Piirinmestaruushiihdot VSH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 10.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 7.2.18 23:59:59
Kilpailun nimi Piirinmestaruushiihdot VSH
Kilpailun numero 646
Kilpailupaikka Alastaro
Kilpailupaikan osoite Aapiskuja 5 Alastaro
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 10.02.2018
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M40 P 10 km
N40 P 5 km
M50 P 5 km
N50 P 5 km
M60 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Alastaron Urheilijat
Seuranumero 10351118
Yhteyshenkilö Pekka Hällfors
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050-5163027
GSM
Fax
WWW-osoite www.alastaronurheilijat.fi
Sähköposti posti@rakennuspexi.fi
Ilmoittautumiset 7.2.2018 mennessä
Osanottomaksut alle 16 vuotiaat 11€ muut 16€
Pankki ja tilinro FI7650050940007572 Alastaron Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Pekka Hällfors 050 5163027
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 10.2. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km P 10.2. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M10 2 km P 10.2. Veikka Kulju 2008 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Teemu Lehtilä 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Väinö Rantala 2006 Alastaron Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Kustaa Salmela 2007 Kalannin Vankka
M12 3 km P 10.2. Otso Rokka 2006 Perniön Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 10.2. Otto Syrjälä 2006 Pöytyän Urheilijat
M13 3 km P 10.2. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M13 3 km P 10.2. Jussi Ankelo 2005 Skiteam 105
M14 5 km P 10.2. Akseli Hyytiä 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km P 10.2. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M14 5 km P 10.2. Sampo Kalevo 2004 Liedon Luja
M15 5 km P 10.2. Sauli Siltanen 2003 Perniön Urheilijat
M15 5 km P 10.2. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M15 5 km P 10.2. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
M15 5 km P 10.2. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M16 8 km P 10.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M16 8 km P 10.2. Mikko Vesma 2002 Raision Kuula
M18 10 km P 10.2. Mikko Raitala 2001 Skiteam 105
M20 10 km P 10.2. Juho Mäki 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 10 km P 10.2. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
M20 10 km P 10.2. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
M20 10 km P 10.2. Atte Nokka 1998 Pöytyän Urheilijat
M20 10 km P 10.2. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M40 10 km P 10.2. Jarkko Mäki 1971 Karinaisten Kunto
M40 10 km P 10.2. Jarkko Hiltunen 1972 Liedon Luja
M40 10 km P 10.2. Heikki Sorvoja 1969 Pöytyän Urheilijat
M40 10 km P 10.2. Ami Laamo 1972 Raision Kuula
M40 10 km P 10.2. Marko Takomo 1973 Skiteam 105
M50 5 km P 10.2. Mika Kilpeläinen 1968 Loimaan Jankko
M50 5 km P 10.2. Juha Raininko 1961 Paimion Urheilijat
M50 5 km P 10.2. Seppo Henriksson 1965 Pöytyän Urheilijat
M50 5 km P 10.2. Jari Jaakkola 1966 Raision Kuula
M50 5 km P 10.2. Timo Juusti 1965 Skiteam 105
M60 5 km P 10.2. Leo Koistinen 1947 Kalannin Vankka
M60 5 km P 10.2. Pentti Tammisaari 1946 Liedon Luja
M60 5 km P 10.2. Yrjö Teräväinen 1948 Someron Esa
M8 1 km P 10.2. Tuure Kulju 2010 Pöytyän Urheilijat
MYL 10 km P 10.2. Mikael Lähteenmäki 1989 Laitilan Jyske
MYL 10 km P 10.2. Antti Rauvola 1986 Liedon Luja
MYL 10 km P 10.2. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
MYL 10 km P 10.2. Otso Kuokka 1990 Raision Kuula
MYL 10 km P 10.2. Matti Piha 1992 Skiteam 105
N10 2 km P 10.2. Lotta Lehtilä 2009 Alastaron Urheilijat
N10 2 km P 10.2. Elli Tättilä 2008 Kalannin Vankka
N10 2 km P 10.2. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 10.2. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 10.2. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 10.2. Roosa Syrjälä 2009 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 10.2. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km P 10.2. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 10.2. Nea Laamo 2006 Raision Kuula
N13 3 km P 10.2. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N13 3 km P 10.2. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N13 3 km P 10.2. Jenna Haltsonen 2005 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 10.2. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N14 3 km P 10.2. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 10.2. Sara Syrjälä 2004 Pöytyän Urheilijat
N15 5 km P 10.2. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N16 5 km P 10.2. Linnea Maikola 2002 Kalannin Vankka
N16 5 km P 10.2. Vera Stenvall 2002 Raision Kuula
N16 5 km P 10.2. Ella Takomo 2002 Skiteam 105
N16 5 km P 10.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N16 5 km P 10.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N18 5 km P 10.2. Rebekka Liski 2000 Liedon Luja
N18 5 km P 10.2. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N18 5 km P 10.2. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km P 10.2. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N40 5 km P 10.2. Anna-Liisa Häkkinen 1976 Punkalaitumen Kunto
N50 5 km P 10.2. Merja Teräväinen 1955 Someron Esa
N8 1 km P 10.2. Emma Tättilä 2010 Kalannin Vankka
N8 1 km P 10.2. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
N8 1 km P 10.2. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto
N8 1 km P 10.2. Aina Rauhansuu 2010 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km P 10.2. Anna-Stina Hievanen 1994 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.2. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km P 10.2. Sofia Raininko 1998 Paimion Urheilijat
NYL 5 km P 10.2. Tiina Mäkinen 1995 Raision Kuula