Kotkan Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 17.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11
Ilmoittautumisen eräpäivä 14.3.18 22:59:59
Kilpailun nimi Kotkan Hiihdot
Kilpailun numero 146
Kilpailupaikka Kotka
Kilpailupaikan osoite Kotkan Hiihtokeskus, Laajakoski, Honkala (Honkalantie 12)
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 17.03.2018
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 10 km
N45 P 5 km
M55 P 5 km
M65 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kymin Koskenpojat
Seuranumero 10348341
Yhteyshenkilö Petri Kanerva
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 577 4340
GSM
Fax
WWW-osoite www.kyminkoskenpojat.com
Sähköposti petri.e.kanerva@luukku.com
Ilmoittautumiset Oltava perillä 14.3.2018 klo 23.00 mennessä Kilmon kautta
Osanottomaksut 15 euroa, 16 v ja nuoremmat 10 euroa
Pankki ja tilinro Kymin Koskenpojat, tilille FI58 5172 2040 0027 99
Tiedustelut ja lisäinfo Kilp. johtaja Petri Kanerva, email. petri.e.kanerva@luukku.com tai puh. 040-5774340
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus www.kyminkoskenpojat.com
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako www.kyminkoskenpojat.com
Muuta tietoa Tervetuloa!
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 17.3. Mico Kokko 2008 Kymin Koskenpojat
M10 2 km P 17.3. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 17.3. Niklas Hirvilahti 2008 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 17.3. Vilho Immonen 2009 Vehkalahden Veikot
M10 2 km P 17.3. Viljami Hyvönen 2009 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 17.3. Tuomas Tonteri 2006 Anjalan Liitto
M12 3 km P 17.3. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 17.3. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 17.3. Jouka Aaltonen 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 17.3. Johanna Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M12 3 km P 17.3. Eemeli Hyvönen 2006 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 17.3. Joona Hirvilahti 2006 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 17.3. Lassi Pärtty 2006 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 17.3. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M12 3 km P 17.3. Samu Tilli 2006 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 17.3. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M14 5 km P 17.3. Veeti Hostikka 2004 Kymin Koskenpojat
M14 5 km P 17.3. Onni Vepsäläinen 2005 Vehkalahden Veikot
M14 5 km P 17.3. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M16 8 km P 17.3. Saku Kivikko 2003 Anjalan Liitto
M16 8 km P 17.3. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 8 km P 17.3. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 8 km P 17.3. Matias Hyvönen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km P 17.3. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 17.3. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km P 17.3. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 10 km P 17.3. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km P 17.3. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 17.3. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 17.3. Viljami Pätäri 1998 Kymin Koskenpojat
M35 10 km P 17.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M35 10 km P 17.3. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M45 10 km P 17.3. Riku Mattila 1966 Kouvolan Hiihtoseura
M45 100 km P 17.3. Heikki Tonteri 1967 Anjalan Liitto
M55 5 km P 17.3. Veikko Purho 1957 Anjalan Liitto
M55 5 km P 17.3. Klaus Sjöblom 1955 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M55 5 km P 17.3. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km P 17.3. Reijo Niemi 1962 Vantaan Hiihtoseura
M65 5 km P 17.3. Tapio Kullervo Ikäheimonen 1945 Hyvinkään Hiihtoseura
M8 1 km P 17.3. Elias Tani 2010 Kymin Koskenpojat
M8 1 km P 17.3. Tarmo Raukola 2012 Kymin Koskenpojat
M8 1 km P 17.3. Urho Raukola 2010 Kymin Koskenpojat
M8 1 km P 17.3. Eeli Kallio 2010 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 17.3. Eevert Immonen 2011 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 17.3. Niko Jaakkola 2011 Vehkalahden Veikot
MYL 10 km P 17.3. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 17.3. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 17.3. Toomas Ristola 1996 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 17.3. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 10 km P 17.3. Aki Kauppinen 1987 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km P 17.3. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
N10 2 km P 17.3. Aino Koskela 2008 Anjalan Liitto
N10 2 km P 17.3. Elsa Vepsäläinen 2009 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 17.3. Nelli Tani 2008 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 17.3. Pihla Paasi 2009 Kymin Koskenpojat
N10 2 km P 17.3. Anni Pärtty 2008 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 17.3. Karoliina Vapalahti 2009 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 17.3. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 17.3. Peppi Paavola 2009 Vehkalahden Veikot
N10 2 km P 17.3. Senni Teikari 2008 Vehkalahden Veikot
N12 3 km P 17.3. Sara Suhonen 2007 Anjalan Liitto
N12 3 km P 17.3. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 3 km P 17.3. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km P 17.3. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 17.3. Liinu Urpalainen 2006 Vehkalahden Veikot
N14 3 km P 17.3. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N14 3 km P 17.3. Elma Hannikainen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 17.3. Selene Rossi 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 17.3. Emilia Pätäri 2004 Kymin Koskenpojat
N14 3 km P 17.3. Anniina Hyvönen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km P 17.3. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N14 3 km P 17.3. Titta Paavola 2005 Vehkalahden Veikot
N16 5 km P 17.3. Liisa Peltonen 2002 Anjalan Liitto
N16 5 km P 17.3. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 5 km P 17.3. Pinja Aaltonen 2003 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 17.3. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km P 17.3. Henrika Vallema 2003 Vehkalahden Veikot
N20 5 km P 17.3. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
N20 5 km P 17.3. Sanni Pihl 1998 Vehkalahden Veikot
N8 1 km P 17.3. Ada Puhakka 2011 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 17.3. Aliisa Tani 2012 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 17.3. Ciia Kokko 2010 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 17.3. Erika Hienonen 2010 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 17.3. Ines Hienonen 2012 Kymin Koskenpojat
N8 1 km P 17.3. Emilia Muukka 2010 Vehkalahden Veikot
N8 1 km P 17.3. Katariina Tasa 2010 Vehkalahden Veikot
NYL 5 km P 17.3. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km P 17.3. Mona-Liisa Nousiainen 1983 Kouvolan Hiihtoseura
NYL 5 km P 17.3. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL 5 km P 17.3. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 5 km P 17.3. Laura Alba 1985 Vantaan Hiihtoseura