FIS Imatran Kylpylähiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 8.12.2018-9.12.2018
Kilpailun alkamisajankohta 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 4.12.18 15:59:59
Kilpailun nimi FIS Imatran Kylpylähiihdot
Kilpailun numero 035
Kilpailupaikka Imatra
Kilpailupaikan osoite Ukonniemi Stadion, Ottelukatu 11, 55420 Imatra
Kilpailun luokitus FIS-kilpailu
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 08.12.2018
Kilpailut ovat samalla helmikuun alun SM-kilpailujen esikisat
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M12 P 2 km
N12 P 2 km
M14 P 3 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 3 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
Kilpailupäivä 2: Su 09.12.2018
Kilpailut ovat samalla helmikuun alun SM-kilpailujen esikisat
Sarja Matka
MYL V 15 km
NYL V 10 km
M12 V 2 km
N12 V 2 km
M14 V 5 km
N14 V 3 km
M16 V 10 km
N16 V 5 km
M18 V 15 km
N18 V 10 km
M20 V 15 km
N20 V 10 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Imatran Urheilijat
Seuranumero 10350122
Yhteyshenkilö Simo Rasimus
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite www.imatranurheilijat.fi
Sähköposti simo.rasimus@pp.inet.fi
Ilmoittautumiset Kilmon kautta tiistaihin 4.12.2018 klo 16:00 mennessä.
Osanottomaksut FIS sarjat 30€/hlö/matka, 12-16-sarjat 20€/hlö/matka
Pankki ja tilinro Nordea Imatra FI06 1038 3000 3197 70 Imatran Urheilijat
TD/TDA TD Toivo Vahvelainen
Tiedustelut ja lisäinfo www.imatranurheilijat.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus Imatran Kylpylä, www.imatrankylpyla.fi
Palkinnot ja palkintojen jako 12-sarjoissa palkitaan kaikki, muissa kolme parasta.
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M12 2 km P 8.12. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 2 km P 8.12. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M12 2 km P 8.12. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Joutsenon Kullervo
M12 2 km P 8.12. Veikka Huuskonen 2007 Rantasalmen Urheilijat
M12 2 km P 8.12. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 2 km P 8.12. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 3 km P 8.12. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M14 3 km P 8.12. Atte Räikkönen 2006 Imatran Urheilijat
M14 3 km P 8.12. Aapo Turtiainen 2006 Kerimäen Urheilijat
M14 3 km P 8.12. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 3 km P 8.12. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 3 km P 8.12. Ville Huuskonen 2005 Rantasalmen Urheilijat
M14 3 km P 8.12. Onni Vepsäläinen 2005 Vehkalahden Veikot
M16 5 km P 8.12. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 8.12. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 5 km P 8.12. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M16 5 km P 8.12. Arttu Turtiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
M16 5 km P 8.12. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km P 8.12. Oskari Toivanen 2003 Lahden Hiihtoseura
M16 5 km P 8.12. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M16 5 km P 8.12. Onni Paasonen 2003 Mäntyharjun Virkistys
M16 5 km P 8.12. Valtteri Huuskonen 2003 Rantasalmen Urheilijat
M16 5 km P 8.12. Benjamin Tasa 2003 Vehkalahden Veikot
M16 5 km P 8.12. Petrus Tasa 2004 Vehkalahden Veikot
M18 10 km P 8.12. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 10 km P 8.12. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 10 km P 8.12. Jesse Piiroinen 2001 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 8.12. Paavo Pakarinen 2002 Liperin Hiihtoseura
M18 10 km P 8.12. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M18 10 km P 8.12. Olli-Pekka Laitila 2001 Vehkalahden Veikot
M20 10 km P 8.12. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M20 10 km P 8.12. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 8.12. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
M20 10 km P 8.12. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 10 km P 8.12. Nico Bennert 2000 Kuusamon Erä-Veikot
M20 10 km P 8.12. Onni Luostarinen 1999 Liperin Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Arttu Nyman 1989 Anjalan Liitto
MYL 10 km P 8.12. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Ville Maunuksela 1989 Espoon Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 8.12. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 8.12. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 10 km P 8.12. Aku Hietaharju 1997 Ilmajoen Kisailijat
MYL 10 km P 8.12. Jarkko Sinkkonen 1992 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 10 km P 8.12. Tero Turunen 1988 Keravan Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Ville Happonen 1995 Kiteen Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 10 km P 8.12. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 10 km P 8.12. Andrei Larionov 1962 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Tatiana Larionova 1961 Lahden Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Lauri Niemi 1994 Lappeen Riento
MYL 10 km P 8.12. Juha Hyyryläinen 1989 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Jussi Tauriainen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Topi Huttunen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 10 km P 8.12. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 8.12. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
N12 2 km P 8.12. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N12 2 km P 8.12. Venla Räikkönen 2007 Imatran Urheilijat
N12 2 km P 8.12. Peppi Seppänen 2007 Kerimäen Urheilijat
N12 2 km P 8.12. Elsa Vepsäläinen 2009 Kymin Koskenpojat
N12 2 km P 8.12. Jemina Turunen 2007 Lappeen Riento
N12 2 km P 8.12. Lotta Laakso 2008 Lappeen Riento
N12 2 km P 8.12. Ella-Sofia Kaiponen 2007 Savonlinnan Hiihtoseura
N12 2 km P 8.12. Maria Tasa 2008 Vehkalahden Veikot
N14 3 km P 8.12. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 8.12. Amanda Saltbacka 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km P 8.12. Matilda Saltbacka 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km P 8.12. Eevi Laatikainen 2006 Imatran Urheilijat
N14 3 km P 8.12. Alina Tikka 2005 Joensuun Kataja
N14 3 km P 8.12. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N14 3 km P 8.12. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N14 3 km P 8.12. Laura Laakso 2006 Lappeen Riento
N14 3 km P 8.12. Ella Repo 2006 Simpeleen Urheilijat
N14 3 km P 8.12. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N16 3 km P 8.12. Kiia Karttunen 2004 Imatran Urheilijat
N16 3 km P 8.12. Maija Tiainen 2003 Kerimäen Urheilijat
N16 3 km P 8.12. Rosa Niittyviita 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 3 km P 8.12. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N16 3 km P 8.12. Siiri Luostarinen 2004 Liperin Hiihtoseura
N16 3 km P 8.12. Eveliina Lindsberg 2003 Rautalammin Urheilijat
N16 3 km P 8.12. Iida-Emilia Kaiponen 2004 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 3 km P 8.12. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 3 km P 8.12. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N18 5 km P 8.12. Elena Jyrkinen 2002 Imatran Urheilijat
N18 5 km P 8.12. Laura Kankkunen 2002 Keravan Urheilijat
N18 5 km P 8.12. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km P 8.12. Sara Niittyviita 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 5 km P 8.12. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
N18 5 km P 8.12. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N18 5 km P 8.12. Emilia Silkkola 2001 Rautalammin Urheilijat
N20 5 km P 8.12. Oona Sydänmaa 2000 Anjalan Liitto
N20 5 km P 8.12. Iisa Varis 2000 Juvan Urheilijat
N20 5 km P 8.12. Anniina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 8.12. Katariina Neuvonen 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 5 km P 8.12. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 5 km P 8.12. Viivi Varjus 1999 Ski Jyväskylä
N20 5 km P 8.12. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km P 8.12. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
N20 5 km P 8.12. Sara Urpalainen 2000 Vehkalahden Veikot
NYL 5 km P 8.12. Essi Lievonen 1998 Hollolan Urheilijat -46
NYL 5 km P 8.12. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Mari Lindström 1988 Imatran Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Merja Eronen 1991 Joroisten Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 5 km P 8.12. Janette Mäki 1992 Karinaisten Kunto
NYL 5 km P 8.12. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 5 km P 8.12. Nea Katajala 1995 Kymin Koskenpojat
NYL 5 km P 8.12. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 5 km P 8.12. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 5 km P 8.12. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km P 8.12. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 5 km P 8.12. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
M12 2 km V 9.12. Juho Koskinen 2007 Hollolan Urheilijat -46
M12 2 km V 9.12. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M12 2 km V 9.12. Matias Ojalainen 2007 Imatran Urheilijat
M12 2 km V 9.12. Kasperi Rinta-Jaskari 2008 Joutsenon Kullervo
M12 2 km V 9.12. Anton Vainio 2008 Vehkalahden Veikot
M12 2 km V 9.12. Lauri Sakki 2007 Vehkalahden Veikot
M14 5 km V 9.12. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km V 9.12. Atte Räikkönen 2006 Imatran Urheilijat
M14 5 km V 9.12. Lauri Mattila 2006 Kouvolan Hiihtoseura
M14 5 km V 9.12. Rasmus Saarinen 2005 Lahden Hiihtoseura
M14 5 km V 9.12. Eero Sinkko 2005 Lappeen Riento
M14 5 km V 9.12. Aimo Parviainen 2006 Ristiinan Urheilijat
M14 5 km V 9.12. Onni Vepsäläinen 2005 Vehkalahden Veikot
M16 10 km V 9.12. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 10 km V 9.12. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 10 km V 9.12. Rasmus Räikkönen 2003 Imatran Urheilijat
M16 10 km V 9.12. Konsta Soikkeli 2004 Kymin Koskenpojat
M16 10 km V 9.12. Matias Somppi 2004 Lahden Hiihtoseura
M16 10 km V 9.12. Matti Mansikka 2004 Liperin Hiihtoseura
M16 10 km V 9.12. Onni Paasonen 2003 Mäntyharjun Virkistys
M16 10 km V 9.12. Aaro Parviainen 2003 Ristiinan Urheilijat
M16 10 km V 9.12. Roni Hänninen 2003 Vantaan Hiihtoseura
M18 15 km V 9.12. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
M18 15 km V 9.12. Jasper Saarinen 2002 Lahden Hiihtoseura
M18 15 km V 9.12. Akseli Iivonen 2001 Mikkelin Hiihtäjät
M18 15 km V 9.12. Juho Repo 2002 Simpeleen Urheilijat
M20 15 km V 9.12. Joonas Sinkkonen 2000 Imatran Urheilijat
M20 15 km V 9.12. Konsta Vanhanen 2000 Kiteen Urheilijat
M20 15 km V 9.12. Pyry Mattila 2000 Kouvolan Hiihtoseura
M20 15 km V 9.12. Aapo Saastamoinen 2000 Lieksan Hiihtoseura
M20 15 km V 9.12. Saku Hakulinen 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 9.12. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Ville Maunuksela 1989 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Antti Kosonen 1980 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Jarkko Sinkkonen 1992 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Vesa Kallio 1990 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km V 9.12. Juho Muhonen 1996 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 9.12. Aapo Erkkilä 1997 Karihaaran Visa
MYL 15 km V 9.12. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km V 9.12. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Eppu Väänänen 1988 Kymin Koskenpojat
MYL 15 km V 9.12. Viljami Pätäri 1998 Kymin Koskenpojat
MYL 15 km V 9.12. Andrei Larionov 1962 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Sami Orpana 1990 Lahden Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Jeremias Lipsanen 1995 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Juho Neuvonen 1997 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Jussi Tauriainen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Lauri-Aleksi Laitinen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Topi Huttunen 1993 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Veera Kiljunen 2003 Puumalan Hiihtäjät
MYL 15 km V 9.12. Jari Turtiainen 1997 Savonlinnan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km V 9.12. Jussi Simonen 1995 Sulkavan Urheilijat 41
MYL 15 km V 9.12. Matti Hakala 1984 Tampereen Yritys
MYL 15 km V 9.12. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km V 9.12. Elias Mäntynen 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Konsta Kajan 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 9.12. Juuso Hämäläinen 1997 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 9.12. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
N12 2 km V 9.12. Anna Kerko 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 2 km V 9.12. Kiira Karttunen 2008 Imatran Urheilijat
N12 2 km V 9.12. Venla Räikkönen 2007 Imatran Urheilijat
N12 2 km V 9.12. Sara Ehrnrooth 2008 Juvan Urheilijat
N12 2 km V 9.12. Elsa Vepsäläinen 2009 Kymin Koskenpojat
N12 2 km V 9.12. Eveliina Vesterinen 2007 Lappeen Riento
N12 2 km V 9.12. Jemina Turunen 2007 Lappeen Riento
N12 2 km V 9.12. Lotta Laakso 2008 Lappeen Riento
N14 3 km V 9.12. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 3 km V 9.12. Iida Piiroinen 2005 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km V 9.12. Amanda Saltbacka 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km V 9.12. Eveliina Hakala 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km V 9.12. Matilda Saltbacka 2006 Hämeenlinnan Hiihtoseura
N14 3 km V 9.12. Eevi Laatikainen 2006 Imatran Urheilijat
N14 3 km V 9.12. Elina Sainio 2005 Lappeen Riento
N14 3 km V 9.12. Jasmin Turunen 2005 Lappeen Riento
N14 3 km V 9.12. Laura Laakso 2006 Lappeen Riento
N14 3 km V 9.12. Pinja Yläharju 2005 Puumalan Hiihtäjät
N14 3 km V 9.12. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Siiri Kejonen 2003 Hollolan Urheilijat -46
N16 5 km V 9.12. Kiia Karttunen 2004 Imatran Urheilijat
N16 5 km V 9.12. Kristina Nikkinen 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Nanna Rauos 2003 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Rosa Niittyviita 2004 Kouvolan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Emilia Pätäri 2004 Kymin Koskenpojat
N16 5 km V 9.12. Minea Mannerkivi 2004 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Olivia Halme 2003 Lahden Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Lotta Aumakallio 2004 Lappeen Riento
N16 5 km V 9.12. Iida-Emilia Karhula 2004 Mikkelin Hiihtäjät
N16 5 km V 9.12. Anniina Rantala 2003 Orimattilan Jymy
N16 5 km V 9.12. Eveliina Lindsberg 2003 Rautalammin Urheilijat
N16 5 km V 9.12. Helmiina Lantta 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Vilma Pylkkänen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Eeva Haasanen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Hilda Salonen 2003 Vantaan Hiihtoseura
N16 5 km V 9.12. Aino Hämäläinen 2004 Vehkalahden Veikot
N18 10 km V 9.12. Anni Gustafsson 2002 Hollolan Urheilijat -46
N18 10 km V 9.12. Essi Leikas 2001 Hollolan Urheilijat -46
N18 10 km V 9.12. Elena Jyrkinen 2002 Imatran Urheilijat
N18 10 km V 9.12. Elisa Mattila 2002 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km V 9.12. Heidi Nikkinen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km V 9.12. Sara Niittyviita 2001 Kouvolan Hiihtoseura
N18 10 km V 9.12. Nina Vänskä 2001 Rantasalmen Urheilijat
N18 10 km V 9.12. Emilia Silkkola 2001 Rautalammin Urheilijat
N20 10 km V 9.12. Hanna-Sofia Karhula 2000 Mikkelin Hiihtäjät
N20 10 km V 9.12. Tiia Kauppinen 1999 Savonlinnan Hiihtoseura
N20 10 km V 9.12. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N20 10 km V 9.12. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Anni Ahonen 1997 Imatran Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Mari Lindström 1988 Imatran Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Silja Tarvonen 1985 Kangasniemen Kalske
NYL 10 km V 9.12. Johanna Pykäläinen 1996 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Nastassia Kinnunen 1985 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Santra Säde 1997 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 9.12. Piritta Määttä 1992 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km V 9.12. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Mira Holopainen 1993 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Tatiana Larionova 1961 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Ilona Saastamoinen 1997 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Katariina Hämäläinen 1991 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km V 9.12. Sanna Markkanen 1990 Noormarkun Nopsa
NYL 10 km V 9.12. Maria Paatero 1981 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Emma Hirvonen 1998 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 9.12. Riina Sorsa 1997 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 9.12. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 9.12. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura