Vargbergets Parklopp / Susivuoren Puistohiihdot FSS

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 27.12.2016
Kilpailun alkamisajankohta Kl. 18.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 26.12.16 19:59:59
Kilpailun nimi Vargbergets Parklopp / Susivuoren Puistohiihdot FSS
Kilpailun numero 614
Kilpailupaikka Närpes / Närpiö
Kilpailupaikan osoite Vargbergets Fritidscentrum, Vargbergsvägen 150, Närpes, Närpiö
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ti 27.12.2016
Sarja Matka
MYL P 7.5 km
NYL P 4.5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 4.5 km
N14 P 3 km
M16 P 6 km
N16 P 4.5 km
M18 P 6 km
N18 P 4.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Närpes Kraft Skidförening
Seuranumero 10346754
Yhteyshenkilö Janne Halonen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 160 357
GSM
Fax
WWW-osoite www.kraftskidor.fi
Sähköposti kraftskidor@gmail.com
Ilmoittautumiset KILMO, 26.12 kl. 20.00 mennessä
Osanottomaksut 16€, 16 v ja nuoremmat 12€
Pankki ja tilinro Närpes Kraft Skidförening FI8849631040021458
Tiedustelut ja lisäinfo www.kraftskidor.fi , Janne Halonen 0400-160357
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Konstsnöbana, slutgiltiga tävlings sträckor beroende på snöförhållanden.
Tykkilumilatu, lopulliset kilpailumatkat määräytyvät lumiolosuhteiden mukana.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 27.12. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M10 1.5 km P 27.12. Hannes Sundell 2007 IF Femman
M10 1.5 km P 27.12. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 27.12. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M10 1.5 km P 27.12. Kaleva Tyystjärvi 2007 Vähänkyrön Viesti
M12 3 km P 27.12. Isak Finskas 2006 IF Femman
M12 3 km P 27.12. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 27.12. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 27.12. Viktor Nordin 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 27.12. William Dahlgren 2006 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 27.12. William Rönn 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 4.5 km P 27.12. Christian Hilden 2003 IF Femman
M14 4.5 km P 27.12. Emil Sundell 2003 IF Femman
M14 4.5 km P 27.12. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M14 4.5 km P 27.12. Saku Jaakkola 2004 Kauhajoen Karhu
M14 4.5 km P 27.12. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M16 6 km P 27.12. Niko Heikkilä 2002 Kauhajoen Karhu
M16 6 km P 27.12. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Jimi Aalto 2002 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M16 6 km P 27.12. Ivar Thors 2002 Vörå IF
M18 6 km P 27.12. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M18 6 km P 27.12. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M18 6 km P 27.12. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M18 6 km P 27.12. Eetu Mylläri 2000 Teuvan Rivakka
M8 1 km P 27.12. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M8 1 km P 27.12. Isak Norrgård 2011 IF Femman
M8 1 km P 27.12. Emil Appel 2009 Malax IF
M8 1 km P 27.12. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
MYL 7.5 km P 27.12. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 7.5 km P 27.12. Jaakko Marttila 1997 Kauhajoen Karhu
MYL 7.5 km P 27.12. Mikael Eklund 1978 Vörå IF
N10 1.5 km P 27.12. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 1.5 km P 27.12. Ida Norrgård 2008 IF Femman
N10 1.5 km P 27.12. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N10 1.5 km P 27.12. Alva Karls 2008 Malax IF
N10 1.5 km P 27.12. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 27.12. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 27.12. Elsa Thors 2007 Vörå IF
N12 3 km P 27.12. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N12 3 km P 27.12. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N12 3 km P 27.12. Pamela   Sundsten 2005 IF Femman
N12 3 km P 27.12. Fanny Karls 2006 Malax IF
N12 3 km P 27.12. Olivia Kumara 2006 Norrvalla Ski Team
N12 3 km P 27.12. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N12 3 km P 27.12. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 27.12. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 27.12. Jenny Liljedal 2005 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 27.12. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 27.12. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 27.12. Jenny Aalto 2005 Vaasan Hiihtäjät
N12 3 km P 27.12. Sirja Tyystjärvi 2005 Vähänkyrön Viesti
N12 3 km P 27.12. Alva Thors 2005 Vörå IF
N14 3 km P 27.12. Celina Hildén 2004 IF Femman
N14 3 km P 27.12. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 27.12. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 4.5 km P 27.12. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N16 4.5 km P 27.12. Evelina Långkvist 2001 Malax IF
N18 4.5 km P 27.12. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 4.5 km P 27.12. Nathalie Sten 1999 Närpes Kraft Skidförening
N18 4.5 km P 27.12. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km P 27.12. Tilde Finskas 2009 IF Femman
N8 1 km P 27.12. Sandra Ingves 2009 Närpes Kraft Skidförening
NYL 4.5 km P 27.12. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
NYL 4.5 km P 27.12. Anni Ruostekoski 1991 Vaasan Hiihtäjät