IK Falkens Parklopp

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 23.3.2017
Kilpailun alkamisajankohta 18.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 20.3.17 23:59:59
Kilpailun nimi IK Falkens Parklopp
Kilpailun numero 191
Kilpailupaikka Pedersören hiihtokeskus, Lappfors
Kilpailupaikan osoite Teerijärventie 110
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 23.03.2017
Nappulaviesti M10, N10, M12, N12, M14, N14 6 x 2 km
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M10 P Nappulaviesti M10. N10. M12. N12. M14. N14 6 x 2 k km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 7.5 km
N18 P 5 km
M40 P 7.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IK Falken
Seuranumero 10346110
Yhteyshenkilö Tage Ray
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0500 862 134
GSM
Fax
WWW-osoite www.ikfalken.fi
Sähköposti ikfalken@multi.fi
Ilmoittautumiset 20.3.2017 klo 24 mennessä
Osanottomaksut 25 €/viestijoukkue, muut 18€
Pankki ja tilinro OP FI61 5548 0920 0014 66 IK Falken
Tiedustelut ja lisäinfo Tage Ray, 0500 862134
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Nappulaviesti noin 19.15, muut sarjat kisojen päätyttyä
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M16 5 km P 23.3. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M16 5 km P 23.3. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M16 5 km P 23.3. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M16 5 km P 23.3. Axel Norrbacka 2002 IK Falken
M16 5 km P 23.3. Christian Tarvonen 2001 IK Falken
M16 5 km P 23.3. Viktor Ehnvall 2002 IK Falken
M16 5 km P 23.3. Miro Piippolainen 2002 Pietarsaaren Hiihtäjät
M16 5 km P 23.3. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M18 7.5 km P 23.3. Jere Ena 2000 IK Falken
M40 7.5 km P 23.3. Niklas Dahllund 1972 IF Brahe
M40 7.5 km P 23.3. Patrik Still 1963 IF Brahe
M40 7.5 km P 23.3. Erik Holm 1971 IK Falken
M40 7.5 km P 23.3. Kenneth Hinkka 1965 IK Falken
M40 7.5 km P 23.3. Tom West 1968 IK Falken
M40 7.5 km P 23.3. Hannu Paaso 1976 Sievin Sisu
M40 7.5 km P 23.3. Jari Kalliokoski 1974 Vetelin Urheilijat
M40 7.5 km P 23.3. Kuisma Taipale 1970 Vetelin Urheilijat
MYL 10 km P 23.3. Victor Lövdal 1991 IF Femman
MYL 10 km P 23.3. Robin Eriksson 1992 IF Minken
MYL 10 km P 23.3. Toni Ketelä 1988 IF Minken
MYL 10 km P 23.3. Eric Storvall 1989 If Åsarna
MYL 10 km P 23.3. Stefan Storvall 1961 If Åsarna
MYL 10 km P 23.3. Johan Ahlvik 1987 IK Falken
MYL 10 km P 23.3. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
N16 5 km P 23.3. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N16 5 km P 23.3. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N16 5 km P 23.3. Clara Granholm 2001 If Åsarna
N16 5 km P 23.3. Ellen Bäck 2001 If Åsarna
N16 5 km P 23.3. Eveliina Suvanto 2002 IK Falken
N16 5 km P 23.3. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N16 5 km P 23.3. Nita Paaso 2002 Sievin Sisu
N18 5 km P 23.3. Elin Björk 1999 IK Falken
N18 5 km P 23.3. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 5 km P 23.3. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 5 km P 23.3. Henna Rautiainen 1991 Himangan Urheilijat
NYL 5 km P 23.3. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5 km P 23.3. Maarit Korpi 1986 If Åsarna
NYL 5 km P 23.3. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne