovinen 2002 Paltamon Urheilijat
N14 2.0 V 26.3. Nita Paaso 2002 Sievin Sisu
N14 2.0 V 26.3. Anni Virta 2002 Valkeakosken Haka
N14 2.0 V 26.3. Sonja Leinamo 2002 Valkeakosken Haka
N15 2 km V 26.3. Laura Kitunen 2001 Anjalan Liitto
N15 2 km V 26.3. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N15 2 km V 26.3. Niina Holmström 2001 Iin Hiihtoseura
N15 2 km V 26.3. Milja Rantala 2001 Kangasalan Kisa
N15 2 km V 26.3. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N15 2 km V 26.3. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N15 2 km V 26.3. Pauliina Paaso 2001 Karihaaran Visa
N15 2 km V 26.3. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
N15 2 km V 26.3. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N15 2 km V 26.3. Heini Johanna Niva 2001 Laitasaaren Veto
N15 2 km V 26.3. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N15 2 km V 26.3. Aila-Alisa Aikioniemi 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N15 2 km V 26.3. Johanna Isojärvi 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N15 2 km V 26.3. Saara Juutinen 2001 Paltamon Urheilijat
N15 2 km V 26.3. Suvi Leinonen 2001 Paltamon Urheilijat
N15 2 km V 26.3. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N15 2 km V 26.3. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N15 2 km V 26.3. Aliina Vuorela 2001 Ylistaron Kilpa-Veljet
N16 2.0 V 26.3. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N16 2.0 V 26.3. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N16 2.0 V 26.3. Essi Kiviaho 2000 Keminsuun Kisa
N16 2.0 V 26.3. Tiia Hirvaskoski 2000 Keminsuun Kisa
N16 2.0 V 26.3. Inka-Olivia Similä 2000 Kittilän Urheilijat
N16 2.0 V 26.3. Rebekka Liski 2000 Liedon Luja
N16 2.0 V 26.3. Anni Huovinen 2000 Paltamon Urheilijat
N18 3.0 V 26.3. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N18 3.0 V 26.3. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N18 3.0 V 26.3. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N18 3.0 V 26.3. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
N18 3.0 V 26.3. Eveliina Regina 1999 Keminsuun Kisa
N18 3.0 V 26.3. Oona-Maria Similä 1999 Kittilän Urheilijat
N18 3.0 V 26.3. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N18 3.0 V 26.3. Heidi Hamari 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 3.0 V 26.3. Iida-Livia Miettunen 1999 Simon Kiri
N18 3.0 V 26.3. Katriina Autti 1999 TEAM SKIERS
N20 3.0 V 26.3. Erika Reijonen 1997 Alatornion Pirkat
N20 3.0 V 26.3. Sara Simonen 1997 Alatornion Pirkat
N20 3.0 V 26.3. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
N20 3.0 V 26.3. Essi Heikka 1997 Karihaaran Visa
N20 3.0 V 26.3. Maria Hiivala 1997 TEAM SKIERS
N20 3.0 V 26.3. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
N45 2.0 V 26.3. Mia Miettunen 1970 Simon Kiri
N45 2.0 V 26.3. Katri Munukka 1966 Ski Jyväskylä
N8 0.5 km V 26.3. Enni Kulju 2008 Alatornion Pirkat
N8 0.5 km V 26.3. Lotta Rossi 2008 Karihaaran Visa
N8 0.5 km V 26.3. Minea Miettunen 2009 Karihaaran Visa
N8 0.5 km V 26.3. Sanni Korpi 2008 Kyrön Voima
N8 0.5 km V 26.3. Iida Lehtoranta 2008 One Way Pro Team
N8 0.5 km V 26.3. Sofia Latomaa 2009 Oulun Hiihtoseura
N8 0.5 km V 26.3. Aino Koskinen 2008 Ylöjärven Ryhti
N9 0.5 km V 26.3. Anna Kerko 2007 Espoon Hiihtoseura
N9 0.5 km V 26.3. Lotta Packalén 2007 Espoon Hiihtoseura
N9 0.5 km V 26.3. Jutta Mattila 2007 Himangan Urheilijat
N9 0.5 km V 26.3. Aino Aarnio 2007 Kangasalan Kisa
N9 0.5 km V 26.3. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N9 0.5 km V 26.3. Julia Rantala 2007 Kangasalan Kisa
N9 0.5 km V 26.3. Eevi Hasu 2007 Karihaaran Visa
N9 0.5 km V 26.3. Saana-Mari Ekström 2007 Muonion Kiri
N9 0.5 km V 26.3. Aada Virta 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N9 0.5 km V 26.3. Ella-Sofia Kaiponen 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 3.0 V 26.3. Mari Maikku 1988 Aavasaksan Urheilijat
NYL 3.0 V 26.3. Niina Mikkonen 1989 Aavasaksan Urheilijat
NYL 3.0 V 26.3. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 3.0 V 26.3. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 3.0 V 26.3. Janita Luttunen 1992 Sieppijärven Sisu