EHS Cross

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 17.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 14.3.18 21:59:59
Kilpailun nimi EHS Cross
Kilpailun numero 144
Kilpailupaikka Espoo, Leppävaara
Kilpailupaikan osoite Veräjäpellonkatu 17 (Pysäköinti Vanha maantie 13)
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 17.03.2018
Cross-Country Cross kilpailu Leppävaaran hiihtomaassa.
Sarja Matka
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 1 km
N10 V 1 km
M12 V 1 km
N12 V 1 km
M14 V 1 km
N14 V 1 km
M16 V 1 km
N16 V 1 km
M18 V 1 km
N18 V 1 km
M20 V 1 km
N20 V 1 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Espoon Hiihtoseura
Seuranumero 10350973
Yhteyshenkilö Matti Heikkilä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 590 9345
GSM
Fax
WWW-osoite www.espoonhiihtoseura.fi
Sähköposti mattij.heikkila@kolumbus.fi
Ilmoittautumiset 14.3. klo 22.00 mennessä
Osanottomaksut 15 euroa kaikissa sarjoissa
Pankki ja tilinro FI82 2290 1800 041231 Espoon Hiihtoseura ry
Tiedustelut ja lisäinfo www.espoonhiihtoseura.fi, Matti Heikkilä 040 5909345
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus Navigaattoriin laitetaan pysäköintipaikan osoitteeksi Vanha maantie 13.
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa Kaikille tulee kaksi lähtöä. Ensin karsinta ja sitten tarpeellinen määrä kuuden hiihtäjän eriä.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1 km V 17.3. Aaro Helenius 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 1 km V 17.3. Alex Skutnabb 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 1 km V 17.3. Joona Soininen 2008 Espoon Hiihtoseura
M10 1 km V 17.3. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 1 km V 17.3. Olavi Luoto 2008 Mäntsälän Urheilijat
M10 1 km V 17.3. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M10 1 km V 17.3. Hugo Hindsberg 2008 Vantaan Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Danila Kudriashov 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Nikolai Saari 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Samuel Aho 2006 Espoon Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Niilo Aivelo 2006 Keravan Urheilijat
M12 1 km V 17.3. Teemu Weck 2006 Pakilan Veto
M12 1 km V 17.3. Väinö Haara 2007 Pakilan Veto
M12 1 km V 17.3. Eelis Sahlsten 2007 Vantaan Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Kasper Lassig 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M12 1 km V 17.3. Konsta Manninen 2006 Ylöjärven Ryhti
M14 1 km V 17.3. Anton Skutnabb 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 17.3. Elliot Fjeldkåsa 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 17.3. Leevi Tarjanne 2004 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 17.3. Sakari Saarinen 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 1 km V 17.3. Mikael Koivisto 2004 Keravan Urheilijat
M14 1 km V 17.3. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M14 1 km V 17.3. Eino Haara 2005 Pakilan Veto
M14 1 km V 17.3. Juho Länsiluoto 2005 Pakilan Veto
M16 1 km V 17.3. Akseli Ojala 2003 Espoon Hiihtoseura
M16 1 km V 17.3. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M16 1 km V 17.3. Tommi Weck 2003 Pakilan Veto
M16 1 km V 17.3. Eemeli Eronen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 1 km V 17.3. Oliver Lassig 2003 Vantaan Hiihtoseura
M16 1 km V 17.3. Eero Rantala 2003 Vehkalahden Veikot
M8 1 km V 17.3. Luukas Koivisto 2010 Keravan Urheilijat
N10 1 km V 17.3. Anni Jantunen 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 1 km V 17.3. Meri-Tuuli Hane 2008 Espoon Hiihtoseura
N10 1 km V 17.3. Roosa Aivelo 2009 Keravan Urheilijat
N10 1 km V 17.3. Stella Seppälä 2009 Mäntsälän Urheilijat
N10 1 km V 17.3. Venla Länsiluoto 2009 Pakilan Veto
N10 1 km V 17.3. Anni Eronen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 1 km V 17.3. Lydia Salonen 2009 Vantaan Hiihtoseura
N10 1 km V 17.3. Viivi Manninen 2008 Ylöjärven Ryhti
N12 1 km V 17.3. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N12 1 km V 17.3. Aino Eronen 2006 Vantaan Hiihtoseura
N14 1 km V 17.3. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 17.3. Ellen Hovi 2004 Espoon Hiihtoseura
N14 1 km V 17.3. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N14 1 km V 17.3. Krista Manninen 2004 Ylöjärven Ryhti
N16 1 km V 17.3. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 1 km V 17.3. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N8 1 km V 17.3. Iida Väliharju 2010 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km V 17.3. Anu Weck 2010 Pakilan Veto
N8 1 km V 17.3. Amanda Lassig 2011 Vantaan Hiihtoseura