I-Alueen mestaruushiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 17.2.2018-18.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 13.2.18 19:59:59
Kilpailun nimi I-Alueen mestaruushiihdot
Kilpailun numero 675
Kilpailupaikka Kerava
Kilpailupaikan osoite Keinukalliontie 42
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 17.02.2018
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M17 P 10 km
N17 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M40 P 10 km
M45 P 5 km
N45 P 5 km
M50 P 5 km
M55 P 5 km
M60 P 5 km
M65 P 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 18.02.2018
Viestikilpailussa sarjan M150 kilpailijoiden yhteenlaskettu ikä tulee olla vähintään 150 vuotta. Molemmille kilpailupäiville voi osallistua alueen ulkopuolisia kilpailijoita / joukkueita, heidät merkitään tuloksissa kilpailun ulkopuolisiksi.”
Sarja Matka
MYL P/V 3 x 5 km
NYL P/V 3 x 3 km
M10 V 3 x 1.5 km
N10 V 3 x 1.5 km
M12 V 3 x 2 km
N12 V 3 x 2 km
M14 V 3 x 3 km
N14 V 3 x 3 km
M16 V 3 x 5 km
N16 V 3 x 3 km
M18 P/V 3 x 5 km
N18 P/V 3 x 3 km
M20 P/V 3 x 5 km
N20 P/V 3 x 3 km
Joukkue M150 P/V 3 x 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Keravan Urheilijat
Seuranumero 10348891
Yhteyshenkilö Tuomas Turunen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 041 434 9332
GSM
Fax
WWW-osoite www.keravanurheilijat.fi
Sähköposti tuomas.turunen@tsvesi.fi
Ilmoittautumiset KILMOn kautta 13.2 klo 20.00 mennessä
Osanottomaksut 16 vuotiaat ja alle 12 € / 30 € viestijoukkue sekä muut 17 € / 40 viestijoukkue
Pankki ja tilinro Keski-Uudenmaan Osuuspankki: FI22 5092 0920 3418 96 Keravan Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo hiihto@keravanurheilijat.fi
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Ei jälki-ilmoittautumisia

Viestijoukkueiden ilmoittautumisen yhteydessä ilmoitetaan joukkueen jäsenet lisenssinumeroineen sekä joukkueen hiihtojärjestys. Mikäli seura ilmoittaa useamman joukkueen on näille merkittävä paremmuusjärjestys.

Mahdolliset muutokset on ilmoitettava 17.2.2018 klo 16.00 mennessä kilpailutoimistoon tai sähköpostilla osoitteeseen keu.tulospalvelu@gmail.com

Nilla Ahde (Mäntsälän Urheilijat), TD
Kauko Köykkäri (Pakilan Veto), ATD

Näytä ilmoittautuneet Piilota ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Joukkue/osallistuja Seura
M10 3 x 1.5 V 18.2. EHS 1 Espoon Hiihtoseura
M10 3 x 1.5 V 18.2. EHS 2 Espoon Hiihtoseura
M10 3 x 1.5 V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
M10 3 x 1.5 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
M10 3 x 1.5 V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
M10 3 x 1.5 V 18.2. Pakilan Veto Pakilan Veto
M12 3 x 2 V 18.2. EHS M12-1 Espoon Hiihtoseura
M12 3 x 2 V 18.2. EHS M12-2 Espoon Hiihtoseura
M12 3 x 2 V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
M12 3 x 2 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
M12 3 x 2 V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
M12 3 x 2 V 18.2. Pakilan Veto Pakilan Veto
M12 3 x 2 V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 18.2. EHS M14-1 Espoon Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 18.2. EHS M14-2 Espoon Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 18.2. Keravan Urheilijat 1 Keravan Urheilijat
M14 3 x 3 V 18.2. Keravan Urheilijat 2 Keravan Urheilijat
M14 3 x 3 V 18.2. Keravan Urheilijat 3 Keravan Urheilijat
M14 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 1 Lahden Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 2 Lahden Hiihtoseura
M14 3 x 3 V 18.2. Pakilan Veto Pakilan Veto
M150 3 x 5 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura 1 Lahden Hiihtoseura
M150 3 x 5 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura 2 Lahden Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 18.2. EHS M16-1 Espoon Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 18.2. EHS M16-2 Espoon Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 18.2. EHS M16-3 Espoon Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
M16 3 x 5 V 18.2. Hyvinkään hiihtäjät Hyvinkään Hiihtäjät
M16 3 x 5 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
M16 3 x 5 V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
M16 3 x 5 V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
M18 3 x 5 P/V 18.2. EHS Espoon Hiihtoseura
M18 3 x 5 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
M20 3 x 5 P/V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
M20 3 x 5 P/V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Pakilan Veto Pakilan Veto
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
MYL 3 x 5 P/V 18.2. Vihdin Viesti Vihdin Viesti
N10 3 x 1.5 V 18.2. EHS Espoon Hiihtoseura
N10 3 x 1.5 V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
N10 3 x 1.5 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
N10 3 x 1.5 V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
N10 3 x 1.5 V 18.2. Pakilan Veto Pakilan Veto
N10 3 x 1.5 V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
N12 3 x 2 V 18.2. EHS N12-1 Espoon Hiihtoseura
N12 3 x 2 V 18.2. EHS N12-2 Espoon Hiihtoseura
N12 3 x 2 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
N12 3 x 2 V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. EHS N14-1 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. EHS N14-2 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. EHS N14-3 Espoon Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
N14 3 x 3 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
N14 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 1 Lahden Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 2 Lahden Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 3 Lahden Hiihtoseura
N14 3 x 3 V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. EHS N16-1 Espoon Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. EHS N16-2 Espoon Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. Hyvinkään hiihtäjät Hyvinkään Hiihtäjät
N16 3 x 3 V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
N16 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 1 Lahden Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 2 Lahden Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. Lahden Hiihtoseura 3 Lahden Hiihtoseura
N16 3 x 3 V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura
N18 3 x 3 P/V 18.2. EHS Espoon Hiihtoseura
N18 3 x 3 P/V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
N18 3 x 3 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
N20 3 x 3 P/V 18.2. Hollolan Urheilijat-46 Hollolan Urheilijat -46
N20 3 x 3 P/V 18.2. Keravan Urheilijat Keravan Urheilijat
NYL 3 x 3 P/V 18.2. Lahden Hiihtoseura Lahden Hiihtoseura
NYL 3 x 3 P/V 18.2. Vantaan Hiihtoseura Vantaan Hiihtoseura