Finlands Svenska Skidförbunds Mästerskap, FSSM 2018

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 9.2.2018-11.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta 15.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 2.2.18 15:59:59
Kilpailun nimi Finlands Svenska Skidförbunds Mästerskap, FSSM 2018
Kilpailun numero 095
Kilpailupaikka Larsmo
Kilpailupaikan osoite Larsmo Idrottspark, Norra Larsmovägen 70, 68570 Larsmo
Kilpailun luokitus
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 09.02.2018
Sprint, Fri stil
Sarja Matka
MYL V 1.3 km
NYL V 1.1 km
M14 V 1.1 km
N14 V 1.1 km
M16 V 1.1 km
N16 V 1.1 km
M18 V 1.1 km
N18 V 1.1 km
Kilpailupäivä 2: La 10.02.2018
Individuella, Klassisk stil
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3.3 km
N12 P 3.3 km
M14 P 5 km
N14 P 3.3 km
M16 P 6.6 km
N16 P 5 km
M18 P 7.5 km
N18 P 5 km
M20 P 15 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M40 P 10 km
M45 P 5 km
N45 P 5 km
M50 P 5 km
M55 P 5 km
M60 P 5 km
M65 P 5 km
M13 P 3.3 km
N13 P 3.3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M17 P 7.5 km
N17 P 5 km
Kilpailupäivä 3: Su 11.02.2018
Stafetter, 12-16 F+F+F, övriga K+F+F
Sarja Matka
MYL P/V 3x10 km
NYL P/V 3x5 km
M12 V 3x3.3 km
N12 V 3x3.3 km
M14 V 3x3.3 km
N14 V 3x3.3 km
M16 V 3x5 km
N16 V 3x3.3 km
M18 P/V 3x5 km
Joukkue M120 P/V M/N120 3x3.3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Brahe / Larsmo IF
Seuranumero 10346107
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.larsmoif.idrott.fi/skidakning/fssm_2018/
Sähköposti ifbrahe@gmail.com
Ilmoittautumiset Via Kilmo, senast 2.2.2018 kl 16.00
Osanottomaksut Individuella sträckor 20€/deltagare, Stafett 40€/lag
Pankki ja tilinro Andelsbanken: FI03 5567 0740 0490 22 Larsmo IF
TD/TDA TD och vTD: Sten-Ole Lund, tel. 0500668803 och Anna-Lena Blusi tel. 0505428176
Tiedustelut ja lisäinfo Tävlingsledare: Henrik Byggmästar, tel. 0400690981 eller Tävlingsorganisationens ordförande: Frej Stenman, tel. 0505966458
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa http://www.larsmoif.idrott.fi/skidakning/fssm_2018/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M14 1.1 km V 9.2. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 1.1 km V 9.2. Benjamin Sandnäs 2005 IF Brahe
M14 1.1 km V 9.2. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M14 1.1 km V 9.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M14 1.1 km V 9.2. Johannes Jakobsson 2004 IF Minken
M14 1.1 km V 9.2. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 1.1 km V 9.2. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 1.1 km V 9.2. Edvin Brännkärr 2005 IF Åsarna
M14 1.1 km V 9.2. Kalle Pajala 2005 IF Åsarna
M14 1.1 km V 9.2. Lucas Hansén 2004 IF Åsarna
M14 1.1 km V 9.2. Jesper Lindfors 2005 IK Falken
M14 1.1 km V 9.2. Joni Grankull 2005 IK Falken
M14 1.1 km V 9.2. Ronnie Ahlvik 2005 IK Falken
M14 1.1 km V 9.2. Ville Nybacka 2006 IK Falken
M14 1.1 km V 9.2. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.1 km V 9.2. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.1 km V 9.2. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.1 km V 9.2. William Holmström 2005 Oravais IF
M14 1.1 km V 9.2. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M14 1.1 km V 9.2. Elias Lindroos 2005 Pargas IF
M14 1.1 km V 9.2. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M14 1.1 km V 9.2. Hugo Back 2005 Vörå IF
M14 1.1 km V 9.2. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M14 1.1 km V 9.2. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 1.1 km V 9.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M16 1.1 km V 9.2. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 1.1 km V 9.2. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 1.1 km V 9.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M16 1.1 km V 9.2. Christian Hildén 2003 IF Femman
M16 1.1 km V 9.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M16 1.1 km V 9.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M16 1.1 km V 9.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.1 km V 9.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.1 km V 9.2. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.1 km V 9.2. Gustav Forsell 2003 IF Åsarna
M16 1.1 km V 9.2. Anton Norrbacka 2003 IK Falken
M16 1.1 km V 9.2. Axel Norrbacka 2002 IK Falken
M16 1.1 km V 9.2. Emil Jansson 2002 IK Falken
M16 1.1 km V 9.2. Jimmy Westerlund 2003 IK Falken
M16 1.1 km V 9.2. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.1 km V 9.2. Jimi Aalto 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.1 km V 9.2. Oliver Rusk 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 1.1 km V 9.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M16 1.1 km V 9.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M16 1.1 km V 9.2. William Back 2003 Oravais IF
M16 1.1 km V 9.2. Alex Virtala 2002 Pargas IF
M16 1.1 km V 9.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M16 1.1 km V 9.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M16 1.1 km V 9.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M18 1.1 km V 9.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 1.1 km V 9.2. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 1.1 km V 9.2. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 1.1 km V 9.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M18 1.1 km V 9.2. Alexander Kansa 2000 IF Femman
M18 1.1 km V 9.2. Alexander Linden 2001 IF Sibbo-Vargarna
M18 1.1 km V 9.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M18 1.1 km V 9.2. Simon Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
M18 1.1 km V 9.2. Daniel Sorvisto 2000 IF Åsarna
M18 1.1 km V 9.2. Jere Ena 2000 IK Falken
M18 1.1 km V 9.2. Casper Hjerpe 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M18 1.1 km V 9.2. Christian Tarvonen 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M18 1.1 km V 9.2. Viktor Koivuniemi 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M18 1.1 km V 9.2. Cedrik Sandell 2001 Österby Sportklubb
M18 1.1 km V 9.2. Robin Dahlström 2001 Österby Sportklubb
MYL 1.3 km V 9.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 1.3 km V 9.2. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 1.3 km V 9.2. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 1.3 km V 9.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 1.3 km V 9.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Toni Ketelä 1988 IF Minken
MYL 1.3 km V 9.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1.3 km V 9.2. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1.3 km V 9.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1.3 km V 9.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Viljam Knif 1990 IF Åsarna
MYL 1.3 km V 9.2. Kevin Sandell 1998 IK Falken
MYL 1.3 km V 9.2. Anton Damlin 1999 NORRVALLA SKI TEAM
MYL 1.3 km V 9.2. Niklas Westerlund 1975 Pargas IF
MYL 1.3 km V 9.2. Viktor Westerholm 1991 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 1.1 km V 9.2. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 1.1 km V 9.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N14 1.1 km V 9.2. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 1.1 km V 9.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 1.1 km V 9.2. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Moa Mäenpää 2005 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N14 1.1 km V 9.2. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N14 1.1 km V 9.2. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N14 1.1 km V 9.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N14 1.1 km V 9.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N14 1.1 km V 9.2. Lina Nybacka 2005 IK Falken
N14 1.1 km V 9.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.1 km V 9.2. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Emmi Virtala 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 1.1 km V 9.2. Ines Tuohimaa 2004 Solf IK
N14 1.1 km V 9.2. Alva Thors 2005 Vörå IF
N14 1.1 km V 9.2. Amanda Backlund 2004 Vörå IF
N14 1.1 km V 9.2. Antonia Widd 2004 Vörå IF
N14 1.1 km V 9.2. Felicia Granholm 2005 Vörå IF
N14 1.1 km V 9.2. Tindra Jansson 2004 Vörå IF
N16 1.1 km V 9.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N16 1.1 km V 9.2. Julia Lönnberg   2002 IF Femman
N16 1.1 km V 9.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N16 1.1 km V 9.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N16 1.1 km V 9.2. Ada Brännkärr 2003 IF Åsarna
N16 1.1 km V 9.2. Janica Hahtokari 2003 IF Åsarna
N16 1.1 km V 9.2. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N16 1.1 km V 9.2. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 1.1 km V 9.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 1.1 km V 9.2. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N16 1.1 km V 9.2. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N16 1.1 km V 9.2. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N16 1.1 km V 9.2. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 1.1 km V 9.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N16 1.1 km V 9.2. Emma Haglund 2003 Sundom IF
N16 1.1 km V 9.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N18 1.1 km V 9.2. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N18 1.1 km V 9.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 1.1 km V 9.2. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N18 1.1 km V 9.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N18 1.1 km V 9.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 1.1 km V 9.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N18 1.1 km V 9.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N18 1.1 km V 9.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 1.1 km V 9.2. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N18 1.1 km V 9.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 1.1 km V 9.2. Evelina Långkvist 2001 Malax IF
N18 1.1 km V 9.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 1.1 km V 9.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 1.1 km V 9.2. Jenny Virtala 2000 Pargas IF
NYL 1.1 km V 9.2. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
NYL 1.1 km V 9.2. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 1.1 km V 9.2. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 1.1 km V 9.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 1.1 km V 9.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 1.1 km V 9.2. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
NYL 1.1 km V 9.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 1.1 km V 9.2. Elin Forsgård 1998 IF Minken
NYL 1.1 km V 9.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 1.1 km V 9.2. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
NYL 1.1 km V 9.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL 1.1 km V 9.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 1.1 km V 9.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 1.1 km V 9.2. Elin Björk 1999 IK Falken
NYL 1.1 km V 9.2. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Erik Gäddnäs 2009 IF Brahe
M10 2 km P 10.2. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M10 2 km P 10.2. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M10 2 km P 10.2. Hannes Wägar 2009 IF Femman
M10 2 km P 10.2. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M10 2 km P 10.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M10 2 km P 10.2. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M10 2 km P 10.2. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M10 2 km P 10.2. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M10 2 km P 10.2. Albin Fransman 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 10.2. Kevin Hildén 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 10.2. Björn Forsell 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Cevin Spets 2010 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Einar Björkfors 2010 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Felix Huldén 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Philip Åkerlund 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. William Strandvall 2008 IF Åsarna
M10 2 km P 10.2. Arvid Kock 2008 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Ivar Sundqvist 2008 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Kevin Klemets 2008 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Rasmus Lindfors 2010 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M10 2 km P 10.2. Kent Lindholm 2009 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M10 2 km P 10.2. Elias Herlin 2009 Malax IF
M10 2 km P 10.2. Emil Appel 2009 Malax IF
M10 2 km P 10.2. Emil Hyöty 2009 Malax IF
M10 2 km P 10.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 10.2. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 2 km P 10.2. Alexander Österberg 2010 Oravais IF
M10 2 km P 10.2. Aron Holmström 2009 Oravais IF
M10 2 km P 10.2. Oscar Smeds 2009 Oravais IF
M10 2 km P 10.2. Amos Korin 2008 Pargas IF
M10 2 km P 10.2. Jico Knös 2008 Solf IK
M10 2 km P 10.2. Walter Källbacka 2008 Vörå IF
M10 2 km P 10.2. Tomas Ekbom 2008 Österby Sportklubb
M12 3.3 km P 10.2. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3.3 km P 10.2. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M12 3.3 km P 10.2. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3.3 km P 10.2. Eeli Gäddnäs 2007 IF Brahe
M12 3.3 km P 10.2. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M12 3.3 km P 10.2. Melker Wikblom 2006 IF Brahe
M12 3.3 km P 10.2. Miro Auvinen 2007 IF Brahe
M12 3.3 km P 10.2. Samuel Ingerström 2007 IF Brahe
M12 3.3 km P 10.2. Hannes Sundell   2007 IF Femman
M12 3.3 km P 10.2. Isak Finskas   2006 IF Femman
M12 3.3 km P 10.2. Kevin   Sundsten 2006 IF Femman
M12 3.3 km P 10.2. Noah Sjöblom 2006 IF Femman
M12 3.3 km P 10.2. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M12 3.3 km P 10.2. Joel Blomqvist 2006 IF Fyren
M12 3.3 km P 10.2. Eddie Wikblom 2007 IF Minken
M12 3.3 km P 10.2. Atte Virtanen 2006 IF Sibbo-Vargarna
M12 3.3 km P 10.2. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M12 3.3 km P 10.2. Filip Dahlnäs 2007 IF Åsarna
M12 3.3 km P 10.2. Emil Klemets 2007 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Hampus Bergqvist 2007 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Kevin Lindfors 2007 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Lukas Jansson 2007 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Rasmus Krook 2006 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Valter Ehnvall 2006 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Ville Nybacka 2006 IK Falken
M12 3.3 km P 10.2. Jens Glasberg 2007 Malax IF
M12 3.3 km P 10.2. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.3 km P 10.2. William Dahlgren 2006 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.3 km P 10.2. Jimi Östman 2006 Oravais IF
M12 3.3 km P 10.2. Linus Korin 2006 Pargas IF
M12 3.3 km P 10.2. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M12 3.3 km P 10.2. Elias Ehrs 2007 Vörå IF
M12 3.3 km P 10.2. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M12 3.3 km P 10.2. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M12 3.3 km P 10.2. Matts Södergård 2006 Vörå IF
M12 3.3 km P 10.2. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M12 3.3 km P 10.2. Johan Ekbom 2006 Österby Sportklubb
M13 3.3 km P 10.2. Benjamin Sandnäs 2005 IF Brahe
M13 3.3 km P 10.2. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M13 3.3 km P 10.2. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M13 3.3 km P 10.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M13 3.3 km P 10.2. Edvin Brännkärr 2005 IF Åsarna
M13 3.3 km P 10.2. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M13 3.3 km P 10.2. Jesper Lindfors 2005 IK Falken
M13 3.3 km P 10.2. Joni Grankull 2005 IK Falken
M13 3.3 km P 10.2. Ronnie Ahlvik 2005 IK Falken
M13 3.3 km P 10.2. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M13 3.3 km P 10.2. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M13 3.3 km P 10.2. Joel Östman 2005 Oravais IF
M13 3.3 km P 10.2. William Holmström 2005 Oravais IF
M13 3.3 km P 10.2. Elias Lindroos 2005 Pargas IF
M13 3.3 km P 10.2. Hugo Back 2005 Vörå IF
M14 5 km P 10.2. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 5 km P 10.2. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km P 10.2. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km P 10.2. Lucas Hansén 2004 IF Åsarna
M14 5 km P 10.2. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M14 5 km P 10.2. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M14 5 km P 10.2. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M14 5 km P 10.2. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M14 5 km P 10.2. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M14 5 km P 10.2. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M15 5 km P 10.2. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M15 5 km P 10.2. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M15 5 km P 10.2. Christian Hildén 2003 IF Femman
M15 5 km P 10.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M15 5 km P 10.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M15 5 km P 10.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M15 5 km P 10.2. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M15 5 km P 10.2. Gustav Forsell 2003 IF Åsarna
M15 5 km P 10.2. Anton Norrbacka 2003 IK Falken
M15 5 km P 10.2. Jimmy Westerlund 2003 IK Falken
M15 5 km P 10.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M15 5 km P 10.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M15 5 km P 10.2. William Back 2003 Oravais IF
M15 5 km P 10.2. Oscar Furu 2003 Pargas IF
M15 5 km P 10.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M16 6.6 km P 10.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M16 6.6 km P 10.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M16 6.6 km P 10.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M16 6.6 km P 10.2. Axel Norrbacka 2002 IK Falken
M16 6.6 km P 10.2. Viktor Ehnvall 2002 IK Falken
M16 6.6 km P 10.2. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 6.6 km P 10.2. Jimi Aalto 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 6.6 km P 10.2. Oliver Rusk 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 6.6 km P 10.2. Alex Virtala 2002 Pargas IF
M16 6.6 km P 10.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M16 6.6 km P 10.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M16 6.6 km P 10.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M17 7.5 km P 10.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M17 7.5 km P 10.2. Simon Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
M17 7.5 km P 10.2. Casper Hjerpe 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M17 7.5 km P 10.2. Christian Tarvonen 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M17 7.5 km P 10.2. Viktor Koivuniemi 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M17 7.5 km P 10.2. Cedrik Sandell 2001 Österby Sportklubb
M17 7.5 km P 10.2. Robin Dahlström 2001 Österby Sportklubb
M18 7.5 km P 10.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 7.5 km P 10.2. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 7.5 km P 10.2. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 7.5 km P 10.2. Lucas Liljekvist 2000 IF Brahe
M18 7.5 km P 10.2. Alexander Kansa 2000 IF Femman
M18 7.5 km P 10.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M18 7.5 km P 10.2. Daniel Sorvisto 2000 IF Åsarna
M18 7.5 km P 10.2. Jere Ena 2000 IK Falken
M20 15 km P 10.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 15 km P 10.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M20 15 km P 10.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 15 km P 10.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M20 15 km P 10.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 15 km P 10.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M20 15 km P 10.2. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M20 15 km P 10.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 15 km P 10.2. Anton Damlin 1999 NORRVALLA SKI TEAM
M35 10 km P 10.2. Andreas Ingerström 1981 IF Brahe
M35 10 km P 10.2. Pasi Auvinen 1980 IF Brahe
M35 10 km P 10.2. Mats Jakobsson 1980 IF Minken
M35 10 km P 10.2. Jan Grankull 1980 IK Falken
M35 10 km P 10.2. Ilkka Heinonen 1982 Pargas IF
M40 10 km P 10.2. Sam Fransman 1976 IF Sibbo-Vargarna
M40 10 km P 10.2. Dan-Olav Spets 1975 IF Åsarna
M40 10 km P 10.2. Daniel Åbacka 1978 IF Åsarna
M40 10 km P 10.2. Johan Nylund 1974 IK Falken
M40 10 km P 10.2. Niklas Westerlund 1975 Pargas IF
M45 5 km P 10.2. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 5 km P 10.2. Sören Svenlin 1970 IF Åsarna
M45 5 km P 10.2. Erik Holm 1971 IK Falken
M45 5 km P 10.2. Kari Kalliokoski 1971 Pargas IF
M45 5 km P 10.2. Stefan Grannas 1969 Vörå IF
M50 5 km P 10.2. Lars Losvik 1965 IF Minken
M50 5 km P 10.2. Ulf Nylund 1965 IF Minken
M50 5 km P 10.2. Lennart Holmström 1967 IF ÅLAND
M50 5 km P 10.2. Ronny Svartsjö 1968 IF Åsarna
M50 5 km P 10.2. Tommy Haglund 1968 IF Åsarna
M50 5 km P 10.2. Juha Harju 1968 IK Falken
M50 5 km P 10.2. Kenneth Hinkka 1965 IK Falken
M50 5 km P 10.2. Tage Ray 1965 IK Falken
M50 5 km P 10.2. Tom West 1968 IK Falken
M50 5 km P 10.2. Bo Johansson 1965 Pargas IF
M50 5 km P 10.2. Mats Pahlman 1966 Pargas IF
M55 5 km P 10.2. Patrik Still 1963 IF Brahe
M55 5 km P 10.2. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
M60 5 km P 10.2. Ilari Seppälä 1954 IF Femman
M60 5 km P 10.2. Kent-Johan Nykamb 1957 IF Fyren
M60 5 km P 10.2. Thommy Klemets 1956 IF Fyren
M60 5 km P 10.2. Stig Orre 1955 IF ÅLAND
M60 5 km P 10.2. Sune Lind 1954 IK Falken
M60 5 km P 10.2. Kent Westerholm 1958 Pargas IF
M60 5 km P 10.2. Per-Ole Sund 1956 Vasa Skidklubb-Vaasan Hiihtoklubi
M65 5 km P 10.2. Sigvald Ahlgren 1952 IF Brahe
M65 5 km P 10.2. Bror-Erik Kronqvist 1945 IF Minken
M65 5 km P 10.2. Håkan Dahlin 1951 Vörå IF
MYL 15 km P 10.2. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 15 km P 10.2. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 15 km P 10.2. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 15 km P 10.2. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 15 km P 10.2. Matias Strandvall 1985 IF Minken
MYL 15 km P 10.2. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 15 km P 10.2. Toni Ketelä 1988 IF Minken
MYL 15 km P 10.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 10.2. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 10.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 10.2. Anton Storvall 1997 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Eric Storvall 1989 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Johnny Sjölind 1987 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Jonas Skog 1985 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Robin Oliver Still 1997 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.2. Johan Ahlvik 1987 IK Falken
MYL 15 km P 10.2. Sören Östman 1985 IK Falken
MYL 15 km P 10.2. Jonas Lindell 1986 NORRVALLA SKI TEAM
MYL 15 km P 10.2. Jan-Eric Passell 1988 Pargas IF
MYL 15 km P 10.2. Ari Luusua 1988 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 15 km P 10.2. Christoffer Lindvall 1993 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 15 km P 10.2. Hannes Mäenpää 1996 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 15 km P 10.2. Hans Mäenpää 1979 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 15 km P 10.2. Johan Mäenpää 1984 SKI TEAM MÄENPÄÄ
N10 2 km P 10.2. Elsa Nyfors 2008 IF Brahe
N10 2 km P 10.2. Sandra Ingerström 2009 IF Brahe
N10 2 km P 10.2. Simone Ingerström 2011 IF Brahe
N10 2 km P 10.2. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N10 2 km P 10.2. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N10 2 km P 10.2. Tilde Finskas   2009 IF Femman
N10 2 km P 10.2. Wilma Nylund 2009 IF Femman
N10 2 km P 10.2. Celine Ramstedt 2009 IF Fyren
N10 2 km P 10.2. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N10 2 km P 10.2. Linn Bergström 2008 IF Minken
N10 2 km P 10.2. Sara Cederholm 2008 IF Minken
N10 2 km P 10.2. Thea Wikblom 2009 IF Minken
N10 2 km P 10.2. Carina Spets 2009 IF Åsarna
N10 2 km P 10.2. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N10 2 km P 10.2. Ellen Kock 2008 IK Falken
N10 2 km P 10.2. Ester Nybacka 2008 IK Falken
N10 2 km P 10.2. Jessica Westerlund 2009 IK Falken
N10 2 km P 10.2. Leya Bergqvist 2009 IK Falken
N10 2 km P 10.2. Alva Karls 2008 Malax IF
N10 2 km P 10.2. Malva Björndahl 2009 Malax IF
N10 2 km P 10.2. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 10.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 2 km P 10.2. Erika Renvall 2009 Oravais IF
N10 2 km P 10.2. Jenny Östman 2008 Oravais IF
N10 2 km P 10.2. Stella Norrlin 2008 Oravais IF
N10 2 km P 10.2. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N10 2 km P 10.2. Cecilia Lietzén 2009 Pargas IF
N10 2 km P 10.2. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N10 2 km P 10.2. Elli Mickelsson 2008 Solf IK
N10 2 km P 10.2. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
N10 2 km P 10.2. Isabelle Malmberg 2009 Österby Sportklubb
N12 3.3 km P 10.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N12 3.3 km P 10.2. Emmi Mäenpää 2007 IF Brahe
N12 3.3 km P 10.2. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N12 3.3 km P 10.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 3.3 km P 10.2. Elin Vägar 2006 IF Fyren
N12 3.3 km P 10.2. Ella Janfelt 2007 IF Minken
N12 3.3 km P 10.2. Emilia Liljeqvist 2006 IF Minken
N12 3.3 km P 10.2. Evelina Janfelt 2007 IF Minken
N12 3.3 km P 10.2. Kajsa Ekholm 2007 IF Minken
N12 3.3 km P 10.2. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N12 3.3 km P 10.2. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Carolina Spets 2007 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Elsie Björkfors 2007 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Sigrid Karlström 2007 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Wilma Nyberg 2006 IF Åsarna
N12 3.3 km P 10.2. Amanda Tarvonen 2007 IK Falken
N12 3.3 km P 10.2. Evelina Punsar 2006 IK Falken
N12 3.3 km P 10.2. Oona Sandell 2006 IK Falken
N12 3.3 km P 10.2. Agnes Herlin 2007 Malax IF
N12 3.3 km P 10.2. Fanny Karls 2006 Malax IF
N12 3.3 km P 10.2. Jenifer Sjöstrand 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N12 3.3 km P 10.2. Signe Jakobsson 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N12 3.3 km P 10.2. Wilma Hjerpe 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N12 3.3 km P 10.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.3 km P 10.2. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.3 km P 10.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.3 km P 10.2. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.3 km P 10.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.3 km P 10.2. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N12 3.3 km P 10.2. Jessica Renvall 2006 Oravais IF
N12 3.3 km P 10.2. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N12 3.3 km P 10.2. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N12 3.3 km P 10.2. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N12 3.3 km P 10.2. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N12 3.3 km P 10.2. Ida Kastus 2006 Vörå IF
N12 3.3 km P 10.2. Kajsa Back 2007 Vörå IF
N12 3.3 km P 10.2. Edith Ljungqvist 2006 Österby Sportklubb
N12 3.3 km P 10.2. Rebecca Malmberg 2006 Österby Sportklubb
N12 3.3 km P 10.2. Therese Äbb 2006 Österby Sportklubb
N13 3.3 km P 10.2. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N13 3.3 km P 10.2. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N13 3.3 km P 10.2. Moa Mäenpää 2005 IF Brahe
N13 3.3 km P 10.2. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N13 3.3 km P 10.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N13 3.3 km P 10.2. Pamela   Sundsten 2005 IF Femman
N13 3.3 km P 10.2. Charlotta Höglund 2005 IF Sibbo-Vargarna
N13 3.3 km P 10.2. Lina Nybacka 2005 IK Falken
N13 3.3 km P 10.2. Vera Björk 2005 IK Falken
N13 3.3 km P 10.2. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Emmi Virtala 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N13 3.3 km P 10.2. Jadelen Knös 2005 Solf IK
N13 3.3 km P 10.2. Alva Thors 2005 Vörå IF
N13 3.3 km P 10.2. Fanny Kero 2005 Österby Sportklubb
N14 3.3 km P 10.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N14 3.3 km P 10.2. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3.3 km P 10.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 3.3 km P 10.2. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N14 3.3 km P 10.2. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N14 3.3 km P 10.2. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N14 3.3 km P 10.2. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N14 3.3 km P 10.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N14 3.3 km P 10.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.3 km P 10.2. Ines Tuohimaa 2004 Solf IK
N14 3.3 km P 10.2. Amanda Backlund 2004 Vörå IF
N14 3.3 km P 10.2. Antonia Widd 2004 Vörå IF
N14 3.3 km P 10.2. Tindra Jansson 2004 Vörå IF
N14 3.3 km P 10.2. Cilia Sandell 2004 Österby Sportklubb
N14 3.3 km P 10.2. Siri Lindroos 2004 Österby Sportklubb
N15 5 km P 10.2. Ada Brännkärr 2003 IF Åsarna
N15 5 km P 10.2. Janica Hahtokari 2003 IF Åsarna
N15 5 km P 10.2. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N15 5 km P 10.2. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N15 5 km P 10.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N15 5 km P 10.2. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N15 5 km P 10.2. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N15 5 km P 10.2. Matilda Saari 2003 Oravais IF
N15 5 km P 10.2. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N15 5 km P 10.2. Nathalie Nyback 2003 Oravais IF
N15 5 km P 10.2. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N15 5 km P 10.2. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N15 5 km P 10.2. Rebecca Aspling 2003 Solf IK
N15 5 km P 10.2. Emma Haglund 2003 Sundom IF
N15 5 km P 10.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N16 5 km P 10.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N16 5 km P 10.2. Julia Lönnberg   2002 IF Femman
N16 5 km P 10.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N16 5 km P 10.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N16 5 km P 10.2. Nicole Sten 2002 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km P 10.2. Jill Laurén 2002 Pargas IF
N16 5 km P 10.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N16 5 km P 10.2. Felicia Björknäs 2002 Solf IK
N17 5 km P 10.2. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N17 5 km P 10.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N17 5 km P 10.2. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N17 5 km P 10.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N17 5 km P 10.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N17 5 km P 10.2. Clara Granholm 2001 IF Åsarna
N17 5 km P 10.2. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N17 5 km P 10.2. Evelina Långkvist 2001 Malax IF
N17 5 km P 10.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N17 5 km P 10.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 5 km P 10.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N18 5 km P 10.2. Erika Westerlund 2000 IF Brahe
N18 5 km P 10.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N18 5 km P 10.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 5 km P 10.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 5 km P 10.2. Jenny Virtala 2000 Pargas IF
N20 5 km P 10.2. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
N20 5 km P 10.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 5 km P 10.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N20 5 km P 10.2. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N20 5 km P 10.2. Cecilia Back 1999 IF Minken
N20 5 km P 10.2. Elin Forsgård 1998 IF Minken
N20 5 km P 10.2. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
N20 5 km P 10.2. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 5 km P 10.2. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
N20 5 km P 10.2. Sandra Jordman 1999 NORRVALLA SKI TEAM
N35 5 km P 10.2. Malin Källman 1979 IF Brahe
N35 5 km P 10.2. Jaana Grankull 1981 IK Falken
N35 5 km P 10.2. Malin Johansson 1979 Pargas IF
N35 5 km P 10.2. Jessica Strandholm 1982 Vörå IF
N45 5 km P 10.2. Marlene Grönqvist-Lönnström 1972 Borgå Akilles
N45 5 km P 10.2. Marjo Ena 1968 IK Falken
N45 5 km P 10.2. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF
NYL 10 km P 10.2. Annika Sjöström 1988 IF Brahe
NYL 10 km P 10.2. Hanna Westerlund 1997 IF Brahe
NYL 10 km P 10.2. Josefin Sandvik 1990 IF Brahe
NYL 10 km P 10.2. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 10 km P 10.2. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
NYL 10 km P 10.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km P 10.2. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 10 km P 10.2. Ellinor Sundqvist 1995 IF Minken
NYL 10 km P 10.2. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km P 10.2. Emma Storvall 1992 IF Åsarna
NYL 10 km P 10.2. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
NYL 10 km P 10.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 10 km P 10.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 10 km P 10.2. Sara Ray 1994 IK Falken