Satakunnan Junior- / Seuracup 3/4

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 19.2.2017
Kilpailun alkamisajankohta 12:00:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 16.2.17 23:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan Junior- / Seuracup 3/4
Kilpailun numero 662
Kilpailupaikka Kankaanpää
Kilpailupaikan osoite Jämintie 10, 38700 Kankaanpää (Kankaanpään uimahalli)
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 19.02.2017
Sarja Matka
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M7 P 1.0 km
N7 P 1.0 km
M8 P 1.0 km
N8 P 1.0 km
M9 P 1.5 km
N9 P 1.5 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M11 P 2.0 km
N11 P 2.0 km
M12 P 2.0 km
N12 P 2.0 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kankaanpään Urheilijat
Seuranumero 10349900
Yhteyshenkilö Erkki Katajisto
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 572 2212
GSM
Fax
WWW-osoite www.kankaanpaanurheilijat.fi
Sähköposti erkki.katajisto@netti.fi
Ilmoittautumiset 16.2. klo 24 Kilmo-ilmoittautumisjärjestelmä, tai s-p: tapio.loukkaanhuhta@gmail.com
Osanottomaksut 8,00 € / kilpailija
Pankki ja tilinro LSOP FI32 5106 0140 0144 42 Kankaanpään Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Erkki Katajisto 044-5722212
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 19.2. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M10 1.5 km P 19.2. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km P 19.2. Aleksi Henttinen 2007 Noormarkun Nopsa
M10 1.5 km P 19.2. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M10 1.5 km P 19.2. Niilo Nikkilä 2007 Porin Seudun Hiihtäjät
M10 1.5 km P 19.2. Elmeri Ali-Rantala 2007 Punkalaitumen Kunto
M10 1.5 km P 19.2. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M10 1.5 km P 19.2. Robert Saarela 2008 Rasti-Lukko
M10 1.5 km P 19.2. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M10 1.5 km P 19.2. Sami Lähde 2007 Vammalan Seudun Voima
M10 1.5 km P 19.2. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M11 2.0 P 19.2. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M11 2.0 P 19.2. Miro Kuusimäki 2006 Honkajoen Seudun Urheilijat
M11 2.0 P 19.2. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M11 2.0 P 19.2. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M11 2.0 P 19.2. Severi Laine 2006 Lauttakylän Luja
M11 2.0 P 19.2. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M11 2.0 P 19.2. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M11 2.0 P 19.2. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M12 2.0 P 19.2. Joel Lehtinen 2005 Jämin Jänne
M12 2.0 P 19.2. Hugo Vuollet 2005 Noormarkun Nopsa
M12 2.0 P 19.2. Akusti Ali-Rantala 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 2.0 P 19.2. Mikael Salmela 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 2.0 P 19.2. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 2.0 P 19.2. Topias Kaapu 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 2.0 P 19.2. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M12 2.0 P 19.2. Antti Lähde 2005 Vammalan Seudun Voima
M6 0.5 km P 19.2. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M6 0.5 km P 19.2. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M6 0.5 km P 19.2. Nestori Ali-Rantala 2011 Punkalaitumen Kunto
M7 1.0 P 19.2. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M7 1.0 P 19.2. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M7 1.0 P 19.2. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M7 1.0 P 19.2. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M7 1.0 P 19.2. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M7 1.0 P 19.2. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1.0 P 19.2. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M8 1.0 P 19.2. Rimo Turgan 2009 Lauttakylän Luja
M8 1.0 P 19.2. Luka Hohtari 2009 Nakkilan Vire
M8 1.0 P 19.2. Vihtori Ali-Rantala 2009 Punkalaitumen Kunto
M8 1.0 P 19.2. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M8 1.0 P 19.2. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M8 1.0 P 19.2. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km P 19.2. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M9 1.5 km P 19.2. Jere Peltomäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km P 19.2. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M9 1.5 km P 19.2. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M9 1.5 km P 19.2. Matias Tiira 2008 Rasti-Lukko
M9 1.5 km P 19.2. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km P 19.2. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 19.2. Aada Alanen 2007 Lauttakylän Luja
N10 1.5 km P 19.2. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 19.2. Sofia Sjöblom 2007 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 19.2. Cenja Vehmanen 2007 Noormarkun Nopsa
N10 1.5 km P 19.2. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N10 1.5 km P 19.2. Eerika Lohtander 2007 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 19.2. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 19.2. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 19.2. Anni Teronen 2007 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km P 19.2. Venla Pääkkönen 2007 Vammalan Seudun Voima
N11 2.0 P 19.2. Mette-Maria Myllykallio 2006 Merikarvian Into
N11 2.0 P 19.2. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N11 2.0 P 19.2. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N11 2.0 P 19.2. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N11 2.0 P 19.2. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N11 2.0 P 19.2. Milja Tiira 2006 Rasti-Lukko
N12 2.0 P 19.2. Siiri Pein 2005 Kankaanpään Urheilijat
N12 2.0 P 19.2. Jenny Halme 2005 Lauttakylän Luja
N12 2.0 P 19.2. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N12 2.0 P 19.2. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N12 2.0 P 19.2. Ellen Heinonen 2005 Noormarkun Nopsa
N12 2.0 P 19.2. Silja Henttinen 2005 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km P 19.2. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N6 0.5 km P 19.2. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 19.2. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 19.2. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 19.2. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Nakkilan Vire
N6 0.5 km P 19.2. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km P 19.2. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N7 1.0 P 19.2. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N7 1.0 P 19.2. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N7 1.0 P 19.2. Emma Vaahtio 2010 Ulvilan Ura
N8 1.0 P 19.2. Anna Saine 2009 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 19.2. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 19.2. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N8 1.0 P 19.2. Sallamaria Miikkulainen 2009 Nakkilan Vire
N8 1.0 P 19.2. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N8 1.0 P 19.2. Sanni Korhonen 2009 Siikaisten Sisu
N8 1.0 P 19.2. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N8 1.0 P 19.2. Vilma Pääkkönen 2009 Vammalan Seudun Voima
N9 1.5 km P 19.2. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N9 1.5 km P 19.2. Ella Lähteenmäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.5 km P 19.2. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N9 1.5 km P 19.2. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N9 1.5 km P 19.2. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 19.2. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km P 19.2. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km P 19.2. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N9 1.5 km P 19.2. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto