ÖID - mästerskapen

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2017-29.1.2017
Kilpailun alkamisajankohta 28.1.20017 kl. 11.00, 29.1.2017 stafetter kl. 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 22.1.17 19:59:59
Kilpailun nimi ÖID - mästerskapen
Kilpailun numero 707
Kilpailupaikka Larsmo
Kilpailupaikan osoite Norra Larsmovägen 70, 68570 Larsmo
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 28.01.2017
D/H8 ej mästerskap
Sarja Matka
MYL P 12 km
NYL P 6 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M11 P 2 km
N11 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
N35 P 5 km
M40 P 10 km
N45 P 5 km
M50 P 5 km
M60 P 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 29.01.2017
Alla klasser har tre sträckor. Stil K, F, F. Klasser: Mix 8 år 3 x 1 km, D/H 10 3 x 2 km, D/ H12 3 x 2 km, D/H 14 3 x 3 km, D16 3 x 3 km, H16 3 x 5 km, D21 3 x 5 km, H21 3 x 10 km, Mix 120 3 x 5 km.
Sarja Matka
MYL V 3x10 km
NYL V 3x5 km
M8 V mix 3x1 km
M10 V 3x2 km
N10 V 3x2 km
M12 V 3x2 km
N12 V 3x2 km
M14 V 3x3 km
N14 V 3x3 km
M16 V 3x5 km
N16 V 3x3 km
Joukkue M120 V mix 3x5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Brahe
Seuranumero 10346107
Yhteyshenkilö Håkan Holmqvist
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 585 2215
GSM
Fax
WWW-osoite www.ifbrahe.fi
Sähköposti ifbrahe@gmail.com
Ilmoittautumiset Kilmo 22.1. klo 20 mennessä. Jäli-ilm. 24.1. klo 20 mennessä sähköpostilla ifbrahe@gmail.com, tuplamaksu
Osanottomaksut U16 år 10 €, Övriga 16 €, Stafettlag U16 20 €, övriga 30
Pankki ja tilinro FI0355670740049022 IF BRAHE
Tiedustelut ja lisäinfo Håkan Holmqvist 040 585 2215
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Tävlingen arrangeras gemensamt av Larsmo if och IF Brahe och ordnas vid Larsmo idrottspark i Larsmo.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 28.1. Miro Auvinen 2007 IF Brahe
M10 2 km P 28.1. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M10 2 km P 28.1. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M10 2 km P 28.1. Hannes Sundell 2007 IF Femman
M10 2 km P 28.1. Paavo Seppälä 2007 IF Femman
M10 2 km P 28.1. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M10 2 km P 28.1. Adam Holm 2007 IF Minken
M10 2 km P 28.1. Eddie Wikblom 2007 IF Minken
M10 2 km P 28.1. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M10 2 km P 28.1. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M10 2 km P 28.1. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M10 2 km P 28.1. Björn Forsell 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Eelian Berg 2007 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Felix Huldén 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Filip Dahlnäs 2007 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Oscar Huldén 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Philip Åkerlund 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 28.1. Arvid Kock 2008 IK Falken
M10 2 km P 28.1. Emil Klemets 2007 IK Falken
M10 2 km P 28.1. Hampus Bergqvist 2007 IK Falken
M10 2 km P 28.1. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M10 2 km P 28.1. Alexander Långkvist 2008 Malax IF
M10 2 km P 28.1. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 28.1. Hannes Bengs 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 28.1. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 28.1. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M10 2 km P 28.1. Walter Källbacka 2008 Vörå IF
M11 2 km P 28.1. Isak Finskas 2006 IF Femman
M11 2 km P 28.1. Kevin   Sundsten 2006 IF Femman
M11 2 km P 28.1. Melker Wikblom 2006 IF Minken
M11 2 km P 28.1. Valter Ehnvall 2006 IK Falken
M11 2 km P 28.1. Ville Nybacka 2006 IK Falken
M11 2 km P 28.1. Anthony Långkvist 2006 Malax IF
M11 2 km P 28.1. Jimi Östman 2006 Oravais IF
M11 2 km P 28.1. Joel Kastus 2006 Vörå IF
M11 2 km P 28.1. Matts Södergård 2006 Vörå IF
M12 3 km P 28.1. Amanda Sandnäs 2010 IF Brahe
M12 3 km P 28.1. Benjamin Sandnäs 2005 IF Brahe
M12 3 km P 28.1. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M12 3 km P 28.1. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M12 3 km P 28.1. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M12 3 km P 28.1. Filip Stark 2005 IF Femman
M12 3 km P 28.1. Linus Furunäs 2005 IF Femman
M12 3 km P 28.1. Hugo Helgas 2005 IF Fyren
M12 3 km P 28.1. Edvin Brännkärr 2005 IF Åsarna
M12 3 km P 28.1. Kalle Pajala 2005 IF Åsarna
M12 3 km P 28.1. Joni Grankull 2005 IK Falken
M12 3 km P 28.1. Ronnie Ahlvik 2005 IK Falken
M12 3 km P 28.1. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 28.1. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 28.1. William Rönn 2005 Närpes Kraft Skidförening
M12 3 km P 28.1. Joel Östman 2005 Oravais IF
M12 3 km P 28.1. William Holmström 2005 Oravais IF
M13 3 km P 28.1. Arvid Nybäck 2004 IF Minken
M13 3 km P 28.1. Johannes Jakobsson 2004 IF Minken
M13 3 km P 28.1. Lucas Hansén 2004 IF Åsarna
M13 3 km P 28.1. Jeremias Bengs 2004 Närpes Kraft Skidförening
M13 3 km P 28.1. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M13 3 km P 28.1. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M14 5 km P 28.1. Christian Hilden 2003 IF Femman
M14 5 km P 28.1. Emil Sundell 2003 IF Femman
M14 5 km P 28.1. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M14 5 km P 28.1. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M14 5 km P 28.1. Joel Holm 2003 IF Minken
M14 5 km P 28.1. Gustav Forsell 2003 IF Åsarna
M14 5 km P 28.1. Anton Norrbacka 2003 IK Falken
M14 5 km P 28.1. Jimmy Westerlund 2003 IK Falken
M14 5 km P 28.1. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M14 5 km P 28.1. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M14 5 km P 28.1. William Back 2003 Oravais IF
M14 5 km P 28.1. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M15 5 km P 28.1. Axel Norrbacka 2002 IK Falken
M15 5 km P 28.1. Viktor Ehnvall 2002 IK Falken
M15 5 km P 28.1. Alexander Ståhlberg 2002 Norrvalla Ski Team
M15 5 km P 28.1. Oliver Rusk 2002 Norrvalla Ski Team
M15 5 km P 28.1. Robin Mäenpää 2002 Ski Team Mäenpää
M15 5 km P 28.1. Ivar Thors 2002 Vörå IF
M16 8 km P 28.1. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M16 8 km P 28.1. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M16 8 km P 28.1. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M16 8 km P 28.1. Viktor Koivuniemi 2001 Norrvalla Ski Team
M18 10 km P 28.1. Lucas Liljekvist 2000 IF Brahe
M18 10 km P 28.1. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M18 10 km P 28.1. Alexander Kansa 2000 IF Femman
M18 10 km P 28.1. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M18 10 km P 28.1. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M18 10 km P 28.1. Daniel Sorvisto 2000 IF Åsarna
M18 10 km P 28.1. Jere Ena 2000 IK Falken
M18 10 km P 28.1. Robin Backlund 2000 IK Falken
M18 10 km P 28.1. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M40 10 km P 28.1. Niklas Dahllund 1972 IF Brahe
M40 10 km P 28.1. Dan-Olav Spets 1975 IF Åsarna
M40 10 km P 28.1. Kimmo Latvamäki 1976 IF Åsarna
M40 10 km P 28.1. Erik Holm 1971 IK Falken
M40 10 km P 28.1. Juha Harju 1968 IK Falken
M40 10 km P 28.1. Tom West 1968 IK Falken
M50 5 km P 28.1. Jari Sjöström 1966 IF Brahe
M50 5 km P 28.1. Patrik Still 1963 IF Brahe
M50 5 km P 28.1. Lars Losvik 1965 IF Minken
M50 5 km P 28.1. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
M50 5 km P 28.1. Kenneth Hinkka 1965 IK Falken
M50 5 km P 28.1. Tage Ray 1965 IK Falken
M50 5 km P 28.1. Jan-Erik Nordstedt 1963 Vörå IF
M60 5 km P 28.1. Ilari Seppälä 1954 IF Femman
M60 5 km P 28.1. Peter Klemets 1953 IF Femman
M60 5 km P 28.1. Thommy Klemets 1956 IF Fyren
M60 5 km P 28.1. Bror-Erik Kronqvist 1945 IF Minken
M60 5 km P 28.1. Per-Ole Sund 1956 Vasa Skidklubb-Vaasan Hiihtoklubi
M8 1 km P 28.1. Hannes Wägar 2009 IF Femman
M8 1 km P 28.1. Elias Sundberg 2010 IF Minken
M8 1 km P 28.1. Tobias Cederholm 2010 IF Minken
M8 1 km P 28.1. Wilhelm Jakobsson 2010 IF Minken
M8 1 km P 28.1. Adrian Brännkärr 2009 IF Åsarna
M8 1 km P 28.1. Edgar Brännkärr 2009 IF Åsarna
M8 1 km P 28.1. Colin Ahlvik 2010 IK Falken
M8 1 km P 28.1. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M8 1 km P 28.1. Alexander Österberg 2010 Oravais IF
M8 1 km P 28.1. Aron Holmström 2009 Oravais IF
M8 1 km P 28.1. Oscar Smeds 2009 Oravais IF
M8 1 km P 28.1. Theo Österberg 2010 Oravais IF
MYL 12 km P 28.1. Joakim Björklind 1990 Gamlakarleby IF
MYL 12 km P 28.1. Pasi Auvinen 1980 IF Brahe
MYL 12 km P 28.1. Hannes Holmback 1998 IF Femman
MYL 12 km P 28.1. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 12 km P 28.1. Rikhard Mäki-Heikkilä 1993 IF Femman
MYL 12 km P 28.1. Victor Lövdahl 1991 IF Femman
MYL 12 km P 28.1. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Magnus Nyman 1989 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Robin Eriksson 1992 IF Minken
MYL 12 km P 28.1. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 12 km P 28.1. Andre Kurtén 1987 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Anton Storvall 1997 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Johnny Sjölind 1987 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 12 km P 28.1. Daniel Åbacka 1978 IK Falken
MYL 12 km P 28.1. Jan Grankull 1980 IK Falken
MYL 12 km P 28.1. Sören Östman 1985 IK Falken
MYL 12 km P 28.1. Fredric Portin 1989 Pargas IF
MYL 12 km P 28.1. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
MYL 12 km P 28.1. Henrik Ekstrand 1988 Ski Team Mäenpää
MYL 12 km P 28.1. Christian Grannas 1978 Vörå IF
MYL 12 km P 28.1. Mikael Eklund 1978 Vörå IF
N10 2 km P 28.1. Annie Mäenpää 2008 IF Brahe
N10 2 km P 28.1. Elsa Nyfors 2008 IF Brahe
N10 2 km P 28.1. Emmi Mäenpää 2007 IF Brahe
N10 2 km P 28.1. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N10 2 km P 28.1. Zera Snellman 2007 IF Brahe
N10 2 km P 28.1. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N10 2 km P 28.1. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N10 2 km P 28.1. Anna Nybäck 2007 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Ella Janfelt 2007 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Evelina Janfelt 2007 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Kajsa Ekholm 2007 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Linn Bergström 2008 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Linnea Calden 2007 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Sara Cederholm 2008 IF Minken
N10 2 km P 28.1. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Angelina Laurén 2007 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Elsie Björkfors 2007 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Sigrid Karlström 2007 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N10 2 km P 28.1. Amanda Tarvonen 2007 IK Falken
N10 2 km P 28.1. Ellen Kock 2008 IK Falken
N10 2 km P 28.1. Ester Nybacka 2008 IK Falken
N10 2 km P 28.1. Alva Karls 2008 Malax IF
N10 2 km P 28.1. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 28.1. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 28.1. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 28.1. Linn Österberg 2007 Oravais IF
N10 2 km P 28.1. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N10 2 km P 28.1. Elsa Thors 2007 Vörå IF
N10 2 km P 28.1. Jenny Östman 2008 Vörå IF
N11 2 km P 28.1. Emilia Liljeqvist 2006 IF Minken
N11 2 km P 28.1. Evelina Sundvik 2006 IF Minken
N11 2 km P 28.1. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N11 2 km P 28.1. Evelina Punsar 2006 IK Falken
N11 2 km P 28.1. Julia Backlund 2006 IK Falken
N11 2 km P 28.1. Fanny Karls 2006 Malax IF
N11 2 km P 28.1. Jenifer Sjöstrand 2006 Norrvalla Ski Team
N11 2 km P 28.1. Signe Jakobsson 2006 Norrvalla Ski Team
N11 2 km P 28.1. Wilma Hjerpe 2006 Norrvalla Ski Team
N11 2 km P 28.1. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N11 2 km P 28.1. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N11 2 km P 28.1. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N11 2 km P 28.1. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N11 2 km P 28.1. Madelén Penttinen 2006 Oravais IF
N11 2 km P 28.1. Ida Kastus 2006 Vörå IF
N11 2 km P 28.1. Venla Torrkulla 2006 Vörå IF
N12 3 km P 28.1. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N12 3 km P 28.1. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N12 3 km P 28.1. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N12 3 km P 28.1. Pamela   Sundsten 2005 IF Femman
N12 3 km P 28.1. Marion Forsell 2005 IF Åsarna
N12 3 km P 28.1. Wilma Nyberg 2006 IF Åsarna
N12 3 km P 28.1. Lina Nybacka 2005 IK Falken
N12 3 km P 28.1. Vera Björk 2005 IK Falken
N12 3 km P 28.1. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N12 3 km P 28.1. Alva Thors 2005 Vörå IF
N12 3 km P 28.1. Thea Kullman 2005 Vörå IF
N13 3 km P 28.1. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N13 3 km P 28.1. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N13 3 km P 28.1. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N13 3 km P 28.1. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N13 3 km P 28.1. Celina Hildén 2004 IF Femman
N13 3 km P 28.1. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N13 3 km P 28.1. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N13 3 km P 28.1. Marika Spik 2004 IF Åsarna
N13 3 km P 28.1. Antonia Widd 2004 Vörå IF
N13 3 km P 28.1. Celine Ingman 2004 Vörå IF
N14 3 km P 28.1. Ada Brännkärr 2003 IF Åsarna
N14 3 km P 28.1. Janica Hahtokari 2003 IF Åsarna
N14 3 km P 28.1. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N14 3 km P 28.1. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 28.1. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 28.1. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N14 3 km P 28.1. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N14 3 km P 28.1. Matilda Saari 2003 Oravais IF
N14 3 km P 28.1. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N14 3 km P 28.1. Nathalie Nyback 2003 Oravais IF
N14 3 km P 28.1. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N15 5 km P 28.1. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N15 5 km P 28.1. Julia Lönnberg 2002 IF Femman
N15 5 km P 28.1. Linnea Backman 2002 IF Femman
N15 5 km P 28.1. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N15 5 km P 28.1. Amanda Hansén 2002 IF Åsarna
N15 5 km P 28.1. Eveliina Suvanto 2002 IK Falken
N15 5 km P 28.1. Nicole Sten 2002 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km P 28.1. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N16 5 km P 28.1. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N16 5 km P 28.1. Hilma Holmback 2001 IF Femman
N16 5 km P 28.1. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N16 5 km P 28.1. Tilda Träskvik 2001 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km P 28.1. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N18 5 km P 28.1. Erika Westerlund 2000 IF Brahe
N18 5 km P 28.1. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N18 5 km P 28.1. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N18 5 km P 28.1. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 5 km P 28.1. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N18 5 km P 28.1. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N18 5 km P 28.1. Antonia Svenlin 2000 IF Åsarna
N18 5 km P 28.1. Elin Björk 1999 IK Falken
N18 5 km P 28.1. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 5 km P 28.1. Nathalie Sten 1999 Närpes Kraft Skidförening
N18 5 km P 28.1. Cecilia Back 1999 Oravais IF
N18 5 km P 28.1. Andrea Lilja 1999 Sundom IF
N35 5 km P 28.1. Johanna Back 1973 IF Minken
N35 5 km P 28.1. Johanna Skog 1980 IK Falken
N35 5 km P 28.1. Jessica Strandholm 1982 Vörå IF
N45 5 km P 28.1. Ann-Louise Nyback 1969 IF Minken
N45 5 km P 28.1. Marjo Ena 1968 IK Falken
N8 1 km P 28.1. Tilde Finskas 2009 IF Femman
N8 1 km P 28.1. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N8 1 km P 28.1. Thea Wikblom 2009 IF Minken
N8 1 km P 28.1. Edwina Björk 2009 IF Åsarna
N8 1 km P 28.1. Jessica Westerlund 2009 IK Falken
N8 1 km P 28.1. Leya Bergqvist 2009 IK Falken
N8 1 km P 28.1. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N8 1 km P 28.1. Sandra Ingves 2009 Närpes Kraft Skidförening
N8 1 km P 28.1. Matilda Hermans 2009 Oravais IF
N8 1 km P 28.1. Saga Markén 2010 Oravais IF
N8 1 km P 28.1. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
N8 1 km P 28.1. Natalie Eklund 2010 Vörå IF
NYL 6 km P 28.1. Hanna Westerlund 1997 IF Brahe
NYL 6 km P 28.1. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 6 km P 28.1. Alexandra Enlund 1997 IF Femman
NYL 6 km P 28.1. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 6 km P 28.1. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 6 km P 28.1. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 6 km P 28.1. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 6 km P 28.1. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 6 km P 28.1. Ellinor Sundqvist 1995 IF Minken
NYL 6 km P 28.1. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
NYL 6 km P 28.1. Annika Sjöström 1988 IF Åsarna
NYL 6 km P 28.1. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
NYL 6 km P 28.1. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL 6 km P 28.1. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 6 km P 28.1. Ronja Kainberg 1997 IF Åsarna
NYL 6 km P 28.1. Sara Ray 1994 IK Falken
NYL 6 km P 28.1. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö