Intersport Valo -Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 20.1.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11
Ilmoittautumisen eräpäivä 17.1.18 23:59:59
Kilpailun nimi Intersport Valo -Hiihdot
Kilpailun numero 065
Kilpailupaikka Hollola
Kilpailupaikan osoite Tiilijärventie 9
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 20.01.2018
Sarja Matka
MYL V 10 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M45 V 10 km
N45 V 5 km
M55 V 5 km
M65 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Hollolan Urheilijat -46
Seuranumero 10350274
Yhteyshenkilö Heidi Passila
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 585 8787
GSM
Fax
WWW-osoite www.hollolanurheilijat.com
Sähköposti heidi.passila@gmail.com
Ilmoittautumiset Ke 17.1.2018 klo 24 mennessä www.kilmo.fi. Ilmoittautumisiin liittyvät tiedustelut matti.sikio@kolumbus.fi. Ilmoittautuneita ei oteta kilpailupäivänä.
Osanottomaksut 17 €/kilpailija, 8-16-vuotiaat 12 €, jälki-ilmoittautumismaksu on kaksinkertainen
Pankki ja tilinro POP Hollola FI28 5611 1620 014314 / Hollolan Urheilijat-46 hiihtojaosto tai MR
Tiedustelut ja lisäinfo Heidi Passila p. 050 585 8787
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 20.1. Alex Skutnabb 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 20.1. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km V 20.1. Albin Fransman 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km V 20.1. Kevin Hildén 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km V 20.1. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km V 20.1. Eliel Halme 2008 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km V 20.1. Lauri Lahti 2008 Lahden Hiihtoseura
M10 2 km V 20.1. Kent Lindholm 2009 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M10 2 km V 20.1. Juho Taipale 2009 Mäntyharjun Virkistys
M10 2 km V 20.1. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M10 2 km V 20.1. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M10 2 km V 20.1. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M10 2 km V 20.1. Niklas Hirvilahti 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 20.1. Tuomas Tonteri 2006 Anjalan Liitto
M12 3 km V 20.1. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 20.1. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M12 3 km V 20.1. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3 km V 20.1. Anton Kemppi 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Tom Lainet 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Eino Rauhamäki 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km V 20.1. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km V 20.1. Leevi Passila 2006 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 km V 20.1. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 20.1. Niilo Aivelo 2006 Keravan Urheilijat
M12 3 km V 20.1. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Luka Halme 2006 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Onni Mäiseli 2007 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Veeti Syrjänen 2006 Lahden Hiihtoseura
M12 3 km V 20.1. Einar Vickholm 2007 Lapinjärven Urheilijat
M12 3 km V 20.1. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 3 km V 20.1. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M12 3 km V 20.1. Joona Hirvilahti 2006 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 20.1. Joona Koskinen 2006 Viialan Viri
M14 5 km V 20.1. Elias Ala-Heikkilä 2005 Asikkalan Raikas
M14 5 km V 20.1. Roni-Eemil Norrbacka 2005 Asikkalan Raikas
M14 5 km V 20.1. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M14 5 km V 20.1. Aleksi Murtoniemi 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Anton Packalen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Anton Skutnabb 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Christoffer Ingman 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Heikki Sumanen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Oliver Suhonen 2005 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km V 20.1. Veeti Passila 2004 Hollolan Urheilijat -46
M14 5 km V 20.1. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km V 20.1. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km V 20.1. Elmeri Kiviranta 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 20.1. Jaakko Salomäki 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 20.1. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 20.1. Niilo Mäkinen 2004 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 20.1. Pyry Selin 2005 Keravan Urheilijat
M14 5 km V 20.1. Topias Zerni 2004 Kouvolan Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M14 5 km V 20.1. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Topias Tenhunen 2004 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Sampo Huostila 2004 Lammin Säkiä
M14 5 km V 20.1. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M14 5 km V 20.1. Jesse Kähärä 2005 Mikkelin Hiihtäjät
M14 5 km V 20.1. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 20.1. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M14 5 km V 20.1. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M14 5 km V 20.1. Eetu Koskinen 2005 Viialan Viri
M16 5 km V 20.1. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M16 5 km V 20.1. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 5 km V 20.1. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 5 km V 20.1. Ike Melnits 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Jani Koponen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Jussi Raasakka 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Oskari Yli-Penttilä 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Otto Suhonen 2002 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Topias Kemppi 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Ilari Virtanen 2003 Hollolan Urheilijat -46
M16 5 km V 20.1. Miika Passila 2002 Hollolan Urheilijat -46
M16 5 km V 20.1. Paavo Vironen 2003 Hollolan Urheilijat -46
M16 5 km V 20.1. Vilho Ranta 2003 Hyvinkään Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Kalle Kokkonen 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Taavi Nyström 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km V 20.1. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km V 20.1. Niklas Raappana 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km V 20.1. Nuutti Mäkinen 2003 Keravan Urheilijat
M16 5 km V 20.1. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M16 5 km V 20.1. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Oskari Toivanen 2003 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Juuso Ketonen 2003 Orimattilan Jymy
M16 5 km V 20.1. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M16 5 km V 20.1. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 5 km V 20.1. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M16 5 km V 20.1. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km V 20.1. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 10 km V 20.1. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km V 20.1. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km V 20.1. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 20.1. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M18 10 km V 20.1. Aaro Virtanen 2000 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 20.1. Jiri Tuominen 2000 Hollolan Urheilijat -46
M18 10 km V 20.1. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M18 10 km V 20.1. Simon Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
M18 10 km V 20.1. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km V 20.1. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M18 10 km V 20.1. Nico Bennert 2000 One Way Pro Team
M18 10 km V 20.1. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M20 10 km V 20.1. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 10 km V 20.1. Aleksi Lehtinen 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 10 km V 20.1. Sami Nuuttila 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 10 km V 20.1. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 10 km V 20.1. Akseli Laatikainen 1999 Imatran Urheilijat
M20 10 km V 20.1. Antton Koivisto 1999 Keravan Urheilijat
M20 10 km V 20.1. Viljami Pätäri 1998 Kymin Koskenpojat
M20 10 km V 20.1. Elias Mäntynen 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 20.1. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 10 km V 20.1. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km V 20.1. Tommi Lavonen 1981 Anjalan Liitto
M35 10 km V 20.1. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M35 10 km V 20.1. Esa Vironen 1976 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 20.1. Jani Koiranen 1979 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 20.1. Tero Tahvanainen 1977 Hollolan Urheilijat -46
M35 10 km V 20.1. Matti Sipilä 1977 IF Sibbo-Vargarna
M35 10 km V 20.1. Antti Kosonen 1980 Imatran Urheilijat
M35 10 km V 20.1. Simo Mänttäri 1983 Sippolan Kunto
M35 10 km V 20.1. Harri Karjalainen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km V 20.1. Henri Saapunki 1976 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km V 20.1. Timo Tapio 1981 Vantaan Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Heikki Tonteri 1967 Anjalan Liitto
M45 10 km V 20.1. Mika Sistonen 1967 Anjalan Liitto
M45 10 km V 20.1. Marko Rantanen 1969 Hollolan Urheilijat -46
M45 10 km V 20.1. Marko Uitto 1967 Hollolan Urheilijat -46
M45 10 km V 20.1. Mika Tervala 1968 Hollolan Urheilijat -46
M45 10 km V 20.1. Rauno Kokkonen 1964 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Aki Petteri Onatsu 1969 Kouvolan Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Kimmo Gynther 1967 Lahden Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Marko Väisänen 1971 Lahden Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Mika Somppi 1966 Lahden Hiihtoseura
M45 10 km V 20.1. Matti Pääkkönen 1965 Skiteam 105
M45 10 km V 20.1. Sami Nikkilä 1973 Vammalan Seudun Voima
M45 10 km V 20.1. Pasi Lounasaho 1969 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km V 20.1. Ari Kitunen 1963 Anjalan Liitto
M55 5 km V 20.1. Arto Purho 1955 Anjalan Liitto
M55 5 km V 20.1. Jarmo Mäkelä 1958 Anjalan Liitto
M55 5 km V 20.1. Veikko Purho 1957 Anjalan Liitto
M55 5 km V 20.1. Jan Alden 1963 Borgå Akilles
M55 5 km V 20.1. Jarmo Kopra 1954 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M55 5 km V 20.1. Timo Aikasalo 1956 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M55 5 km V 20.1. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 5 km V 20.1. Esko Hänninen 1962 Mikkelin Hiihtäjät
M55 5 km V 20.1. Seppo Hurri 1957 Mikkelin Hiihtäjät
M55 5 km V 20.1. Johnny Hamström 1955 Valkealan Kajo
M55 5 km V 20.1. Hannu Laine 1960 Vammalan Seudun Voima
M55 5 km V 20.1. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M65 5 km V 20.1. Sakari Matikainen 1949 Espoon Tapiot
M65 5 km V 20.1. Eero Heman 1945 Hollolan Nasta
M65 5 km V 20.1. Heikki Peltola 1946 Hollolan Nasta
M65 5 km V 20.1. Kari Ahonen 1951 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km V 20.1. Kari Hyötyläinen 1953 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km V 20.1. Veijo Peltola 1947 Joutsan Pommi
M65 5 km V 20.1. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
M65 5 km V 20.1. Hannu Hellsten 1953 Lahden Kaleva
M65 5 km V 20.1. Risto Junnonen 1953 Lahden Kaleva
M65 5 km V 20.1. Seppo Väisänen 1949 Pieksämäen Veikot
M65 5 km V 20.1. Urpo Leinonen 1948 Rekolan Raikas
M65 5 km V 20.1. Paavo Vesterinen 1949 Tammelan Ryske
M8 1 km V 20.1. Hermanni Latonummi 2010 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km V 20.1. Kevin Niittyviita 2011 Hollolan Urheilijat -46
M8 1 km V 20.1. Aleksi Tella 2010 Keravan Urheilijat
M8 1 km V 20.1. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
M8 1 km V 20.1. Eikka Kiljunen 2010 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 20.1. Elmo Kiiskinen 2011 Lahden Hiihtoseura
M8 1 km V 20.1. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M8 1 km V 20.1. Eeli Kallio 2010 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km V 20.1. Mika Kantele 1992 Hartolan Voima
MYL 10 km V 20.1. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 20.1. Jari Huhta 1991 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 20.1. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km V 20.1. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 20.1. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km V 20.1. Aki Järvelä 1990 Iso-Mustajärven Urheilijat
MYL 10 km V 20.1. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km V 20.1. Jani Heimonen 1986 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Joonas Lotta 1988 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Jussi Kauppinen 1996 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Jussi Tauriainen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km V 20.1. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
MYL 10 km V 20.1. Vilho Moilanen 1992 Pyhäjärven Pohti
MYL 10 km V 20.1. Miika Ruokonen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 10 km V 20.1. Ville Tähtinen 1988 Skiteam 105
MYL 10 km V 20.1. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km V 20.1. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
N10 2 km V 20.1. Hilma Hyyrynen 2008 Anjalan Liitto
N10 2 km V 20.1. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km V 20.1. Frida Ranivaara 2009 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 20.1. Iida Vironen 2008 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 20.1. Venla Hakonen 2009 Hollolan Urheilijat -46
N10 2 km V 20.1. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N10 2 km V 20.1. Sara Ehrnrooth 2008 Juvan Urheilijat
N10 2 km V 20.1. Aida Tella 2008 Keravan Urheilijat
N10 2 km V 20.1. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 2 km V 20.1. Alma Laukkanen 2008 Kouvolan Hiihtoseura
N10 2 km V 20.1. Stella Seppälä 2009 Mäntsälän Urheilijat
N10 2 km V 20.1. Jenna Kolari 2008 Valkealan Kajo
N10 2 km V 20.1. Maria Emilia Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N10 2 km V 20.1. Peppi Paavola 2009 Vehkalahden Veikot
N12 3 km V 20.1. Essi Laapas 2006 Anjalan Liitto
N12 3 km V 20.1. Nanna Hyyrynen 2006 Anjalan Liitto
N12 3 km V 20.1. Selma Lindèn 2007 Anjalan Liitto
N12 3 km V 20.1. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 20.1. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 20.1. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Lotta Packalen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N12 3 km V 20.1. Neea Jääskeläinen 2006 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km V 20.1. Sivi Jokinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
N12 3 km V 20.1. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtäjät
N12 3 km V 20.1. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtäjät
N12 3 km V 20.1. Eveliina Hakala 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Eevi Laatikainen 2006 Imatran Urheilijat
N12 3 km V 20.1. Elli Lavia 2006 Joutsan Pommi
N12 3 km V 20.1. Iiris Pousi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Viia Vuorikoski 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 20.1. Aino Sipiläinen 2006 Orimattilan Jymy
N14 3 km V 20.1. Amalia Lindén 2005 Anjalan Liitto
N14 3 km V 20.1. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 3 km V 20.1. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N14 3 km V 20.1. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N14 3 km V 20.1. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 3 km V 20.1. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Ellen Hovi 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Silva Kemppi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Senni Nurmi 2005 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km V 20.1. Venla Läderberg 2004 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 km V 20.1. Emilia Miettinen 2004 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Kiia Karttunen 2004 Imatran Urheilijat
N14 3 km V 20.1. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Emilia Pätäri 2004 Kymin Koskenpojat
N14 3 km V 20.1. Lumi-Kukka Lahdelma 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Silja Ruutiainen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 20.1. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N14 3 km V 20.1. Iida-Emilia Karhula 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N14 3 km V 20.1. Venla Miettinen 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N14 3 km V 20.1. Emmi Kotamäki 2004 Rajamäen Kehitys
N14 3 km V 20.1. Elina Tuominen 2005 Tampereen Pyrintö
N14 3 km V 20.1. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N14 3 km V 20.1. Titta Paavola 2005 Vehkalahden Veikot
N16 5 km V 20.1. Anni Heinonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km V 20.1. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km V 20.1. Sonja Hakala 2002 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N16 5 km V 20.1. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Anniina Jokinen 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Enni Levanen 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Kristiina Rantakömi 2002 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Olivia Halme 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Sofia Tivinen 2002 Mikkelin Hiihtäjät
N16 5 km V 20.1. Aino-Kaisa Taipale 2002 Mäntyharjun Virkistys
N16 5 km V 20.1. Kaisla Ollila 2003 Pakilan Veto
N16 5 km V 20.1. Wilma Taavitsainen 2003 Ristiinan Urheilijat
N16 5 km V 20.1. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 5 km V 20.1. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N18 5 km V 20.1. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 20.1. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 20.1. Jatta Tuominen 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 5 km V 20.1. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
N18 5 km V 20.1. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 20.1. Mikaela Karjalainen 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 20.1. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 20.1. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 5 km V 20.1. Hanna-Sofia Karhula 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 5 km V 20.1. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N18 5 km V 20.1. Kaisa Hellä 2001 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 20.1. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N18 5 km V 20.1. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km V 20.1. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N20 5 km V 20.1. Viivi Varjus 1999 Imatran Urheilijat
N20 5 km V 20.1. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N20 5 km V 20.1. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N20 5 km V 20.1. Elli Holappa 1998 Nastolan Naseva
N20 5 km V 20.1. Emma Metzner 1999 One Way Pro Team
N20 5 km V 20.1. Emmi Hakomäki 1998 Tampereen Pyrintö
N35 5 km V 20.1. Mari Pihlatie 1975 Herttoniemen Hiihtäjät
N35 5 km V 20.1. Elina Honkavuori 1983 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N35 5 km V 20.1. Johanna Mattila 1976 Kouvolan Hiihtoseura
N35 5 km V 20.1. Katja Väisänen 1975 Lahden Hiihtoseura
N45 5 km V 20.1. Johanna Lindholm 1973 One Way Pro Team
N8 1 km V 20.1. Iira-Nella Norrbacka 2011 Asikkalan Raikas
N8 1 km V 20.1. Sanna Elisa Lehtinen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 20.1. Siiri Siikanen 2011 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 20.1. Vilma Vironen 2010 Hollolan Urheilijat -46
N8 1 km V 20.1. Iida Lavia 2010 Joutsan Pommi
N8 1 km V 20.1. Olivia Rantakömi 2010 Lahden Hiihtoseura
N8 1 km V 20.1. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N8 1 km V 20.1. Jonna Kolari 2010 Valkealan Kajo
N8 1 km V 20.1. Katariina Tasa 2010 Vehkalahden Veikot
NYL 5 km V 20.1. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
NYL 5 km V 20.1. Venla Tahvanainen 1990 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km V 20.1. Camilla Tuominen 1997 Hollolan Urheilijat -46
NYL 5 km V 20.1. Anna Keskisaari 1984 Imatran Urheilijat
NYL 5 km V 20.1. Mari Lindström 1988 Imatran Urheilijat
NYL 5 km V 20.1. Sanni Lamberg 1997 Kangasalan Kisa
NYL 5 km V 20.1. Niina Virtanen 1991 Kouvolan Hiihtoseura
NYL 5 km V 20.1. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL 5 km V 20.1. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 5 km V 20.1. Krista Leskinen 1997 Pakilan Veto
NYL 5 km V 20.1. Saana Peltola 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 5 km V 20.1. Laura Saastamoinen 1996 Sotkamon Jymy
NYL 5 km V 20.1. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Valkeakosken Haka
NYL 5 km V 20.1. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura