ÖID - mästerskapen

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2017-29.1.2017
Kilpailun alkamisajankohta 28.1.20017 kl. 11.00, 29.1.2017 stafetter kl. 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 22.1.17 19:59:59
Kilpailun nimi ÖID - mästerskapen
Kilpailun numero 707
Kilpailupaikka Larsmo
Kilpailupaikan osoite Norra Larsmovägen 70, 68570 Larsmo
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 28.01.2017
D/H8 ej mästerskap
Sarja Matka
MYL P 12 km
NYL P 6 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M11 P 2 km
N11 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
N35 P 5 km
M40 P 10 km
N45 P 5 km
M50 P 5 km
M60 P 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 29.01.2017
Alla klasser har tre sträckor. Stil K, F, F. Klasser: Mix 8 år 3 x 1 km, D/H 10 3 x 2 km, D/ H12 3 x 2 km, D/H 14 3 x 3 km, D16 3 x 3 km, H16 3 x 5 km, D21 3 x 5 km, H21 3 x 10 km, Mix 120 3 x 5 km.
Sarja Matka
MYL V 3x10 km
NYL V 3x5 km
M8 V mix 3x1 km
M10 V 3x2 km
N10 V 3x2 km
M12 V 3x2 km
N12 V 3x2 km
M14 V 3x3 km
N14 V 3x3 km
M16 V 3x5 km
N16 V 3x3 km
Joukkue M120 V mix 3x5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Brahe
Seuranumero 10346107
Yhteyshenkilö Håkan Holmqvist
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 585 2215
GSM
Fax
WWW-osoite www.ifbrahe.fi
Sähköposti ifbrahe@gmail.com
Ilmoittautumiset Kilmo 22.1. klo 20 mennessä. Jäli-ilm. 24.1. klo 20 mennessä sähköpostilla ifbrahe@gmail.com, tuplamaksu
Osanottomaksut U16 år 10 €, Övriga 16 €, Stafettlag U16 20 €, övriga 30
Pankki ja tilinro FI0355670740049022 IF BRAHE
Tiedustelut ja lisäinfo Håkan Holmqvist 040 585 2215
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Tävlingen arrangeras gemensamt av Larsmo if och IF Brahe och ordnas vid Larsmo idrottspark i Larsmo.
Näytä ilmoittautuneet Piilota ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Joukkue/osallistuja Seura
M10 3x2 V 29.1. IF Femman 1 IF Femman
M10 3x2 V 29.1. IF Femman 2 IF Femman
M10 3x2 V 29.1. IF fyren IF Fyren
M10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
M10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
M10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
M10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 1 IF Åsarna
M10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
M10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 3 IF Åsarna
M10 3x2 V 29.1. IK Falken IK Falken
M10 3x2 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
M10 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M10 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M12 3x2 V 29.1. IF Brahe IF Brahe
M12 3x2 V 29.1. IF Femman 1 IF Femman
M12 3x2 V 29.1. IF Femman 2 IF Femman
M12 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
M12 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
M12 3x2 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
M12 3x2 V 29.1. IK Falken IK Falken
M12 3x2 V 29.1. Malax IF Malax IF
M12 3x2 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
M12 3x2 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
M12 3x2 V 29.1. Sundom IF Sundom IF
M12 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M120 mix 3x5 V 29.1. IF Brahe IF Brahe
M120 mix 3x5 V 29.1. If Minken IF Minken
M120 mix 3x5 V 29.1. If Minken IF Minken
M120 mix 3x5 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
M120 mix 3x5 V 29.1. IK Falken IK Falken
M120 mix 3x5 V 29.1. IK Falken IK Falken
M120 mix 3x5 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M14 3x3 V 29.1. IF Femman IF Femman
M14 3x3 V 29.1. If Minken IF Minken
M14 3x3 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
M14 3x3 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
M14 3x3 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
M14 3x3 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M16 3x5 V 29.1. IK Falken IK Falken
M16 3x5 V 29.1. Norrvalla Ski Team Norrvalla Ski Team
M16 3x5 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M8 mix 3x1 V 29.1. IF Femman IF Femman
M8 mix 3x1 V 29.1. IF fyren IF Fyren
M8 mix 3x1 V 29.1. If Minken IF Minken
M8 mix 3x1 V 29.1. If Minken IF Minken
M8 mix 3x1 V 29.1. If Minken IF Minken
M8 mix 3x1 V 29.1. IF Åsarna 1 IF Åsarna
M8 mix 3x1 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
M8 mix 3x1 V 29.1. IK Falken IK Falken
M8 mix 3x1 V 29.1. Malax IF Malax IF
M8 mix 3x1 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
M8 mix 3x1 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
M8 mix 3x1 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
M8 mix 3x1 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
M8 mix 3x1 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
MYL 3x10 V 29.1. IF Femman 1 IF Femman
MYL 3x10 V 29.1. IF Femman 2 IF Femman
MYL 3x10 V 29.1. IF Femman 3 IF Femman
MYL 3x10 V 29.1. If Minken IF Minken
MYL 3x10 V 29.1. If Minken IF Minken
MYL 3x10 V 29.1. IF Åsarna 1 IF Åsarna
MYL 3x10 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
MYL 3x10 V 29.1. IF Åsarna 3 IF Åsarna
MYL 3x10 V 29.1. IF Åsarna 4 IF Åsarna
MYL 3x10 V 29.1. IK Falken IK Falken
MYL 3x10 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
N10 3x2 V 29.1. IF Brahe 1 IF Brahe
N10 3x2 V 29.1. IF Brahe 2 IF Brahe
N10 3x2 V 29.1. IF Femman IF Femman
N10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
N10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
N10 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
N10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 1 IF Åsarna
N10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
N10 3x2 V 29.1. IF Åsarna 3 IF Åsarna
N10 3x2 V 29.1. IK Falken IK Falken
N10 3x2 V 29.1. Malax IF Malax IF
N10 3x2 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
N10 3x2 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
N10 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
N12 3x2 V 29.1. IF Femman IF Femman
N12 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
N12 3x2 V 29.1. If Minken IF Minken
N12 3x2 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
N12 3x2 V 29.1. IK Falken IK Falken
N12 3x2 V 29.1. Malax IF Malax IF
N12 3x2 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
N12 3x2 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
N12 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
N12 3x2 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
N14 3x3 V 29.1. IF Brahe 1 IF Brahe
N14 3x3 V 29.1. IF Femman IF Femman
N14 3x3 V 29.1. If Minken IF Minken
N14 3x3 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
N14 3x3 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
N14 3x3 V 29.1. IK Falken IK Falken
N14 3x3 V 29.1. Kraft Ski Närpes Kraft Skidförening
N14 3x3 V 29.1. Oravais IF Oravais IF
N14 3x3 V 29.1. Vörå IF Vörå IF
N16 3x3 V 29.1. IF Femman IF Femman
N16 3x3 V 29.1. IF Åsarna IF Åsarna
N16 3x3 V 29.1. kraft ski Närpes Kraft Skidförening
N16 3x3 V 29.1. Solf IK Solf IK
NYL 3x5 V 29.1. IF Brahe 1 IF Brahe
NYL 3x5 V 29.1. Femman 2 IF Femman
NYL 3x5 V 29.1. IF Femman 1 IF Femman
NYL 3x5 V 29.1. If Minken IF Minken
NYL 3x5 V 29.1. If Minken IF Minken
NYL 3x5 V 29.1. IF Åsarna 1 IF Åsarna
NYL 3x5 V 29.1. IF Åsarna 2 IF Åsarna
NYL 3x5 V 29.1. IK Falken IK Falken
NYL 3x5 V 29.1. Vörå IF Vörå IF