DT/PK Högåsen fss

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 7.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta 19.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 5.2.18 20:59:59
Kilpailun nimi DT/PK Högåsen fss
Kilpailun numero 636
Kilpailupaikka Närpes/Närpiö
Kilpailupaikan osoite Högåsens sportstuga, Övermark
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ke 07.02.2018
Sarja Matka
M8 P 1.5 km
N8 P 1.5 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M12 P 3 km
N12 P 1.5 km
M14 P 4.5 km
N14 P 3 km
M16 P 6 km
N16 P 4.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Närpes Kraft Skidförening/IK Kamp
Seuranumero 10346754
Yhteyshenkilö Jan Granskog
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 520 6237
GSM
Fax
WWW-osoite www.ikkamp.com
Sähköposti jan.granskog@gmail.com
Ilmoittautumiset KILMO, Må 5.2 kl 21.00
Osanottomaksut 12€
Pankki ja tilinro IK Kamp FI96 5580 0240 0015 26
Tiedustelut ja lisäinfo www.ikkamp.com , Jan Granskog 050 520 6237
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 7.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M10 1.5 km P 7.2. Romeo Räfsbäck 2009 Malax IF
M10 1.5 km P 7.2. Filip Storthors 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 7.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 7.2. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 7.2. Jico Knös 2008 Solf IK
M12 3 km P 7.2. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M12 3 km P 7.2. Jens Glasberg 2007 Malax IF
M16 6 km P 7.2. William Ollikkala 2003 Solf IK
M8 1.5 km P 7.2. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M8 1.5 km P 7.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M8 1.5 km P 7.2. Alex Lundfors 2011 Malax IF
M8 1.5 km P 7.2. Oliver Krook 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 1.5 km P 7.2. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M8 1.5 km P 7.2. Walter Sandberg 2011 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 7.2. Celine Ramstedt 2009 IF Fyren
N10 1.5 km P 7.2. Inez Lundfors 2009 Malax IF
N10 1.5 km P 7.2. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 7.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 7.2. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
N10 1.5 km P 7.2. Sigrid Lundell 2008 Solf IK
N12 1.5 km P 7.2. Elin Vägar 2006 IF Fyren
N12 1.5 km P 7.2. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.5 km P 7.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.5 km P 7.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 7.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N14 3 km P 7.2. Jadelen Knös 2005 Solf IK
N8 1.5 km P 7.2. Emma Vägar 2010 IF Fyren
N8 1.5 km P 7.2. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km P 7.2. Maja Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km P 7.2. Melinda Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km P 7.2. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km P 7.2. Selma Lundell 2011 Solf IK