54. Vihdin Hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 10.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 7.3.18 23:59:59
Kilpailun nimi 54. Vihdin Hiihdot
Kilpailun numero 060
Kilpailupaikka Vihdin Nummelassa
Kilpailupaikan osoite Hiidenvedentie 4, 03100 Nummela
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 10.03.2018
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 V 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
M45 P 5 km
M55 P 5 km
M65 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vihdin Viesti
Seuranumero 10342907
Yhteyshenkilö Tero Nevala
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 411 1948
GSM
Fax
WWW-osoite https://vihdinviesti.sporttisaitti.com/
Sähköposti
Ilmoittautumiset 7.3.2018 klo 24 mennessä
Osanottomaksut aikuiset 16 €, alle 16v. 12€
Pankki ja tilinro Vihdin Viestin tilille OP Nummela FI74529700 10006964
Tiedustelut ja lisäinfo Tero Nevala puh. 050-4111948
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Hanko-Hyvinkää tieltä
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 10.3. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 10.3. Antti Kirves 2008 Keravan Urheilijat
M10 2 km P 10.3. Aatos Hämäläinen 2008 Pakilan Veto
M12 3 km P 10.3. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 10.3. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 10.3. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 10.3. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 3 km P 10.3. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 10.3. Tom Lainet 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 3 km P 10.3. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M14 5 km P 10.3. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 10.3. Elias Hannula 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 8 km P 10.3. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M20 10 km P 10.3. Samuli Nio 1998 Vihdin Viesti
M35 10 km P 10.3. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M35 10 km P 10.3. Jari Jaakkola 1966 Raision Kuula
M35 10 km P 10.3. Henri Saapunki 1976 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 10.3. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 10.3. Santeri Ryhänen 1977 Vantaan Hiihtoseura
M35 10 km P 10.3. Timo Tapio 1981 Vantaan Hiihtoseura
M45 5 km P 10.3. Anssi Reunanen 1964 Forssan Salama
M45 5 km P 10.3. Jarkko Hiltunen 1972 Raision Kuula
M45 5 km P 10.3. Tapio Rautell 1971 Vihdin Viesti
M55 5 km P 10.3. Reijo Niemi 1962 Vantaan Hiihtoseura
M55 5 km P 10.3. Jouko Heikura 1962 Vihdin Viesti
M65 5 km P 10.3. Tapio Kullervo Ikäheimonen 1945 Hyvinkään Hiihtoseura
M65 5 km P 10.3. Eero Moilanen 1946 Kajaanin Hiihtäjät
M65 5 km P 10.3. Veikko Piirainen 1945 Keimolan Kaiku
M65 5 km P 10.3. Yrjö Teräväinen 1948 Someron Esa
MYL 10 km P 10.3. Johan Salmelin 1992 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km P 10.3. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 10.3. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km P 10.3. Ville Hulkkonen 1987 KÄPYLÄ MAANANTAI PP '11
MYL 10 km P 10.3. Miika Ruokonen 1990 Ski Jyväskylä
MYL 10 km P 10.3. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 10.3. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 10.3. Jukka Palo 1988 Vihdin Viesti
MYL 10 km P 10.3. Kalle Rytkönen 1988 Vihdin Viesti
N10 2 km P 10.3. Anni Jantunen 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 10.3. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 10.3. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 2 km P 10.3. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N10 2 km P 10.3. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N12 3 km P 10.3. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N12 3 km P 10.3. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 10.3. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 10.3. Sara Heininen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 10.3. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 10.3. Anna Kerko 2007 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 10.3. Saara Silfverberg 2007 Vihdin Viesti
N12 3 km P 10.3. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 Äänekosken Urheilijat
N12 3 km P 10.3. Therese Äbb 2006 Österby Sportklubb
N14 3 km V 10.3. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N16 5 km P 10.3. Vellamo Viitanen 2003 Pakilan Veto
N18 5 km P 10.3. Nina Hernesaho 2001 Kangasalan Kisa
NYL 5 km P 10.3. Venla Tahvanainen 1990 Espoon Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Anna-Stina Hievanen 1994 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Elina Honkavuori 1983 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Paula Iso-Markku 1986 Kirkkonummen Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km P 10.3. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti