FIS Santasport-race Rovaniemi

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 15.11.2018
Kilpailun alkamisajankohta 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 11.11.18 23:59:59
Kilpailun nimi FIS Santasport-race Rovaniemi
Kilpailun numero 019
Kilpailupaikka Rovaniemi
Kilpailupaikan osoite Ounasvaaran hiihtostadion, Taljatie 2, 96600 Rovaniemi
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu,
FIS-kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 15.11.2018
Sarja Matka
MYL P 15 km
NYL P 10 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 15 km
N18 P 10 km
M20 P 15 km
N20 P 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Ounasvaaran Hiihtoseura
Seuranumero 10345085
Yhteyshenkilö Harri Andersson
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 515 2649
GSM
Fax
WWW-osoite www.oh.fi
Sähköposti harriandersson@luukku.com
Ilmoittautumiset su 11.11. klo 24.00 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut 20 €
Pankki ja tilinro FI 44 5642 0320 0338 33, viitenumero 55301 Ounasvaaran Hiihtoseura
TD/TDA Pirjo Karjalainen, Simo Hannunen
Tiedustelut ja lisäinfo Harri Andersson puh. 040 515 2649, harriandersson@luukku.com, Janne Hyyppä +35840 710 6357
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus Santasport-Lapin urheiluopisto, Hiihtomajantie 2 96400 Rovaniemi, puh. 020 798 4222 / sales(at)santasport.fi
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M16 5 km P 15.11. Jussi Rantala 2003 Ounasvaaran Hiihtoseura
M18 15 km P 15.11. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
M18 15 km P 15.11. Eetu Petrelius 2001 Ounasvaaran Hiihtoseura
M18 15 km P 15.11. Enni Petrelius 2004 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km P 15.11. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km P 15.11. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km P 15.11. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Emilia Irvankoski 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Jani Sarkkinen 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Juuso Mäkelä 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Tero Similä 1980 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Jere Alén 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Jyri Korhonen 1989 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km P 15.11. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km P 15.11. Rosa Niittyviita 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km P 15.11. Taru Vuorinen 2002 Espoon Hiihtoseura
N18 10 km P 15.11. Sara Niittyviita 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km P 15.11. Katri Saavalainen 2002 Sysmän Sisu
N20 10 km P 15.11. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
N20 10 km P 15.11. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
N20 10 km P 15.11. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
N20 10 km P 15.11. Siiri Saalo 2000 Keravan Urheilijat
N20 10 km P 15.11. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 15.11. Krista Lehtola 1991 Karihaaran Visa
NYL 10 km P 15.11. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km P 15.11. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 15.11. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km P 15.11. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura