Satakunnan Junior-/Seuracup 2/4, Lähitapiola HS-cup (Satakunta) 2/5 (sprinttimatkat)

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 4.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta 12:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 31.1.18 23:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan Junior-/Seuracup 2/4, Lähitapiola HS-cup (Satakunta) 2/5 (sprinttimatkat)
Kilpailun numero 695
Kilpailupaikka Sastamala
Kilpailupaikan osoite Ahertajankatu 33, 38250 Sastamala
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 04.02.2018
Hiihtotapa vaihdettu perinteisestä vapaaksi olosuhteiden vuoksi 29.1.
Sarja Matka
M6 V 0.5 km
N6 V 0.5 km
M7 V 1 km
N7 V 1 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M9 V 2 km
N9 V 2 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M11 V 3 km
N11 V 3 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M13 V 0.4 km
N13 V 0.4 km
M14 V 0.4 km
N14 V 0.4 km
M15 V 0.4 km
N15 V 0.4 km
M16 V 0.4 km
N16 V 0.4 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vammalan Seudun Voima
Seuranumero 10343508
Yhteyshenkilö Teemu Lampila
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin +358 40 670 9656
GSM
Fax
WWW-osoite
Sähköposti teemu.lampila@gmail.com
Ilmoittautumiset KILMO keskiviikko 31.1. klo 23:59 mennessä
Osanottomaksut 8€
Pankki ja tilinro FI49 5145 0320 0064 92 Vammalan Seudun Voima
Tiedustelut ja lisäinfo Teemu Lampila 0406709656
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Tarkempi kisainfo ja päivitykset:
http://vammalanseudunvoima.fi/hiihto/junnucup2018/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 4.2. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M10 2 km V 4.2. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M10 2 km V 4.2. Kalle Kyösti 2008 Parkanon Urheilijat
M10 2 km V 4.2. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M10 2 km V 4.2. Matias Tiira 2008 Rasti-Lukko
M10 2 km V 4.2. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M11 3 km V 4.2. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M11 3 km V 4.2. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M11 3 km V 4.2. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M11 3 km V 4.2. Veikka Soikkeli 2007 Parkanon Urheilijat
M11 3 km V 4.2. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M11 3 km V 4.2. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M11 3 km V 4.2. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M11 3 km V 4.2. Sami Lähde 2007 Vammalan Seudun Voima
M11 3 km V 4.2. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 3 km V 4.2. Miro Kuusimäki 2006 Honkajoen Seudun Urheilijat
M12 3 km V 4.2. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km V 4.2. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 3 km V 4.2. Severi Laine 2006 Lauttakylän Luja
M12 3 km V 4.2. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M12 3 km V 4.2. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M13 0.4 km V 4.2. Joel Lehtinen 2005 Jämin Jänne
M13 0.4 km V 4.2. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M13 0.4 km V 4.2. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M13 0.4 km V 4.2. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M14 0.4 km V 4.2. Jere Raitinpää 2004 Jämin Jänne
M14 0.4 km V 4.2. Kosti Saine 2004 Kankaanpään Urheilijat
M14 0.4 km V 4.2. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M14 0.4 km V 4.2. Niko Mikkola 2004 Porin Seudun Hiihtäjät
M14 0.4 km V 4.2. Miro Honkaniemi 2004 Rasti-Lukko
M14 0.4 km V 4.2. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M15 0.4 km V 4.2. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M16 0.4 km V 4.2. Salomon Koivisto 2002 Noormarkun Nopsa
M6 0.5 km V 4.2. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M6 0.5 km V 4.2. Vilho Kylliäinen 2012 Rasti-Lukko
M6 0.5 km V 4.2. Elias Lähde 2012 Vammalan Seudun Voima
M7 1 km V 4.2. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M7 1 km V 4.2. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M7 1 km V 4.2. Santeri Mäkelä 2011 Lauttakylän Luja
M7 1 km V 4.2. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M8 1 km V 4.2. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 4.2. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M8 1 km V 4.2. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km V 4.2. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km V 4.2. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 4.2. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 4.2. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 2 km V 4.2. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M9 2 km V 4.2. Rimo Turgan 2009 Lauttakylän Luja
M9 2 km V 4.2. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M9 2 km V 4.2. Veeti Häkkinen 2009 Punkalaitumen Kunto
M9 2 km V 4.2. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M9 2 km V 4.2. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M9 2 km V 4.2. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
N10 2 km V 4.2. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N10 2 km V 4.2. Minea Salo 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N10 2 km V 4.2. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 4.2. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km V 4.2. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N10 2 km V 4.2. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N10 2 km V 4.2. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N10 2 km V 4.2. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N10 2 km V 4.2. Linnea Lähde 2008 Vammalan Seudun Voima
N11 3 km V 4.2. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N11 3 km V 4.2. Venla Raukola 2007 Kankaanpään Urheilijat
N11 3 km V 4.2. Aada Alanen 2007 Lauttakylän Luja
N11 3 km V 4.2. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N11 3 km V 4.2. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N11 3 km V 4.2. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N11 3 km V 4.2. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N11 3 km V 4.2. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N11 3 km V 4.2. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N11 3 km V 4.2. Anni Teronen 2007 Vammalan Seudun Voima
N12 3 km V 4.2. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 4.2. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N12 3 km V 4.2. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N12 3 km V 4.2. Milja Tiira 2006 Rasti-Lukko
N12 3 km V 4.2. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N13 0.4 km V 4.2. Siiri Pein 2005 Kankaanpään Urheilijat
N13 0.4 km V 4.2. Jenny Halme 2005 Lauttakylän Luja
N13 0.4 km V 4.2. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N13 0.4 km V 4.2. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N13 0.4 km V 4.2. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N13 0.4 km V 4.2. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N14 0.4 km V 4.2. Nella Kuusimäki 2004 Honkajoen Seudun Urheilijat
N14 0.4 km V 4.2. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N14 0.4 km V 4.2. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N14 0.4 km V 4.2. Pinja Kallio 2004 Noormarkun Nopsa
N14 0.4 km V 4.2. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 0.4 km V 4.2. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N15 0.4 km V 4.2. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N16 0.4 km V 4.2. Heta Haunia 2002 Honkajoen Seudun Urheilijat
N16 0.4 km V 4.2. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N16 0.4 km V 4.2. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N16 0.4 km V 4.2. Ulla-Maija Peltomaa 2002 Skiteam 105
N6 0.5 km V 4.2. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto
N6 0.5 km V 4.2. Minttu Pääkkönen 2012 Vammalan Seudun Voima
N7 1 km V 4.2. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N7 1 km V 4.2. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N7 1 km V 4.2. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km V 4.2. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km V 4.2. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km V 4.2. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km V 4.2. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N7 1 km V 4.2. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1 km V 4.2. Miisa Salo 2010 Honkajoen Seudun Urheilijat
N8 1 km V 4.2. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N8 1 km V 4.2. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N8 1 km V 4.2. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N8 1 km V 4.2. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N8 1 km V 4.2. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km V 4.2. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N8 1 km V 4.2. Emma Vaahtio 2010 Ulvilan Ura
N8 1 km V 4.2. Aina Kuusisto 2010 Vammalan Seudun Voima
N9 2 km V 4.2. Anna Saine 2009 Kankaanpään Urheilijat
N9 2 km V 4.2. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N9 2 km V 4.2. Helmi Äärelä 2009 Nakkilan Vire
N9 2 km V 4.2. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N9 2 km V 4.2. Sallamaria Miikkulainen 2009 Nakkilan Vire
N9 2 km V 4.2. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N9 2 km V 4.2. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N9 2 km V 4.2. Vilma Pääkkönen 2009 Vammalan Seudun Voima