Pörtom Parklopp / Pirttikylän Puistohiihdot FSS

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 17.2.2018
Kilpailun alkamisajankohta kl. 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 15.2.18 20:59:59
Kilpailun nimi Pörtom Parklopp / Pirttikylän Puistohiihdot FSS
Kilpailun numero 652
Kilpailupaikka Närpes/Närpiö
Kilpailupaikan osoite Pörtom Sportstuga, Velkmossvägen 48, Pörtom
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 17.02.2018
Sarja Matka
MYL V 8.5 km
NYL V 5.1 km
M8 V 0.8 km
N8 V 0.8 km
M10 V 1.7 km
N10 V 1.7 km
M12 V 1.7 km
N12 V 1.7 km
M14 V 3.4 km
N14 V 1.7 km
M16 V 3.4 km
N16 V 3.4 km
M18 V 5.1 km
N18 V 3.4 km
M40 V 5.1 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Närpes Kraft Skidförening/ PSK
Seuranumero 10346754
Yhteyshenkilö Peter Häggkvist
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 581 5847
GSM
Fax
WWW-osoite www.kraftskidor.fi
Sähköposti peter.haggkvist@pp.inet.fi
Ilmoittautumiset Kilmo, to 15.2 kl. 21.00
Osanottomaksut 16 v ja alle 10€, muut 15€
Pankki ja tilinro Pörtom Sportklubb FI49 5571 0650 0012 49
Tiedustelut ja lisäinfo Peter Häggkvist 050 5815847
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.7 km V 17.2. Hannes Wägar 2009 IF Femman
M10 1.7 km V 17.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M10 1.7 km V 17.2. Oliver Överholm 2009 IF Fyren
M10 1.7 km V 17.2. Elias Herlin 2009 Malax IF
M10 1.7 km V 17.2. Emil Hyöty 2009 Malax IF
M10 1.7 km V 17.2. Filip Storthors 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.7 km V 17.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.7 km V 17.2. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.7 km V 17.2. Elias Kvist 2008 Solf IK
M12 1.7 km V 17.2. Hannes Sundell   2007 IF Femman
M12 1.7 km V 17.2. Kevin   Sundsten 2006 IF Femman
M12 1.7 km V 17.2. Otto Niemelä 2007 Kauhajoen Karhu
M12 1.7 km V 17.2. Jens Glasberg 2007 Malax IF
M12 1.7 km V 17.2. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M12 1.7 km V 17.2. William Dahlgren 2006 Närpes Kraft Skidförening
M12 1.7 km V 17.2. Arvid Hjerpe 2007 Sundom IF
M12 1.7 km V 17.2. Noah Sjöblom 2006 Sundom IF
M12 1.7 km V 17.2. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M14 3.4 km V 17.2. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 3.4 km V 17.2. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 3.4 km V 17.2. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M16 3.4 km V 17.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M16 3.4 km V 17.2. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M16 3.4 km V 17.2. Mattias Kvist 2003 Solf IK
M18 5.1 km V 17.2. Alexander Kansa 2000 IF Femman
M40 5.1 km V 17.2. Kenneth Hinkka 1965 IK Falken
M40 5.1 km V 17.2. Jens Heinonen 1964 Solf IK
M40 5.1 km V 17.2. Marko Nisula 1974 Teuvan Rivakka
M40 5.1 km V 17.2. Per-Anders Forsman 1975 Vörå IF
M8 0.8 km V 17.2. Elthon Höstman 2011 IF Fyren
M8 0.8 km V 17.2. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M8 0.8 km V 17.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M8 0.8 km V 17.2. Jussi Niemelä 2010 Kauhajoen Karhu
M8 0.8 km V 17.2. Oliver Krook 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 0.8 km V 17.2. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M8 0.8 km V 17.2. Walter Sandberg 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 0.8 km V 17.2. Topias Riskula 2011 Teuvan Rivakka
MYL 8.5 km V 17.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 8.5 km V 17.2. Robin Sundsten 1999 IF Femman
MYL 8.5 km V 17.2. Viljam Knif 1990 IF Åsarna
MYL 8.5 km V 17.2. Tuomas Myllykoski 1989 Jämin Jänne
MYL 8.5 km V 17.2. Thomas Ramstedt 1984 Pargas IF
MYL 8.5 km V 17.2. Joel Knif 1983 Solf IK
N10 1.7 km V 17.2. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N10 1.7 km V 17.2. Celine Ramstedt 2009 IF Fyren
N10 1.7 km V 17.2. Nova Juthström 2008 IF Fyren
N10 1.7 km V 17.2. Tindra Juthström 2008 IF Fyren
N10 1.7 km V 17.2. Sanni Korpi 2008 Kyrön Voima
N10 1.7 km V 17.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.7 km V 17.2. Sandra Ingves 2009 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N12 1.7 km V 17.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 1.7 km V 17.2. Agnes Herlin 2007 Malax IF
N12 1.7 km V 17.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Fanny Lindqvist 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.7 km V 17.2. Emma Kankaanpää 2007 Sundom IF
N12 1.7 km V 17.2. Henna Nisula 2006 Teuvan Rivakka
N14 1.7 km V 17.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N14 1.7 km V 17.2. Ellen Kansa 2004 Malax IF
N14 1.7 km V 17.2. Linda Hyöty 2005 Malax IF
N14 1.7 km V 17.2. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.7 km V 17.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N16 3.4 km V 17.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N16 3.4 km V 17.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N16 3.4 km V 17.2. Tilde Niemelä 2002 Malax IF
N16 3.4 km V 17.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 3.4 km V 17.2. Felicia Björknäs 2002 Solf IK
N16 3.4 km V 17.2. Rebecca Aspling 2003 Solf IK
N8 0.8 km V 17.2. Ella Berglund 2010 IF Fyren
N8 0.8 km V 17.2. Emma Vägar 2010 IF Fyren
N8 0.8 km V 17.2. Ida Karlsson 2010 IF Fyren
N8 0.8 km V 17.2. Alwa Kinnunen 2010 Malax IF
N8 0.8 km V 17.2. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 0.8 km V 17.2. Melinda Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 0.8 km V 17.2. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening
NYL 5.1 km V 17.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 5.1 km V 17.2. Ellinor Sundqvist 1995 IF Minken
NYL 5.1 km V 17.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 5.1 km V 17.2. Paula Korpi 1993 IF Åsarna
NYL 5.1 km V 17.2. Jonna Rinta-Keturi 1995 Jurvan Urheilijat
NYL 5.1 km V 17.2. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 5.1 km V 17.2. Anna-Kaisa Riskula 1984 Teuvan Rivakka