Kausalan Yrityksen XXXX Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 25.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 21.2.18 23:59:59
Kilpailun nimi Kausalan Yrityksen XXXX Hiihdot
Kilpailun numero 125
Kilpailupaikka Kausala
Kilpailupaikan osoite Hiihtäjäntie
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 25.02.2018
Sarja Matka
MYL V 15 km
NYL V 5 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 8 km
N16 V 5 km
M18 V 10 km
N18 V 5 km
M20 V 15 km
N20 V 5 km
M35 V 15 km
N35 V 5 km
M45 V 5 km
N45 V 5 km
M55 V 5 km
M65 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kausalan Yritys
Seuranumero 10350591
Yhteyshenkilö Hannu Backman
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 581 1670
GSM
Fax
WWW-osoite www.kausalanyritys.fi
Sähköposti hannu.backman@pp.inet.fi
Ilmoittautumiset keskiviikkoon 21.2.2018 klo 24.00
Osanottomaksut aikuiset 15€, 16v ja alle 7 €
Pankki ja tilinro Helmi Säästöpankki FI64 4212 0010 0996 91 Kausalan Yritys
Tiedustelut ja lisäinfo Hannu Backman 040 5811670 tai hannu.backman@pp.inet.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Valtatie 12, Kausala
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako Sarjapalkinnot kolmelle parhaalle + kunniapalkintoja
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 25.2. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 3 km V 25.2. Valtteri Vuorela 2006 Anjalan Liitto
M12 3 km V 25.2. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M12 3 km V 25.2. Veikka Huuskonen 2007 Rantasalmen Urheilijat
M12 3 km V 25.2. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 5 km V 25.2. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M14 5 km V 25.2. Ville Huuskonen 2005 Rantasalmen Urheilijat
M14 5 km V 25.2. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M16 8 km V 25.2. Otso Eliel Kolehmainen 2002 Lahden Hiihtoseura
M16 8 km V 25.2. Valtteri Huuskonen 2003 Rantasalmen Urheilijat
M16 8 km V 25.2. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M16 8 km V 25.2. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M18 10 km V 25.2. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km V 25.2. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km V 25.2. Akseli Nuutinen 2001 Lahden Hiihtoseura
M20 15 km V 25.2. Aleksi Lehtinen 1999 Hollolan Urheilijat -46
M20 15 km V 25.2. Viljami Pätäri 1998 Kymin Koskenpojat
M35 15 km V 25.2. Tero Tahvanainen 1977 Hollolan Urheilijat -46
M45 5 km V 25.2. Marko Uitto 1967 Hollolan Urheilijat -46
M45 5 km V 25.2. Kimmo Gynther 1967 Lahden Hiihtoseura
M45 5 km V 25.2. Marko Väisänen 1971 Lahden Hiihtoseura
M45 5 km V 25.2. Jukka-Pekka Huuskonen 1971 Rantasalmen Urheilijat
M55 5 km V 25.2. Veikko Purho 1957 Anjalan Liitto
M55 5 km V 25.2. Johnny Hamström 1955 Valkealan Kajo
M55 5 km V 25.2. Panu Pietikäinen 1959 Vantaan Hiihtoseura
M65 5 km V 25.2. Kari Hyötyläinen 1953 Hollolan Urheilijat -46
M65 5 km V 25.2. Erkki Kilpinen 1948 Lahden Hiihtoseura
M65 5 km V 25.2. Seppo Väisänen 1949 Pieksämäen Veikot
M65 5 km V 25.2. Arttu Tahvanainen 1952 Pyhäselän Urheilijat
MYL 15 km V 25.2. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 15 km V 25.2. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km V 25.2. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 25.2. Jani Heimonen 1986 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 25.2. Jeri Koponen 1994 Tampereen Yritys
MYL 15 km V 25.2. Joona Koponen 1997 Tampereen Yritys
N10 2 km V 25.2. Alma Laukkanen 2008 Kouvolan Hiihtoseura
N10 2 km V 25.2. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N12 3 km V 25.2. Essi Laapas 2006 Anjalan Liitto
N12 3 km V 25.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N12 3 km V 25.2. Anna Kerko 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km V 25.2. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N12 3 km V 25.2. Ilona Rantakömi 2006 Lahden Hiihtoseura
N12 3 km V 25.2. Aino Sipiläinen 2006 Orimattilan Jymy
N14 3 km V 25.2. Ea Vuori 2005 Keravan Urheilijat
N14 3 km V 25.2. Emilia Pätäri 2004 Kymin Koskenpojat
N14 3 km V 25.2. Veera Väisänen 2005 Lahden Hiihtoseura
N14 3 km V 25.2. Venla Metsänvuori 2005 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 25.2. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 25.2. Henna Viitala 2003 Lahden Hiihtoseura
N18 5 km V 25.2. Aino Soininen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 25.2. Vilja Kauranen 2001 Espoon Hiihtoseura
N18 5 km V 25.2. Tuuli Liukkonen 2000 Joutsan Pommi
N18 5 km V 25.2. Venla Rantala 2001 Vehkalahden Veikot
N20 5 km V 25.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
N20 5 km V 25.2. Elsa-Edith Loisa 1998 Nastolan Naseva
N20 5 km V 25.2. Sanni Pihl 1998 Vehkalahden Veikot
N35 5 km V 25.2. Katja Väisänen 1975 Lahden Hiihtoseura