Tanelinrannan Hiihdot EPH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 2.2.2017
Kilpailun alkamisajankohta 18:30
Ilmoittautumisen eräpäivä 31.1.17 19:59:59
Kilpailun nimi Tanelinrannan Hiihdot EPH
Kilpailun numero 647
Kilpailupaikka Seinäjoki
Kilpailupaikan osoite Jouppilanvuoren hiihtostadion
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 02.02.2017
Sarja Matka
MYL V 6 km
NYL V 3 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M9 V 1 km
N9 V 1 km
M10 V 1 km
N10 V 1 km
M12 V 2 km
N12 V 2 km
M14 V 2 km
N14 V 2 km
M16 V 3 km
N16 V 3 km
M18 V 6 km
N18 V 3 km
M20 V 6 km
N20 V 3 km
M40 V 6 km
N40 V 3 km
M50 V 3 km
M60 V 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Seinäjoen Hiihtoseura
Seuranumero 10344390
Yhteyshenkilö Teemu Majasaari
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 761 503
GSM
Fax
WWW-osoite www.seinajoenhiihtoseura.fi
Sähköposti teema@me.com
Ilmoittautumiset KILMOon tiistai 31.1.2017 klo 20:00 mennessä
Osanottomaksut Alle 16v 12€, muut 16€
Pankki ja tilinro FI11 5419 0120 1139 01 Seinäjoen Hiihtoseura
Tiedustelut ja lisäinfo Ilmoittautumisten tarkistus ym. jaakko.rajala@nic.fi 040 527 8065, muut teema@icloud.com 0400 761 503
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1 km V 2.2. Jaakko Jokilehto 2007 Ilmajoen Kisailijat
M10 1 km V 2.2. Eetu Muhonen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 2.2. Justus Saarimaa 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 2.2. Luukas Näsi 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
M10 1 km V 2.2. Topias Vuorela 2007 Ylistaron Kilpa-Veljet
M12 2 km V 2.2. Erkki Seppänen 2006 Alahärmän Kisa
M12 2 km V 2.2. Jussi Jokilehto 2006 Ilmajoen Kisailijat
M12 2 km V 2.2. Arttu Viinamäki 2006 Jalasjärven Jalas
M12 2 km V 2.2. Eetu Penttilä 2005 Jurvan Urheilijat
M12 2 km V 2.2. Jussi Hantula 2005 Kortesjärven Järvi-Veikot
M12 2 km V 2.2. Mika Kärkkäinen 2005 Kortesjärven Järvi-Veikot
M12 2 km V 2.2. Niilo Kauppi 2005 Kyrön Voima
M12 2 km V 2.2. Rasmus Huhtamäki 2005 Pietarsaaren Hiihtäjät
M12 2 km V 2.2. Aatu Muhonen 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
M12 2 km V 2.2. Lari Riippi 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
M12 2 km V 2.2. Rasmus Hautala 2006 Sundom IF
M12 2 km V 2.2. Jani Köykkä 2005 Ylistaron Kilpa-Veljet
M12 2 km V 2.2. Paavo Frusti 2006 Ylistaron Kilpa-Veljet
M14 2 km V 2.2. Heikki Lehtelä 2003 Alajärven Ankkurit
M14 2 km V 2.2. Jere Harju 2003 Ilmajoen Kisailijat
M14 2 km V 2.2. Akseli Latvala 2004 Kyrön Voima
M14 2 km V 2.2. Kalle Kauppi 2003 Kyrön Voima
M14 2 km V 2.2. Joonas Nelimarkka 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 2 km V 2.2. Teemu Juhani Pajuranta 2004 Seinäjoen Hiihtoseura
M14 2 km V 2.2. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
M14 2 km V 2.2. Eetu Mikael Keskinen 2003 Vähänkyrön Viesti
M14 2 km V 2.2. Roope Perkiö 2003 Vähänkyrön Viesti
M14 2 km V 2.2. Pekka Frusti 2003 Ylistaron Kilpa-Veljet
M16 3 km V 2.2. Niko Heikkilä 2002 Kauhajoen Karhu
M16 3 km V 2.2. Elias Syrjälä 2001 Kortesjärven Järvi-Veikot
M16 3 km V 2.2. Jarkko Rantoja 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 3 km V 2.2. Juho Koivisto 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M16 3 km V 2.2. Pauli Frusti 2001 Ylistaron Kilpa-Veljet
M40 6 km V 2.2. Karri Hietamäki 1969 Lapuan Virkiä
M40 6 km V 2.2. Petri Kurunmäki 1970 Seinäjoen Hiihtoseura
M40 6 km V 2.2. Per-Anders Forsman 1975 Vörå IF
M50 3 km V 2.2. Ari Lundahl 1965 Lapuan Virkiä
M50 3 km V 2.2. Pekka Ollikainen 1963 Seinäjoen Hiihtoseura
M60 3 km V 2.2. Eero Saarenketo 1954 Alajärven Ankkurit
M60 3 km V 2.2. Seppo Laaksonen 1949 Virtain Urheilijat
M8 1 km V 2.2. Antero Yli-Peltola 2009 Jalasjärven Jalas
M8 1 km V 2.2. Verneri Hietamäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
M9 1 km V 2.2. Johannes Syrjälä 2008 Kortesjärven Järvi-Veikot
M9 1 km V 2.2. Elias Rajala 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
M9 1 km V 2.2. Niilo Keskinen 2008 Vähänkyrön Viesti
M9 1 km V 2.2. Joonas Köykkä 2008 Ylistaron Kilpa-Veljet
MYL 6 km V 2.2. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 6 km V 2.2. Miika Köykkä 1992 Teuvan Rivakka
MYL 6 km V 2.2. Jere Mäki 1988 Vaasan Hiihtäjät
N10 1 km V 2.2. Emmi Asunmaa 2007 Alavuden Urheilijat
N10 1 km V 2.2. Joanna Kivimäki 2007 Ilmajoen Kisailijat
N10 1 km V 2.2. Miia Saari 2007 Kortesjärven Järvi-Veikot
N10 1 km V 2.2. Meeri Kauppi 2007 Kyrön Voima
N10 1 km V 2.2. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 2.2. Maija Rajala 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 2.2. Venla Viinonen 2007 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1 km V 2.2. Emma Kankaanpää 2007 Sundom IF
N12 2 km V 2.2. Elli Seppänen 2005 Alahärmän Kisa
N12 2 km V 2.2. Sanni Hoskari 2006 Alavuden Urheilijat
N12 2 km V 2.2. Serafina Karjanlahti 2006 Ilmajoen Kisailijat
N12 2 km V 2.2. Susanna Yli-Peltola 2006 Jalasjärven Jalas
N12 2 km V 2.2. Eveliina Syrjälä 2005 Kortesjärven Järvi-Veikot
N12 2 km V 2.2. Nea Luhtasaari 2006 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 2 km V 2.2. Lilja Lehtelä 2004 Alajärven Ankkurit
N14 2 km V 2.2. Maija Ahonen 2004 Ilmajoen Kisailijat
N14 2 km V 2.2. Sofia Karjanlahti 2004 Ilmajoen Kisailijat
N14 2 km V 2.2. Veera Korpi 2003 Kyrön Voima
N14 2 km V 2.2. Emilia Melender 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 2 km V 2.2. Helka Laitila 2003 Seinäjoen Hiihtoseura
N14 2 km V 2.2. Mimi Johanna Nybacka 2004 Vähänkyrön Viesti
N14 2 km V 2.2. Emma Pitkäranta 2003 Ylistaron Kilpa-Veljet
N16 3 km V 2.2. Maria Hoskari 2002 Alavuden Urheilijat
N16 3 km V 2.2. Tiina Niemi 2002 Kyrön Voima
N16 3 km V 2.2. Aliina Vuorela 2001 Ylistaron Kilpa-Veljet
N18 3 km V 2.2. Eveliina Ala-Ikkelä 1999 Kyrön Voima
N18 3 km V 2.2. Nella Emilia Keskinen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N40 3 km V 2.2. Sirpa Harju 1976 Ilmajoen Kisailijat
N8 1 km V 2.2. Elina Viinamäki 2009 Jalasjärven Jalas
N8 1 km V 2.2. Essi Penttilä 2009 Jurvan Urheilijat
N8 1 km V 2.2. Neea Ruotsalainen 2009 Jurvan Urheilijat
N8 1 km V 2.2. Anni Hietamäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 2.2. Enni Kataja 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 2.2. Hilja Kurunmäki 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 2.2. Iisa Rajala 2010 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 2.2. Kerttu Rajala 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 1 km V 2.2. Outi Hietamäki 2011 Seinäjoen Hiihtoseura
N9 1 km V 2.2. Fiia Karjanlahti 2008 Ilmajoen Kisailijat
N9 1 km V 2.2. Olivia Laasanen 2008 Ilmajoen Kisailijat
N9 1 km V 2.2. Ella Penttilä 2008 Jurvan Urheilijat
N9 1 km V 2.2. Sanni Korpi 2008 Kyrön Voima
N9 1 km V 2.2. Jasmiina Nelimarkka 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N9 1 km V 2.2. Minttu Meriläinen 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N9 1 km V 2.2. Viola Kurunmäki 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 3 km V 2.2. Sanna Heittola 1988 Vaasan Hiihtäjät
NYL 3 km V 2.2. Marie Sippus 1986 Vörå IF