FIS Nuorten SM-hiihdot / KLL/ U18-cup/ St1-cup/ Nuorten Piiriviesti

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 9.3.2018-11.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta 9.3. klo 10:00 (Piiriviesti 15:00), 10.3. klo 9:00 (KLL-sarjat 14:00), 11.3. klo 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 27.2.18 23:59:59
Kilpailun nimi FIS Nuorten SM-hiihdot / KLL/ U18-cup/ St1-cup/ Nuorten Piiriviesti
Kilpailun numero 133
Kilpailupaikka Tampere
Kilpailupaikan osoite Kuntokatu 5, Tampere
Kilpailun luokitus SM-kilpailu,
FIS-kilpailu,
U18-cup,
St1-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 09.03.2018
Fis-koodi ei pakollinen viesteissä. Nuorten Piiriviesti kisaillaan myös perjantaina! KTS. ohjeet http://www.hiihtoliitto.fi/maastohiihto/nuoriso/nuorten-piiriviesti/
Sarja Matka
M18 P/V P+V+V 3x5 km
N18 P/V P+V+V 3x3 km
M20 P/V P+V+V 3x5 km
N20 P/V P+V+V 3x3 km
Kilpailupäivä 2: La 10.03.2018
Väliaikalähdöt 17-23 v. KLL 13-16 v 5/7.5/10 km V yhteislähdöt. Sarjat 20 ja 23, Fis-koodi pakollinen!
Sarja Matka
M18 V 15 km
N18 V 10 km
M20 V 15 km
N20 V 10 km
M23 V 15 km
N23 V 10 km
M17 V 15 km
N17 V 10 km
Kilpailupäivä 3: Su 11.03.2018
Sarjat 20 ja 23, Fis-koodi pakollinen
Sarja Matka
M18 P 20 km
N18 P 15 km
M20 P 30 km
N20 P 20 km
M23 P 30 km
N23 P 20 km
M17 P 20 km
N17 P 15 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Tampereen Pyrintö
Seuranumero 10343702
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/tampere/
Sähköposti
Ilmoittautumiset Nuorten SM : KILMO 27.2.2018 klo 24:00 mennessä. KLL -mestaruus käyttäen KLL:n ilmoittautumisjärjestelmää . Piiriviesti erillisellä lomakkeella (kts. kohta lisätiedot)
Osanottomaksut Nuorten SM: Henkilökohtaiset matkat 20e/matka, Viestit 45e/joukkue. KLL 15e/kilpailija. Piiriviesti 50e/joukkue
Pankki ja tilinro FI9857322620113209 Tampereen Pyrintö hiihto
TD/TDA TD Jukka Lehtinen 040 5282275
TDA Niklas Turku
Tiedustelut ja lisäinfo Pasi Rajala, 0405464925, pasi.rajala(at)nokia.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus VT 9, TAYS:n kohdalla normaalit katuopasteet
Majoitus http://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/tampere/kilpailijoille/majoittuminen/
Palkinnot ja palkintojen jako Kukitus stadionilla ja haastattelu kolmelle parhaalle välittömästi sarjan tulosten valmistuttua stadionilla. Perjantaina ja sunnuntaina palkintojenjaot kilpailupaikalla kilpailuaikataulun mukaan. Lauantaina kaikkien sarjojen palkintojenjako KLL-kilpailujen jälkeen Kauppi Sports Centerillä
Muuta tietoa Ajantasainen tiedotus kisasivuilla: http://www.hiihtoliitto.fi/nuorten-sm-hiihdot/tampere/

KLL ilmoittautumiset: https://www.lyyti.in/Koululaisten_maastohiihtokisat_2018_6037


Piiriviestin ilmoittautumiset: http://www.hiihtoliitto.fi/maastohiihto/nuoriso/nuorten-piiriviesti/ilmoittautuminen/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M17 15 km V 10.3. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
M17 15 km V 10.3. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Otto Niittykoski 2001 IF Minken
M17 15 km V 10.3. Simon Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
M17 15 km V 10.3. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M17 15 km V 10.3. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M17 15 km V 10.3. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M17 15 km V 10.3. Samuel Koljonen 2001 Keuruun Kisailijat
M17 15 km V 10.3. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Rasmus Ähtävä 2001 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Samu Hanska 2001 Lahden Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M17 15 km V 10.3. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 10.3. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 10.3. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 10.3. Viktor Koivuniemi 2001 Norrvalla Ski Team
M17 15 km V 10.3. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M17 15 km V 10.3. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M17 15 km V 10.3. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M17 15 km V 10.3. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M17 15 km V 10.3. Joona Yläharju 2001 Puumalan Hiihtäjät
M17 15 km V 10.3. Olli Laitinen 2001 Rautalammin Urheilijat
M17 15 km V 10.3. Artturi Hautaniemi 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Jarkko Rantoja 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Juho Koivisto 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M17 15 km V 10.3. Antti-Jussi Räsänen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Viljami Miettinen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 15 km V 10.3. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M17 15 km V 10.3. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 15 km V 10.3. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 15 km V 10.3. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 15 km V 10.3. Vilho Mäntyvaara 2001 Teiskon Urheilijat
M17 15 km V 10.3. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M17 15 km V 10.3. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M17 15 km V 10.3. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M17 15 km V 10.3. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M17 15 km V 10.3. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 15 km V 10.3. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 15 km V 10.3. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 15 km V 10.3. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M18 15 km V 10.3. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 15 km V 10.3. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 15 km V 10.3. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 15 km V 10.3. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Kristian Hakala 2000 Himangan Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Aaro Virtanen 2000 Hollolan Urheilijat -46
M18 15 km V 10.3. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M18 15 km V 10.3. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M18 15 km V 10.3. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M18 15 km V 10.3. Daniel Sorvisto 2000 IF Åsarna
M18 15 km V 10.3. Jere Ena 2000 IK Falken
M18 15 km V 10.3. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M18 15 km V 10.3. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 15 km V 10.3. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 15 km V 10.3. Patrik Siekkinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 15 km V 10.3. Tomi Kyrönlahti 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 15 km V 10.3. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M18 15 km V 10.3. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M18 15 km V 10.3. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
M18 15 km V 10.3. Saku Kalliomäki 2000 Kauhajoen Karhu
M18 15 km V 10.3. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M18 15 km V 10.3. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M18 15 km V 10.3. Joonas Leppä 2000 Kuoreveden Kärki
M18 15 km V 10.3. Erkka Kangas 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M18 15 km V 10.3. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M18 15 km V 10.3. Matias Maijala 2001 Lapin Veikot
M18 15 km V 10.3. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M18 15 km V 10.3. Aapo Saastamoinen 2000 Lieksan Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Roope Jokela 2000 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Elias Erkkilä 2000 Saloisten Reipas
M18 15 km V 10.3. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Lauri Kataja-Rahko 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Niko Rinta-Keturi 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 15 km V 10.3. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M18 15 km V 10.3. Veikka Rajala 2000 Tampereen Pyrintö
M18 15 km V 10.3. Santtu Panttila 2000 Teuvan Rivakka
M18 15 km V 10.3. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M18 15 km V 10.3. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M18 15 km V 10.3. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M18 15 km V 10.3. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 15 km V 10.3. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Aleksi Lehtinen 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 15 km V 10.3. Sami Nuuttila 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 15 km V 10.3. Roope Nyström 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 15 km V 10.3. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M20 15 km V 10.3. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 15 km V 10.3. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M20 15 km V 10.3. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M20 15 km V 10.3. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 15 km V 10.3. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M20 15 km V 10.3. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M20 15 km V 10.3. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M20 15 km V 10.3. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M20 15 km V 10.3. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 15 km V 10.3. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M20 15 km V 10.3. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 15 km V 10.3. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M20 15 km V 10.3. Aapo Tauru 1999 Kangasalan Kisa
M20 15 km V 10.3. Olli Niemi 1998 Kangasalan Kisa
M20 15 km V 10.3. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 15 km V 10.3. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
M20 15 km V 10.3. Antton Koivisto 1999 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Pyry Stevander 1999 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Sampo Kelloniemi 1999 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Tuomas Harjula 1998 Keravan Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
M20 15 km V 10.3. Riku Ikonen 1999 Kiteen Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 15 km V 10.3. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 15 km V 10.3. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 15 km V 10.3. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M20 15 km V 10.3. Viljami Pätäri 1998 Kymin Koskenpojat
M20 15 km V 10.3. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
M20 15 km V 10.3. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
M20 15 km V 10.3. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Onni Luostarinen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Frans Lindvall 1999 Noormarkun Nopsa
M20 15 km V 10.3. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M20 15 km V 10.3. Emil Talsi 1999 One Way Pro Team
M20 15 km V 10.3. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Ilmari Kansanaho 1999 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Aarni Laakkonen 1998 Pakilan Veto
M20 15 km V 10.3. Felix Nässi 1998 Pakilan Veto
M20 15 km V 10.3. Risto Fagerholm 1998 Pakilan Veto
M20 15 km V 10.3. Juho Lakanen 1998 Perhon Kiri
M20 15 km V 10.3. Tuure Pesola 1999 Pohti SkiTeam
M20 15 km V 10.3. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M20 15 km V 10.3. Akseli Loikkanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 10.3. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M20 15 km V 10.3. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 10.3. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 15 km V 10.3. Arttu Lukkari 1999 Sotkamon Jymy
M20 15 km V 10.3. Jaakko Kotajärvi 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 10.3. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 10.3. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 10.3. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 10.3. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 15 km V 10.3. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
M20 15 km V 10.3. Teemu Eerola 1998 Tampereen Yritys
M20 15 km V 10.3. Tuomas Ranto 1999 Team Skiers
M20 15 km V 10.3. Elias Liukka 1999 Tohmajärven Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Olli Kosonen 1999 Tohmajärven Urheilijat
M20 15 km V 10.3. Lassi Vaahtio 1998 Ulvilan Ura
M20 15 km V 10.3. Elias Mäntynen 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Mart Vsivtsev 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Mika Huotari 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 15 km V 10.3. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M20 15 km V 10.3. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
M23 15 km V 10.3. Juha-Pekka Jokela 1995 Alavieskan Viri
M23 15 km V 10.3. Tomi Sipilä 1997 Alavieskan Viri
M23 15 km V 10.3. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 15 km V 10.3. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 15 km V 10.3. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
M23 15 km V 10.3. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 15 km V 10.3. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 15 km V 10.3. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
M23 15 km V 10.3. Jaakko Ranta 1997 Imatran Urheilijat
M23 15 km V 10.3. Aatu Mäkelä 1997 Joensuun Kataja
M23 15 km V 10.3. Ilari Nissinen 1996 Joensuun Kataja
M23 15 km V 10.3. Tuukka Gröhn 1996 Joensuun Kataja
M23 15 km V 10.3. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
M23 15 km V 10.3. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
M23 15 km V 10.3. Mikko Loukkaanhuhta 1995 Jämin Jänne
M23 15 km V 10.3. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 10.3. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 15 km V 10.3. Aapo Erkkilä 1997 Karihaaran Visa
M23 15 km V 10.3. Samuli Schroderus 1996 Karihaaran Visa
M23 15 km V 10.3. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
M23 15 km V 10.3. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
M23 15 km V 10.3. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
M23 15 km V 10.3. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
M23 15 km V 10.3. Jussi Karkkulainen 1996 Mikkelin Hiihtäjät
M23 15 km V 10.3. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
M23 15 km V 10.3. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Edvard Kotajärvi 1997 Oulunsalon Vasama
M23 15 km V 10.3. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Lauri Vaahto 1997 Pakilan Veto
M23 15 km V 10.3. Eevert Toivonen 1997 Pirkkalan Hiihtäjät
M23 15 km V 10.3. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
M23 15 km V 10.3. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
M23 15 km V 10.3. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
M23 15 km V 10.3. Roope Haapakangas 1997 Pohti SkiTeam
M23 15 km V 10.3. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
M23 15 km V 10.3. Juuso Heiskanen 1995 Puijon Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Oskari Joukas 1996 Pöytyän Urheilijat
M23 15 km V 10.3. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
M23 15 km V 10.3. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
M23 15 km V 10.3. Kalle Häkkinen 1995 Ski Jyväskylä
M23 15 km V 10.3. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
M23 15 km V 10.3. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
M23 15 km V 10.3. Paavo Hakanen 1997 Skiteam 105
M23 15 km V 10.3. Tuukka Invenius 1997 Skiteam 105
M23 15 km V 10.3. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
M23 15 km V 10.3. Eero Kukkonen 1996 Team Skiers
M23 15 km V 10.3. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
M23 15 km V 10.3. Joonas Huttunen 1995 Vieremän Koitto
M23 15 km V 10.3. Juho Rönkkö 1995 Vieremän Koitto
M23 15 km V 10.3. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
M23 15 km V 10.3. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
M23 15 km V 10.3. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N17 10 km V 10.3. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N17 10 km V 10.3. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N17 10 km V 10.3. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Laura Keskitalo 2001 Haapajärven Kiilat
N17 10 km V 10.3. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N17 10 km V 10.3. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N17 10 km V 10.3. Outi Haikama 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N17 10 km V 10.3. Niina Holmström 2001 Iin Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Julia Laitinen 2001 Iisalmen Visa
N17 10 km V 10.3. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N17 10 km V 10.3. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N17 10 km V 10.3. Kaisa Keränen 2001 Imatran Urheilijat
N17 10 km V 10.3. Marjaana Jussila 2001 Jämin Jänne
N17 10 km V 10.3. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Milja Halttunen 2001 Kangasniemen Kalske
N17 10 km V 10.3. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N17 10 km V 10.3. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N17 10 km V 10.3. Eerika Salomäki 2001 Keravan Urheilijat
N17 10 km V 10.3. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N17 10 km V 10.3. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Mikaela Karjalainen 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N17 10 km V 10.3. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N17 10 km V 10.3. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Meiju Eskelinen 2001 Maaningan Mahti
N17 10 km V 10.3. Aada Föhr 2001 Nilsiän Nujakka
N17 10 km V 10.3. Riina Niskanen 2001 Nilsiän Nujakka
N17 10 km V 10.3. Fanni Lindvall 2001 Noormarkun Nopsa
N17 10 km V 10.3. Hilla Lehtola 2001 Oulaisten Huima
N17 10 km V 10.3. Aino Rantala 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Johanna Isojärvi 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Anna Rask 2001 Pargas IF
N17 10 km V 10.3. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N17 10 km V 10.3. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N17 10 km V 10.3. Aino Loikkanen 2001 Puijon Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Johanna Kiljunen 2001 Puumalan Hiihtäjät
N17 10 km V 10.3. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N17 10 km V 10.3. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N17 10 km V 10.3. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N17 10 km V 10.3. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N17 10 km V 10.3. Emilia Sillantaus 2001 Vantaan Hiihtoseura
N17 10 km V 10.3. Kaisa Hellä 2001 Vehkalahden Veikot
N17 10 km V 10.3. Siiri Sipari 2001 Vehkalahden Veikot
N17 10 km V 10.3. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N17 10 km V 10.3. Emilia Nissinaho 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N17 10 km V 10.3. Aliina Vuorela 2001 Ylistaron Kilpa-Veljet
N18 10 km V 10.3. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N18 10 km V 10.3. Hilma Ahonen 2000 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N18 10 km V 10.3. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N18 10 km V 10.3. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 10 km V 10.3. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 10 km V 10.3. Tuuli Liukkonen 2000 Joutsan Pommi
N18 10 km V 10.3. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N18 10 km V 10.3. Inka Nurminen 2000 Jämsänkosken Ilves
N18 10 km V 10.3. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N18 10 km V 10.3. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N18 10 km V 10.3. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N18 10 km V 10.3. Saara Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N18 10 km V 10.3. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N18 10 km V 10.3. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N18 10 km V 10.3. Inka-Olivia Similä 2000 Kittilän Urheilijat
N18 10 km V 10.3. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N18 10 km V 10.3. Janina Vohlakari 2000 Kuusamon Erä-Veikot
N18 10 km V 10.3. Iida-Sofia Korhonen 2000 Liperin Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 10 km V 10.3. Hanna-Sofia Karhula 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 10 km V 10.3. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 10 km V 10.3. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 10 km V 10.3. Jenna Niskanen 2000 Nilsiän Nujakka
N18 10 km V 10.3. Annina Virtanen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Hannele Rautiainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
N18 10 km V 10.3. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N18 10 km V 10.3. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N18 10 km V 10.3. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
N18 10 km V 10.3. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
N18 10 km V 10.3. Aino-Maria Linna 2000 Team Skiers
N18 10 km V 10.3. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N18 10 km V 10.3. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N18 10 km V 10.3. Nella Keskinen 2000 Vähänkyrön Viesti
N20 10 km V 10.3. Siiri Kortejärvi 1999 Borgå Akilles
N20 10 km V 10.3. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Samina Nummi 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N20 10 km V 10.3. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N20 10 km V 10.3. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
N20 10 km V 10.3. Jenni Keränen 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Josefiina Latvanen 1999 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 10 km V 10.3. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N20 10 km V 10.3. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N20 10 km V 10.3. Elin Forsgård 1998 IF Minken
N20 10 km V 10.3. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N20 10 km V 10.3. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N20 10 km V 10.3. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
N20 10 km V 10.3. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 10 km V 10.3. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
N20 10 km V 10.3. Maija Keränen 1999 Imatran Urheilijat
N20 10 km V 10.3. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N20 10 km V 10.3. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N20 10 km V 10.3. Roosa Niemi 1998 Jämin Jänne
N20 10 km V 10.3. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
N20 10 km V 10.3. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 10 km V 10.3. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
N20 10 km V 10.3. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N20 10 km V 10.3. Oona-Maria Similä 1999 Kittilän Urheilijat
N20 10 km V 10.3. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N20 10 km V 10.3. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N20 10 km V 10.3. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N20 10 km V 10.3. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N20 10 km V 10.3. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
N20 10 km V 10.3. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 10.3. Saana Lahdelma 1998 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 10.3. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N20 10 km V 10.3. Elsa-Edith Loisa 1998 Nastolan Naseva
N20 10 km V 10.3. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N20 10 km V 10.3. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 10 km V 10.3. Ella-Sofia Metsävainio 1998 Oulun Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Heidi Vähäkuopus 1999 Oulun Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Loviisa Kalliokoski 1999 Perhon Kiri
N20 10 km V 10.3. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 10 km V 10.3. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Johanna Laakkonen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Elisa Parkkinen 1998 Pyhäjärven Pohti
N20 10 km V 10.3. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 10.3. Emma Hirvonen 1998 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 10.3. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 10.3. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 10 km V 10.3. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N20 10 km V 10.3. Silja Saarela 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 10 km V 10.3. Elsa Heinikainen 1998 Tampereen Pyrintö
N20 10 km V 10.3. Krista Laitinen 1998 Tampereen Pyrintö
N20 10 km V 10.3. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N20 10 km V 10.3. Sonja Lahtinen 1999 Valkeakosken Haka
N20 10 km V 10.3. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N20 10 km V 10.3. Sanni Pihl 1998 Vehkalahden Veikot
N20 10 km V 10.3. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri
N20 10 km V 10.3. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 10 km V 10.3. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
N23 10 km V 10.3. Jessika Rolig 1996 Enon Kisa-Pojat
N23 10 km V 10.3. Emilia Pulkkinen 1997 Haapajärven Kiilat
N23 10 km V 10.3. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
N23 10 km V 10.3. Ellinor Sundqvist 1995 IF Minken
N23 10 km V 10.3. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
N23 10 km V 10.3. Julia Häger 1996 IF Minken
N23 10 km V 10.3. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
N23 10 km V 10.3. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
N23 10 km V 10.3. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Sanni Lamberg 1997 Kangasalan Kisa
N23 10 km V 10.3. Essi Heikka 1997 Karihaaran Visa
N23 10 km V 10.3. Petra Viirumäki 1996 Karihaaran Visa
N23 10 km V 10.3. Sanna-Mari Purola 1997 Karihaaran Visa
N23 10 km V 10.3. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
N23 10 km V 10.3. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 10.3. Marianna Haataja 1996 Kuusamon Erä-Veikot
N23 10 km V 10.3. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
N23 10 km V 10.3. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
N23 10 km V 10.3. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
N23 10 km V 10.3. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Pia Vähäkuopus 1996 Oulun Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Greta Sariola 1995 Puijon Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto
N23 10 km V 10.3. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 10 km V 10.3. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Saana Peltola 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Riina Sorsa 1997 Ski Jyväskylä
N23 10 km V 10.3. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
N23 10 km V 10.3. Laura Saastamoinen 1996 Sotkamon Jymy
N23 10 km V 10.3. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N23 10 km V 10.3. Emmi Rajala 1997 Tampereen Pyrintö
N23 10 km V 10.3. Inka Koljonen 1997 Tampereen Pyrintö
N23 10 km V 10.3. Johanna Niskakoski 1995 Team Skiers
N23 10 km V 10.3. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
N23 10 km V 10.3. Saana Ukkonen 1996 Team Skiers
N23 10 km V 10.3. Tellervo Ranto 1996 Team Skiers
N23 10 km V 10.3. Tanja Kellokumpu 1995 Tupoksen Tuisku
N23 10 km V 10.3. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
N23 10 km V 10.3. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 10 km V 10.3. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 10 km V 10.3. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
M17 20 km P 11.3. Veeti Haapa-Aho 2001 Alajärven Ankkurit
M17 20 km P 11.3. Adam Tallberg 2001 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Patrik Ingman 2001 Espoon Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Jukka Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Lauri Vähävihu 2001 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M17 20 km P 11.3. Simon Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
M17 20 km P 11.3. Atte Huttunen 2001 Iisalmen Visa
M17 20 km P 11.3. Juho Syrjäläinen 2001 Jämin Jänne
M17 20 km P 11.3. Kalle Ijäs 2001 Jämsänkosken Ilves
M17 20 km P 11.3. Eemil Helander 2001 Keuruun Kisailijat
M17 20 km P 11.3. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M17 20 km P 11.3. Casper Hjerpe 2001 Norrvalla Ski Team
M17 20 km P 11.3. Christian Tarvonen 2001 Norrvalla Ski Team
M17 20 km P 11.3. Petteri Mattila 2001 Norrvalla Ski Team
M17 20 km P 11.3. Santeri Leikas 2001 Norrvalla Ski Team
M17 20 km P 11.3. Viktor Koivuniemi 2001 Norrvalla Ski Team
M17 20 km P 11.3. Eetu Lakanen 2001 Perhon Kiri
M17 20 km P 11.3. Severi Honkonen 2001 Perhon Kiri
M17 20 km P 11.3. Niilo Moilanen 2001 Pohti SkiTeam
M17 20 km P 11.3. Roope-Eemeli Huttunen 2001 Pohti SkiTeam
M17 20 km P 11.3. Mitri Lerssi 2001 Pyhäjärven Pohti
M17 20 km P 11.3. Jarkko Rantoja 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
M17 20 km P 11.3. Antti-Jussi Räsänen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Viljami Miettinen 2001 Siilinjärven Hiihtoseura
M17 20 km P 11.3. Sakari Hynynen 2001 Ski Jyväskylä
M17 20 km P 11.3. Eero Mannila 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 20 km P 11.3. Eino Koivula 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 20 km P 11.3. Saku Siren 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M17 20 km P 11.3. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M17 20 km P 11.3. Matias Vaahtio 2001 Ulvilan Ura
M17 20 km P 11.3. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
M17 20 km P 11.3. Emil Liekari 2001 Vuokatti Ski Team Kainuu
M17 20 km P 11.3. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 20 km P 11.3. Roni Hiitelä 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 20 km P 11.3. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 20 km P 11.3. Topias Torvinen 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 20 km P 11.3. Veeti Henriksson 2001 Ylöjärven Ryhti
M17 20 km P 11.3. Cedrik Sandell 2001 Österby Sportklubb
M18 20 km P 11.3. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M18 20 km P 11.3. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 20 km P 11.3. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M18 20 km P 11.3. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Kristian Hakala 2000 Himangan Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Aaro Virtanen 2000 Hollolan Urheilijat -46
M18 20 km P 11.3. Arttu Jaakkola 2000 Hämeenlinnan Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M18 20 km P 11.3. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M18 20 km P 11.3. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M18 20 km P 11.3. Daniel Sorvisto 2000 IF Åsarna
M18 20 km P 11.3. Jere Ena 2000 IK Falken
M18 20 km P 11.3. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
M18 20 km P 11.3. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 20 km P 11.3. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 20 km P 11.3. Patrik Siekkinen 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 20 km P 11.3. Tomi Kyrönlahti 2000 Jämsänkosken Ilves
M18 20 km P 11.3. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
M18 20 km P 11.3. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
M18 20 km P 11.3. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
M18 20 km P 11.3. Otto Invenius 2000 Keravan Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
M18 20 km P 11.3. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
M18 20 km P 11.3. Joonas Leppä 2000 Kuoreveden Kärki
M18 20 km P 11.3. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M18 20 km P 11.3. Eetu Tolvanen 2000 Lempäälän Kisa
M18 20 km P 11.3. Markus Kasanen 2000 Liperin Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Roope Jokela 2000 Oulun Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Petteri Koivisto 2000 Puijon Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Jonni Mukkala 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Sameli Joronen 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
M18 20 km P 11.3. Juho Hämäläinen 2000 Ski Jyväskylä
M18 20 km P 11.3. Veikka Rajala 2000 Tampereen Pyrintö
M18 20 km P 11.3. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
M18 20 km P 11.3. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
M18 20 km P 11.3. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
M18 20 km P 11.3. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
M20 30 km P 11.3. Sami Nuuttila 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 30 km P 11.3. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 30 km P 11.3. Niklas Sundström 1998 IF Femman
M20 30 km P 11.3. Robin Sundsten 1999 IF Femman
M20 30 km P 11.3. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
M20 30 km P 11.3. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
M20 30 km P 11.3. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 30 km P 11.3. Remi Lindholm 1998 IF Minken
M20 30 km P 11.3. Roni Lukkarinen 1999 IF Minken
M20 30 km P 11.3. Ville Parantainen 1998 IF Minken
M20 30 km P 11.3. August Högnabba 1998 IF Åsarna
M20 30 km P 11.3. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 30 km P 11.3. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Matias Lantta 1998 Juvan Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
M20 30 km P 11.3. Markus Malmberg 1999 Jämsänkosken Ilves
M20 30 km P 11.3. Elias Valikainen 1998 Kalajoen Junkkarit
M20 30 km P 11.3. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
M20 30 km P 11.3. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
M20 30 km P 11.3. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
M20 30 km P 11.3. Otto-Eemil Karvinen 1999 Kontiolahden Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Juha Nurmi 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 30 km P 11.3. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 30 km P 11.3. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
M20 30 km P 11.3. Ville Vakkila 1999 Kuusamon Erä-Veikot
M20 30 km P 11.3. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
M20 30 km P 11.3. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
M20 30 km P 11.3. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Onni Luostarinen 1999 Liperin Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Frans Lindvall 1999 Noormarkun Nopsa
M20 30 km P 11.3. Anton Damlin 1999 Norrvalla Ski Team
M20 30 km P 11.3. Emil Talsi 1999 One Way Pro Team
M20 30 km P 11.3. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Ilmari Kansanaho 1999 Ounasvaaran Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Aarni Laakkonen 1998 Pakilan Veto
M20 30 km P 11.3. Juho Lakanen 1998 Perhon Kiri
M20 30 km P 11.3. Tuure Pesola 1999 Pohti SkiTeam
M20 30 km P 11.3. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
M20 30 km P 11.3. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Jere Helminen 1999 Skiteam 105
M20 30 km P 11.3. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
M20 30 km P 11.3. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 30 km P 11.3. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
M20 30 km P 11.3. Arttu Lukkari 1999 Sotkamon Jymy
M20 30 km P 11.3. Jaakko Kotajärvi 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km P 11.3. Juho Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km P 11.3. Lauri Mannila 1998 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km P 11.3. Oskari Hökkä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km P 11.3. Visa Joenperä 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
M20 30 km P 11.3. Olli Haavisto 1998 Tampereen Yritys
M20 30 km P 11.3. Teemu Eerola 1998 Tampereen Yritys
M20 30 km P 11.3. Tuomas Ranto 1999 Team Skiers
M20 30 km P 11.3. Elias Liukka 1999 Tohmajärven Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Olli Kosonen 1999 Tohmajärven Urheilijat
M20 30 km P 11.3. Lassi Vaahtio 1998 Ulvilan Ura
M20 30 km P 11.3. Joni Rauhansalo 1999 Valkeakosken Haka
M20 30 km P 11.3. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Lauri Marekwia 1999 Vantaan Hiihtoseura
M20 30 km P 11.3. Esa-Pekka Mustola 1999 Ylivieskan Kuula
M20 30 km P 11.3. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
M23 30 km P 11.3. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Frans Vainikka 1997 Hollolan Urheilijat -46
M23 30 km P 11.3. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
M23 30 km P 11.3. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 30 km P 11.3. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
M23 30 km P 11.3. Tuukka Gröhn 1996 Joensuun Kataja
M23 30 km P 11.3. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
M23 30 km P 11.3. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
M23 30 km P 11.3. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 30 km P 11.3. Viljami Kirjavainen 1996 Jämsänkosken Ilves
M23 30 km P 11.3. Aapo Erkkilä 1997 Karihaaran Visa
M23 30 km P 11.3. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
M23 30 km P 11.3. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
M23 30 km P 11.3. Jussi Pesonen 1996 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km P 11.3. Samuli Ervasti 1996 Kuusamon Erä-Veikot
M23 30 km P 11.3. Valtteri Niskanen 1997 Lempäälän Kisa
M23 30 km P 11.3. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
M23 30 km P 11.3. Jussi Karkkulainen 1996 Mikkelin Hiihtäjät
M23 30 km P 11.3. Juuso Kivilähde 1996 Noormarkun Nopsa
M23 30 km P 11.3. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Edvard Kotajärvi 1997 Oulunsalon Vasama
M23 30 km P 11.3. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Eevert Toivonen 1997 Pirkkalan Hiihtäjät
M23 30 km P 11.3. Iiro-Mikko Harju 1995 Pohti SkiTeam
M23 30 km P 11.3. Joni Mäki 1995 Pohti SkiTeam
M23 30 km P 11.3. Juuso Haarala 1996 Pohti SkiTeam
M23 30 km P 11.3. Roope Haapakangas 1997 Pohti SkiTeam
M23 30 km P 11.3. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
M23 30 km P 11.3. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
M23 30 km P 11.3. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
M23 30 km P 11.3. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
M23 30 km P 11.3. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
M23 30 km P 11.3. Tuukka Invenius 1997 Skiteam 105
M23 30 km P 11.3. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
M23 30 km P 11.3. Eero Kukkonen 1996 Team Skiers
M23 30 km P 11.3. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
M23 30 km P 11.3. Juho Rönkkö 1995 Vieremän Koitto
M23 30 km P 11.3. Markus Nikander 1997 Vihdin Viesti
M23 30 km P 11.3. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
M23 30 km P 11.3. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N17 15 km P 11.3. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N17 15 km P 11.3. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N17 15 km P 11.3. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Laura Keskitalo 2001 Haapajärven Kiilat
N17 15 km P 11.3. Sara Niittyviita 2001 Hollolan Urheilijat -46
N17 15 km P 11.3. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N17 15 km P 11.3. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N17 15 km P 11.3. Amanda Lindström 2001 IF Sibbo-Vargarna
N17 15 km P 11.3. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N17 15 km P 11.3. Niina Holmström 2001 Iin Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Julia Laitinen 2001 Iisalmen Visa
N17 15 km P 11.3. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
N17 15 km P 11.3. Hilla Niemelä 2001 Ikaalisten Urheilijat
N17 15 km P 11.3. Marjaana Jussila 2001 Jämin Jänne
N17 15 km P 11.3. Suvi Leinonen 2001 Kainuun Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Anni-Maija Laurikainen 2001 Karihaaran Visa
N17 15 km P 11.3. Henna Hamari 2001 Karihaaran Visa
N17 15 km P 11.3. Eerika Konu 2001 Kokkolan Veikot
N17 15 km P 11.3. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Ella Levanen 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Mikaela Karjalainen 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Roosa Vantaala 2001 Lahden Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N17 15 km P 11.3. Salla Lindgren 2001 Liedon Luja
N17 15 km P 11.3. Lotta Kurttila 2001 Liperin Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Meiju Eskelinen 2001 Maaningan Mahti
N17 15 km P 11.3. Aada Föhr 2001 Nilsiän Nujakka
N17 15 km P 11.3. Riina Niskanen 2001 Nilsiän Nujakka
N17 15 km P 11.3. Fanni Lindvall 2001 Noormarkun Nopsa
N17 15 km P 11.3. Aino Rantala 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Anna Rask 2001 Pargas IF
N17 15 km P 11.3. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N17 15 km P 11.3. Rebecca Lönnqvist 2001 Pargas IF
N17 15 km P 11.3. Aino Loikkanen 2001 Puijon Hiihtoseura
N17 15 km P 11.3. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N17 15 km P 11.3. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N17 15 km P 11.3. Elisa Reijonen 2001 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N17 15 km P 11.3. Vilma Tuominen 2001 Tampereen Pyrintö
N17 15 km P 11.3. Kaisa Hellä 2001 Vehkalahden Veikot
N17 15 km P 11.3. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N17 15 km P 11.3. Emilia Nissinaho 2001 Ylikiimingin Nuijamiehet
N18 15 km P 11.3. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
N18 15 km P 11.3. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N18 15 km P 11.3. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N18 15 km P 11.3. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N18 15 km P 11.3. Hanna Ray 2000 IK Falken
N18 15 km P 11.3. Tuuli Liukkonen 2000 Joutsan Pommi
N18 15 km P 11.3. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
N18 15 km P 11.3. Ella Himanka 2000 Kalajoen Junkkarit
N18 15 km P 11.3. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N18 15 km P 11.3. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N18 15 km P 11.3. Saara Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N18 15 km P 11.3. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N18 15 km P 11.3. Minerva Karppanen 2000 Kiteen Urheilijat
N18 15 km P 11.3. Riina Hakala 2000 Kuoreveden Kärki
N18 15 km P 11.3. Iida-Sofia Korhonen 2000 Liperin Hiihtoseura
N18 15 km P 11.3. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 15 km P 11.3. Hanna-Sofia Karhula 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 15 km P 11.3. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 15 km P 11.3. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N18 15 km P 11.3. Jenna Niskanen 2000 Nilsiän Nujakka
N18 15 km P 11.3. Sanni Oikkonen 2000 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 15 km P 11.3. Anni Huovinen 2000 Puijon Hiihtoseura
N18 15 km P 11.3. Anni-Sofia Ankkuri 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
N18 15 km P 11.3. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
N18 15 km P 11.3. Sofia Haglund 2000 Sundom IF
N18 15 km P 11.3. Hilda Kukonlehto 2000 Tampereen Pyrintö
N18 15 km P 11.3. Saana Vuolle 2000 Tampereen Pyrintö
N18 15 km P 11.3. Aino-Maria Linna 2000 Team Skiers
N18 15 km P 11.3. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N18 15 km P 11.3. Anne Penttilä 2000 Vehkalahden Veikot
N18 15 km P 11.3. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
N18 15 km P 11.3. Maija Tukeva 2000 Ähtärin Urheilijat
N20 20 km P 11.3. Erik Ingman 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Samina Nummi 1999 Espoon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
N20 20 km P 11.3. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
N20 20 km P 11.3. Matilda Suhonen 1999 Hollolan Urheilijat -46
N20 20 km P 11.3. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 20 km P 11.3. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N20 20 km P 11.3. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N20 20 km P 11.3. Elin Forsgård 1998 IF Minken
N20 20 km P 11.3. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
N20 20 km P 11.3. Sonja Katajamäki 1999 IF Minken
N20 20 km P 11.3. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
N20 20 km P 11.3. Elin Björk 1999 IK Falken
N20 20 km P 11.3. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
N20 20 km P 11.3. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
N20 20 km P 11.3. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
N20 20 km P 11.3. Alisa Toivanen 1998 Karihaaran Visa
N20 20 km P 11.3. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 20 km P 11.3. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
N20 20 km P 11.3. Laura Nurminen 1998 Keravan Urheilijat
N20 20 km P 11.3. Jonna Pakola 1999 Kosken Kaiku
N20 20 km P 11.3. Elina Läspä 1998 Kuusamon Erä-Veikot
N20 20 km P 11.3. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N20 20 km P 11.3. Elina Hämäläinen 1998 Kymin Koskenpojat
N20 20 km P 11.3. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
N20 20 km P 11.3. Ella Hyvärinen 1999 Nastolan Naseva
N20 20 km P 11.3. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
N20 20 km P 11.3. Sandra Jordman 1999 Norrvalla Ski Team
N20 20 km P 11.3. Ella-Sofia Metsävainio 1998 Oulun Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Bettina Wikström 1999 Perniön Urheilijat
N20 20 km P 11.3. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Johanna Laakkonen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Noora Kupari 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Reetta Silvasti 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Siiri Räsänen 1999 Puijon Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Elisa Parkkinen 1998 Pyhäjärven Pohti
N20 20 km P 11.3. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Sofia Joronen 1998 Seinäjoen Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
N20 20 km P 11.3. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
N20 20 km P 11.3. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 20 km P 11.3. Maarit Heiskanen 1999 Sonkajärven Pahka
N20 20 km P 11.3. Silja Saarela 1999 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N20 20 km P 11.3. Krista Laitinen 1998 Tampereen Pyrintö
N20 20 km P 11.3. Meri Hanska 1998 Tampereen Pyrintö
N20 20 km P 11.3. Katriina Autti 1999 Team Skiers
N20 20 km P 11.3. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
N20 20 km P 11.3. Sanni Pihl 1998 Vehkalahden Veikot
N20 20 km P 11.3. Klaara Leponiemi 1998 Viialan Viri
N20 20 km P 11.3. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 20 km P 11.3. Erika Reijonen 1997 Alatornion Pirkat
N23 20 km P 11.3. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
N23 20 km P 11.3. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Emilia Pulkkinen 1997 Haapajärven Kiilat
N23 20 km P 11.3. Elin Lövdahl 1996 IF Femman
N23 20 km P 11.3. Jennie Lindvall 1995 IF Minken
N23 20 km P 11.3. Julia Häger 1996 IF Minken
N23 20 km P 11.3. Fanny Storvall 1997 IF Åsarna
N23 20 km P 11.3. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Sanni Lamberg 1997 Kangasalan Kisa
N23 20 km P 11.3. Essi Heikka 1997 Karihaaran Visa
N23 20 km P 11.3. Petra Viirumäki 1996 Karihaaran Visa
N23 20 km P 11.3. Sanna-Mari Purola 1997 Karihaaran Visa
N23 20 km P 11.3. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
N23 20 km P 11.3. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
N23 20 km P 11.3. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
N23 20 km P 11.3. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Eevi Sormunen 1996 Maaningan Mahti
N23 20 km P 11.3. Emilia Myllykoski 1995 Noormarkun Nopsa
N23 20 km P 11.3. Sanni Nokelainen 1995 Noormarkun Nopsa
N23 20 km P 11.3. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Pia Vähäkuopus 1996 Oulun Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Greta Sariola 1995 Puijon Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Anne Pitkänen 1996 Punkalaitumen Kunto
N23 20 km P 11.3. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
N23 20 km P 11.3. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Mari Heiskanen 1996 Sonkajärven Pahka
N23 20 km P 11.3. Salla Loukusa 1997 Taivalkosken Metsä-Veikot 85
N23 20 km P 11.3. Emmi Rajala 1997 Tampereen Pyrintö
N23 20 km P 11.3. Inka Koljonen 1997 Tampereen Pyrintö
N23 20 km P 11.3. Sonja Julkunen 1996 Tampereen Pyrintö
N23 20 km P 11.3. Johanna Niskakoski 1995 Team Skiers
N23 20 km P 11.3. Roosa Juuska 1996 Team Skiers
N23 20 km P 11.3. Saana Ukkonen 1996 Team Skiers
N23 20 km P 11.3. Tellervo Ranto 1996 Team Skiers
N23 20 km P 11.3. Tanja Kellokumpu 1995 Tupoksen Tuisku
N23 20 km P 11.3. Janita Jäntti 1996 Vantaan Hiihtoseura
N23 20 km P 11.3. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 20 km P 11.3. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
N23 20 km P 11.3. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima