Rajamäki-Hiihto

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 18.3.2017
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 14.3.17 22:59:59
Kilpailun nimi Rajamäki-Hiihto
Kilpailun numero 186
Kilpailupaikka Nurmijärvi
Kilpailupaikan osoite Kiljavantie 231, 05200 rajamäki
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 18.03.2017
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 15 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 5 km
N45 P 5 km
M55 P 5 km
M65 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Rajamäen Kehitys
Seuranumero 10346699
Yhteyshenkilö Päivi Toivomäki
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 937 427
GSM
Fax
WWW-osoite www.rajamaenkehitys.net
Sähköposti paivi.toivomaki@elisanet.fi
Ilmoittautumiset tiistaihin 14.3 klo 23.00 mennessä
Osanottomaksut alle 16v 10 e, muut 15 e
Pankki ja tilinro Lammin Sp FI56 4260 0010 1099 96 Rajamäen Kehitys
TD/TDA TD Heidi Handolin-Kiilo NHS / TDA Kari Santapukki HyHS
Tiedustelut ja lisäinfo Veikko Kontkanen 0400 473 044
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 18.3. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 18.3. Olli Seppälä 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 18.3. Vilho Peltotalo 2008 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M10 2 km P 18.3. Aapeli Karislahti 2008 Lempäälän Kisa
M10 2 km P 18.3. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.3. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.3. Väinö Länsiluoto 2007 Pakilan Veto
M10 2 km P 18.3. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M12 3 km P 18.3. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M12 3 km P 18.3. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.3. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 18.3. Joel Seppälä 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M12 3 km P 18.3. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km P 18.3. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.3. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.3. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.3. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 3 km P 18.3. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 18.3. Kasperi Kemppainen 2006 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 18.3. Sisu Taruma 2005 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 18.3. Thomas Saarela 2005 Valkeakosken Haka
M12 3 km P 18.3. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 18.3. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M14 5 km P 18.3. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 5 km P 18.3. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 18.3. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M14 5 km P 18.3. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M14 5 km P 18.3. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 18.3. Jonas Selenius 2003 Österby Sportklubb
M14 5 km P 18.3. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 5 km P 18.3. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 18.3. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km P 18.3. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km P 18.3. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km P 18.3. Konsta Toivomäki 2001 Rajamäen Kehitys
M16 5 km P 18.3. Benjamin Saarela 2002 Valkeakosken Haka
M18 10 km P 18.3. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 10 km P 18.3. Arsi Lehtonen 2000 Vihdin Viesti
M20 15 km P 18.3. Antero Sillanpää 1997 Ounasvaaran Hiihtoseura
M35 10 km P 18.3. Jarkko Hiltunen 1972 Liedon Luja
M35 10 km P 18.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M45 5 km P 18.3. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 5 km P 18.3. Anssi Reunanen 1964 Forssan Salama
M45 5 km P 18.3. Kimmo Gynther 1967 Lahden Hiihtoseura
M45 5 km P 18.3. Matti Pääkkönen 1965 Skiteam 105
M55 5 km P 18.3. Ilkka Bister 1958 Forssan Salama
M55 5 km P 18.3. Heikki Roimas 1961 Kälviän Tarmo
M55 5 km P 18.3. Hannu Hellsten 1953 Lahden Kaleva
M55 5 km P 18.3. Risto Junnonen 1953 Lahden Kaleva
M55 5 km P 18.3. Kim Yrjälä 1955 Pakilan Veto
M8 1 km P 18.3. Juho Seppälä 2011 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M8 1 km P 18.3. Elis Köpsi 2009 Rajamäen Kehitys
MYL 15 km P 18.3. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Matti Piha 1992 Skiteam 105
MYL 15 km P 18.3. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km P 18.3. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Janne Mononen 1983 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Markus Sinijärvi 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 18.3. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 18.3. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
N10 2 km P 18.3. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N10 2 km P 18.3. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N10 2 km P 18.3. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtäjät
N10 2 km P 18.3. Liina Forsström 2008 Rajamäen Kehitys
N10 2 km P 18.3. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N10 2 km P 18.3. Saara Silfverberg 2007 Vihdin Viesti
N12 3 km P 18.3. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km P 18.3. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.3. Aura Hakala 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.3. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 18.3. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N12 3 km P 18.3. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N14 3 km P 18.3. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N14 3 km P 18.3. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 18.3. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 18.3. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.3. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.3. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.3. Victoria Knape 2003 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 18.3. Emmi Kotamäki 2004 Rajamäen Kehitys
N16 5 km P 18.3. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N16 5 km P 18.3. Meri Hakala 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 18.3. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 18.3. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N16 5 km P 18.3. Kristiina Rantakömi 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 18.3. Nea Lindén 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km P 18.3. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N35 5 km P 18.3. Natalia Saari 1975 Vantaan Hiihtoseura
N8 1 km P 18.3. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km P 18.3. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N8 1 km P 18.3. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N8 1 km P 18.3. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
NYL 10 km P 18.3. Elina Honkavuori 1983 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 18.3. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 18.3. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 18.3. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 18.3. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura