Satakunnan pm-hiihdot, HS-aluekilpailu, Satakunnan Junior- / Seuracup 2/4, LÄHITAPIOLA HS-cup (Satakunta) 1/5 Satakunnan pm-viestit, HS-alueviestit

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2017-29.1.2017
Kilpailun alkamisajankohta la 28.1. klo 11.00 ja su 29.1. klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 25.1.17 14:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan pm-hiihdot, HS-aluekilpailu, Satakunnan Junior- / Seuracup 2/4, LÄHITAPIOLA HS-cup (Satakunta) 1/5 Satakunnan pm-viestit, HS-alueviestit
Kilpailun numero 649
Kilpailupaikka Rauma, Lähdepellon urheilukeskus
Kilpailupaikan osoite Kodisjoentie 91 26660 Rauma
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 28.01.2017
Juniorcup-sarjoissa N09,M09,N10,M10,N11,M11,N12,M12 pidennetyt matkat!
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M6 V 0.6 km
N6 V 0.6 km
M7 V 1 km
N7 V 1 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M9 V 2 km
N9 V 2 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M11 V 3 km
N11 V 3 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M13 V 3 km
N13 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M15 V 5 km
N15 V 5 km
M16 V 8 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
M45 V 10 km
M55 V 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 29.01.2017
Sarja Matka
MYL P 4x5 km
NYL P 3x3 km
M10 P 3x2 km
N10 P 3x2 km
M12 P 3x3 km
N12 P 3x2 km
M14 P 3x3 km
N14 P 3x3 km
M16 P 3x5 km
N16 P 3x3 km
N18 P 3x3 km
M20 P 3x5 km
N20 P 3x5 km
M35 P 3x5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Rasti-Lukko
Seuranumero 10344808
Yhteyshenkilö Pekka Tiira
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0500 991 867
GSM
Fax
WWW-osoite www.rastilukko.fi
Sähköposti tiira.pekka@gmail.com
Ilmoittautumiset 25.1.2017 klo 15.00
Osanottomaksut 6-8v 8€, 9-16v 10€, yli 16v 15€ ja viestijoukkueet alle 16v 30€ ja yli 16v 40€
Pankki ja tilinro Rasti-Lukko Iban FI82 5630 0020 0559 99
Tiedustelut ja lisäinfo tiira.pekka@gmail.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 28.1. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M10 2 km V 28.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M10 2 km V 28.1. Aleksi Henttinen 2007 Noormarkun Nopsa
M10 2 km V 28.1. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M10 2 km V 28.1. Veikka Soikkeli 2007 Parkanon Urheilijat
M10 2 km V 28.1. Niilo Nikkilä 2007 Porin Seudun Hiihtäjät
M10 2 km V 28.1. Elmeri Ali-Rantala 2007 Punkalaitumen Kunto
M10 2 km V 28.1. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km V 28.1. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km V 28.1. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km V 28.1. Lauri Koivula 2007 Ulvilan Ura
M10 2 km V 28.1. Sami Lähde 2007 Vammalan Seudun Voima
M10 2 km V 28.1. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M11 3 km V 28.1. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M11 3 km V 28.1. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M11 3 km V 28.1. Severi Laine 2006 Lauttakylän Luja
M11 3 km V 28.1. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M11 3 km V 28.1. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M11 3 km V 28.1. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M11 3 km V 28.1. Niilo Siivonen 2006 Rasti-Lukko
M11 3 km V 28.1. Aleksi Lähde 2006 Vammalan Seudun Voima
M12 3 km V 28.1. Hugo Vuollet 2005 Noormarkun Nopsa
M12 3 km V 28.1. Väinö Osara 2005 Noormarkun Nopsa
M12 3 km V 28.1. Elias Piilola 2005 Parkanon Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Tami Pohjonen 2005 Parkanon Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Akusti Ali-Rantala 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 3 km V 28.1. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 3 km V 28.1. Topias Kaapu 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 3 km V 28.1. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M12 3 km V 28.1. Roni Niemensivu 2005 Rasti-Lukko
M12 3 km V 28.1. Valtteri Heinonen 2005 Rasti-Lukko
M12 3 km V 28.1. Paavo Lahti 2005 Ulvilan Ura
M12 3 km V 28.1. Antti Lähde 2005 Vammalan Seudun Voima
M13 3 km V 28.1. Kosti Saine 2004 Kankaanpään Urheilijat
M13 3 km V 28.1. Elmeri Lehtinen 2004 Lauttakylän Luja
M13 3 km V 28.1. Kasperi Raitala 2004 Noormarkun Nopsa
M13 3 km V 28.1. Simeon Koivisto 2004 Noormarkun Nopsa
M13 3 km V 28.1. Tuukka Soikkeli 2004 Parkanon Urheilijat
M13 3 km V 28.1. Niko Mikkola 2004 Porin Seudun Hiihtäjät
M13 3 km V 28.1. Miro Honkaniemi 2004 Rasti-Lukko
M13 3 km V 28.1. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M14 5 km V 28.1. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M14 5 km V 28.1. Joni Virtanen 2003 Noormarkun Nopsa
M14 5 km V 28.1. Antti Siivonen 2003 Rasti-Lukko
M14 5 km V 28.1. Tim Heininen 2003 Rasti-Lukko
M14 5 km V 28.1. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M15 5 km V 28.1. Samuli Kuusinen 2002 Jämin Jänne
M15 5 km V 28.1. Severi Kankeri 2002 Nakkilan Vire
M15 5 km V 28.1. Elmo Vuollet 2002 Noormarkun Nopsa
M15 5 km V 28.1. Salomon Koivisto 2002 Noormarkun Nopsa
M15 5 km V 28.1. Samuel Nokelainen 2002 Noormarkun Nopsa
M16 8 km V 28.1. Timi Niemensivu 2001 Rasti-Lukko
M16 8 km V 28.1. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M18 10 km V 28.1. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M18 10 km V 28.1. Frans Lindvall 1999 Noormarkun Nopsa
M45 10 km V 28.1. Heikki Haunia 1966 Honkajoen Seudun Urheilijat
M45 10 km V 28.1. Veli Pekka Vänni 1957 Kankaanpään Urheilijat
M45 10 km V 28.1. Mika Kivikoski 1965 Punkalaitumen Kunto
M45 10 km V 28.1. Kimmo Kouru 1963 Rasti-Lukko
M55 5 km V 28.1. Rauno Tuomi 1957 Nakkilan Vire
M55 5 km V 28.1. Hannu Laine 1960 Vammalan Seudun Voima
M55 5 km V 28.1. Harri Mäkelä 1948 Vammalan Seudun Voima
M6 0.6 km V 28.1. Santeri Mäkelä 2011 Lauttakylän Luja
M6 0.6 km V 28.1. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M6 0.6 km V 28.1. Nestori Ali-Rantala 2011 Punkalaitumen Kunto
M7 1 km V 28.1. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M7 1 km V 28.1. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M7 1 km V 28.1. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M7 1 km V 28.1. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M7 1 km V 28.1. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M7 1 km V 28.1. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M7 1 km V 28.1. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 28.1. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 28.1. Luka Hohtari 2009 Nakkilan Vire
M8 1 km V 28.1. Vihtori Ali-Rantala 2009 Punkalaitumen Kunto
M8 1 km V 28.1. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M8 1 km V 28.1. Eino Rantahalvari 2009 Säkylän Urheilijat
M8 1 km V 28.1. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 28.1. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M9 2 km V 28.1. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M9 2 km V 28.1. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M9 2 km V 28.1. Matias Teinilä 2008 Nakkilan Vire
M9 2 km V 28.1. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M9 2 km V 28.1. Kalle Kyösti 2008 Parkanon Urheilijat
M9 2 km V 28.1. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M9 2 km V 28.1. Matias Tiira 2008 Rasti-Lukko
M9 2 km V 28.1. Robert Saarela 2008 Rasti-Lukko
M9 2 km V 28.1. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
MYL 10 km V 28.1. Henri Koivisto 1995 Honkajoen Seudun Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Erik Raitala 1996 Noormarkun Nopsa
MYL 10 km V 28.1. Markus Pörsti 1993 Noormarkun Nopsa
MYL 10 km V 28.1. Santeri Virta 1993 Parkanon Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Joonas Ylikahri 1994 Siikaisten Sisu
MYL 10 km V 28.1. Lassi Vaahtio 1998 Ulvilan Ura
MYL 10 km V 28.1. Markus Rosu 1997 Ulvilan Ura
N10 2 km V 28.1. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N10 2 km V 28.1. Aada Alanen 2007 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 28.1. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 28.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N10 2 km V 28.1. Sofia Sjöblom 2007 Nakkilan Vire
N10 2 km V 28.1. Cenja Vehmanen 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 28.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 28.1. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 28.1. Eerika Lohtander 2007 Rasti-Lukko
N10 2 km V 28.1. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N10 2 km V 28.1. Kaisla Ruusunen 2007 Rasti-Lukko
N10 2 km V 28.1. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N10 2 km V 28.1. Anni Teronen 2007 Vammalan Seudun Voima
N10 2 km V 28.1. Venla Pääkkönen 2007 Vammalan Seudun Voima
N11 3 km V 28.1. Kukka-Maaria Kurunmäki 2006 Kankaanpään Urheilijat
N11 3 km V 28.1. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N11 3 km V 28.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N11 3 km V 28.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N11 3 km V 28.1. Lidia Haula 2006 Nakkilan Vire
N11 3 km V 28.1. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N11 3 km V 28.1. Milja Tiira 2006 Rasti-Lukko
N11 3 km V 28.1. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N12 3 km V 28.1. Siiri Pein 2005 Kankaanpään Urheilijat
N12 3 km V 28.1. Jenny Halme 2005 Lauttakylän Luja
N12 3 km V 28.1. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Ellen Heinonen 2005 Noormarkun Nopsa
N12 3 km V 28.1. Silja Henttinen 2005 Noormarkun Nopsa
N12 3 km V 28.1. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N13 3 km V 28.1. Reetta Salo 2004 Jämin Jänne
N13 3 km V 28.1. Emmi Pohjolainen 2004 Lauttakylän Luja
N13 3 km V 28.1. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N13 3 km V 28.1. Helmi Finska 2004 Nakkilan Vire
N13 3 km V 28.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N13 3 km V 28.1. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N13 3 km V 28.1. Pinja Kallio 2004 Noormarkun Nopsa
N13 3 km V 28.1. Laura Heinonen 2004 Parkanon Urheilijat
N13 3 km V 28.1. Heidi Heikkinen 2004 Punkalaitumen Kunto
N13 3 km V 28.1. Reetta Wallin 2004 Punkalaitumen Kunto
N13 3 km V 28.1. Ilona Lohtander 2004 Rasti-Lukko
N13 3 km V 28.1. Pauliina Koivuniemi 2004 Tampereen Pyrintö
N13 3 km V 28.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N13 3 km V 28.1. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N13 3 km V 28.1. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km V 28.1. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 28.1. Julia Kristiina Rintala 2003 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 28.1. Melina Rintaluoma 2003 Parkanon Urheilijat
N15 5 km V 28.1. Heta Haunia 2002 Honkajoen Seudun Urheilijat
N15 5 km V 28.1. Nora Riitaoja 2002 Jämin Jänne
N15 5 km V 28.1. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N15 5 km V 28.1. Alina Siivonen 2002 Rasti-Lukko
N15 5 km V 28.1. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N15 5 km V 28.1. Katariina Keitaanniemi 2002 Ulvilan Ura
N16 5 km V 28.1. Annika Tunturi 2001 Honkajoen Seudun Urheilijat
N16 5 km V 28.1. Marjaana Jussila 2001 Jämin Jänne
N16 5 km V 28.1. Fanni Lindvall 2001 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 28.1. Alina Hanhiniemi 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 28.1. Essi Hyle 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 28.1. Riina Hanhiniemi 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 28.1. Aada Nikki 2000 Ulvilan Ura
N18 5 km V 28.1. Laura Punkka 1999 Vammalan Seudun Voima
N20 5 km V 28.1. Inka Koljonen 1997 Tampereen Pyrintö
N6 0.6 km V 28.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N6 0.6 km V 28.1. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N6 0.6 km V 28.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N6 0.6 km V 28.1. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N6 0.6 km V 28.1. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N6 0.6 km V 28.1. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N7 1 km V 28.1. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N7 1 km V 28.1. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N7 1 km V 28.1. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N7 1 km V 28.1. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N7 1 km V 28.1. Emma Vaahtio 2010 Ulvilan Ura
N8 1 km V 28.1. Anna Saine 2009 Kankaanpään Urheilijat
N8 1 km V 28.1. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N8 1 km V 28.1. Sallamaria Miikkulainen 2009 Nakkilan Vire
N8 1 km V 28.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N8 1 km V 28.1. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N8 1 km V 28.1. Vilma Pääkkönen 2009 Vammalan Seudun Voima
N9 2 km V 28.1. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N9 2 km V 28.1. Ella Lähteenmäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
N9 2 km V 28.1. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N9 2 km V 28.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N9 2 km V 28.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N9 2 km V 28.1. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N9 2 km V 28.1. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N9 2 km V 28.1. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N9 2 km V 28.1. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N9 2 km V 28.1. Linnea Lähde 2008 Vammalan Seudun Voima
NYL 5 km V 28.1. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km V 28.1. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto