FIS SM-kilpailut yleinen sarja/Suomen Cup -osakilpailu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 31.3.2017-2.4.2017
Kilpailun alkamisajankohta 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 24.3.17 20:59:59
Kilpailun nimi FIS SM-kilpailut yleinen sarja/Suomen Cup -osakilpailu
Kilpailun numero 197
Kilpailupaikka Kontiolahti
Kilpailupaikan osoite Napakympintie 24, 81100 KONTIOLAHTI
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
Suomen Cup,
FIS-kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 31.03.2017
Fis-koodi pakollinen
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
Kilpailupäivä 2: La 01.04.2017
Sarja Matka
MYL P/V viesti 4 x 10 km
NYL P/V viesti 3 x 5 km
Kilpailupäivä 3: Su 02.04.2017
Fis-koodi pakollinen. HUOM! Osallistumisrajoitus miehillä. Yhteislähdöt. Tuomarineuvoston päätöksellä sunnuntain SM-kisojen miesten yhteislähtöön on asetettu osallistumisraja. Ilmoittautuneista otetaan mukaan 150 parasta hiihtäjää uusimman FIS-pistelistan perusteella. Naisten sarjaan ei ole osallistumisrajoitusta. Sekä miesten että naisten sarjoissa hiihtäjiin, jotka ohitetaan kierroksella, sovelletaan tilanteen vaatiessa sääntöä ICR 343.14.1 eli kierroksella ohitettavien on keskeytettävä kilpailu. Vastaavaa sääntöä sovelletaan myös tilanteen vaatiessa lauantain viestikilpailuissa sekä naisten että miesten sarjoissa
Sarja Matka
MYL P 30 km
NYL P 15 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kontiolahden Urheilijat
Seuranumero 10348192
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.biathlon-kontiolahti.fi
Sähköposti office@biathlon-kontiolahti.fi
Ilmoittautumiset KILMO, ilm. pe 24.3.2017 klo 21:00 mennessä
Osanottomaksut 30 €/hlö/matka/päivä, 60 €/joukkue viestissä
Pankki ja tilinro Kontiolahden Urheilijat ry, OP FI66 5165 0740 0045 36
TD/TDA TD Marita Kaipainen, TDA Jukka Lehtinen
Tiedustelut ja lisäinfo varaukset@biathlon-kontiolahti.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Kajaanintieltä on opastus kilpailukeskukseen
Majoitus www.biathlon-kontiolahti.fi/smhiihdot2017
Palkinnot ja palkintojen jako Mitalit ja kunniapalkinnot jaetaan kilpailujen päätyttyä päivittäin kisakeskuksessa.
Muuta tietoa Tuomarineuvoston päätöksellä sunnuntain SM-kisojen miesten yhteislähtöön on asetettu osallistumisraja. Ilmoittautuneista otetaan mukaan 150 parasta hiihtäjää uusimman FIS-pistelistan perusteella. Naisten sarjaan ei ole osallistumisrajoitusta. Sekä miesten että naisten sarjoissa hiihtäjiin, jotka ohitetaan kierroksella, sovelletaan tilanteen vaatiessa sääntöä ICR 343.14.1 eli kierroksella ohitettavien on keskeytettävä kilpailu.

Vastaavaa sääntöä sovelletaan myös tilanteen vaatiessa lauantain viestikilpailuissa sekä naisten että miesten sarjoissa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 10 km V 31.3. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 10 km V 31.3. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 10 km V 31.3. Tommi Lavonen 1981 Anjalan Liitto
MYL 10 km V 31.3. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Ville Maunuksela 1989 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 10 km V 31.3. Jouni Komu 1990 Haapajärven Kiilat
MYL 10 km V 31.3. Matti Keskitalo 1993 Haapajärven Kiilat
MYL 10 km V 31.3. Risto Uusivirta 1992 Haapajärven Kiilat
MYL 10 km V 31.3. Tero Seppälä 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 10 km V 31.3. Jani Koiranen 1979 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 31.3. Jari Huhta 1991 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 31.3. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 31.3. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 10 km V 31.3. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 10 km V 31.3. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 10 km V 31.3. Robin Sundsten 1999 IF Femman
MYL 10 km V 31.3. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Robin Eriksson 1992 IF Minken
MYL 10 km V 31.3. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 31.3. Anton Storvall 1997 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. Sebastian Kurtén Kainberg 1984 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. Viljam Knif 1990 IF Åsarna
MYL 10 km V 31.3. Raul Korolainen 1988 Iisalmen Visa
MYL 10 km V 31.3. Ville Soininen 1993 Iisalmen Visa
MYL 10 km V 31.3. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Olli Jarva 1985 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Joni Seppä 1980 Inarin Yritys
MYL 10 km V 31.3. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL 10 km V 31.3. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 10 km V 31.3. Reima Idström 1982 Inarin Yritys
MYL 10 km V 31.3. Ahti Toivanen 1990 Joensuun Kataja
MYL 10 km V 31.3. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
MYL 10 km V 31.3. Johannes Leppänen 1992 Joensuun Kataja
MYL 10 km V 31.3. Tuukka Gröhn 1996 Joensuun Kataja
MYL 10 km V 31.3. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Harri Niemi 1990 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Mikko Loukkaanhuhta 1995 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 10 km V 31.3. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Janne Häkkinen 1984 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Joni Mustonen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Jouko Liuha 1985 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Jussi Simula 1985 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Matias Tiiro 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km V 31.3. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 10 km V 31.3. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 10 km V 31.3. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 10 km V 31.3. Tuomas Harjula 1998 Keravan Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Jari Ritvaniemi 1984 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Tuomas Huopana 1984 Keuruun Kisailijat
MYL 10 km V 31.3. Janne Hakulinen 1995 Kiteen Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Antti Repo 1994 Kontiolahden Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Jani Heimonen 1986 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Juha-Pekka Lallukka 1979 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Jyri Takanen 1995 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Tuomas Grönman 1991 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Ville Nousiainen 1983 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Petteri Koivisto 2000 Kuhmo-Ski
MYL 10 km V 31.3. Janne Tervo 1989 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Jussi Manninen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Kimmo Kymäläinen 1985 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Miika Haataja 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Tuomo Niittylahti 1987 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 31.3. Aki Kauppinen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Joonas Lotta 1988 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Sami Orpana 1990 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Atte Kiskola 1992 Lammin Säkiä
MYL 10 km V 31.3. Esa Seppä 1979 Lempäälän Kisa
MYL 10 km V 31.3. Mika Piminäinen 1986 Lieksan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Sami Oinonen 1989 Lieksan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Jussi Tauriainen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Markus Pörsti 1983 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Olli-Pekka Tolvanen 1985 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Topi Huttunen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 31.3. Emil Talsi 1999 One Way Pro Team
MYL 10 km V 31.3. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Heikki Palosaari 1986 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Juha Vähämetsä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Kusti Kittilä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
MYL 10 km V 31.3. Heikki Laitinen 1994 Pieksämäen Veikot
MYL 10 km V 31.3. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 10 km V 31.3. Esa Mursu 1971 Posion Pyrintö
MYL 10 km V 31.3. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Joel Sariola 1993 Puijon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Joel Ikonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Joni Mäki 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Juho Halonen 1988 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Lasse Paakkonen 1986 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Tuomas Nurkkala 1996 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 31.3. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 31.3. Jari Kuhno 1968 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 31.3. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 31.3. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 10 km V 31.3. Lauri Peltoniemi 1995 Saloisten Reipas
MYL 10 km V 31.3. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Jouni Pitkänen 1994 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Ilmo Räisänen 1989 Ski Jyväskylä
MYL 10 km V 31.3. Jani Hämäläinen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 10 km V 31.3. Petri Jaakonaho 1983 Ski Jyväskylä
MYL 10 km V 31.3. Ville Tuukkanen 1985 Ski Jyväskylä
MYL 10 km V 31.3. Ari Luusua 1988 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 10 km V 31.3. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Marko Takomo 1973 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Tuukka Invenius 1997 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Ville Tähtinen 1988 Skiteam 105
MYL 10 km V 31.3. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 10 km V 31.3. Topias Tyni 1994 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 10 km V 31.3. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 31.3. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 31.3. Matti Hakala 1984 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 31.3. Morten Priks 1990 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 31.3. Otto Ruusunen 1994 Tampereen Yritys
MYL 10 km V 31.3. Eero Viitikko 1989 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 31.3. Juuso Joukas 1993 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 31.3. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 31.3. Timo Antila 1980 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 31.3. Ville Sampolahti 1993 Teuvan Rivakka
MYL 10 km V 31.3. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 10 km V 31.3. Kimmo Lajunen 1990 Valkeakosken Haka
MYL 10 km V 31.3. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 10 km V 31.3. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Matti Heikkinen 1983 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Olli Hiidensalo 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Ville Parantainen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 31.3. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km V 31.3. Jari Kalliokoski 1974 Vetelin Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km V 31.3. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Sami Jauhojärvi 1981 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Teemu Härkönen 1983 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 10 km V 31.3. Joonas Kantoniemi 1992 Ähtärin Urheilijat
MYL 10 km V 31.3. Topi Kuorelahti 1991 Äänekosken Huima
MYL 10 km V 31.3. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 5 km V 31.3. Sara Simonen 1997 Alatornion Pirkat
NYL 5 km V 31.3. Jessika Rolig 1996 Enon Kisa-Pojat
NYL 5 km V 31.3. Laura Toivanen 1988 Enon Kisa-Pojat
NYL 5 km V 31.3. Mari Eder 1987 Enon Kisa-Pojat
NYL 5 km V 31.3. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 5 km V 31.3. Elina Mäkitalo 1980 Himangan Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
NYL 5 km V 31.3. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 5 km V 31.3. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 5 km V 31.3. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5 km V 31.3. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 5 km V 31.3. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 5 km V 31.3. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 5 km V 31.3. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
NYL 5 km V 31.3. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 5 km V 31.3. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 5 km V 31.3. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Sini Alusniemi 1981 Ikaalisten Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Katri Mäkelä 1998 Imatran Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Venla Lehtonen 1995 Imatran Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Janina Virta 1995 Inarin Yritys
NYL 5 km V 31.3. Tiina Idström 1988 Inarin Yritys
NYL 5 km V 31.3. Tiia-Maria Talvitie 1994 Jalasjärven Jalas
NYL 5 km V 31.3. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL 5 km V 31.3. Suvi Minkkinen 1994 Joutsan Pommi
NYL 5 km V 31.3. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL 5 km V 31.3. Erika Jänkä 1995 Jämin Jänne
NYL 5 km V 31.3. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 5 km V 31.3. Heta Jalonen 1991 Jämin Jänne
NYL 5 km V 31.3. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Jonna Juntunen 1995 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Päivi Piminäinen 1990 Kainuun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 5 km V 31.3. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Krista Lehtola 1991 Karihaaran Visa
NYL 5 km V 31.3. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km V 31.3. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Kaisa Mäkäräinen 1983 Kontiolahden Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Niina Virtanen 1991 Kouvolan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Johanna Heinänen 1989 Kuoreveden Kärki
NYL 5 km V 31.3. Annukka Siltakorpi 1983 Kurikan Ryhti
NYL 5 km V 31.3. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km V 31.3. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km V 31.3. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km V 31.3. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km V 31.3. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 5 km V 31.3. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL 5 km V 31.3. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL 5 km V 31.3. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Mira Holopainen 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Auli Kiskola 1995 Lammin Säkiä
NYL 5 km V 31.3. Aino-Kaisa Saarinen 1979 Lempäälän Kisa
NYL 5 km V 31.3. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL 5 km V 31.3. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 5 km V 31.3. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Jenni Tolonen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Johanna Lindholm 1973 Lovisa Tor-Loviisan Tor
NYL 5 km V 31.3. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 5 km V 31.3. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 5 km V 31.3. Angelika Immonen 1995 Nastolan Naseva
NYL 5 km V 31.3. Elli Holappa 1998 Nastolan Naseva
NYL 5 km V 31.3. Inka Komonen 1994 Nastolan Naseva
NYL 5 km V 31.3. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 5 km V 31.3. Kati Venäläinen 1975 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km V 31.3. Sanna Markkanen 1990 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km V 31.3. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 5 km V 31.3. Sandra Jordman 1999 NORRVALLA SKI TEAM
NYL 5 km V 31.3. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Janika Utriainen 1994 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Maria Virpi 1987 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Ruut Vähämetsä 1988 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Tiia Rantala 1992 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Henna Kallunki 1993 Ounasvaaran Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Tiia Uusi-Autti 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Greta Sariola 1995 Puijon Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 5 km V 31.3. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL 5 km V 31.3. Johanna Niskakoski 1995 Reisjärven Pilke
NYL 5 km V 31.3. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Jasmi Joensuu 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Päivi Roivainen 1989 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Terttu Lappi 1986 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Maria Mikkonen 1988 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Riina Sorsa 1997 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Sonja Mörsky 1991 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
NYL 5 km V 31.3. Salla Koskela 1992 Tammelan Ryske
NYL 5 km V 31.3. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 31.3. Emmi Rajala 1997 Tampereen Pyrintö
NYL 5 km V 31.3. Roosa Juuska 1996 TEAM SKIERS
NYL 5 km V 31.3. Saana Ukkonen 1996 TEAM SKIERS
NYL 5 km V 31.3. Tellervo Ranto 1996 TEAM SKIERS
NYL 5 km V 31.3. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL 5 km V 31.3. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Laura Alba 1985 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km V 31.3. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 5 km V 31.3. Heini Nikander 1988 Vihdin Viesti
NYL 5 km V 31.3. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 5 km V 31.3. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri
NYL 5 km V 31.3. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 5 km V 31.3. Marie Sippus 1986 Vörå IF
NYL 5 km V 31.3. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
MYL 30 km P 2.4. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 30 km P 2.4. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 30 km P 2.4. Tommi Lavonen 1981 Anjalan Liitto
MYL 30 km P 2.4. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Ville Maunuksela 1989 Espoon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Joona Joensuu 1994 Haapajärven Kiilat
MYL 30 km P 2.4. Jouni Komu 1990 Haapajärven Kiilat
MYL 30 km P 2.4. Matti Keskitalo 1993 Haapajärven Kiilat
MYL 30 km P 2.4. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 30 km P 2.4. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 30 km P 2.4. Rikhard Mäki-Heikkilä 1993 IF Femman
MYL 30 km P 2.4. Victor Lövdahl 1991 IF Femman
MYL 30 km P 2.4. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL 30 km P 2.4. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 30 km P 2.4. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 30 km P 2.4. Toni Ketelä 1988 IF Minken
MYL 30 km P 2.4. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 30 km P 2.4. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL 30 km P 2.4. Ville Soininen 1993 Iisalmen Visa
MYL 30 km P 2.4. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Jari Mäkelä 1986 Ilmajoen Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Olli Jarva 1985 Imatran Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 30 km P 2.4. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 30 km P 2.4. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 30 km P 2.4. Harri Niemi 1990 Jämin Jänne
MYL 30 km P 2.4. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 30 km P 2.4. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 30 km P 2.4. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Joni Mustonen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Matias Tiiro 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Mikko Harju 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 30 km P 2.4. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 30 km P 2.4. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Matti Aalto 1983 Keuruun Kisailijat
MYL 30 km P 2.4. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 30 km P 2.4. Jyri Takanen 1995 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Ville Nousiainen 1983 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Janne Tervo 1989 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Kimmo Kymäläinen 1985 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 30 km P 2.4. Aki Kauppinen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Alexander Artemyev 1982 Lahden Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Esa Seppä 1979 Lempäälän Kisa
MYL 30 km P 2.4. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 30 km P 2.4. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 30 km P 2.4. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 30 km P 2.4. Jarmo Rissanen 1979 Oulun Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Juha Vähämetsä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Kusti Kittilä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL 30 km P 2.4. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 30 km P 2.4. Esa Mursu 1971 Posion Pyrintö
MYL 30 km P 2.4. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Joel Sariola 1993 Puijon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Jaakko Halonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Joel Ikonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Joni Mäki 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Lasse Paakkonen 1986 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Tuomas Nurkkala 1996 Pyhäjärven Pohti
MYL 30 km P 2.4. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 30 km P 2.4. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 30 km P 2.4. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
MYL 30 km P 2.4. Mikko Marjamaa 1993 Ski Jyväskylä
MYL 30 km P 2.4. Ari Luusua 1988 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 30 km P 2.4. Christoffer Lindvall 1993 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 30 km P 2.4. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 30 km P 2.4. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 30 km P 2.4. Matti Piha 1992 Skiteam 105
MYL 30 km P 2.4. Topias Tyni 1994 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
MYL 30 km P 2.4. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 30 km P 2.4. Juuso Joukas 1993 Teuvan Rivakka
MYL 30 km P 2.4. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 30 km P 2.4. Juha-Matti Mikkolainen 1987 Valkeakosken Haka
MYL 30 km P 2.4. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 30 km P 2.4. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Janne Mononen 1983 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Markus Sinijärvi 1991 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Ville Parantainen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 30 km P 2.4. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 30 km P 2.4. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
MYL 30 km P 2.4. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 30 km P 2.4. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 30 km P 2.4. Sami Jauhojärvi 1981 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 30 km P 2.4. Teemu Härkönen 1983 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 30 km P 2.4. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 30 km P 2.4. Topi Kuorelahti 1991 Äänekosken Huima
NYL 15 km P 2.4. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
NYL 15 km P 2.4. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 15 km P 2.4. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 15 km P 2.4. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 15 km P 2.4. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 15 km P 2.4. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 15 km P 2.4. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 15 km P 2.4. Cecilia Back 1999 IF Minken
NYL 15 km P 2.4. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 15 km P 2.4. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 15 km P 2.4. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 15 km P 2.4. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Janina Virta 1995 Inarin Yritys
NYL 15 km P 2.4. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL 15 km P 2.4. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 15 km P 2.4. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Päivi Piminäinen 1990 Kainuun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 15 km P 2.4. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 15 km P 2.4. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 15 km P 2.4. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL 15 km P 2.4. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL 15 km P 2.4. Krista Lehtola 1991 Karihaaran Visa
NYL 15 km P 2.4. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 15 km P 2.4. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Mona-Liisa Nousiainen 1983 Kouvolan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Niina Virtanen 1991 Kouvolan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Annukka Siltakorpi 1983 Kurikan Ryhti
NYL 15 km P 2.4. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 15 km P 2.4. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Aino-Kaisa Saarinen 1979 Lempäälän Kisa
NYL 15 km P 2.4. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL 15 km P 2.4. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 15 km P 2.4. Annika Piiparinen 1999 Lieksan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Jenni Tolonen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Angelika Immonen 1995 Nastolan Naseva
NYL 15 km P 2.4. Elli Holappa 1998 Nastolan Naseva
NYL 15 km P 2.4. Inka Komonen 1994 Nastolan Naseva
NYL 15 km P 2.4. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 15 km P 2.4. Kati Venäläinen 1975 Noormarkun Nopsa
NYL 15 km P 2.4. Sanna Markkanen 1990 Noormarkun Nopsa
NYL 15 km P 2.4. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Janika Utriainen 1994 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Maria Virpi 1987 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Ruut Vähämetsä 1988 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Tiia Rantala 1992 Oulun Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Greta Sariola 1995 Puijon Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 15 km P 2.4. Anette Veerpalu 1996 Reisjärven Pilke
NYL 15 km P 2.4. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL 15 km P 2.4. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Jasmi Joensuu 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Lotta Tuominen 1984 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Senni Vuolle 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Päivi Roivainen 1989 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Terttu Lappi 1986 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 15 km P 2.4. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 15 km P 2.4. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
NYL 15 km P 2.4. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 15 km P 2.4. Heli Heiskanen 1981 TEAM SKIERS
NYL 15 km P 2.4. Heidi Lindfors 1987 Vaasan Hiihtäjät
NYL 15 km P 2.4. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Laura Alba 1985 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL 15 km P 2.4. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 15 km P 2.4. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti
NYL 15 km P 2.4. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri
NYL 15 km P 2.4. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 15 km P 2.4. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 15 km P 2.4. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 15 km P 2.4. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 15 km P 2.4. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 15 km P 2.4. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima