Karjalan Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 24.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 22.2.18 17:59:59
Kilpailun nimi Karjalan Hiihdot
Kilpailun numero 179
Kilpailupaikka Huhtiniemen Hiihtokeskus
Kilpailupaikan osoite Huhtiniemen Hiihtokeskus
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 24.02.2018
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 3 km
N14 V 5 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 8 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M40 V 10 km
N40 V 5 km
M45 V 10 km
N45 V 5 km
M50 V 5 km
N50 V 5 km
M55 V 5 km
M60 V 5 km
N60 V 3 km
M65 V 5 km
M70 V 3 km
M75 V 3 km
M80 V 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Lappeenrannan Hiihtäjät
Seuranumero 10347423
Yhteyshenkilö Osmo Kekoniemi
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 581 8063
GSM
Fax
WWW-osoite www.lappeenrannanhiihtajat.fi
Sähköposti osmo.kekoniemi@luukku.com
Ilmoittautumiset 22.2 klo 18.00 mennessä Kilmossa.
Osanottomaksut Aikuiset 18 €, alle 16 v 14 €
Pankki ja tilinro Lappeenrannan Hiihtäjät Handelsbanken FI8031313001847227
Tiedustelut ja lisäinfo Osmo Kekoniemi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 24.2. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Joutsenon Kullervo
M10 2 km V 24.2. Visa Siivola 2008 Lappeen Riento
M10 2 km V 24.2. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M10 2 km V 24.2. Vilho Immonen 2009 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 24.2. Atte Räikkönen 2006 Imatran Urheilijat
M12 3 km V 24.2. Lassi Pärtty 2006 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 24.2. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 24.2. Samu Tilli 2006 Vehkalahden Veikot
M14 3 km V 24.2. Jami Rinta-Jaskari 2005 Joutsenon Kullervo
M14 3 km V 24.2. Niilo Kotiranta 2005 Miehikkälän Vilkas
M16 5 km V 24.2. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M16 5 km V 24.2. Veikko Lehtola 2003 Miehikkälän Vilkas
M18 8 km V 24.2. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 10 km V 24.2. Akseli Laatikainen 1999 Imatran Urheilijat
M20 10 km V 24.2. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km V 24.2. Antti Kosonen 1980 Imatran Urheilijat
M50 5 km V 24.2. Heikki Hämäläinen 1966 Juvan Urheilijat
M50 5 km V 24.2. Timo Makkonen 1965 Kontiolahden Urheilijat
M55 5 km V 24.2. Jari Tiimo 1963 Lappeenrannan Hiihtäjät
M55 5 km V 24.2. Tuomo Puttonen 1963 Ristiinan Urheilijat
M60 5 km V 24.2. Juha Ovaska 1957 Ruokolahden Raju
M60 5 km V 24.2. Johnny Hamström 1955 Valkealan Kajo
M70 3 km V 24.2. Antero Ahtiainen 1944 Kuusankosken Kisa
M75 3 km V 24.2. Yrjö Makkonen 1941 Joensuun Kataja
M75 3 km V 24.2. Riku Kyllönen 1941 Ristiinan Urheilijat
M8 1 km V 24.2. Aleksi Tella 2010 Keravan Urheilijat
M8 1 km V 24.2. Justus Turunen 2010 Lappeen Riento
M8 1 km V 24.2. Eeli Kallio 2010 Vehkalahden Veikot
M8 1 km V 24.2. Eevert Immonen 2011 Vehkalahden Veikot
M8 1 km V 24.2. Niko Jaakkola 2011 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km V 24.2. Aaro Näätänen 1997 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 24.2. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL 10 km V 24.2. Jani Heimonen 1986 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 24.2. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
N10 2 km V 24.2. Aida Tella 2008 Keravan Urheilijat
N10 2 km V 24.2. Alisa Syrova 2009 Lappeen Riento
N10 2 km V 24.2. Jenna Kolari 2008 Valkealan Kajo
N10 2 km V 24.2. Anni Pärtty 2008 Vehkalahden Veikot
N10 2 km V 24.2. Oona Jaakkola 2009 Vehkalahden Veikot
N12 3 km V 24.2. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 24.2. Eevi Laatikainen 2006 Imatran Urheilijat
N12 3 km V 24.2. Venla Räikkönen 2007 Imatran Urheilijat
N12 3 km V 24.2. Anita Syrova 2006 Lappeen Riento
N12 3 km V 24.2. Jemina Turunen 2007 Lappeen Riento
N12 3 km V 24.2. Venla Lallo 2007 Lappeenrannan Hiihtäjät
N14 5 km V 24.2. Kiia Karttunen 2004 Imatran Urheilijat
N14 5 km V 24.2. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N14 5 km V 24.2. Saara Kervinen 2005 Lappeen Riento
N14 5 km V 24.2. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N14 5 km V 24.2. Sanna Hellä 2004 Vehkalahden Veikot
N16 5 km V 24.2. Veera Kiero 2003 Lappeen Riento
N18 5 km V 24.2. Jenny Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
N18 5 km V 24.2. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N18 5 km V 24.2. Kaisa Hellä 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 24.2. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 24.2. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km V 24.2. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
N8 1 km V 24.2. Kristiina Rinta-Jaskari 2010 Joutsenon Kullervo
N8 1 km V 24.2. Ada Puhakka 2011 Kymin Koskenpojat
N8 1 km V 24.2. Jonna Kolari 2010 Valkealan Kajo
NYL 5 km V 24.2. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske