Etelä-Suomen aluemestaruushiihdot, HS-aluekilpailu, henkilökohtaiset matkat ja viestit

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2017-29.1.2017
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 24.1.17 23:59:59
Kilpailun nimi Etelä-Suomen aluemestaruushiihdot, HS-aluekilpailu, henkilökohtaiset matkat ja viestit
Kilpailun numero 634
Kilpailupaikka Hartola
Kilpailupaikan osoite Visantie 29, 19600 hartola
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 28.01.2017
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M10 V 2.2 km
N10 V 2.2 km
M12 V 2.8 km
N12 V 2.8 km
M13 V 3.5 km
N13 V 3.5 km
M14 V 5 km
N14 V 3.5 km
M15 V 5 km
N15 V 5 km
M16 V 8.5 km
N16 V 5 km
M17 V 10 km
N17 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
M40 V 10 km
M45 V 5 km
N45 V 5 km
M50 V 5 km
M55 V 5 km
M60 V 5 km
M65 V 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 29.01.2017
Kaikissa sarjoissa 3 hiihto-osuutta Sarjat N10/M10-N16/M16 kaikki osuudet (3) perinteisellä, N18/M18-NYL/MYL 1. osuus perinteisellä ja seuraavat 2 vapaalla
Sarja Matka
MYL P/V 5 km
NYL P/V 3.5 km
M10 P 1.4 km
N10 P 1.4 km
M12 P 2.8 km
N12 P 2.8 km
M14 P 3.5 km
N14 P 3.5 km
M16 P 5 km
N16 P 3.5 km
M18 P/V 5 km
N18 P/V 3.5 km
M20 P/V 5 km
N20 P/V 3.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Hartolan Voima
Seuranumero 10351503
Yhteyshenkilö Jouko Lehtinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.hartolanvoima.fi
Sähköposti jouko.lehtinen@phnet.fi
Ilmoittautumiset Kilmon kautta tiistaihin 24.1.2017 klo 24.00
Osanottomaksut henkilökohtaiset matkat: 10-16-sarjoissa 10 e, vanhemmissa 15 e, viestijoukkuueet 30 e, maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä
Pankki ja tilinro Järvi-Hämeen Osuuspankki/ Hartolan Voiman hiihtojaoston tilille IBAN: FI54 5039 0640 0017 92, BIC: OKOYFIHH
Tiedustelut ja lisäinfo www.hartolanvoima.fi, Jouko Lehtinen puh. 040 5791157, jouko.lehtinen(at)phnet.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2.2 km V 28.1. Alex Skutnabb 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Hugo Hindsberg 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Verneri Virtanen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Eliel Halme 2008 Hollolan Urheilijat -46
M10 2.2 km V 28.1. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M10 2.2 km V 28.1. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M10 2.2 km V 28.1. Niklas Somppi 2007 Lahden Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Olavi Sivén 2007 Lahden Hiihtoseura
M10 2.2 km V 28.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M10 2.2 km V 28.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M10 2.2 km V 28.1. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M10 2.2 km V 28.1. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M12 2.8 km V 28.1. Elias Ala-Heikkilä 2005 Asikkalan Raikas
M12 2.8 km V 28.1. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Pyry Riissanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Sakari Saarinen 2005 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Samuel Aho 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M12 2.8 km V 28.1. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M12 2.8 km V 28.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 2.8 km V 28.1. Joona Martikainen 2005 Keravan Urheilijat
M12 2.8 km V 28.1. Luka Halme 2006 Lahden Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M12 2.8 km V 28.1. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M12 2.8 km V 28.1. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M12 2.8 km V 28.1. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M12 2.8 km V 28.1. Kasper Lassig 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 2.8 km V 28.1. Tom Lainet 2006 Vantaan Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Anton Skutnabb 2004 Espoon Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Eino Kauranen 2004 Espoon Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Julius Aho 2004 Espoon Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Miska Johansson 2004 Hartolan Voima
M13 3.5 km V 28.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M13 3.5 km V 28.1. Esa Lehtonen 2004 Hyvinkään Hiihtäjät
M13 3.5 km V 28.1. Elmeri Kiviranta 2004 Keravan Urheilijat
M13 3.5 km V 28.1. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M13 3.5 km V 28.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M13 3.5 km V 28.1. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Christoffer Ingman 2004 Norrvalla Ski Team
M13 3.5 km V 28.1. Niilo Mäkinen 2004 Puijon Hiihtoseura
M13 3.5 km V 28.1. Markus Valkealahti 2004 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Paavo Vironen 2003 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km V 28.1. Ike Melnits 2003 Kankaantaan Kisa
M14 5 km V 28.1. Miko Martikainen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 28.1. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 28.1. Vilho Ranta 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 28.1. Danil Schröder 2003 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Markus Matilainen 2003 Pakilan Veto
M14 5 km V 28.1. Nuutti Mäkinen 2003 Puijon Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Ilari Virtanen 2003 Ski Jyväskylä
M14 5 km V 28.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Konsta Pekkala 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Oliver Lassig 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Rasmus Ahoniemi 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km V 28.1. Teemu Nio 2003 Vihdin Viesti
M15 5 km V 28.1. Eemeli Salmelin 2002 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Ilari Laakso 2002 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M15 5 km V 28.1. Ville Vierimaa 2002 Hyvinkään Hiihtäjät
M15 5 km V 28.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Okko Vuorikoski 2002 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M15 5 km V 28.1. Juho Leiniö 2002 Vantaan Hiihtoseura
M16 8.5 km V 28.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M16 8.5 km V 28.1. Karri Tuokko 2001 Hollolan Urheilijat -46
M16 8.5 km V 28.1. Aapo Korhonen 2001 Hyvinkään Hiihtäjät
M16 8.5 km V 28.1. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M16 8.5 km V 28.1. Eero Peltola 2001 Lahden Hiihtoseura
M16 8.5 km V 28.1. Tuomas Salonen 2001 Sysmän Sisu
M16 8.5 km V 28.1. Ilari Haltia 2001 Vantaan Hiihtoseura
M17 10 km V 28.1. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 28.1. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 28.1. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M17 10 km V 28.1. Juho Mylläri 2000 Heinolan Isku
M17 10 km V 28.1. Aaro Virtanen 2000 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 28.1. Aleksi Lehtinen 1999 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 28.1. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M18 10 km V 28.1. Antton Koivisto 1999 Keravan Urheilijat
M18 10 km V 28.1. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 28.1. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M20 10 km V 28.1. Eemeli Kiljunen 1998 Lahden Hiihtoseura
M20 10 km V 28.1. Antero Sillanpää 1997 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 10 km V 28.1. Aarni Laakkonen 1998 Pakilan Veto
M20 10 km V 28.1. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
M20 10 km V 28.1. Risto Fagerholm 1998 Pakilan Veto
M20 10 km V 28.1. Matias Salonen 1997 Sysmän Sisu
M20 10 km V 28.1. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 28.1. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
M20 10 km V 28.1. Samuli Nio 1998 Vihdin Viesti
M35 10 km V 28.1. Jani Koiranen 1979 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 28.1. Matti Salmensuu 1982 Hollolan Urheilijat -46
M40 10 km V 28.1. Jari Virtanen 1974 Espoon Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Tero Tahvanainen 1977 Hollolan Urheilijat -46
M40 10 km V 28.1. Paavo Ranta 1976 Keravan Urheilijat
M40 10 km V 28.1. Jyri Sivén 1977 Lahden Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Olli Peltola 1969 Lahden Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Jani Köpsi 1974 Nurmijärven Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M40 10 km V 28.1. Antti Mäkinen 1973 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Harri Karjalainen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Henri Saapunki 1976 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M40 10 km V 28.1. Tero Uusitalo 1970 Vantaan Hiihtoseura
M45 5 km V 28.1. Mikko Iso-Tryykäri 1971 Espoon Hiihtoseura
M45 5 km V 28.1. Marko Väisänen 1971 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Pasi Raasakka 1965 Espoon Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Timo Salmi 1965 Hartolan Voima
M50 5 km V 28.1. Heikki Kivikko 1963 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Jouni Vantaala 1963 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Kimmo Gynther 1967 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Mika Somppi 1966 Lahden Hiihtoseura
M50 5 km V 28.1. Jari Immonen 1964 Nastolan Naseva
M55 5 km V 28.1. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 5 km V 28.1. Andrei Larionov 1962 Lahden Hiihtoseura
M55 5 km V 28.1. Kari Nurmi 1961 Laukkosken Taimi
M55 5 km V 28.1. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M60 5 km V 28.1. Ari Louhelainen 1955 Hollolan Urheilijat -46
M60 5 km V 28.1. Risto Junnonen 1953 Lahden Kaleva
M60 5 km V 28.1. Klaus Sjöblom 1955 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M65 5 km V 28.1. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M65 5 km V 28.1. Timo Ala-Seppälä 1952 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km V 28.1. Veijo Peltola 1947 Joutsan Pommi
M65 5 km V 28.1. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 28.1. Mika Kantele 1992 Hartolan Voima
MYL 10 km V 28.1. Valtteri Tapper 1989 Hartolan Voima
MYL 10 km V 28.1. Jari Huhta 1991 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 28.1. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 28.1. Joni Karjalainen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 28.1. Joonas Lotta 1988 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 28.1. Atte Kiskola 1992 Lammin Säkiä
MYL 10 km V 28.1. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 28.1. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km V 28.1. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km V 28.1. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
N10 2.2 km V 28.1. Lotta Packalén 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Urheilijat -46
N10 2.2 km V 28.1. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Kiira Johansson 2008 Kangasniemen Kalske
N10 2.2 km V 28.1. Matleena Sivén 2007 Lahden Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Ronja Turunen 2008 Lahden Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N10 2.2 km V 28.1. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N12 2.8 km V 28.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Aura Hakala 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Hilla Neuvonen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Karita Zahkna 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Lotta Jämsén 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N12 2.8 km V 28.1. Vilma Kejonen 2006 Hollolan Urheilijat -46
N12 2.8 km V 28.1. Inari Tuura 2005 Hyvinkään Hiihtäjät
N12 2.8 km V 28.1. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N12 2.8 km V 28.1. Sinja Johansson 2005 Kangasniemen Kalske
N12 2.8 km V 28.1. Ea Vuori 2005 Keravan Urheilijat
N12 2.8 km V 28.1. Nella Daavitsainen 2006 Keravan Urheilijat
N12 2.8 km V 28.1. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N12 2.8 km V 28.1. Anniina Hyvönen 2005 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Silja Ruutiainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Viia Vuorikoski 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Nonna Laitinen 2005 LAHDEN HIIHTOSEURA MÄKIJAOSTO
N12 2.8 km V 28.1. Ella Marjomaa 2005 Mäntsälän Urheilijat
N12 2.8 km V 28.1. Ella Sytelä 2005 Vantaan Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N12 2.8 km V 28.1. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N12 2.8 km V 28.1. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N13 3.5 km V 28.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N13 3.5 km V 28.1. Ellen Hovi 2004 Espoon Hiihtoseura
N13 3.5 km V 28.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N13 3.5 km V 28.1. Anni Mylläri 2004 Heinolan Isku
N13 3.5 km V 28.1. Iida Tuokko 2004 Hollolan Urheilijat -46
N13 3.5 km V 28.1. Julia Tuura 2004 Hyvinkään Hiihtäjät
N13 3.5 km V 28.1. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N13 3.5 km V 28.1. Elina Eronen 2004 Vantaan Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Heta Neuvonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Victoria Knape 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Olivia Halme 2003 Hollolan Urheilijat -46
N14 3.5 km V 28.1. Heta Ollila 2002 Hyvinkään Hiihtäjät
N14 3.5 km V 28.1. Salla Norrbacka 2003 Hyvinkään Hiihtäjät
N14 3.5 km V 28.1. Noora Daavitsainen 2003 Keravan Urheilijat
N14 3.5 km V 28.1. Enni Levanen 2003 Lahden Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Helmi Ruutiainen 2003 Lahden Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Saara Sillanpää 2003 Lahden Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Viia Floor 2003 Lahden Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Anni Hyvärinen 2003 Orimattilan Jymy
N14 3.5 km V 28.1. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N14 3.5 km V 28.1. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N14 3.5 km V 28.1. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Liisa Raasakka 2002 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Kristiina Rantakömi 2002 Hollolan Urheilijat -46
N15 5 km V 28.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N15 5 km V 28.1. Emmi Kiljunen 2002 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N15 5 km V 28.1. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N15 5 km V 28.1. Vilma Sytelä 2002 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
N16 5 km V 28.1. Aino Huttunen 2001 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Mikaela Karjalainen 2001 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Emilia Sillantaus 2001 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 28.1. Henni Hindsberg 2001 Vantaan Hiihtoseura
N17 5 km V 28.1. Tuuli Liukkonen 2000 Joutsan Pommi
N17 5 km V 28.1. Saara Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N18 5 km V 28.1. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 28.1. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N20 5 km V 28.1. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km V 28.1. Bettina Törnvall 1998 Joutsan Pommi
N20 5 km V 28.1. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N20 5 km V 28.1. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N20 5 km V 28.1. Roosa Hyvärinen 1997 Nastolan Naseva
N45 5 km V 28.1. Tatiana Larionova 1961 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Tiina Kivikko 1996 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Angelika Immonen 1995 Nastolan Naseva
NYL 5 km V 28.1. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Emmi-Juulia Hirviniemi 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Noora Kanerva 1987 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Heini Nikander 1988 Vihdin Viesti
NYL 5 km V 28.1. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 3.5 km P/V 29.1. Auli Aalto 1970 Janakkalan Jana
NYL 3.5 km P/V 29.1. Piia Kokko 1974 Janakkalan Jana
NYL 3.5 km P/V 29.1. Sari Ketonen 1966 Janakkalan Jana