I Musti-Cup 2019 - (I osakilpailu) Sisun PK-hiihdot LH

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 23.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 2.2.2019 klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 20.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi I Musti-Cup 2019 - (I osakilpailu) Sisun PK-hiihdot LH
Kilpailun numero 627
Kilpailupaikka Sieppijärvi,Sisuntie 1
Kilpailupaikan osoite Sisuntie 1 95800 Sieppijärvi
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 23.02.2019
Sarja Matka
MYL P 9 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 5 km
M18 P 9 km
N18 P 5 km
M20 P 9 km
N20 P 5 km
M40 P 9 km
N40 P 5 km
M50 P 5 km
N50 P 5 km
M60 P 5 km
N60 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Sieppijärven Sisu
Seuranumero 10348642
Yhteyshenkilö Antero Pietilä
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 713 912
GSM
Fax
WWW-osoite www.sieppijarvensisu.com
Sähköposti antero_pietila@hotmail.com
Ilmoittautumiset ilmoittautuminen loppuu kilmo keskiviikko 20.2.2019 klo 24.00, vanhat ilmot voimassa
Osanottomaksut t/p-8-t/p16v 10e ja muut (m/n 18-v ja siitä ylöspäin 20e)
Pankki ja tilinro pop kolari fi70 5643 5720 0301 06 Sieppijärven Sisu
Tiedustelut ja lisäinfo Antero Pietilä puh no 0400 713912
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 23.2. Konsta Muotka 2009 Muonion Kiri
M10 2 km P 23.2. Lassi Ekström 2010 Muonion Kiri
M10 2 km P 23.2. Veikka Pekonen 2010 Muonion Kiri
M10 2 km P 23.2. Lauri Tapio 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Osku Kesti 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Sebastian Palojärvi 2009 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Elmeri Helander 2007 Karihaaran Visa
M12 3 km P 23.2. Iisak Liikavainio 2008 Muonion Kiri
M12 3 km P 23.2. Veikka Muotka 2007 Muonion Kiri
M12 3 km P 23.2. Aksu Kesti 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Ivan Kharlanov 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Joel Tapio 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Pyry Vuolli 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M14 5 km P 23.2. Lauri Rantakokko 2005 Muonion Kiri
M14 5 km P 23.2. Joel Niska 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
M16 5 km P 23.2. Akseli Björkstedt 2003 Inarin Yritys
M16 5 km P 23.2. Matias Riipi 2003 Inarin Yritys
M16 5 km P 23.2. Konsta-Elias Similä 2004 Kittilän Urheilijat
M16 5 km P 23.2. Miika Muotka 2004 Muonion Kiri
M18 9 km P 23.2. Antti-Olavi Rytky 2001 Team Skiers
M20 9 km P 23.2. Adiyajargal Tseren-Ochir 2000 Muonion Kiri
M40 9 km P 23.2. Markus Ronkainen 1976 Lapin Veikot
M40 9 km P 23.2. Tuomas Liikavainio 1978 Muonion Kiri
M50 5 km P 23.2. Heikki Roimas 1961 Kälviän Tarmo
M50 5 km P 23.2. Pauli Ranta 1963 Muonion Kiri
M60 5 km P 23.2. Markku Jauhojärvi 1950 Kaukosen Revontulet
M60 5 km P 23.2. Kai Saksi 1945 Muonion Kiri
M8 1 km P 23.2. Konsta Pekonen 2012 Muonion Kiri
M8 1 km P 23.2. Eeli Kuoksa 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 23.2. Oiva Tervaskanto 2011 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 23.2. Samu Vuolli 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 23.2. Valtteri Tiuraniemi 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
M8 1 km P 23.2. Vili Haataja 2012 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 9 km P 23.2. Jussi Manninen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 9 km P 23.2. Joa Muotka 1995 Muonion Kiri
MYL 9 km P 23.2. Jukka Vanhapiha 1986 NORTH ADVENTURE
MYL 9 km P 23.2. Antero Sillanpää 1997 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 23.2. Jemina Reponiemi 2010 Muonion Kiri
N10 2 km P 23.2. Justiina Aho 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 23.2. Lilli Haataja 2010 Ounasvaaran Hiihtoseura
N10 2 km P 23.2. Venla Haavisto 2010 Sieppijärven Sisu
N12 3 km P 23.2. Reetta Ylivaara 2007 Lapin Veikot
N12 3 km P 23.2. Elli Rantakokko 2007 Muonion Kiri
N12 3 km P 23.2. Saana-Mari Ekström 2007 Muonion Kiri
N12 3 km P 23.2. Unna Muotka 2007 Muonion Kiri
N12 3 km P 23.2. Asta Jarva 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Laura Ojala 2007 Ounasvaaran Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Lumia Nurmela 2008 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Helmi Korpi 2006 Aavasaksan Urheilijat
N14 3 km P 23.2. Mira Henriikka Kangosjärvi 2005 Muonion Kiri
N14 3 km P 23.2. Peppi Elisa Muotka 2005 Muonion Kiri
N14 3 km P 23.2. Anni Tapio 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Heta Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Hilpi Ruotsala 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Leanna Kesti 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Seela Salokangas 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Silja Saarenpää 2006 Ounasvaaran Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Veera Jarva 2005 Ounasvaaran Hiihtoseura
N16 5 km P 23.2. Heli Korpi 2004 Aavasaksan Urheilijat
N16 5 km P 23.2. Jenni Ojala 2003 Ounasvaaran Hiihtoseura
N18 5 km P 23.2. Piia Juola 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
N20 5 km P 23.2. Oona-Maria Similä 1999 Kittilän Urheilijat
N8 1 km P 23.2. Johanna Reponiemi 2011 Muonion Kiri
N8 1 km P 23.2. Aava Kuoksa 2011 Ounasvaaran Hiihtoseura
N8 1 km P 23.2. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat