Pm yhteislähtö- ja Kp-cup yhteislähtö KPH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 11.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 6.2.18 20:59:59
Kilpailun nimi Pm yhteislähtö- ja Kp-cup yhteislähtö KPH
Kilpailun numero 641
Kilpailupaikka Kinnula
Kilpailupaikan osoite Kinnulan Ulkoilualue, Palokunnantie
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 11.02.2018
Sarja Matka
MYL V 15 km
NYL V 5 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M13 V 3 km
N13 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M15 V 5 km
N15 V 5 km
M16 V 8 km
N16 V 5 km
M17 V 10 km
N17 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 10 km
N20 V 5 km
M35 V 10 km
N35 V 5 km
M40 V 5 km
M45 V 5 km
M50 V 5 km
M55 V 5 km
M65 V 5 km
M70 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kinnulan Kinuski Team
Seuranumero 11008301
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.kinnula.fi
Sähköposti
Ilmoittautumiset Tiistaina 6.2.2018 klo 21.00 mennessä
Osanottomaksut Maksu 20 €, alle 16 v. 15 €
Pankki ja tilinro POP-Pankki Kinnulan Kinuski team, FI26 4753 0010 0195 46
Tiedustelut ja lisäinfo Kilp. johtaja Rauno Kinnunen puh. 0400-706104 tai Marko Kinnunen puh. 050-5174130
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa WWW-sivujen osoite ilmoitetaan myöhemmin.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 11.2. Eetu Ahola 2008 Haapajärven Kiilat
M10 2 km V 11.2. Paavo Kokkoniemi 2009 Haapajärven Kiilat
M10 2 km V 11.2. Elias Huhtakangas 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
M10 2 km V 11.2. Jesse Hirvinen 2008 Kokkolan Veikot
M10 2 km V 11.2. Leo Rautio 2009 Nivalan Urheilijat
M10 2 km V 11.2. Samu Koistinen 2008 Pyhäjärven Pohti
M10 2 km V 11.2. Atte Huhtanen 2008 Ylivieskan Kuula
M10 2 km V 11.2. Miro Knuutila 2008 Ylivieskan Kuula
M12 3 km V 11.2. Eetu Honkala 2006 Haapajärven Kiilat
M12 3 km V 11.2. Ilmari Kokkoniemi 2007 Haapajärven Kiilat
M12 3 km V 11.2. Jani Tytärniemi 2007 Haapajärven Kiilat
M12 3 km V 11.2. Teemu Simoinen 2007 Halsuan Toivo
M12 3 km V 11.2. Oscar Rahja 2006 Kalajoen Junkkarit
M12 3 km V 11.2. Matias Mutka 2006 Kannuksen Ura
M12 3 km V 11.2. Elmeri Hietala 2007 Kaustisen Pohjan-Veikot
M12 3 km V 11.2. Pyry Huhtakangas 2007 Kaustisen Pohjan-Veikot
M12 3 km V 11.2. Tatu Syrjä 2006 Kinnulan Kinuski Team
M12 3 km V 11.2. Joona Hirvinen 2006 Kokkolan Veikot
M12 3 km V 11.2. Juho Porvari 2006 Kokkolan Veikot
M12 3 km V 11.2. Santeri Kallio 2007 Kokkolan Veikot
M12 3 km V 11.2. Ville Laukkanen 2007 Pyhäjärven Pohti
M12 3 km V 11.2. Aatu Paaso 2007 Sievin Sisu
M12 3 km V 11.2. Veikka Virkkala 2006 Sievin Sisu
M13 3 km V 11.2. Anton Hannula 2005 Alavieskan Viri
M13 3 km V 11.2. Arttu Nikunen 2005 Kalajoen Junkkarit
M13 3 km V 11.2. Kalle Himanka 2005 Kalajoen Junkkarit
M13 3 km V 11.2. Eeli Hautamäki 2005 Kokkolan Veikot
M13 3 km V 11.2. Oliver Dalhem 2005 Kokkolan Veikot
M13 3 km V 11.2. Aapo Heiskanen 2005 Nivalan Urheilijat
M13 3 km V 11.2. Kaapo Paaso 2005 Sievin Sisu
M14 5 km V 11.2. Jirka Oja 2004 Kalajoen Junkkarit
M14 5 km V 11.2. Rasmus Remesaho 2004 Toholammin Urheilijat
M15 5 km V 11.2. Jani Simoinen 2003 Halsuan Toivo
M15 5 km V 11.2. Oskari Nissilä 2003 Kokkolan Veikot
M15 5 km V 11.2. Antti Laukkanen 2003 Pyhäjärven Pohti
M15 5 km V 11.2. Roni Kinnunen 2003 Pyhäjärven Pohti
M15 5 km V 11.2. Jarkko Reijonen 2003 Ylivieskan Kuula
M16 8 km V 11.2. Jussi Iisakki Raappana 2002 Haapajärven Kiilat
M16 8 km V 11.2. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
M16 8 km V 11.2. Santeri Mäkelä 2002 Himangan Urheilijat
M16 8 km V 11.2. Tuukka Marjala 2002 Himangan Urheilijat
M16 8 km V 11.2. Jussi-Matti Rahja 2002 Kalajoen Junkkarit
M16 8 km V 11.2. Pietu Tiainen 2002 Nivalan Urheilijat
M16 8 km V 11.2. Tuukka Suni 2002 Nivalan Urheilijat
M16 8 km V 11.2. Roope Etelämäki 2002 Toholammin Urheilijat
M17 10 km V 11.2. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M17 10 km V 11.2. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M17 10 km V 11.2. Mitri Lerssi 2001 Pyhäjärven Pohti
M17 10 km V 11.2. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pyhäjärven Pohti
M17 10 km V 11.2. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M17 10 km V 11.2. Ville Vesaluoma 2001 Sievin Sisu
M17 10 km V 11.2. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M18 10 km V 11.2. Aleksi Huhtakangas 2000 Alavieskan Viri
M18 10 km V 11.2. Tuomas Törnvall 2000 Kalajoen Junkkarit
M18 10 km V 11.2. Saku Hautalahti 2000 Nivalan Urheilijat
M18 10 km V 11.2. Roni Etelämäki 2000 Toholammin Urheilijat
M20 10 km V 11.2. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M20 10 km V 11.2. Juho Lakanen 1998 Perhon Kiri
M20 10 km V 11.2. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M35 10 km V 11.2. Marko Paavola 1979 Kannuksen Ura
M35 10 km V 11.2. Veli-Pekka Korpela 1981 Kannuksen Ura
M35 10 km V 11.2. Sauli Päivärinta 1983 Nivalan Urheilijat
M40 5 km V 11.2. Tero Kokkoniemi 1976 Haapajärven Kiilat
M40 5 km V 11.2. Jarkko Mäkelä 1974 Himangan Urheilijat
M40 5 km V 11.2. Osmo Juola 1975 Kalajoen Junkkarit
M45 5 km V 11.2. Mauno Juola 1973 Kalajoen Junkkarit
M45 5 km V 11.2. Jussi Isokoski 1970 Kannuksen Ura
M50 5 km V 11.2. Simo Törnvall 1968 Kalajoen Junkkarit
M50 5 km V 11.2. Ari Puranen 1964 Pietarsaaren Hiihtäjät
M55 5 km V 11.2. Kari Kinnunen 1959 Vetelin Urheilijat
M65 5 km V 11.2. Juhani Jämsä 1951 Toholammin Urheilijat
M65 5 km V 11.2. Mikko Kinnunen 1951 Vetelin Urheilijat
M70 5 km V 11.2. Heikki Hukari 1948 Kokkolan Veikot
MYL 15 km V 11.2. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 11.2. Jouni Komu 1990 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 11.2. Matti Keskitalo 1993 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 11.2. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km V 11.2. Konsta Puutio 1997 Kokkolan Veikot
MYL 15 km V 11.2. Juho Halonen 1988 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 11.2. Miikka Kinnunen 1991 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 11.2. Tuure Pesola 1999 POHTI SKITEAM
N10 2 km V 11.2. Iisa Savelainen 2009 Haapajärven Kiilat
N10 2 km V 11.2. Veera Leskelä 2008 Haapajärven Kiilat
N10 2 km V 11.2. Klaara Kivistö 2008 Kalajoen Junkkarit
N10 2 km V 11.2. Aada Paavola 2008 Kannuksen Ura
N10 2 km V 11.2. Neea Paavola 2008 Kannuksen Ura
N10 2 km V 11.2. Liina-Maija Hietala 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N10 2 km V 11.2. Alma Syrjä 2008 Kinnulan Kinuski Team
N10 2 km V 11.2. Emma Parkkila 2009 Reisjärven Pilke
N10 2 km V 11.2. Laura Aho 2008 Reisjärven Pilke
N10 2 km V 11.2. Laura Eerikäinen 2008 Reisjärven Pilke
N10 2 km V 11.2. Venla Nisula 2009 Reisjärven Pilke
N12 3 km V 11.2. Iiris Savelainen 2007 Haapajärven Kiilat
N12 3 km V 11.2. Vilma Olkkonen 2007 Haapajärven Kiilat
N12 3 km V 11.2. Sara-Maria Korpela 2006 Kannuksen Ura
N12 3 km V 11.2. Anna Heikkilä 2007 Kokkolan Veikot
N12 3 km V 11.2. Eveliina Keltamäki 2006 Kokkolan Veikot
N12 3 km V 11.2. Lotta Järvinen 2007 Kokkolan Veikot
N12 3 km V 11.2. Oona Kangas 2006 Nivalan Urheilijat
N12 3 km V 11.2. Jasmiina Huuskonen 2006 Reisjärven Pilke
N12 3 km V 11.2. Meea Haikara 2006 Reisjärven Pilke
N13 3 km V 11.2. Alissa Oja 2005 Himangan Urheilijat
N13 3 km V 11.2. Aada Kivistö 2005 Kalajoen Junkkarit
N13 3 km V 11.2. Sanni Vuollet 2005 Kalajoen Junkkarit
N13 3 km V 11.2. Oosa Paavola 2005 Kannuksen Ura
N13 3 km V 11.2. Anni Peltoniemi 2005 Kokkolan Veikot
N13 3 km V 11.2. Emma Mäkinen 2005 Nivalan Urheilijat
N13 3 km V 11.2. Inka Lakanen 2005 Perhon Kiri
N13 3 km V 11.2. Jenna Rautiala 2005 Pyhäjärven Pohti
N13 3 km V 11.2. Peppi Leppälä 2005 Reisjärven Pilke
N13 3 km V 11.2. Miina Koivisto 2005 Sievin Sisu
N13 3 km V 11.2. Sara Kukkola 2005 Sievin Sisu
N14 3 km V 11.2. Jenni Jaatinen 2004 Kalajoen Junkkarit
N14 3 km V 11.2. Iida Rautio 2004 Nivalan Urheilijat
N14 3 km V 11.2. Liinu Tiainen 2004 Nivalan Urheilijat
N14 3 km V 11.2. Enni-Sofia Saari 2004 Ylivieskan Kuula
N14 3 km V 11.2. Terhi Junno 2004 Ylivieskan Kuula
N15 5 km V 11.2. Alisa Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N15 5 km V 11.2. Friida Kivistö 2003 Kalajoen Junkkarit
N15 5 km V 11.2. Iida Vuollet 2003 Kalajoen Junkkarit
N15 5 km V 11.2. Viivi Syrjä 2003 Kinnulan Kinuski Team
N15 5 km V 11.2. Salla Suni 2003 Nivalan Urheilijat
N15 5 km V 11.2. Veera Anttila 2003 Perhon Kiri
N15 5 km V 11.2. Ella Virkkala 2003 Sievin Sisu
N15 5 km V 11.2. Jenni Kukkola 2003 Sievin Sisu
N15 5 km V 11.2. Iina Koskela 2003 TEAM SKIERS
N15 5 km V 11.2. Iida Haukilahti 2003 Vetelin Urheilijat
N15 5 km V 11.2. Oona Kiljala 2003 Ylivieskan Kuula
N15 5 km V 11.2. Veera Vähäkangas 2003 Ylivieskan Kuula
N16 5 km V 11.2. Anni Mäkinen 2002 Himangan Urheilijat
N16 5 km V 11.2. Essi Tyynelä 2002 Vetelin Urheilijat
N17 5 km V 11.2. Laura Keskitalo 2001 Haapajärven Kiilat
N17 5 km V 11.2. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N18 5 km V 11.2. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N20 5 km V 11.2. Loviisa Kalliokoski 1999 Perhon Kiri
N20 5 km V 11.2. Elisa Parkkinen 1998 Pyhäjärven Pohti
N35 5 km V 11.2. Päivi Peltoniemi 1979 Himangan Urheilijat
NYL 5 km V 11.2. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 5 km V 11.2. Elina Mäkitalo 1980 Himangan Urheilijat
NYL 5 km V 11.2. Johanna Niskakoski 1995 TEAM SKIERS