Vaaravuoren hiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 3.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 12.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 30.1.19 23:59:59
Kilpailun nimi Vaaravuoren hiihdot
Kilpailun numero 093
Kilpailupaikka Alastaro
Kilpailupaikan osoite Kirkonkylän urheilukeskus Aapiskuja 5
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Su 03.02.2019
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1.5 km
N8 P 1.5 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M45 P 10 km
N45 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Alastaron Urheilijat
Seuranumero 10351118
Yhteyshenkilö Pekka Hällfors
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 516 3027
GSM
Fax
WWW-osoite https://auhiihto.sporttisaitti.com
Sähköposti posti@rakennuspexi.fi
Ilmoittautumiset 30.1.2019 menneessä
Osanottomaksut 15v ja nuoremmat 15€, muut 20 €
Pankki ja tilinro FI7650050940007572 Alastaron Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Pekka Hällfors 050-5163027
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako
Muuta tietoa
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 3.2. Eetu Puisto 2010 Alastaron Urheilijat
M10 2 km P 3.2. Tuomas Suopajärvi 2009 Kalannin Vankka
M10 2 km P 3.2. Tuure Kulju 2010 Pöytyän Urheilijat
M10 2 km P 3.2. Niki Sirén 2010 Raision Kuula
M10 2 km P 3.2. Niklas Lehtinen 2009 Rasti-Lukko
M10 2 km P 3.2. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M10 2 km P 3.2. Tuukka Kaskinen 2010 Rasti-Lukko
M12 3 km P 3.2. Kustaa Salmela 2007 Kalannin Vankka
M12 3 km P 3.2. Lukas Brandt 2008 Naantalin Löyly
M12 3 km P 3.2. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M12 3 km P 3.2. Juho Viitanen 2008 Noormarkun Nopsa
M12 3 km P 3.2. Eemeli Varemäki 2008 Perniön Urheilijat
M12 3 km P 3.2. Onni Vuorinen 2008 Perniön Urheilijat
M12 3 km P 3.2. Eevert Salonen 2007 Pöytyän Urheilijat
M12 3 km P 3.2. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M12 3 km P 3.2. Luukas Lehtinen 2007 Rasti-Lukko
M12 3 km P 3.2. Viljami Launonen 2008 Skiteam 105
M14 5 km P 3.2. Väinö Rantala 2006 Alastaron Urheilijat
M14 5 km P 3.2. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M14 5 km P 3.2. Otto Multamäki 2006 Pöytyän Urheilijat
M14 5 km P 3.2. Johannes Anttila 2005 Ski Jyväskylä
M14 5 km P 3.2. Daniel Onnela 2005 Skiteam 105
M16 8 km P 3.2. Lauri Saarinen 2004 Kalannin Vankka
M18 10 km P 3.2. Akseli Lindgren 2002 Raision Kuula
M18 10 km P 3.2. Lauri Joukas 2001 Teuvan Rivakka
M45 10 km P 3.2. Mika Kilpeläinen 1968 Loimaan Jankko
M45 10 km P 3.2. Jari Paavola 1964 Pargas IF
M45 10 km P 3.2. Heikki Sorvoja 1969 Pöytyän Urheilijat
M45 10 km P 3.2. Ami Laamo 1972 Raision Kuula
M45 10 km P 3.2. Jarkko Hiltunen 1972 Raision Kuula
M45 10 km P 3.2. Seppo Kuhanen 1961 Raision Kuula
M45 10 km P 3.2. Tomi Lähteenoja 1974 Raision Kuula
M8 1.5 km P 3.2. Aku Puisto 2012 Alastaron Urheilijat
M8 1.5 km P 3.2. Frans Mäkimattila 2011 Alastaron Urheilijat
M8 1.5 km P 3.2. Erik Andersson 2011 Pargas IF
MYL 10 km P 3.2. Roni Lehtonen 1988 Karinaisten Kunto
MYL 10 km P 3.2. Aleksi Hellman 1999 Liedon Luja
MYL 10 km P 3.2. Eero Lapila 1998 Liedon Luja
MYL 10 km P 3.2. Markus Pörsti 1993 Noormarkun Nopsa
MYL 10 km P 3.2. Eero Joukas 1999 Pöytyän Urheilijat
MYL 10 km P 3.2. Kalle Linnasaari 1997 Raision Kuula
MYL 10 km P 3.2. Otso Kuokka 1990 Raision Kuula
MYL 10 km P 3.2. Matti Piha 1992 Skiteam 105
N10 2 km P 3.2. Lotta Lehtilä 2009 Alastaron Urheilijat
N10 2 km P 3.2. Emma Tättilä 2010 Kalannin Vankka
N10 2 km P 3.2. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N10 2 km P 3.2. Emilia Andersson 2009 Pargas IF
N10 2 km P 3.2. Emma Ketonen 2010 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 3.2. Jatta Haltsonen 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 3.2. Linda Hemling 2009 Pöytyän Urheilijat
N10 2 km P 3.2. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N10 2 km P 3.2. Mia Haapavuori 2010 Rasti-Lukko
N10 2 km P 3.2. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N10 2 km P 3.2. Alisa Launonen 2010 Skiteam 105
N12 3 km P 3.2. Anni Saarinen 2007 Kalannin Vankka
N12 3 km P 3.2. Elli Tättilä 2008 Kalannin Vankka
N12 3 km P 3.2. Kerttu Anttila 2008 Nakkilan Vire
N12 3 km P 3.2. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N12 3 km P 3.2. Elma Uusipaikka 2008 Pöytyän Urheilijat
N12 3 km P 3.2. Nelli Laamo 2008 Raision Kuula
N12 3 km P 3.2. Ida Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N12 3 km P 3.2. Nelli Mäenpää 2007 Rasti-Lukko
N14 3 km P 3.2. Aino Saarinen 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 3.2. Selma Pirkola 2005 Kalannin Vankka
N14 3 km P 3.2. Ada Jokinen 2005 Liedon Luja
N14 3 km P 3.2. Aino Anttila 2006 Nakkilan Vire
N14 3 km P 3.2. Karoliina Olli 2006 Pöytyän Urheilijat
N14 3 km P 3.2. Nea Laamo 2006 Raision Kuula
N14 3 km P 3.2. Sini Hyörtti 2005 Rasti-Lukko
N16 5 km P 3.2. Elisa Pirilä 2004 Kalannin Vankka
N16 5 km P 3.2. Aino Manner 2004 Noormarkun Nopsa
N16 5 km P 3.2. Aino Uusipaikka 2004 Pöytyän Urheilijat
N16 5 km P 3.2. Ilana Onnela 2003 Skiteam 105
N18 5 km P 3.2. Milla Alikeskikylä 2001 Pöytyän Urheilijat
N18 5 km P 3.2. Iida Kajanki 2001 Raision Kuula
N18 5 km P 3.2. Maria Hyörtti 2002 Rasti-Lukko
N18 5 km P 3.2. Fanni Lehtinen 2002 Skiteam 105
N18 5 km P 3.2. Anni Virta 2002 Valkeakosken Haka
N8 1.5 km P 3.2. Aino Tättilä 2012 Kalannin Vankka
N8 1.5 km P 3.2. Saratuulia Miikkulainen 2011 Nakkilan Vire
N8 1.5 km P 3.2. Elina Varemäki 2011 Perniön Urheilijat
N8 1.5 km P 3.2. Mette Häkkinen 2012 Punkalaitumen Kunto
N8 1.5 km P 3.2. Elviira Salonen 2012 Pöytyän Urheilijat
N8 1.5 km P 3.2. Lotta Hemling 2012 Pöytyän Urheilijat
N8 1.5 km P 3.2. Martta Uusipaikka 2011 Pöytyän Urheilijat
NYL 5 km P 3.2. Anna-Stina Hievanen 1994 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 5 km P 3.2. Tiina Mäkinen 1995 Raision Kuula