Satakunnan junior-/Seuracup 4/4, Lähitapiola HS-cup 5/5 (Satakunta)

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 18.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta klo 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 15.3.18 23:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan junior-/Seuracup 4/4, Lähitapiola HS-cup 5/5 (Satakunta)
Kilpailun numero 680
Kilpailupaikka Rauma
Kilpailupaikan osoite Kodisjoentie 91 26660 Rauma
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 18.03.2018
N/M6, N/M7, N/M8 väliaikalähdöt, muissa yhteislähdöt
Sarja Matka
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M7 P 1 km
N7 P 1 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M9 P 1.5 km
N9 P 1.5 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M11 P 2 km
N11 P 2 km
M12 P 2 km
N12 P 2 km
M13 P 3 km
N13 P 3 km
M14 P 3 km
N14 P 3 km
M15 P 5 km
N15 P 5 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Rasti-Lukko
Seuranumero 10344808
Yhteyshenkilö Kimmo Kouru
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 180 9785
GSM
Fax
WWW-osoite www.rastilukko.fi
Sähköposti kimmo.kouru@rauma.fi
Ilmoittautumiset 15.3.2018 klo 24
Osanottomaksut 8€
Pankki ja tilinro FI82 5630 0020 0559 99 Rasti-Lukko
Tiedustelut ja lisäinfo 040 180 9785 Kimmo Kouru
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Opastus pääteiden varsilla.
Palkintojen jako 20 min viimeisen maaliintulon jälkeen
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 18.3. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M10 2 km P 18.3. Sakari Mäkelä 2008 Lauttakylän Luja
M10 2 km P 18.3. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M10 2 km P 18.3. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M10 2 km P 18.3. Matias Tiira 2008 Rasti-Lukko
M10 2 km P 18.3. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M11 2 km P 18.3. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M11 2 km P 18.3. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M11 2 km P 18.3. Veikka Soikkeli 2007 Parkanon Urheilijat
M11 2 km P 18.3. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M11 2 km P 18.3. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M11 2 km P 18.3. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M11 2 km P 18.3. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M12 2 km P 18.3. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 2 km P 18.3. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M12 2 km P 18.3. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M12 2 km P 18.3. Leo Fabig 2006 Noormarkun Nopsa
M12 2 km P 18.3. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M13 3 km P 18.3. Joel Lehtinen 2005 Jämin Jänne
M13 3 km P 18.3. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M13 3 km P 18.3. Niko Heikkinen 2005 Punkalaitumen Kunto
M13 3 km P 18.3. Topias Kaapu 2005 Punkalaitumen Kunto
M13 3 km P 18.3. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M13 3 km P 18.3. Roni Niemensivu 2005 Rasti-Lukko
M14 3 km P 18.3. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M14 3 km P 18.3. Niko Mikkola 2004 Porin Seudun Hiihtäjät
M14 3 km P 18.3. Miro Honkaniemi 2004 Rasti-Lukko
M14 3 km P 18.3. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M15 5 km P 18.3. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M16 5 km P 18.3. Samuli Kuusinen 2002 Jämin Jänne
M16 5 km P 18.3. Salomon Koivisto 2002 Noormarkun Nopsa
M6 0.5 km P 18.3. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M6 0.5 km P 18.3. Vilho Kylliäinen 2012 Rasti-Lukko
M6 0.5 km P 18.3. Pessi Korhonen 2012 Siikaisten Sisu
M7 1 km P 18.3. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M7 1 km P 18.3. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M7 1 km P 18.3. Santeri Mäkelä 2011 Lauttakylän Luja
M7 1 km P 18.3. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M8 1 km P 18.3. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M8 1 km P 18.3. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km P 18.3. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M8 1 km P 18.3. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 18.3. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km P 18.3. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km P 18.3. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km P 18.3. Rimo Turgan 2009 Lauttakylän Luja
M9 1.5 km P 18.3. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M9 1.5 km P 18.3. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M9 1.5 km P 18.3. Nico Välimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km P 18.3. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
N10 2 km P 18.3. Minea Salo 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N10 2 km P 18.3. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km P 18.3. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N10 2 km P 18.3. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N10 2 km P 18.3. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N10 2 km P 18.3. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N10 2 km P 18.3. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N11 2 km P 18.3. Aada Alanen 2007 Lauttakylän Luja
N11 2 km P 18.3. Siiri Mäkelä 2007 Lauttakylän Luja
N11 2 km P 18.3. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N11 2 km P 18.3. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N11 2 km P 18.3. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N11 2 km P 18.3. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N11 2 km P 18.3. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N12 2 km P 18.3. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N12 2 km P 18.3. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N12 2 km P 18.3. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N12 2 km P 18.3. Milja Tiira 2006 Rasti-Lukko
N12 2 km P 18.3. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N12 2 km P 18.3. Saara Silfverberg 2007 Vihdin Viesti
N13 3 km P 18.3. Siiri Pein 2005 Kankaanpään Urheilijat
N13 3 km P 18.3. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N13 3 km P 18.3. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N13 3 km P 18.3. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N13 3 km P 18.3. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N14 3 km P 18.3. Amanda Yli-Futka 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km P 18.3. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N14 3 km P 18.3. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N14 3 km P 18.3. Pinja Kallio 2004 Noormarkun Nopsa
N14 3 km P 18.3. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 18.3. Jessica Junkkala 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 18.3. Nina Välimäki 2004 Vammalan Seudun Voima
N14 3 km P 18.3. Pauliina Koivuniemi 2004 Vammalan Seudun Voima
N15 5 km P 18.3. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N16 5 km P 18.3. Lisa-Sofie Fabig 2002 Noormarkun Nopsa
N16 5 km P 18.3. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N6 0.5 km P 18.3. Iida Rekola 2012 Porin Seudun Hiihtäjät
N7 1 km P 18.3. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N7 1 km P 18.3. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N7 1 km P 18.3. Julia Sköld 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km P 18.3. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km P 18.3. Neea Haapio 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km P 18.3. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km P 18.3. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Nakkilan Vire
N7 1 km P 18.3. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N7 1 km P 18.3. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1 km P 18.3. Miisa Salo 2010 Honkajoen Seudun Urheilijat
N8 1 km P 18.3. Ilona Äärelä 2010 Nakkilan Vire
N8 1 km P 18.3. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N8 1 km P 18.3. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N8 1 km P 18.3. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N8 1 km P 18.3. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km P 18.3. Lumia Ihamäki 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km P 18.3. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km P 18.3. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N8 1 km P 18.3. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N8 1 km P 18.3. Emma Vaahtio 2010 Ulvilan Ura
N9 1.5 km P 18.3. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N9 1.5 km P 18.3. Helmi Äärelä 2009 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 18.3. Jenny Sköld 2009 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 18.3. Sallamaria Miikkulainen 2009 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 18.3. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 18.3. Sanni Korhonen 2009 Siikaisten Sisu
N9 1.5 km P 18.3. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima