Vargbergets Parklopp/Susivuoren Puistohiihdot FSS

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 27.12.2018
Kilpailun alkamisajankohta 19.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 25.12.18 17:59:59
Kilpailun nimi Vargbergets Parklopp/Susivuoren Puistohiihdot FSS
Kilpailun numero 610
Kilpailupaikka Närpes/Närpiö
Kilpailupaikan osoite Vargbergets Fritidscentrum, Vargbergsvägen 150, Närpes
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 27.12.2018
Slutgiltiga tävlingssträckor beroende av snöförhållanden. Lopulliset kilpailumatkat määräytyvät lumiolosuhteiden mukana.
Sarja Matka
MYL P 7.5 km
NYL P 4.5 km
M8 P 1.0 km
N8 P 1.0 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M12 P 3.0 km
N12 P 3.0 km
M14 P 4.5 km
N14 P 3.0 km
M16 P 6.0 km
N16 P 4.5 km
M18 P 6.0 km
N18 P 4.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Närpes Kraft Skidförening
Seuranumero 10346754
Yhteyshenkilö Janne Halonen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 160 357
GSM
Fax
WWW-osoite www.kraftskidor.fi
Sähköposti kraftskidor@gmail.com
Ilmoittautumiset KILMO, Ti 25.12 klo 18.00
Osanottomaksut 16€, 16 v ja nuoremmat 12€
Pankki ja tilinro Närpes Kraft Skidförening FI8849631040021458
Tiedustelut ja lisäinfo www.kraftskidor.fi , Janne Halonen 0400-160357
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Konstsnö spår, Tykkilumilatu
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 27.12. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 1.5 km P 27.12. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M10 1.5 km P 27.12. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M10 1.5 km P 27.12. Emil Hyöty 2009 Malax IF
M10 1.5 km P 27.12. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 27.12. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km P 27.12. Theo Österberg 2010 Oravais IF
M12 3.0 P 27.12. Elias Eriksson 2008 IF Femman
M12 3.0 P 27.12. Hannes Sundell 2007 IF Femman
M12 3.0 P 27.12. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M12 3.0 P 27.12. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M12 3.0 P 27.12. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M12 3.0 P 27.12. Alvin Nordin 2007 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 P 27.12. Hannes Bengs 2008 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 P 27.12. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 P 27.12. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M14 4.5 km P 27.12. Isak Finskas 2006 IF Femman
M14 4.5 km P 27.12. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 4.5 km P 27.12. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 4.5 km P 27.12. Einari Suksi 2006 Teuvan Rivakka
M16 6.0 P 27.12. Emil Sundell 2003 IF Femman
M16 6.0 P 27.12. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M16 6.0 P 27.12. Mattis Nordström 2004 Närpes Kraft Skidförening
M16 6.0 P 27.12. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M16 6.0 P 27.12. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M8 1.0 P 27.12. Elias Vesterback 2011 IF Fyren
M8 1.0 P 27.12. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M8 1.0 P 27.12. Alex Lundfors 2011 Malax IF
M8 1.0 P 27.12. Oliver Krook 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 1.0 P 27.12. Walter Sandberg 2011 Närpes Kraft Skidförening
M8 1.0 P 27.12. Alf Hartvik 2011 Oravais IF
M8 1.0 P 27.12. Topias Riskula 2011 Teuvan Rivakka
MYL 7.5 km P 27.12. Thomas Ramstedt 1984 IF Fyren
MYL 7.5 km P 27.12. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 7.5 km P 27.12. Niko Koskela 1990 Ilmajoen Kisailijat
N10 1.5 km P 27.12. Tilde Finskas 2009 IF Femman
N10 1.5 km P 27.12. Amanda Vesterback 2009 IF Fyren
N10 1.5 km P 27.12. Ella Berglund 2010 IF Fyren
N10 1.5 km P 27.12. Emma Vägar 2010 IF Fyren
N10 1.5 km P 27.12. Ida Karlsson 2010 IF Fyren
N10 1.5 km P 27.12. Inez Lundfors 2009 Malax IF
N10 1.5 km P 27.12. Malva Björndahl 2009 Malax IF
N10 1.5 km P 27.12. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km P 27.12. Saga Markén 2010 Oravais IF
N10 1.5 km P 27.12. Katri Uusitalo 2010 Teuvan Rivakka
N10 1.5 km P 27.12. Netta Saarela 2010 Teuvan Rivakka
N12 3.0 P 27.12. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3.0 P 27.12. Linnéa Ståhl   2008 IF Femman
N12 3.0 P 27.12. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 3.0 P 27.12. Alva Karls 2008 Malax IF
N12 3.0 P 27.12. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 P 27.12. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 P 27.12. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 P 27.12. Iza Hartvik 2008 Oravais IF
N12 3.0 P 27.12. Linn Österberg 2007 Oravais IF
N12 3.0 P 27.12. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N12 3.0 P 27.12. Aliisa Riippi 2008 Seinäjoen Hiihtoseura
N12 3.0 P 27.12. Nella Perälä 2007 Teuvan Rivakka
N14 3.0 P 27.12. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N14 3.0 P 27.12. Fanny Karls 2006 Malax IF
N14 3.0 P 27.12. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.0 P 27.12. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.0 P 27.12. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.0 P 27.12. Elviira Suksi 2006 Teuvan Rivakka
N14 3.0 P 27.12. Henna Nisula 2006 Teuvan Rivakka
N16 4.5 km P 27.12. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 4.5 km P 27.12. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 4.5 km P 27.12. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N16 4.5 km P 27.12. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N8 1.0 P 27.12. Miina Kankaanpää 2012 Espoon Hiihtoseura
N8 1.0 P 27.12. Signe Fröding 2013 IF Fyren
N8 1.0 P 27.12. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.0 P 27.12. Maja Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.0 P 27.12. Melinda Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.0 P 27.12. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening
NYL 4.5 km P 27.12. Suvi Hietaharju 1999 Ilmajoen Kisailijat
NYL 4.5 km P 27.12. Anni Ruostekoski 1991 Vaasan Hiihtäjät