XLVII Jämin Kisat/ LÄHITAPIOLA HS-cup 4/5 osakilpailu lauantaina

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 11.3.2017-12.3.2017
Kilpailun alkamisajankohta klo 11:00 molempina päivinä
Ilmoittautumisen eräpäivä 8.3.17 23:59:59
Kilpailun nimi XLVII Jämin Kisat/ LÄHITAPIOLA HS-cup 4/5 osakilpailu lauantaina
Kilpailun numero 180
Kilpailupaikka Jämijärvi
Kilpailupaikan osoite Jämintie 562 38800 Jämijärvi
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 11.03.2017
Yhteislähtökilpailu! Molempien päivien kisat ovat toisistaan erillisiä kilpailuja. LÄHITAPIOLA HS-cup (satakunta) 4/5 osakilpailu lauantaina.
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 3 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 10 km
M13 P 5 km
N13 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 3 km
Kilpailupäivä 2: Su 12.03.2017
Väliaikalähtönä! Molempien päivien kisat ovat toisistaan erillisiä kilpailuja.
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 3 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M45 V 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Jämin Jänne
Seuranumero 10349641
Yhteyshenkilö Jukka Salo
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 731 1094
GSM
Fax
WWW-osoite www.jaminjanne.fi
Sähköposti jukka.salo11@gmail.com
Ilmoittautumiset 8.3.2017 klo 24 mennessä
Osanottomaksut 16v ja alle 12€, yli 16v 17€
Pankki ja tilinro Poppankki Jämijärvi FI 1947221020007404 Jämin Jänne
TD/TDA La TD Tapio Loukkaanhuhta TDA Susanna Salokangas
Su TD Heikki Haunia
Tiedustelut ja lisäinfo Jukka Salo 040 7311094 jukka.salo11@gmail.com
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Jämintie 562 , 38800 Jämijärvi
Majoitus www.jami.fi
Palkinnot ja palkintojen jako 12v sarjoihin asti kaikki, muut sarjat 3 parasta
Muuta tietoa Tervetuloa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 11.3. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 11.3. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 11.3. Juuso Ylisiurua 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 11.3. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km P 11.3. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M10 2 km P 11.3. Santeri Kallio 2007 Kokkolan Veikot
M10 2 km P 11.3. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M10 2 km P 11.3. Aleksi Henttinen 2007 Noormarkun Nopsa
M10 2 km P 11.3. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M10 2 km P 11.3. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km P 11.3. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M10 2 km P 11.3. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km P 11.3. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M10 2 km P 11.3. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M10 2 km P 11.3. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 3 km P 11.3. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km P 11.3. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km P 11.3. Antto-Ville Heinonen 2006 Keuruun Kisailijat
M12 3 km P 11.3. Antti Urvanta 2006 Lempäälän Kisa
M12 3 km P 11.3. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M12 3 km P 11.3. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M12 3 km P 11.3. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 3 km P 11.3. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 11.3. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M12 3 km P 11.3. Akseli Pitkänen 2005 Teiskon Urheilijat
M12 3 km P 11.3. Johannes Alarotu 2006 Teiskon Urheilijat
M12 3 km P 11.3. Roope Jyrkinen 2005 Viialan Viri
M12 3 km P 11.3. Eemil Koskinen 2006 Ylöjärven Ryhti
M13 5 km P 11.3. Simeon Koivisto 2004 Noormarkun Nopsa
M13 5 km P 11.3. Tuukka Soikkeli 2004 Parkanon Urheilijat
M13 5 km P 11.3. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M13 5 km P 11.3. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M14 5 km P 11.3. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M15 5 km P 11.3. Eemil Salonen 2002 Kuoreveden Kärki
M15 5 km P 11.3. Salomon Koivisto 2002 Noormarkun Nopsa
M15 5 km P 11.3. Samuel Nokelainen 2002 Noormarkun Nopsa
M15 5 km P 11.3. Tapio Mikkola 2002 Viialan Viri
M16 5 km P 11.3. Matias Ylisiurua 2001 Kangasalan Kisa
M16 5 km P 11.3. Joonas Nieminen 2001 Lempäälän Kisa
M18 10 km P 11.3. Juho Mäki 1999 Karinaisten Kunto
M18 10 km P 11.3. Setti Pirkola 2001 Skiteam 105
M18 10 km P 11.3. Tuomas Seppälä 1999 Säkylän Urheilijat
M18 10 km P 11.3. Micke Jyrkinen 2000 Viialan Viri
M20 10 km P 11.3. Simo Siltanen 1997 Paimion Urheilijat
M20 10 km P 11.3. Atte Nokka 1998 Pöytyän Urheilijat
M35 10 km P 11.3. Henry Viholainen 1979 Forssan Salama
M35 10 km P 11.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M45 10 km P 11.3. Jari Jaakkola 1966 Raision Kuula
M8 1 km P 11.3. Viljo Linnamaa 2010 Kangasalan Kisa
M8 1 km P 11.3. Erkka-Voitto Heinonen 2009 Keuruun Kisailijat
M8 1 km P 11.3. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km P 11.3. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 11.3. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 11.3. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 11.3. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 11.3. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
MYL 10 km P 11.3. Rikhard Mäki-Heikkilä 1993 IF Femman
MYL 10 km P 11.3. Victor Lövdahl 1991 IF Femman
MYL 10 km P 11.3. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 10 km P 11.3. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 11.3. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 10 km P 11.3. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 11.3. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km P 11.3. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 10 km P 11.3. Markus Sinijärvi 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 11.3. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 11.3. Joonas Kantoniemi 1992 Ähtärin Urheilijat
N10 2 km P 11.3. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 11.3. Angelina Kuusijärvi 2008 Ingå IF
N10 2 km P 11.3. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N10 2 km P 11.3. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N10 2 km P 11.3. Vilja Hujanen 2007 Lempäälän Kisa
N10 2 km P 11.3. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km P 11.3. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km P 11.3. Aino Aarnio 2007 Ylöjärven Ryhti
N10 2 km P 11.3. Aino Koskinen 2008 Ylöjärven Ryhti
N10 2 km P 11.3. Helmi Koskela 2007 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km P 11.3. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 11.3. Phoebe Kuusijärvi 2005 Ingå IF
N12 3 km P 11.3. Kaisa Koivisto 2006 Kaipolan Vire
N12 3 km P 11.3. Oona Kaikkonen 2005 Lempäälän Kisa
N12 3 km P 11.3. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km P 11.3. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km P 11.3. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km P 11.3. Silja Henttinen 2005 Noormarkun Nopsa
N12 3 km P 11.3. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N12 3 km P 11.3. Jenna Haltsonen 2005 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 11.3. Emmi Patrikainen 2005 Rasti-Lukko
N12 3 km P 11.3. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 3 km P 11.3. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N12 3 km P 11.3. Aava Häyrynen 2005 Viialan Viri
N12 3 km P 11.3. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N12 3 km P 11.3. Ada Aarnio 2005 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km P 11.3. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km P 11.3. Miina Mäki-Korte 2006 Ylöjärven Ryhti
N13 3 km P 11.3. Reetta Salo 2004 Jämin Jänne
N13 3 km P 11.3. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N13 3 km P 11.3. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N13 3 km P 11.3. Laura Heinonen 2004 Parkanon Urheilijat
N13 3 km P 11.3. Heidi Heikkinen 2004 Punkalaitumen Kunto
N13 3 km P 11.3. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N13 3 km P 11.3. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N13 3 km P 11.3. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N13 3 km P 11.3. Pauliina Koivuniemi 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 11.3. Hanna Koivisto 2003 Kaipolan Vire
N14 3 km P 11.3. Varpu-Sofia Heinonen 2003 Keuruun Kisailijat
N14 3 km P 11.3. Melina Rintaluoma 2003 Parkanon Urheilijat
N15 3 km P 11.3. Heta Haunia 2002 Honkajoen Seudun Urheilijat
N15 3 km P 11.3. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N15 3 km P 11.3. Vera Stenvall 2002 Raision Kuula
N16 3 km P 11.3. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N16 3 km P 11.3. Vilma Stenvall 2001 Raision Kuula
N18 5 km P 11.3. Alina Hanhiniemi 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km P 11.3. Essi Hyle 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km P 11.3. Laura Punkka 1999 Vammalan Seudun Voima
N18 5 km P 11.3. Emma Olander 1999 Ylöjärven Ryhti
N20 5 km P 11.3. Emilia Riitaoja 1997 Noormarkun Nopsa
N8 1 km P 11.3. Siru Soininen 2009 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km P 11.3. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N8 1 km P 11.3. Sanni Koivula 2009 Laihian Luja
N8 1 km P 11.3. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
N8 1 km P 11.3. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N8 1 km P 11.3. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N8 1 km P 11.3. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N8 1 km P 11.3. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
NYL 5 km P 11.3. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 5 km P 11.3. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 5 km P 11.3. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 5 km P 11.3. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5 km P 11.3. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 5 km P 11.3. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km P 11.3. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km P 11.3. Sofia Raininko 1998 Paimion Urheilijat
NYL 5 km P 11.3. Saana Kankaanpää 1995 Pargas IF
NYL 5 km P 11.3. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto
NYL 5 km P 11.3. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 5 km P 11.3. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
M10 2 km V 12.3. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 12.3. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 12.3. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M10 2 km V 12.3. Elias Ruokostenpohja 2007 Jämsänkosken Ilves
M10 2 km V 12.3. Juuso Ylisiurua 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km V 12.3. Niilo Linnamaa 2008 Kangasalan Kisa
M10 2 km V 12.3. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M10 2 km V 12.3. Santeri Kallio 2007 Kokkolan Veikot
M10 2 km V 12.3. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M10 2 km V 12.3. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M10 2 km V 12.3. Pietu Penttilä 2007 Lempäälän Kisa
M10 2 km V 12.3. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km V 12.3. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km V 12.3. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M10 2 km V 12.3. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M10 2 km V 12.3. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 3 km V 12.3. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km V 12.3. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km V 12.3. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km V 12.3. Antto-Ville Heinonen 2006 Keuruun Kisailijat
M12 3 km V 12.3. Niilo Kauppi 2005 Kyrön Voima
M12 3 km V 12.3. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M12 3 km V 12.3. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M12 3 km V 12.3. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M12 3 km V 12.3. Akseli Pesu 2006 Pirkkalan Hiihtäjät
M12 3 km V 12.3. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M12 3 km V 12.3. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M12 3 km V 12.3. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M12 3 km V 12.3. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M12 3 km V 12.3. Roope Jyrkinen 2005 Viialan Viri
M12 3 km V 12.3. Eemil Koskinen 2006 Ylöjärven Ryhti
M14 5 km V 12.3. Jere Raitinpää 2004 Jämin Jänne
M14 5 km V 12.3. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M14 5 km V 12.3. Kalle Kauppi 2003 Kyrön Voima
M14 5 km V 12.3. Leevi Lampén 2003 Lempäälän Kisa
M14 5 km V 12.3. Aukusti Arvola 2004 Pirkkalan Hiihtäjät
M14 5 km V 12.3. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M16 5 km V 12.3. Kalle Kokkonen 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 5 km V 12.3. Matias Ylisiurua 2001 Kangasalan Kisa
M16 5 km V 12.3. Joonas Nieminen 2001 Lempäälän Kisa
M16 5 km V 12.3. Severi Kankeri 2002 Nakkilan Vire
M16 5 km V 12.3. Samuel Nokelainen 2002 Noormarkun Nopsa
M16 5 km V 12.3. Tapio Mikkola 2002 Viialan Viri
M18 10 km V 12.3. Santeri Yli-Karjanmaa 1999 Ilmajoen Kisailijat
M18 10 km V 12.3. Juho Mäki 1999 Karinaisten Kunto
M18 10 km V 12.3. Micke Jyrkinen 2000 Viialan Viri
M20 10 km V 12.3. Simo Siltanen 1997 Paimion Urheilijat
M20 10 km V 12.3. Atte Nokka 1998 Pöytyän Urheilijat
M20 10 km V 12.3. Antero Sillanpää 1997 Rajamäen Kehitys
M35 10 km V 12.3. Jani Koiranen 1979 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 12.3. Esa Seppä 1979 Lempäälän Kisa
M45 10 km V 12.3. Jari Valkama 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M45 10 km V 12.3. Rauno Kokkonen 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M45 10 km V 12.3. Arto Hakala 1970 Lempäälän Kisa
M45 10 km V 12.3. Tapio Rautell 1971 Vihdin Viesti
M8 1 km V 12.3. Emil Ruokostenpohja 2009 Jämsänkosken Ilves
M8 1 km V 12.3. Viljo Linnamaa 2010 Kangasalan Kisa
M8 1 km V 12.3. Erkka-Voitto Heinonen 2009 Keuruun Kisailijat
M8 1 km V 12.3. Luka Hohtari 2009 Nakkilan Vire
M8 1 km V 12.3. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km V 12.3. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 12.3. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
MYL 10 km V 12.3. Victor Lövdahl 1991 IF Femman
MYL 10 km V 12.3. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 10 km V 12.3. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 10 km V 12.3. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 10 km V 12.3. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 12.3. Janne Mäkinen 1996 Jämin Jänne
MYL 10 km V 12.3. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 12.3. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 12.3. Aki Kauppinen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 12.3. Tommi Reponen 1992 Skiteam 105
MYL 10 km V 12.3. Ville Tähtinen 1988 Skiteam 105
MYL 10 km V 12.3. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 12.3. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 12.3. Ville Sampolahti 1993 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 12.3. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 10 km V 12.3. Jyri Korhonen 1989 Valkeakosken Haka
MYL 10 km V 12.3. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km V 12.3. Joonas Kantoniemi 1992 Ähtärin Urheilijat
N10 2 km V 12.3. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 12.3. Angelina Kuusijärvi 2008 Ingå IF
N10 2 km V 12.3. Hanni Koski 2007 Kangasalan Kisa
N10 2 km V 12.3. Iiris Ijäs 2007 Kangasalan Kisa
N10 2 km V 12.3. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N10 2 km V 12.3. Meeri Kauppi 2007 Kyrön Voima
N10 2 km V 12.3. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 12.3. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 12.3. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 12.3. Vilja Hujanen 2007 Lempäälän Kisa
N10 2 km V 12.3. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N10 2 km V 12.3. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N10 2 km V 12.3. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 12.3. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 12.3. Lotta Pesu 2008 Pirkkalan Hiihtäjät
N10 2 km V 12.3. Aino Aarnio 2007 Ylöjärven Ryhti
N10 2 km V 12.3. Aino Koskinen 2008 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km V 12.3. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 12.3. Phoebe Kuusijärvi 2005 Ingå IF
N12 3 km V 12.3. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 12.3. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 12.3. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 12.3. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km V 12.3. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N12 3 km V 12.3. Emmi Patrikainen 2005 Rasti-Lukko
N12 3 km V 12.3. Venla Koivula 2005 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 3 km V 12.3. Aava Häyrynen 2005 Viialan Viri
N12 3 km V 12.3. Elice Helenius 2005 Viialan Viri
N12 3 km V 12.3. Ada Aarnio 2005 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km V 12.3. Birgit Tuomola 2005 Ylöjärven Ryhti
N12 3 km V 12.3. Miina Mäki-Korte 2006 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 12.3. Reetta Salo 2004 Jämin Jänne
N14 3 km V 12.3. Varpu-Sofia Heinonen 2003 Keuruun Kisailijat
N14 3 km V 12.3. Emmi Pohjolainen 2004 Lauttakylän Luja
N14 3 km V 12.3. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km V 12.3. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 12.3. Heidi Heikkinen 2004 Punkalaitumen Kunto
N14 3 km V 12.3. Henna-Mari Pitkänen 2004 Tampereen Pyrintö
N14 3 km V 12.3. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 3 km V 12.3. Heta Haunia 2002 Honkajoen Seudun Urheilijat
N16 3 km V 12.3. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N16 3 km V 12.3. Vera Stenvall 2002 Raision Kuula
N16 3 km V 12.3. Vilma Stenvall 2001 Raision Kuula
N18 5 km V 12.3. Riina Hanhiniemi 1999 Noormarkun Nopsa
N18 5 km V 12.3. Laura Punkka 1999 Vammalan Seudun Voima
N20 5 km V 12.3. Sanni Lamberg 1997 Kangasalan Kisa
N20 5 km V 12.3. Essi Holkonen 1997 Tampereen Pyrintö
N20 5 km V 12.3. Sonja Harjuntausta 1997 Tampereen Pyrintö
N8 1 km V 12.3. Siru Soininen 2009 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km V 12.3. Sanni Koivula 2009 Laihian Luja
N8 1 km V 12.3. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
N8 1 km V 12.3. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
NYL 5 km V 12.3. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 5 km V 12.3. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 5 km V 12.3. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5 km V 12.3. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 5 km V 12.3. Heta Jalonen 1991 Jämin Jänne
NYL 5 km V 12.3. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km V 12.3. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km V 12.3. Saana Kankaanpää 1995 Pargas IF
NYL 5 km V 12.3. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto
NYL 5 km V 12.3. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 5 km V 12.3. Anni Alamettälä 1986 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 12.3. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 12.3. Heini Nikander 1988 Vihdin Viesti