Vaaravuoren Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 28.1.2018
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 24.1.18 23:59:59
Kilpailun nimi Vaaravuoren Hiihdot
Kilpailun numero 084
Kilpailupaikka Säkylä
Kilpailupaikan osoite Säkylä
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 28.01.2018
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Alastaron Urheilijat
Seuranumero 10351118
Yhteyshenkilö Pekka Hällfors
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 516 3027
GSM
Fax
WWW-osoite www.alastaronurheilijat.fi
Sähköposti posti@rakennuspexi.fi
Ilmoittautumiset ke 24.1. klo 24 mennessä
Osanottomaksut alle 16 vuotiaat 11€ muut 16€
Pankki ja tilinro FI7650050940007572 Alastaron Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Pekka Hällfors 050 5163027
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 28.1. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M10 2 km V 28.1. Amos Korin 2008 Pargas IF
M10 2 km V 28.1. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M10 2 km V 28.1. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km V 28.1. Veikka Kulju 2008 Pöytyän Urheilijat
M10 2 km V 28.1. Onni Kuusela 2008 Raision Kuula
M10 2 km V 28.1. Elis Köpsi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 2 km V 28.1. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M12 3 km V 28.1. Lauri Onnela 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Väinö Rantala 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Lauri Kilpeläinen 2006 Paimion Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Linus Korin 2006 Pargas IF
M12 3 km V 28.1. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M12 3 km V 28.1. Otso Rokka 2006 Perniön Urheilijat
M12 3 km V 28.1. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M12 3 km V 28.1. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M12 3 km V 28.1. Topias Vesterinen 2006 Tammelan Ryske
M14 5 km V 28.1. Aleksi Tattinen 2005 Alastaron Urheilijat
M14 5 km V 28.1. Akseli Hyytiä 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km V 28.1. Paavo Kilpeläinen 2004 Paimion Urheilijat
M14 5 km V 28.1. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M14 5 km V 28.1. Johannes Anttila 2005 Ski Jyväskylä
M14 5 km V 28.1. Rasmus Tenkanen 2005 Österby Sportklubb
M16 5 km V 28.1. Alex Virtala 2002 Pargas IF
M16 5 km V 28.1. Oscar Furu 2003 Pargas IF
M16 5 km V 28.1. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M18 10 km V 28.1. Joonas Turunen 2000 Lappeen Riento
M18 10 km V 28.1. Vilho Kilpeläinen 2000 Paimion Urheilijat
M18 10 km V 28.1. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M8 1 km V 28.1. Santeri Mäkelä 2011 Lauttakylän Luja
M8 1 km V 28.1. Tuure Kulju 2010 Pöytyän Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Roni Lehtonen 1988 Karinaisten Kunto
MYL 10 km V 28.1. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km V 28.1. Mikael Lähteenmäki 1989 Laitilan Jyske
MYL 10 km V 28.1. Antti Rauvola 1986 Liedon Luja
MYL 10 km V 28.1. Santeri Virta 1993 Parkanon Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Atte Nokka 1998 Pöytyän Urheilijat
MYL 10 km V 28.1. Otso Kuokka 1990 Raision Kuula
MYL 10 km V 28.1. Jani Köpsi 1974 Rajamäen Kehitys
MYL 10 km V 28.1. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
MYL 10 km V 28.1. Ville Tähtinen 1988 Skiteam 105
MYL 10 km V 28.1. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
N10 2 km V 28.1. Lotta Lehtilä 2009 Alastaron Urheilijat
N10 2 km V 28.1. Elli Tättilä 2008 Kalannin Vankka
N10 2 km V 28.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 28.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N10 2 km V 28.1. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N10 2 km V 28.1. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 28.1. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 28.1. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 28.1. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N12 3 km V 28.1. Jemina Turunen 2007 Lappeen Riento
N12 3 km V 28.1. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N12 3 km V 28.1. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 28.1. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N12 3 km V 28.1. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N12 3 km V 28.1. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km V 28.1. Nea Laamo 2006 Raision Kuula
N12 3 km V 28.1. Aino Aarnio 2007 Ylöjärven Ryhti
N14 3 km V 28.1. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N14 3 km V 28.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 3 km V 28.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km V 28.1. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N14 3 km V 28.1. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 3 km V 28.1. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 3 km V 28.1. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N14 3 km V 28.1. Emmi Virtala 2005 Pargas IF
N14 3 km V 28.1. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 3 km V 28.1. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km V 28.1. Jenna Haltsonen 2005 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km V 28.1. Emmi Kotamäki 2004 Rajamäen Kehitys
N16 5 km V 28.1. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 5 km V 28.1. Vera Stenvall 2002 Raision Kuula
N16 5 km V 28.1. Ada Aarnio 2005 Ylöjärven Ryhti
N18 5 km V 28.1. Jenny Virtala 2000 Pargas IF
N18 5 km V 28.1. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km V 28.1. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N8 1 km V 28.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
NYL 5 km V 28.1. Anna-Stina Hievanen 1994 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km V 28.1. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km V 28.1. Malin Johansson 1979 Pargas IF
NYL 5 km V 28.1. Tiina Mäkinen 1995 Raision Kuula
NYL 5 km V 28.1. Inka Koljonen 1997 Tampereen Pyrintö