Suomen Cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 10.11.2018-11.11.2018
Kilpailun alkamisajankohta La 10.11. klo 9:55, Su 11.11. klo 9:30
Ilmoittautumisen eräpäivä 4.11.18 23:59:59
Kilpailun nimi Suomen Cup
Kilpailun numero 017
Kilpailupaikka Rovaniemi
Kilpailupaikan osoite Ounasvaaran hiihtostadion, Taljatie 2, 96600 Rovaniemi
Kilpailun luokitus Suomen Cup
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 10.11.2018
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
Kilpailupäivä 2: Su 11.11.2018
väliaikalähtö
Sarja Matka
MYL P sprintti
NYL P sprintti
Seuran tiedot
Järjestävä seura Ounasvaaran Hiihtoseura
Seuranumero 10345085
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.hiihtoliitto.fi/suomen-cup/
Sähköposti
Ilmoittautumiset su 4.11. klo 24.00 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut 30 €/kilpailu
Pankki ja tilinro OH Hiihtojaosto FI44 5642 0320 0338 33, käytä viitettä 52223
TD/TDA TD Jussi Prykäri
TDA Pirjo Karjalainen
Tiedustelut ja lisäinfo Harri Andersson puh. 040 515 2649, harriandersson@luukku.com
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus Santasport-Lapin urheiluopisto, Hiihtomajantie 2 96400 Rovaniemi, puh. 020 798 4222 / sales(at)santasport.fi
Palkinnot ja palkintojen jako Palkinnot 3 parhaalle Suomen cup-käytännön mukaan.
Muuta tietoa Kilpailukanslia sijaitsee stadionrakennuksessa kisapaikalla. Avoinna Perjantai 9.11. klo 15.00-17.45, Lauantai 10.11. klo 08.00-15.00
Sunnuntai 11.11. klo 08.00-14.00
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 15 km P 10.11. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km P 10.11. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km P 10.11. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 15 km P 10.11. Jonatan Lindqvist 1996 IF Minken
MYL 15 km P 10.11. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL 15 km P 10.11. Kasper Lönnbäck 1997 IF Minken
MYL 15 km P 10.11. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km P 10.11. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.11. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 15 km P 10.11. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 10.11. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 10.11. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km P 10.11. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 15 km P 10.11. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL 15 km P 10.11. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km P 10.11. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 15 km P 10.11. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km P 10.11. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 10.11. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 10.11. Matias Tiiro 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 10.11. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km P 10.11. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km P 10.11. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
MYL 15 km P 10.11. Jaska Lius 2000 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km P 10.11. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 15 km P 10.11. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km P 10.11. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Miro Karppanen 1998 Kiteen Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km P 10.11. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km P 10.11. Petteri Koivisto 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km P 10.11. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 10.11. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 10.11. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 10.11. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km P 10.11. Eppu Honkanen 1999 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Oskari Hökkä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL 15 km P 10.11. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 10.11. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 10.11. Anton Damlin 1999 NORRVALLA SKI TEAM
MYL 15 km P 10.11. Joona Männistö 1992 Oulaisten Huima
MYL 15 km P 10.11. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 10.11. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 10.11. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 15 km P 10.11. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Veeti Nissinen 1999 Puolangan Ryhti
MYL 15 km P 10.11. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Jaakko Halonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Joel Ikonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Joni Mäki 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Juho Halonen 1988 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Roope Haapakangas 1997 Pyhäjärven Pohti
MYL 15 km P 10.11. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
MYL 15 km P 10.11. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 10.11. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 10.11. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km P 10.11. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Ari Luusua 1988 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL 15 km P 10.11. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km P 10.11. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 15 km P 10.11. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 15 km P 10.11. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 15 km P 10.11. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 15 km P 10.11. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
MYL 15 km P 10.11. Eero Kukkonen 1996 TEAM SKIERS
MYL 15 km P 10.11. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km P 10.11. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km P 10.11. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Kalle Parantainen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 10.11. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 15 km P 10.11. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 10.11. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 10.11. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km P 10.11. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 10 km P 10.11. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 10 km P 10.11. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 10 km P 10.11. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km P 10.11. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL 10 km P 10.11. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km P 10.11. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 10 km P 10.11. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL 10 km P 10.11. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 10 km P 10.11. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 10 km P 10.11. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 10.11. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km P 10.11. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 10 km P 10.11. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL 10 km P 10.11. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL 10 km P 10.11. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL 10 km P 10.11. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Jonna Juntunen 1995 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Krista Lehtola 1991 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 10.11. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 10.11. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 10.11. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km P 10.11. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL 10 km P 10.11. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 10.11. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 10.11. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 10.11. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL 10 km P 10.11. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 10.11. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 10.11. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 10.11. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km P 10.11. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 10 km P 10.11. Anna-Kaisa Saari 1995 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Riitta-Liisa Roponen 1978 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km P 10.11. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL 10 km P 10.11. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Saana Vuolle 2000 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Tiia Huuskonen 1985 Ski Jyväskylä
NYL 10 km P 10.11. Heli Heiskanen 1981 TEAM SKIERS
NYL 10 km P 10.11. Miia Säilynoja 1994 TEAM SKIERS
NYL 10 km P 10.11. Roosa Juuska 1996 TEAM SKIERS
NYL 10 km P 10.11. Saana Ukkonen 1996 TEAM SKIERS
NYL 10 km P 10.11. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 10.11. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 10.11. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 10.11. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 10.11. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 10.11. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km P 10.11. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
MYL sprintti P 11.11. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Santeri Erola 1994 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti P 11.11. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL sprintti P 11.11. Juuso Haarala 1996 IF Minken
MYL sprintti P 11.11. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL sprintti P 11.11. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti P 11.11. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL sprintti P 11.11. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL sprintti P 11.11. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL sprintti P 11.11. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL sprintti P 11.11. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL sprintti P 11.11. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL sprintti P 11.11. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti P 11.11. Matias Tiiro 1993 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti P 11.11. Veli-Matti Räsänen 1994 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti P 11.11. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL sprintti P 11.11. Eerik Nurminen 2000 Kangasalan Kisa
MYL sprintti P 11.11. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL sprintti P 11.11. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL sprintti P 11.11. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti P 11.11. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL sprintti P 11.11. Miro Karppanen 1998 Kiteen Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL sprintti P 11.11. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL sprintti P 11.11. Petteri Koivisto 2000 Kuhmo-Ski
MYL sprintti P 11.11. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 11.11. Pekka Pääkkönen 1991 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 11.11. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 11.11. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Oskari Hökkä 1999 Metsä-Veikot 85
MYL sprintti P 11.11. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti P 11.11. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti P 11.11. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
MYL sprintti P 11.11. Anton Damlin 1999 NORRVALLA SKI TEAM
MYL sprintti P 11.11. Eero Aittolampi 1997 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Akseli Kuusimaa 1998 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 11.11. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 11.11. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 11.11. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Lauri Gummerus 1996 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Heikki Korpela 1990 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Iiro-Mikko Harju 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Jaakko Halonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Joel Ikonen 1994 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Joni Mäki 1995 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Juho Halonen 1988 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Miikka Kinnunen 1991 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Roope Haapakangas 1997 Pyhäjärven Pohti
MYL sprintti P 11.11. Olli Vertanen 1995 Saarijärven Pullistus
MYL sprintti P 11.11. Arsi Ruuskanen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Ari Luusua 1988 SKI TEAM MÄENPÄÄ
MYL sprintti P 11.11. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL sprintti P 11.11. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL sprintti P 11.11. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL sprintti P 11.11. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti P 11.11. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti P 11.11. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
MYL sprintti P 11.11. Eero Kukkonen 1996 TEAM SKIERS
MYL sprintti P 11.11. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL sprintti P 11.11. Anssi Pentsinen 1986 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 11.11. Aapo Tilli 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti P 11.11. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti P 11.11. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL sprintti P 11.11. Martti Jylhä 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 11.11. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 11.11. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 11.11. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL sprintti P 11.11. Tuuli Suutari 1997 Anjalan Liitto
NYL sprintti P 11.11. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL sprintti P 11.11. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Terhi Pollari 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL sprintti P 11.11. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL sprintti P 11.11. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL sprintti P 11.11. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL sprintti P 11.11. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL sprintti P 11.11. Julia Häger 1996 IF Minken
NYL sprintti P 11.11. Emelie Svenlin 1998 IF Åsarna
NYL sprintti P 11.11. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL sprintti P 11.11. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL sprintti P 11.11. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Riikka-Liisa Räsänen 1991 Joutsan Pommi
NYL sprintti P 11.11. Hennariikka Rahkola 1992 Jämin Jänne
NYL sprintti P 11.11. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
NYL sprintti P 11.11. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 11.11. Jemina Böök 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 11.11. Josefiina Böök 1999 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 11.11. Krista Lehtola 1991 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 11.11. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti P 11.11. Krista Vohlakari 1996 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti P 11.11. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti P 11.11. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL sprintti P 11.11. Alisa Pyrrö 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 11.11. Leena Nurmi 1994 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 11.11. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 11.11. Sanni Alatalo 1997 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 11.11. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti P 11.11. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti P 11.11. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti P 11.11. Noora Tivinen 1999 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti P 11.11. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL sprintti P 11.11. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Maria Virpi 1987 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Iiris Moisio 1999 Puijon Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti P 11.11. Anni Alakoski 1997 Reisjärven Pilke
NYL sprintti P 11.11. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Senni Vuolle 1996 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Ronja Linna 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Tiia Huuskonen 1985 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 11.11. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
NYL sprintti P 11.11. Salla Koskela 1992 Tammelan Ryske
NYL sprintti P 11.11. Katriina Autti 1999 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 11.11. Miia Säilynoja 1994 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 11.11. Roosa Juuska 1996 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 11.11. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 11.11. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 11.11. Eveliina Piippo 1998 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 11.11. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 11.11. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 11.11. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima