Knattefinalen

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 14.3.2018
Kilpailun alkamisajankohta 18.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 12.3.18 19:59:59
Kilpailun nimi Knattefinalen
Kilpailun numero 140
Kilpailupaikka Jakobstad / Pietarsaari
Kilpailupaikan osoite Samlingshusvägen 3 68620 Jakobstad
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ke 14.03.2018
Sarja Matka
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 5 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Brahe
Seuranumero 10346107
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.ifbrahe.fi
Sähköposti Ifbrahe@gmail.com
Ilmoittautumiset Senast 12.3. klo 20.00 mennessä
Osanottomaksut 10 €
Pankki ja tilinro FI0355670740049022 IF Brahe
TD/TDA TD Sten Ole Lund, TDA Greger Forsblom
Tiedustelut ja lisäinfo Mats Nilsström 0503432738 ifbrahe@gmail.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa Tävlingskansliet finns i Vestersundsby skola varifrån tävlingsnummer och tidtagningschip hämtas.
Kilpailutoimisto on sijoitettu Vestersundin kouluun, mistä kilpailunumero ja ajanottosiru haetaan.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 14.3. Erik Gäddnäs 2009 IF Brahe
M10 2 km V 14.3. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M10 2 km V 14.3. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M10 2 km V 14.3. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M10 2 km V 14.3. William Strandvall 2008 IF Åsarna
M10 2 km V 14.3. Arvid Kock 2008 IK Falken
M10 2 km V 14.3. Casper Flinck 2008 IK Falken
M10 2 km V 14.3. Ivar Sundqvist 2008 IK Falken
M10 2 km V 14.3. Sebastian Grankull 2008 IK Falken
M10 2 km V 14.3. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Eeli Gäddnäs 2007 IF Brahe
M12 3 km V 14.3. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M12 3 km V 14.3. Miro Auvinen 2007 IF Brahe
M12 3 km V 14.3. Simon Söderlund 2007 IF Brahe
M12 3 km V 14.3. Melker Wikblom 2006 IF Minken
M12 3 km V 14.3. Filip Dahlnäs 2007 IF Åsarna
M12 3 km V 14.3. Emil Klemets 2007 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Hampus Bergqvist 2007 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Isak Gunell 2006 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Kevin Lindfors 2007 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Lukas Jansson 2007 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Rasmus Krook 2006 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Valter Ehnvall 2006 IK Falken
M12 3 km V 14.3. Ville Nybacka 2006 IK Falken
M14 5 km V 14.3. Benjamin Sandnäs 2005 IF Brahe
M14 5 km V 14.3. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M14 5 km V 14.3. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M14 5 km V 14.3. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M14 5 km V 14.3. Jesper Lindfors 2005 IK Falken
M14 5 km V 14.3. Joni Grankull 2005 IK Falken
M14 5 km V 14.3. Ronnie Ahlvik 2005 IK Falken
M14 5 km V 14.3. Rasmus Huhtamäki 2005 Pietarsaaren Hiihtäjät
M16 5 km V 14.3. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M16 5 km V 14.3. Anton Norrbacka 2003 IK Falken
M16 5 km V 14.3. Axel Norrbacka 2002 IK Falken
M16 5 km V 14.3. Jimmy Westerlund 2003 IK Falken
M16 5 km V 14.3. Viktor Ehnvall 2002 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Milo Brännbacka 2011 IF Brahe
M8 1 km V 14.3. Roni Sjölund 2011 IF Brahe
M8 1 km V 14.3. Elias Sundberg 2010 IF Minken
M8 1 km V 14.3. Sigge Ahlfors 2011 IF Minken
M8 1 km V 14.3. Tobias Cederholm 2010 IF Minken
M8 1 km V 14.3. Wilhelm Åkerman 2010 IF Minken
M8 1 km V 14.3. Cevin Spets 2010 IF Åsarna
M8 1 km V 14.3. Einar Björkfors 2010 IF Åsarna
M8 1 km V 14.3. Colin Ahlvik 2010 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Jakob Klemets 2010 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Kevin Klemets 2008 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Rasmus Lindfors 2010 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Robin Klemets 2011 IK Falken
M8 1 km V 14.3. Alex Hermans 2011 Oravais IF
N10 2 km V 14.3. Annie Mäenpää 2008 IF Brahe
N10 2 km V 14.3. Elsa Nyfors 2008 IF Brahe
N10 2 km V 14.3. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N10 2 km V 14.3. Jenni Ek 2009 IF Minken
N10 2 km V 14.3. Linn Bergström 2008 IF Minken
N10 2 km V 14.3. Sara Cederholm 2008 IF Minken
N10 2 km V 14.3. Carina Spets 2009 IF Åsarna
N10 2 km V 14.3. Edwina Björk 2009 IF Åsarna
N10 2 km V 14.3. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N10 2 km V 14.3. Ellen Kock 2008 IK Falken
N10 2 km V 14.3. Ester Nybacka 2008 IK Falken
N10 2 km V 14.3. Jessica Westerlund 2009 IK Falken
N10 2 km V 14.3. Matilda Hermans 2009 Oravais IF
N12 3 km V 14.3. Emmi Mäenpää 2007 IF Brahe
N12 3 km V 14.3. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N12 3 km V 14.3. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Carolina Spets 2007 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Elsie Björkfors 2007 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Sigrid Karlström 2007 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Wilma Nyberg 2006 IF Åsarna
N12 3 km V 14.3. Evelina Punsar 2006 IK Falken
N12 3 km V 14.3. Oona Sandell 2006 IK Falken
N12 3 km V 14.3. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N14 5 km V 14.3. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Moa Mäenpää 2005 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N14 5 km V 14.3. Lina Nybacka 2005 IK Falken
N14 5 km V 14.3. Vera Björk 2005 IK Falken
N14 5 km V 14.3. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N16 5 km V 14.3. Janica Hahtokari 2003 IF Åsarna
N16 5 km V 14.3. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N8 1 km V 14.3. Adela Brännbacka 2010 IF Brahe
N8 1 km V 14.3. Amanda Grannas 2012 IF Brahe
N8 1 km V 14.3. Amanda Sandnäs 2010 IF Brahe
N8 1 km V 14.3. Clara Söderlund 2012 IF Brahe
N8 1 km V 14.3. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N8 1 km V 14.3. Venla Backlund 2010 IF Minken
N8 1 km V 14.3. Daniela Grankull 2010 IK Falken
N8 1 km V 14.3. Elin Gunell 2010 IK Falken
N8 1 km V 14.3. Fanny Krook 2011 IK Falken
N8 1 km V 14.3. Ida Sundqvist 2010 IK Falken
N8 1 km V 14.3. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening