FIS Skandinavia Cup Vuokatti/ Nuorten MM tarkkailu/ St1-cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 15.12.2017-17.12.2017
Kilpailun alkamisajankohta 15.12. klo 10.00, 16.12. klo 10.00, 17.12. klo 9.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 8.12.17 19:59:59
Kilpailun nimi FIS Skandinavia Cup Vuokatti/ Nuorten MM tarkkailu/ St1-cup
Kilpailun numero 025
Kilpailupaikka Vuokatti
Kilpailupaikan osoite Vuokatti Sport, Opistontie 4, 88610 Vuokatti
Kilpailun luokitus FIS-kilpailu,
St1-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 15.12.2017
Kilpailu alkaa klo 10.00
Sarja Matka
MYL V 15 km
NYL V 10 km
Kilpailupäivä 2: La 16.12.2017
Kilpailu alkaa klo 10.00
Sarja Matka
MYL V sprintti
NYL V sprintti
Kilpailupäivä 3: Su 17.12.2017
Kilpailu alkaa klo 9.00
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vuokattisport Club
Seuranumero 11014959
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.hiihtoliitto.fi/site/assets/files/1668/scandinavia_cup_preliminary_entry_vuokatti_15_-17_12_2017.pdf
Sähköposti ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Ilmoittautumiset suomalaisen seuran jäsenet kilmo.fi pe 8.12. klo 20 mennessä
Osanottomaksut 20 euroa/hlö
Pankki ja tilinro Vuokatti Sport FI14 1216 3000 1019 66
TD/TDA TDA Mikko Rantanen
Tiedustelut ja lisäinfo ann-mary.ahtava@vuokattisport.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Vuokatti Sport Resort Opistontie 4, 88610 Vuokatti
Majoitus sales@vuokattisport.fi
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa http://vuokattievents.fi/fis-scandinavia-cup-vuokatti-15--17-12-2017
https://vuokattisport.fi/tapahtumat/fis-scandinavia-cup-vuokatti-14-17-12-2017/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 15 km V 15.12. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 15 km V 15.12. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km V 15.12. Antti Honkimaa 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 15.12. Risto Uusivirta 1992 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 15.12. Akseli Kuusimaa 1998 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 15.12. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 15.12. Miska Tervala 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 15.12. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 15.12. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 15 km V 15.12. Anton Damlin 1999 IF Femman
MYL 15 km V 15.12. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 15 km V 15.12. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 15 km V 15.12. Robin Sundsten 1999 IF Femman
MYL 15 km V 15.12. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 15 km V 15.12. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL 15 km V 15.12. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 15 km V 15.12. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 15 km V 15.12. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15 km V 15.12. August Högnabba 1998 If Åsarna
MYL 15 km V 15.12. Axel Aurén 1999 If Åsarna
MYL 15 km V 15.12. Eric Storvall 1989 If Åsarna
MYL 15 km V 15.12. Hugo Karlström 1994 If Åsarna
MYL 15 km V 15.12. Oscar Högnabba 1994 If Åsarna
MYL 15 km V 15.12. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 15.12. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 15.12. Joel Ikonen 1994 Ilomantsin Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Aapo Ahonen 1996 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km V 15.12. Reima Idström 1982 Inarin Yritys
MYL 15 km V 15.12. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km V 15.12. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km V 15.12. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 15.12. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km V 15.12. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 15 km V 15.12. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km V 15.12. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Miro Karppanen 1998 Kiteen Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Kari Varis 1983 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Petteri Koivisto 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km V 15.12. Jussi Manninen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 15.12. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 15.12. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 15.12. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Jussi Salo 1991 Lempäälän Kisa
MYL 15 km V 15.12. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Miro Minkkinen 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km V 15.12. Oskari Hökkä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km V 15.12. Visa Joenperä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km V 15.12. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 15.12. Jussi Tauriainen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 15.12. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 15.12. Topi Huttunen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 15.12. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 15.12. Lauri Gummerus 1996 Nivalan Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Leo Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL 15 km V 15.12. Niko Husu 1998 One Way Pro Team
MYL 15 km V 15.12. Onni Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL 15 km V 15.12. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Kusti Kittilä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km V 15.12. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km V 15.12. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km V 15.12. Tuure Pesola 1999 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km V 15.12. Vilho Moilanen 1992 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km V 15.12. Perttu Hyvärinen 1991 Riistaveden Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km V 15.12. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km V 15.12. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km V 15.12. Arttu Lukkari 1999 Sotkamon Jymy
MYL 15 km V 15.12. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km V 15.12. Teemu Eerola 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km V 15.12. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km V 15.12. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
MYL 15 km V 15.12. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km V 15.12. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Jere Alen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Ville Parantainen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 15.12. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 15.12. Tuomas Kotro 1993 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 15.12. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 15.12. Sam Findlay 1998 Vuokattisport Club
MYL 15 km V 15.12. Ilkka Tuomisto 1984 Ylöjärven Urheilijat
MYL 15 km V 15.12. Topi Kuorelahti 1991 Äänekosken Huima
MYL 15 km V 15.12. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 10 km V 15.12. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Ella Anttola 1999 Alatornion Pirkat
NYL 10 km V 15.12. Emmi Lämsä 1998 Alatornion Pirkat
NYL 10 km V 15.12. Henriikka Rokkonen 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Elin Lövdal 1996 IF Femman
NYL 10 km V 15.12. Erika Storbacka 1999 IF Femman
NYL 10 km V 15.12. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km V 15.12. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km V 15.12. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 10 km V 15.12. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km V 15.12. Fanny Storvall 1997 If Åsarna
NYL 10 km V 15.12. Maarit Korpi 1986 If Åsarna
NYL 10 km V 15.12. Elin Björk 1999 IK Falken
NYL 10 km V 15.12. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 10 km V 15.12. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Tiina Idström 1988 Inarin Yritys
NYL 10 km V 15.12. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 10 km V 15.12. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Jämin Jänne
NYL 10 km V 15.12. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 15.12. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 15.12. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
NYL 10 km V 15.12. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km V 15.12. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL 10 km V 15.12. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 10 km V 15.12. Jenni Tolonen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km V 15.12. Jonna Niskanen 1997 One Way Pro Team
NYL 10 km V 15.12. Sandra Jordman 1999 One Way Pro Team
NYL 10 km V 15.12. Aija Söyrinki 1996 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Heli Heiskanen 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Ruut Vähämetsä 1988 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km V 15.12. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL 10 km V 15.12. Johanna Niskakoski 1995 Reisjärven Pilke
NYL 10 km V 15.12. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Päivi Roivainen 1989 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 15.12. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 15.12. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 15.12. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 15.12. Salla Koskela 1992 Tammelan Ryske
NYL 10 km V 15.12. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km V 15.12. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Laura Alba 1985 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 15.12. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 15.12. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 15.12. Marie Sippus 1986 Vörå IF
NYL 10 km V 15.12. Anna-Kaisa Saari 1995 Ylivieskan Kuula
MYL sprintti V 16.12. Antti Häkämies 1986 Anjalan Liitto
MYL sprintti V 16.12. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Akseli Kuusimaa 1998 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 16.12. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 16.12. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti V 16.12. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL sprintti V 16.12. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL sprintti V 16.12. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL sprintti V 16.12. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL sprintti V 16.12. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL sprintti V 16.12. August Högnabba 1998 If Åsarna
MYL sprintti V 16.12. Eric Storvall 1989 If Åsarna
MYL sprintti V 16.12. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 16.12. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti V 16.12. Joel Ikonen 1994 Ilomantsin Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL sprintti V 16.12. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL sprintti V 16.12. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL sprintti V 16.12. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 16.12. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti V 16.12. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
MYL sprintti V 16.12. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL sprintti V 16.12. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL sprintti V 16.12. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Kari Varis 1983 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Lauri Vuorinen 1995 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Janne Tervo 1989 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 16.12. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 16.12. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti V 16.12. Riku Ollikainen 1999 Maaningan Mahti
MYL sprintti V 16.12. Matias Tiiro 1993 Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 16.12. Oskari Hökkä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL sprintti V 16.12. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti V 16.12. Leo Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL sprintti V 16.12. Niko Husu 1998 One Way Pro Team
MYL sprintti V 16.12. Onni Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL sprintti V 16.12. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Kusti Kittilä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 16.12. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 16.12. Lasse Paakkonen 1986 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 16.12. Tuure Pesola 1999 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti V 16.12. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti V 16.12. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti V 16.12. Miska Poikkimäki 2000 Sievin Sisu
MYL sprintti V 16.12. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Jani Hämäläinen 1990 Ski Jyväskylä
MYL sprintti V 16.12. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL sprintti V 16.12. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti V 16.12. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti V 16.12. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL sprintti V 16.12. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 16.12. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti V 16.12. Sam Findlay 1998 Vuokattisport Club
MYL sprintti V 16.12. Juho Muhonen 1996 Ähtärin Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Viljami Kirjavainen 1996 Ähtärin Urheilijat
MYL sprintti V 16.12. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL sprintti V 16.12. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Ella Anttola 1999 Alatornion Pirkat
NYL sprintti V 16.12. Emmi Lämsä 1998 Alatornion Pirkat
NYL sprintti V 16.12. Henriikka Rokkonen 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL sprintti V 16.12. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL sprintti V 16.12. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL sprintti V 16.12. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL sprintti V 16.12. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL sprintti V 16.12. Emelie Svenlin 1998 If Åsarna
NYL sprintti V 16.12. Fanny Storvall 1997 If Åsarna
NYL sprintti V 16.12. Maarit Korpi 1986 If Åsarna
NYL sprintti V 16.12. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL sprintti V 16.12. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Anni Kaipainen 1996 Juvan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Netta Tuhkanen 1996 Juvan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Tiia Kauppinen 1999 Juvan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Vilma Jylhä 1996 Juvan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL sprintti V 16.12. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 16.12. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 16.12. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL sprintti V 16.12. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
NYL sprintti V 16.12. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti V 16.12. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL sprintti V 16.12. Sofia Pitkänen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL sprintti V 16.12. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL sprintti V 16.12. Jenni Tolonen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Noora Pursiainen 1996 Maaningan Mahti
NYL sprintti V 16.12. Salla Loukusa 1997 Metsä-Veikot 85
NYL sprintti V 16.12. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti V 16.12. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
NYL sprintti V 16.12. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL sprintti V 16.12. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
NYL sprintti V 16.12. Jonna Niskanen 1997 One Way Pro Team
NYL sprintti V 16.12. Heli Heiskanen 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Ruut Vähämetsä 1988 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Elisa Parkkinen 1998 Pyhäjärven Pohti
NYL sprintti V 16.12. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL sprintti V 16.12. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Senni Vuolle 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 16.12. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 16.12. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti V 16.12. Salla Koskela 1992 Tammelan Ryske
NYL sprintti V 16.12. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL sprintti V 16.12. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti V 16.12. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 16.12. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti V 16.12. Anna-Kaisa Saari 1995 Ylivieskan Kuula
NYL sprintti V 16.12. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
MYL 15 km P 17.12. Antti Häkämies 1986 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 17.12. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 17.12. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km P 17.12. Antti Honkimaa 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km P 17.12. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Akseli Kuusimaa 1998 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 17.12. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 17.12. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 17.12. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 15 km P 17.12. Anton Damlin 1999 IF Femman
MYL 15 km P 17.12. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 15 km P 17.12. Robin Sundsten 1999 IF Femman
MYL 15 km P 17.12. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. Toni Ketelä 1988 IF Minken
MYL 15 km P 17.12. August Högnabba 1998 If Åsarna
MYL 15 km P 17.12. Axel Aurén 1999 If Åsarna
MYL 15 km P 17.12. Eric Storvall 1989 If Åsarna
MYL 15 km P 17.12. Hugo Karlström 1994 If Åsarna
MYL 15 km P 17.12. Oscar Högnabba 1994 If Åsarna
MYL 15 km P 17.12. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 17.12. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 17.12. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 17.12. Joel Ikonen 1994 Ilomantsin Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Aapo Ahonen 1996 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL 15 km P 17.12. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km P 17.12. Reima Idström 1982 Inarin Yritys
MYL 15 km P 17.12. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Aku Nikander 1990 Jämin Jänne
MYL 15 km P 17.12. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km P 17.12. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 15 km P 17.12. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km P 17.12. Aleksi Leino 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 17.12. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 17.12. Henri Jelonen 1987 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 17.12. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 17.12. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km P 17.12. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
MYL 15 km P 17.12. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km P 17.12. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km P 17.12. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km P 17.12. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Miro Karppanen 1998 Kiteen Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Kari Varis 1983 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Lauri Vuorinen 1995 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km P 17.12. Petteri Koivisto 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km P 17.12. Janne Tervo 1989 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Jussi Manninen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Kimmo Kymäläinen 1985 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 17.12. Eppu Honkanen 1999 Lieksan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Riku Ollikainen 1999 Maaningan Mahti
MYL 15 km P 17.12. Miro Minkkinen 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 17.12. Oskari Hökkä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 17.12. Visa Joenperä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 17.12. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 17.12. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 17.12. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 17.12. Topi Huttunen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 17.12. Lauri Gummerus 1996 Nivalan Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Leo Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL 15 km P 17.12. Niko Husu 1998 One Way Pro Team
MYL 15 km P 17.12. Onni Rantahalvari 1999 One Way Pro Team
MYL 15 km P 17.12. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Kalle Määttä 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Kusti Kittilä 1981 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 17.12. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Jaakko Halonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Lasse Paakkonen 1986 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Roope Haapakangas 1997 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Tuure Pesola 1999 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Vilho Moilanen 1992 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 17.12. Perttu Hyvärinen 1991 Riistaveden Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 17.12. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 17.12. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 17.12. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
MYL 15 km P 17.12. Miska Poikkimäki 2000 Sievin Sisu
MYL 15 km P 17.12. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km P 17.12. Arttu Lukkari 1999 Sotkamon Jymy
MYL 15 km P 17.12. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 17.12. Teemu Eerola 1998 Tampereen Yritys
MYL 15 km P 17.12. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km P 17.12. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
MYL 15 km P 17.12. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km P 17.12. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Janne Stenbäck 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Jere Alen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Ville Parantainen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 17.12. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km P 17.12. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 17.12. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 17.12. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 17.12. Sam Findlay 1998 Vuokattisport Club
MYL 15 km P 17.12. Johannes Vuorela 2000 Ylistaron Kilpa-Veljet
MYL 15 km P 17.12. Ilkka Tuomisto 1984 Ylöjärven Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Juho Muhonen 1996 Ähtärin Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Viljami Kirjavainen 1996 Ähtärin Urheilijat
MYL 15 km P 17.12. Topi Kuorelahti 1991 Äänekosken Huima
MYL 15 km P 17.12. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 10 km P 17.12. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Ella Anttola 1999 Alatornion Pirkat
NYL 10 km P 17.12. Emmi Lämsä 1998 Alatornion Pirkat
NYL 10 km P 17.12. Henriikka Rokkonen 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 10 km P 17.12. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Elin Lövdal 1996 IF Femman
NYL 10 km P 17.12. Erika Storbacka 1999 IF Femman
NYL 10 km P 17.12. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km P 17.12. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL 10 km P 17.12. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km P 17.12. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
NYL 10 km P 17.12. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 10 km P 17.12. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km P 17.12. Emelie Svenlin 1998 If Åsarna
NYL 10 km P 17.12. Fanny Storvall 1997 If Åsarna
NYL 10 km P 17.12. Elin Björk 1999 IK Falken
NYL 10 km P 17.12. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 10 km P 17.12. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Tiina Idström 1988 Inarin Yritys
NYL 10 km P 17.12. Anni Kaipainen 1996 Juvan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Netta Tuhkanen 1996 Juvan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Tiia Kauppinen 1999 Juvan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Vilma Jylhä 1996 Juvan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 10 km P 17.12. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Jämin Jänne
NYL 10 km P 17.12. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
NYL 10 km P 17.12. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 17.12. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 17.12. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 17.12. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
NYL 10 km P 17.12. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 17.12. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL 10 km P 17.12. Sofia Pitkänen 1998 Kymin Koskenpojat
NYL 10 km P 17.12. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 17.12. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 17.12. Jenni Tolonen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Noora Pursiainen 1996 Maaningan Mahti
NYL 10 km P 17.12. Salla Loukusa 1997 Metsä-Veikot 85
NYL 10 km P 17.12. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 17.12. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 17.12. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
NYL 10 km P 17.12. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 10 km P 17.12. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
NYL 10 km P 17.12. Sandra Jordman 1999 One Way Pro Team
NYL 10 km P 17.12. Aija Söyrinki 1996 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Heli Heiskanen 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Elisa Parkkinen 1998 Pyhäjärven Pohti
NYL 10 km P 17.12. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km P 17.12. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL 10 km P 17.12. Noora Kupari 1999 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Senni Vuolle 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 17.12. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 17.12. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 17.12. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
NYL 10 km P 17.12. Anni Huuha 1994 Tampereen Pyrintö
NYL 10 km P 17.12. Hilda Kukonlehto 2000 Valkeakosken Haka
NYL 10 km P 17.12. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Laura Alba 1985 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 17.12. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
NYL 10 km P 17.12. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 17.12. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 17.12. Anna-Kaisa Saari 1995 Ylivieskan Kuula
NYL 10 km P 17.12. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima