Pixnesprinten FSS

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 4.2.2017
Kilpailun alkamisajankohta 4.2.2017 klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 1.2.17 23:59:59
Kilpailun nimi Pixnesprinten FSS
Kilpailun numero 648
Kilpailupaikka Maalahti
Kilpailupaikan osoite Idrottsvägen, 66100 Malax
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 04.02.2017
M ja N 6 - 10 vuotta vain aika-ajo, ei erä hiihtoja. H och D 6 -10 år endast tidskörning, inga fialer.
Sarja Matka
MYL P 1.3 km
NYL P 1.3 km
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M8 P 0.5 km
N8 P 0.5 km
M10 P 0.7 km
N10 P 0.7 km
M12 P 1.0 km
N12 P 1.0 km
M14 P 1.0 km
N14 P 1.0 km
M16 P 1.0 km
N16 P 1.0 km
M18 P 1.3 km
N18 P 1-3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Malax IF
Seuranumero 10346929
Yhteyshenkilö Hannu Riiki
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin +358 45 885 5059
GSM
Fax
WWW-osoite www.malax-if-skidning.webnode.se
Sähköposti malaxski@pp.malax.fi
Ilmoittautumiset viimeistään 1.2.2017 23.59.59
Osanottomaksut alle 16 12 euroa yli 16 16 euroa
Pankki ja tilinro FI4149704440004075 Malax IF
Tiedustelut ja lisäinfo Hannu Riiki
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 0.7 km P 4.2. Casper Holm 2007 IF Fyren
M10 0.7 km P 4.2. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M10 0.7 km P 4.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M10 0.7 km P 4.2. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M10 0.7 km P 4.2. Alexander Långkvist 2008 Malax IF
M10 0.7 km P 4.2. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 0.7 km P 4.2. Isak Tallskog 2008 Solf IK
M10 0.7 km P 4.2. Jico Knös 2008 Solf IK
M10 0.7 km P 4.2. Axel Grön 2008 Vörå IF
M10 0.7 km P 4.2. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M10 0.7 km P 4.2. Walter Källbacka 2008 Vörå IF
M12 1.0 P 4.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M12 1.0 P 4.2. Isak Finskas   2006 IF Femman
M12 1.0 P 4.2. Linus Furunäs 2005 IF Femman
M12 1.0 P 4.2. Noah Sjöblom 2006 IF Femman
M12 1.0 P 4.2. Hugo Helgas 2005 IF Fyren
M12 1.0 P 4.2. Anthony Långkvist 2006 Malax IF
M12 1.0 P 4.2. William Holmström 2005 Oravais IF
M14 1.0 P 4.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M14 1.0 P 4.2. Akseli Latvala 2004 Kyrön Voima
M14 1.0 P 4.2. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.0 P 4.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M14 1.0 P 4.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M14 1.0 P 4.2. William Back 2003 Oravais IF
M14 1.0 P 4.2. Mattias Kvist 2003 Solf IK
M14 1.0 P 4.2. William Ollikkala 2003 Solf IK
M14 1.0 P 4.2. Petrus Genas 2003 Vaasan Hiihtäjät
M14 1.0 P 4.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M16 1.0 P 4.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M16 1.0 P 4.2. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.0 P 4.2. Casper Hjerpe 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.0 P 4.2. Oliver Rusk 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.0 P 4.2. Viktor Koivuniemi 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.0 P 4.2. Petteri Mattila 2001 Teuvan Rivakka
M16 1.0 P 4.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
M16 1.0 P 4.2. Ville Nisula 2001 Teuvan Rivakka
M6 0.5 km P 4.2. Isak Norrgård   2011 IF Femman
M6 0.5 km P 4.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M6 0.5 km P 4.2. Nico Ekholm 2011 IF Minken
M6 0.5 km P 4.2. Alex Lundfors 2011 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M8 0.5 km P 4.2. Adam Kullberg 2009 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Elias Herlin 2009 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Emil Appel 2009 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Emil Hyöty 2009 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Romeo Räfsbäck 2009 Malax IF
M8 0.5 km P 4.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M8 0.5 km P 4.2. Alexander Österberg 2010 Oravais IF
M8 0.5 km P 4.2. Aron Holmström 2009 Oravais IF
MYL 1.3 km P 4.2. Magnus Nyman 1989 IF Minken
MYL 1.3 km P 4.2. Jesper West 1993 Malax IF
MYL 1.3 km P 4.2. Samuli Tuikkanen 1991 Ykspihlajan Reima
N10 0.7 km P 4.2. Emmi Mäenpää 2007 IF Brahe
N10 0.7 km P 4.2. Ida Norrgård   2008 IF Femman
N10 0.7 km P 4.2. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N10 0.7 km P 4.2. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N10 0.7 km P 4.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N10 0.7 km P 4.2. Kajsa Ekholm 2007 IF Minken
N10 0.7 km P 4.2. Agnes Herlin 2007 Malax IF
N10 0.7 km P 4.2. Alva Karls 2008 Malax IF
N10 0.7 km P 4.2. Lovisa Fogde 2008 Malax IF
N10 0.7 km P 4.2. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N10 0.7 km P 4.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 0.7 km P 4.2. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N12 1.0 P 4.2. Moa Mäenpää 2005 IF Brahe
N12 1.0 P 4.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N12 1.0 P 4.2. Emilia Liljeqvist 2006 IF Minken
N12 1.0 P 4.2. Serafina Karjanlahti 2006 Ilmajoen Kisailijat
N12 1.0 P 4.2. Fanny Karls 2006 Malax IF
N12 1.0 P 4.2. Matilda Pada 2006 Malax IF
N12 1.0 P 4.2. Jenifer Sjöstrand 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N12 1.0 P 4.2. Wilma Hjerpe 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N12 1.0 P 4.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.0 P 4.2. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N12 1.0 P 4.2. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 1.0 P 4.2. Jadelen Knös 2005 Solf IK
N12 1.0 P 4.2. Alina Grön 2005 Vörå IF
N14 1.0 P 4.2. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N14 1.0 P 4.2. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N14 1.0 P 4.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N14 1.0 P 4.2. Sofia Karjanlahti 2004 Ilmajoen Kisailijat
N14 1.0 P 4.2. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N14 1.0 P 4.2. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N14 1.0 P 4.2. Nathalie Nyback 2003 Oravais IF
N14 1.0 P 4.2. Ines Tuohimaa 2004 Solf IK
N14 1.0 P 4.2. Mimi Johanna Nybacka 2004 Vähänkyrön Viesti
N14 1.0 P 4.2. Antonia Widd 2004 Vörå IF
N14 1.0 P 4.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N14 1.0 P 4.2. Tindra Jansson 2004 Vörå IF
N16 1.0 P 4.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N16 1.0 P 4.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N16 1.0 P 4.2. Evelina Långkvist 2001 Malax IF
N16 1.0 P 4.2. Nicole Sten 2002 Närpes Kraft Skidförening
N18 1.3 km P 4.2. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N18 1.3 km P 4.2. Cecilia Back 1999 IF Minken
N18 1.3 km P 4.2. Nathalie Sten 1999 Närpes Kraft Skidförening
N6 0.5 km P 4.2. Elsa Sippola 2012 Kyrön Voima
N6 0.5 km P 4.2. Edith Tallskog 2011 Solf IK
N8 0.5 km P 4.2. Tilde Finskas   2009 IF Femman
N8 0.5 km P 4.2. Wilma Nylund 2009 IF Femman
N8 0.5 km P 4.2. Celine Ramstedt 2009 IF Fyren
N8 0.5 km P 4.2. Ella Berglund 2010 IF Fyren
N8 0.5 km P 4.2. Anni Sippola 2010 Kyrön Voima
N8 0.5 km P 4.2. Inez Lundfors 2009 Malax IF
N8 0.5 km P 4.2. Josefina Styris 2009 Malax IF
N8 0.5 km P 4.2. Malva Björndahl 2009 Malax IF
N8 0.5 km P 4.2. Mira Asp 2009 Malax IF
N8 0.5 km P 4.2. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N8 0.5 km P 4.2. Matilda Hermans 2009 Oravais IF
N8 0.5 km P 4.2. Saga Markén 2010 Oravais IF
N8 0.5 km P 4.2. Sanni Koivula 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N8 0.5 km P 4.2. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
NYL 1.3 km P 4.2. Linnéa Finne 1993 Solf IK