Vahterusring-hiihdot VSH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 17.11.2018
Kilpailun alkamisajankohta 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 13.11.18 23:59:59
Kilpailun nimi Vahterusring-hiihdot VSH
Kilpailun numero 601
Kilpailupaikka Uusikaupunki
Kilpailupaikan osoite Liljalaaksonkatu 27, 23500 Uusikaupunki
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 17.11.2018
Sarja Matka
MYL V 5 km
NYL V 5 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 2 km
N10 V 2 km
M12 V 3 km
N12 V 3 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 5 km
N16 V 5 km
M18 V 5 km
N18 V 5 km
M50 V 5 km
N50 V 5 km
M60 V 5 km
N60 V 3 km
M70 V 3 km
N70 V 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kalannin Vankka
Seuranumero 10343003
Yhteyshenkilö Jaakko Saarinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 040 581 3621
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.kalanninvankka.fi/
Sähköposti saarinenjaa@gmail.com
Ilmoittautumiset ti 13.11. klo 24.00 mennessä Kilmoon
Osanottomaksut 8-16-sarjat 20,- ja 18-70-sarjat 25,-
Pankki ja tilinro OP FI14 5491 1640 0209 73 Kalannin Vankka ry
Tiedustelut ja lisäinfo Jaakko Saarinen: saarinenjaa@gmail.com tai 0405813621
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Majoitustarjous kilpailuviikonlopulle: http://www.kalanninvankka.fi/?page_id=37
Varaukset: Hotelli Aquarius puh. 02 841 3939 hotelli@hotelliaquarius.fi

Kilpailupaikan kotisivut: http://www.vahterusring.fi/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km V 17.11. Emil Ruokostenpohja 2009 Jämsänkosken Ilves
M10 2 km V 17.11. Frans Heinonen 2009 Kalannin Vankka
M10 2 km V 17.11. Tuomas Suopajärvi 2009 Kalannin Vankka
M10 2 km V 17.11. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M10 2 km V 17.11. Niki Sirén 2010 Raision Kuula
M10 2 km V 17.11. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M10 2 km V 17.11. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M12 3 km V 17.11. Elias Ruokostenpohja 2007 Jämsänkosken Ilves
M12 3 km V 17.11. Joonas Heinonen 2008 Kalannin Vankka
M12 3 km V 17.11. Kustaa Salmela 2007 Kalannin Vankka
M12 3 km V 17.11. Tuomas Ankelo 2007 Kalannin Vankka
M12 3 km V 17.11. Amos Korin 2008 Pargas IF
M12 3 km V 17.11. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M12 3 km V 17.11. Eetu Marjoniemi 2008 Raision Kuula
M12 3 km V 17.11. Tomas Heinonen 2007 Rasti-Lukko
M14 5 km V 17.11. Linus Korin 2006 Pargas IF
M14 5 km V 17.11. Otso Rokka 2006 Perniön Urheilijat
M14 5 km V 17.11. Mikael Vaittinen 2006 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km V 17.11. Aaro Lähteenoja 2006 Raision Kuula
M14 5 km V 17.11. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M14 5 km V 17.11. Paavo Mäntyvaara 2006 Teiskon Urheilijat
M16 5 km V 17.11. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M16 5 km V 17.11. Konsta Mäntyvaara 2003 Kankaantaan Kisa
M16 5 km V 17.11. Tuukka Kupiainen 2003 Kankaantaan Kisa
M16 5 km V 17.11. Eemeli Laukkanen 2004 Pöytyän Urheilijat
M16 5 km V 17.11. Aapeli Leppä 2003 Raision Kuula
M16 5 km V 17.11. Eetu Takomo 2004 Skiteam 105
M16 5 km V 17.11. Roope Lindroos 2003 Skiteam 105
M16 5 km V 17.11. Eetu Kärkäinen 2003 Viialan Viri
M18 5 km V 17.11. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M60 5 km V 17.11. Antti Mustonen 1955 Laitilan Jyske
M60 5 km V 17.11. Rauno Tuomi 1957 Nakkilan Vire
M70 3 km V 17.11. Leo Koistinen 1947 Kalannin Vankka
M70 3 km V 17.11. Tarmo Ihala 1947 Kalannin Vankka
M70 3 km V 17.11. Seppo Laaksonen 1949 Virtain Urheilijat
MYL 5 km V 17.11. Juho Mäki 1999 Karinaisten Kunto
MYL 5 km V 17.11. Tomi Lähteenoja 1974 Raision Kuula
MYL 5 km V 17.11. Marko Takomo 1973 Skiteam 105
N10 2 km V 17.11. Anni Vainio 2009 Kalannin Vankka
N10 2 km V 17.11. Senni Heinonen 2010 Kalannin Vankka
N10 2 km V 17.11. Emma Ketonen 2010 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 17.11. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 17.11. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km V 17.11. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N10 2 km V 17.11. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N10 2 km V 17.11. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N12 3 km V 17.11. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km V 17.11. Elli Tättilä 2008 Kalannin Vankka
N12 3 km V 17.11. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N12 3 km V 17.11. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N12 3 km V 17.11. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N14 3 km V 17.11. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km V 17.11. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km V 17.11. Sofia Talvensaari 2006 Kalannin Vankka
N14 3 km V 17.11. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N14 3 km V 17.11. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 3 km V 17.11. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 3 km V 17.11. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N14 3 km V 17.11. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km V 17.11. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N16 5 km V 17.11. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N16 5 km V 17.11. Lotte-Line Ekström 2004 Skiteam 105
N18 5 km V 17.11. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km V 17.11. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N8 1 km V 17.11. Hilla Ruokostenpohja 2011 Jämsänkosken Ilves
N8 1 km V 17.11. Alisa Vainio 2011 Kalannin Vankka
N8 1 km V 17.11. Lotta Hemling 2012 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km V 17.11. Malin Johansson 1979 Pargas IF