Satakunnan Junior- / Seuracup 1/4, Lähitapiola HS-cup 1/5

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 12.1.2019
Kilpailun alkamisajankohta 12:00:00 (kisakanslia aukeaa 10:00:00)
Ilmoittautumisen eräpäivä 9.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan Junior- / Seuracup 1/4, Lähitapiola HS-cup 1/5
Kilpailun numero 677
Kilpailupaikka Kankaanpää
Kilpailupaikan osoite Jämintie 10, 38700 Kankaanpää (Kankaanpään uimahalli)
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 12.01.2019
Sarja Matka
M6 P 0.6 km
N6 P 0.5 km
M7 P 1.0 km
N7 P 1.0 km
M8 P 1.0 km
N8 P 1.0 km
M9 P 1.5 km
N9 P 1.5 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M11 P 2.0 km
N11 P 2.0 km
M12 P 2.0 km
N12 P 2.0 km
M13 P 4.0 km
N13 P 4.0 km
M14 P 4.0 km
N14 P 4.0 km
M15 P 6.0 km
N15 P 4.0 km
M16 P 6.0 km
N16 P 4.0 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Kankaanpään Urheilijat
Seuranumero 10349900
Yhteyshenkilö Erkki Katajisto
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 044 572 2212
GSM
Fax
WWW-osoite www.kankaanpaanurheilijat.fi
Sähköposti erkki.katajisto@netti.fi
Ilmoittautumiset 09.01. klo 23.59 Kilmo-ilmoittautumisjärjestelmä
Osanottomaksut 8,00 € / kilpailija
Pankki ja tilinro LSOP FI32 5106 0140 0144 42 Kankaanpään Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Erkki Katajisto 044-5722212
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 12.1. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km P 12.1. Joonas Kolehmainen 2009 Lempäälän Kisa
M10 1.5 km P 12.1. Luka Hohtari 2009 Nakkilan Vire
M10 1.5 km P 12.1. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M10 1.5 km P 12.1. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M11 2.0 P 12.1. Jaakko Jussila 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
M11 2.0 P 12.1. Jere Peltomäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
M11 2.0 P 12.1. Lauri Peura 2008 Kauhajoen Karhu
M11 2.0 P 12.1. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M11 2.0 P 12.1. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M11 2.0 P 12.1. Tomi Koskiniemi 2008 Parkanon Urheilijat
M11 2.0 P 12.1. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M12 2.0 P 12.1. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M12 2.0 P 12.1. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M12 2.0 P 12.1. Otto Niemelä 2007 Kauhajoen Karhu
M12 2.0 P 12.1. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M12 2.0 P 12.1. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M12 2.0 P 12.1. Lauri Koivula 2007 Ulvilan Ura
M12 2.0 P 12.1. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M13 4.0 P 12.1. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M13 4.0 P 12.1. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M13 4.0 P 12.1. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M13 4.0 P 12.1. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M14 4.0 P 12.1. Joel Lehtinen 2005 Jämin Jänne
M14 4.0 P 12.1. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M14 4.0 P 12.1. Tami Pohjonen 2005 Parkanon Urheilijat
M14 4.0 P 12.1. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M15 6.0 P 12.1. Jere Raitinpää 2004 Jämin Jänne
M15 6.0 P 12.1. Aatu Hakanen 2004 Nakkilan Vire
M15 6.0 P 12.1. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M15 6.0 P 12.1. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M16 6.0 P 12.1. Joni Lehtinen 2003 Jämin Jänne
M7 1.0 P 12.1. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M7 1.0 P 12.1. Vilho Kylliäinen 2012 Rasti-Lukko
M7 1.0 P 12.1. Elias Lähde 2012 Vammalan Seudun Voima
M8 1.0 P 12.1. Eelis Votshenko 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1.0 P 12.1. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1.0 P 12.1. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1.0 P 12.1. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M8 1.0 P 12.1. Eino Myllymäki 2011 Parkanon Urheilijat
M8 1.0 P 12.1. Konsta Vahantapohja 2011 Parkanon Urheilijat
M9 1.5 km P 12.1. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km P 12.1. Olli Tenho 2010 Noormarkun Nopsa
M9 1.5 km P 12.1. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M9 1.5 km P 12.1. Tuukka Kaskinen 2010 Rasti-Lukko
M9 1.5 km P 12.1. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km P 12.1. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km P 12.1. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km P 12.1. Aada Votshenko 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 12.1. Anna Saine 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 12.1. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 12.1. Emma Uusi-Rajasalo 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km P 12.1. Helmi Äärelä 2009 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 12.1. Lotta Kivioja 2009 Nakkilan Vire
N10 1.5 km P 12.1. Jenny Sköld 2009 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 12.1. Sallamaria Miikkulainen 2009 Rasti-Lukko
N10 1.5 km P 12.1. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km P 12.1. Vilma Pääkkönen 2009 Vammalan Seudun Voima
N11 2.0 P 12.1. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N11 2.0 P 12.1. Minea Salo 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N11 2.0 P 12.1. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N11 2.0 P 12.1. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N11 2.0 P 12.1. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N11 2.0 P 12.1. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N11 2.0 P 12.1. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N11 2.0 P 12.1. Linnea Lähde 2008 Vammalan Seudun Voima
N12 2.0 P 12.1. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N12 2.0 P 12.1. Venla Raukola 2007 Kankaanpään Urheilijat
N12 2.0 P 12.1. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N12 2.0 P 12.1. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N12 2.0 P 12.1. Hilla Tenho 2007 Noormarkun Nopsa
N12 2.0 P 12.1. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N12 2.0 P 12.1. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N13 4.0 P 12.1. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N13 4.0 P 12.1. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N13 4.0 P 12.1. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N14 4.0 P 12.1. Jenny Nisu 2005 Lauttakylän Luja
N14 4.0 P 12.1. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N14 4.0 P 12.1. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N14 4.0 P 12.1. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N15 4.0 P 12.1. Siiri Peura 2004 Kauhajoen Karhu
N15 4.0 P 12.1. Helmi Finska 2004 Nakkilan Vire
N15 4.0 P 12.1. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N15 4.0 P 12.1. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N15 4.0 P 12.1. Pinja Kallio 2004 Noormarkun Nopsa
N15 4.0 P 12.1. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 4.0 P 12.1. Silja Lamminmäki 2003 Kangasalan Kisa
N16 4.0 P 12.1. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km P 12.1. Anni Mäkitalo 2013 Kankaanpään Urheilijat
N6 0.5 km P 12.1. Neea Huhtala 2013 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km P 12.1. Venla Pärssinen 2013 Rasti-Lukko
N6 0.5 km P 12.1. Sofia Karimäki 2013 Vammalan Seudun Voima
N7 1.0 P 12.1. Iida Rekola 2012 Porin Seudun Hiihtäjät
N7 1.0 P 12.1. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto
N7 1.0 P 12.1. Minttu Pääkkönen 2012 Vammalan Seudun Voima
N8 1.0 P 12.1. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 12.1. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 12.1. Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1.0 P 12.1. Milja Anttila 2011 Nakkilan Vire
N8 1.0 P 12.1. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1.0 P 12.1. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1.0 P 12.1. Julia Sköld 2011 Rasti-Lukko
N8 1.0 P 12.1. Saratuulia Miikkulainen 2011 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 12.1. Miisa Salo 2010 Honkajoen Seudun Urheilijat
N9 1.5 km P 12.1. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N9 1.5 km P 12.1. Ilona Äärelä 2010 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 12.1. Vilmiina Mattila 2010 Nakkilan Vire
N9 1.5 km P 12.1. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km P 12.1. Minttu Huhtala 2010 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km P 12.1. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N9 1.5 km P 12.1. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N9 1.5 km P 12.1. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 12.1. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 12.1. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N9 1.5 km P 12.1. Aurora Lehtonen 2010 Ulvilan Ura
N9 1.5 km P 12.1. Emma Vaahtio 2010 Ulvilan Ura