Nuorten Ryske hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 5.2.2017
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 2.2.17 19:59:59
Kilpailun nimi Nuorten Ryske hiihdot
Kilpailun numero 243
Kilpailupaikka Tammela
Kilpailupaikan osoite Kyöpelintie 20 Tammela
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 05.02.2017
Tykkilatu
Sarja Matka
M8 V 1.5 km
N8 V 1.5 km
M10 V 2.5 km
N10 V 2.5 km
M12 V 2.5 km
N12 V 2.5 km
M14 V 5 km
N14 V 2.5 km
M16 V 7.5 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Tammelan Ryske
Seuranumero 10344992
Yhteyshenkilö Paavo Vesterinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 3427626
GSM
Fax
WWW-osoite www.tammelanryske.fi
Sähköposti paavo.vesterinen@surffi.net
Ilmoittautumiset 2.2 klo 20.00 menneessä
Osanottomaksut 18,- euroa, alle 16 v 12,-
Pankki ja tilinro MR tai FI72 5025 1640 0002 77 Tammelan Ryske
TD/TDA Ilkka Bister
Tiedustelut ja lisäinfo www.tammelanryske.fi
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Tammelan keskustasta
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2.5 km V 5.2. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M10 2.5 km V 5.2. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M10 2.5 km V 5.2. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M10 2.5 km V 5.2. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M10 2.5 km V 5.2. Veikka Kulju 2008 Pöytyän Urheilijat
M10 2.5 km V 5.2. Mauri Juhola 2007 Tammelan Ryske
M10 2.5 km V 5.2. Miko Erkkilä 2008 Tammelan Ryske
M12 2.5 km V 5.2. Aleksi Tattinen 2005 Alastaron Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Lauri Onnela 2006 Alastaron Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Väinö Rantala 2006 Alastaron Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M12 2.5 km V 5.2. Niilo Lempiäinen 2006 Perniön Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Otso Rokka 2006 Perniön Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Otto Syrjälä 2006 Pöytyän Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Ville Pitkänen 2005 Pöytyän Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Amos Pöllänen 2006 Skiteam 105
M12 2.5 km V 5.2. Joona Salminen 2006 Tammelan Ryske
M12 2.5 km V 5.2. Topias Vesterinen 2006 Tammelan Ryske
M12 2.5 km V 5.2. Eemil Koskinen 2006 Teiskon Urheilijat
M12 2.5 km V 5.2. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M14 5 km V 5.2. Santeri Pirttimäki 2003 Alastaron Urheilijat
M14 5 km V 5.2. Sampo Huostila 2004 Lammin Säkiä
M14 5 km V 5.2. Roope Niskanen 2004 Lempäälän Kisa
M14 5 km V 5.2. Sauli Siltanen 2003 Perniön Urheilijat
M14 5 km V 5.2. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km V 5.2. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M14 5 km V 5.2. Miro Honkaniemi 2004 Rasti-Lukko
M14 5 km V 5.2. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M14 5 km V 5.2. Veeti Saarinen 2004 Tammelan Ryske
M14 5 km V 5.2. Verneri Vesala 2004 Tammelan Ryske
M16 7.5 km V 5.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M16 7.5 km V 5.2. Mikko Raitala 2001 Skiteam 105
M16 7.5 km V 5.2. Setti Pirkola 2001 Skiteam 105
M16 7.5 km V 5.2. Lauri Suolahti 2002 Tammelan Ryske
M16 7.5 km V 5.2. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M16 7.5 km V 5.2. Elmeri Syrjälä 2004 Valkeakosken Haka
M16 7.5 km V 5.2. Tommi Valkolehto 2002 Ylöjärven Ryhti
M18 10 km V 5.2. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 5.2. Joonatan Junkkala 2000 Kankaantaan Kisa
M18 10 km V 5.2. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
M20 10 km V 5.2. Simo Siltanen 1997 Perniön Urheilijat
M8 1.5 km V 5.2. Tuure Kulju 2010 Pöytyän Urheilijat
M8 1.5 km V 5.2. Jonne Salminen 2009 Tammelan Ryske
M8 1.5 km V 5.2. Joonas Nieminen 2010 Tammelan Ryske
N10 2.5 km V 5.2. Ida Mäki 2007 Alastaron Urheilijat
N10 2.5 km V 5.2. Alina Syrjälä 2008 Forssan Salama
N10 2.5 km V 5.2. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N10 2.5 km V 5.2. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2.5 km V 5.2. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N10 2.5 km V 5.2. Aino Koskinen 2008 Lempäälän Kisa
N10 2.5 km V 5.2. Venla Holma 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2.5 km V 5.2. Elli Kurkikangas 2008 Tammelan Ryske
N10 2.5 km V 5.2. Inka Kuusela 2007 Tammelan Ryske
N10 2.5 km V 5.2. Mea Erkkilä 2008 Tammelan Ryske
N10 2.5 km V 5.2. Vilja Välimäki 2008 Tammelan Ryske
N10 2.5 km V 5.2. Peppi Vehmaa 2007 Urjalan Urheilijat
N10 2.5 km V 5.2. Vilja Hujanen 2007 Viialan Viri
N12 2.5 km V 5.2. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N12 2.5 km V 5.2. Jenny Halme 2005 Lauttakylän Luja
N12 2.5 km V 5.2. Ella Noora Haapalehto 2005 Lempäälän Kisa
N12 2.5 km V 5.2. Ada Jokinen 2005 Liedon Luja
N12 2.5 km V 5.2. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N12 2.5 km V 5.2. Jenna Haltsonen 2005 Pöytyän Urheilijat
N12 2.5 km V 5.2. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N12 2.5 km V 5.2. Milla Kavander 2005 Pöytyän Urheilijat
N12 2.5 km V 5.2. Viivi Välimäki 2006 Tammelan Ryske
N12 2.5 km V 5.2. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N14 2.5 km V 5.2. Emmi Pohjolainen 2004 Lauttakylän Luja
N14 2.5 km V 5.2. Sara Syrjälä 2004 Pöytyän Urheilijat
N14 2.5 km V 5.2. Venla Kulju 2004 Pöytyän Urheilijat
N14 2.5 km V 5.2. Venla Pitkänen 2003 Pöytyän Urheilijat
N14 2.5 km V 5.2. Ada Pöllänen 2003 Skiteam 105
N14 2.5 km V 5.2. Henna Salminen 2003 Tammelan Ryske
N14 2.5 km V 5.2. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 5 km V 5.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 5.2. Aino Pihlava 2002 Kankaantaan Kisa
N16 5 km V 5.2. Julia Junkkala 2002 Kankaantaan Kisa
N16 5 km V 5.2. Karoliina Iso-Ropo 2001 Kankaantaan Kisa
N16 5 km V 5.2. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N16 5 km V 5.2. Fanni Lindvall 2001 Noormarkun Nopsa
N16 5 km V 5.2. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N16 5 km V 5.2. Sini Saarinen 2002 Pöytyän Urheilijat
N16 5 km V 5.2. Ella Takomo 2002 Skiteam 105
N16 5 km V 5.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N16 5 km V 5.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N18 5 km V 5.2. Rebekka Liski 2000 Liedon Luja
N18 5 km V 5.2. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N18 5 km V 5.2. Anu Saarinen 2000 Pöytyän Urheilijat
N20 5 km V 5.2. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N20 5 km V 5.2. Susanna Suolahti 1998 Tammelan Ryske
N8 1.5 km V 5.2. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N8 1.5 km V 5.2. Maija-Liisa Laukkanen 2010 Pöytyän Urheilijat
N8 1.5 km V 5.2. Roosa Syrjälä 2009 Pöytyän Urheilijat
N8 1.5 km V 5.2. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N8 1.5 km V 5.2. Taika Kuusela 2009 Tammelan Ryske
N8 1.5 km V 5.2. Vanessa Vesala 2009 Tammelan Ryske