Rajamäki-hiihto

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 23.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta klo 11.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 20.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi Rajamäki-hiihto
Kilpailun numero 116
Kilpailupaikka Nurmijärvi,Kiljava
Kilpailupaikan osoite Kiljavantie 231, 05200 Rajamäki
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu
Hiihtotapa P
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 23.02.2019
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 10 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 2 km
N10 P 2 km
M12 P 3 km
N12 P 3 km
M14 P 5 km
N14 P 3 km
M16 P 8 km
N16 P 5 km
M18 P 10 km
N18 P 5 km
M20 P 10 km
N20 P 5 km
M35 P 10 km
N35 P 5 km
M45 P 5 km
M55 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Rajamäen Kehitys
Seuranumero 10346699
Yhteyshenkilö Petri Soini
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 353 2515
GSM
Fax
WWW-osoite www.rajamaenkehitys.net
Sähköposti pete.soini@gmail.com
Ilmoittautumiset ke 20.2.2019 klo 23.59.59
Osanottomaksut alle 16v 12€, muut sarjat 17€
Pankki ja tilinro Lammin Sp FI56 4260 0010 1099 96 Rajamäen Kehitys
Tiedustelut ja lisäinfo Lähtölistat nähtävillä www.rajamaenkehitys.net/tapahtumat. Lisätietoja: paivi.toivomaki@elisanet.fi / 0400 937 427/Päivi Toivomäki
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus
Palkinnot ja palkintojen jako 8-14 v. kaikki palkitaan, muissa sarjoissa 3 parasta
Muuta tietoa Kilpailu on sarjoissa N/M10-20 Intersport Sello-Cup:n osakilpailu.
Tarkemmat tiedot www.etelasuomenhiihto.fi/intersport-sello-cup/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 2 km P 23.2. Eero Holmberg 2010 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Kasper Salmi 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Matias Kohtala 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Mikki Kankaanpää 2009 Espoon Hiihtoseura
M10 2 km P 23.2. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2 km P 23.2. Eelis Jauho 2009 Joutsenon Kullervo
M10 2 km P 23.2. Urho Haverinen 2010 Pakilan Veto
M10 2 km P 23.2. Eero Siivonen 2009 Pirkkalan Hiihtäjät
M10 2 km P 23.2. Elis Köpsi 2009 Rajamäen Kehitys
M10 2 km P 23.2. Henrik Ahoniemi 2009 Rajamäen Kehitys
M12 3 km P 23.2. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3 km P 23.2. Aapo Väliharju 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Justus Vihinen 2007 Espoon Hiihtoseura
M12 3 km P 23.2. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M12 3 km P 23.2. Eero Haikola 2008 Pakilan Veto
M14 5 km P 23.2. André Salmi 2006 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 23.2. Anton Packalén 2005 Espoon Hiihtoseura
M14 5 km P 23.2. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M14 5 km P 23.2. Frans Pylkkänen 2006 Keravan Urheilijat
M14 5 km P 23.2. Eevert Haikola 2005 Pakilan Veto
M14 5 km P 23.2. Emil Köpsi 2006 Rajamäen Kehitys
M14 5 km P 23.2. Touko Hyvärilä 2006 Rajamäen Kehitys
M14 5 km P 23.2. Niilo Aivelo 2006 Vantaan Hiihtoseura
M14 5 km P 23.2. Nuutti Toivonen 2006 Vantaan Hiihtoseura
M16 8 km P 23.2. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km P 23.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 8 km P 23.2. Tuomas Ruuskanen 2003 Keravan Urheilijat
M18 10 km P 23.2. Konsta Toivomäki 2001 Rajamäen Kehitys
M35 10 km P 23.2. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M35 10 km P 23.2. Toni Hyyryläinen 1975 Pakilan Veto
M35 10 km P 23.2. Jan Kiljunen 1974 Vantaan Hiihtoseura
M45 5 km P 23.2. Jani Köpsi 1974 Nurmijärven Hiihtoseura
M55 5 km P 23.2. Seppo Vinkanharju 1964 Hyvinkään Hiihtäjät
M55 5 km P 23.2. Reijo Viholainen 1962 Keimolan Kaiku
M55 5 km P 23.2. Veikko Piirainen 1945 Keimolan Kaiku
M55 5 km P 23.2. Heikki Ruokonen 1955 Vehkalahden Veikot
M8 1 km P 23.2. Topias Jauho 2011 Joutsenon Kullervo
M8 1 km P 23.2. Sakari Haikola 2011 Pakilan Veto
M8 1 km P 23.2. Lauri Torro 2012 Vantaan Hiihtoseura
MYL 10 km P 23.2. Henry Viholainen 1979 Forssan Salama
N10 2 km P 23.2. Charlotte Knape 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 23.2. Iida Halli 2009 Espoon Hiihtoseura
N10 2 km P 23.2. Usva Torro 2009 Vantaan Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Sabina Luts 2008 Borgå Akilles
N12 3 km P 23.2. Ava Hämäläinen 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Martta Kankaanpää 2007 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Saara Holmberg 2008 Espoon Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Sara Tuurinkoski 2007 Hollolan Nasta
N12 3 km P 23.2. Anni Töyrylä 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Salla Niemi 2007 Hyvinkään Hiihtoseura
N12 3 km P 23.2. Angelina Kuusijärvi 2008 Vihdin Viesti
N14 3 km P 23.2. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 3 km P 23.2. Alina Virtanen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Emmi Nieminen 2006 Espoon Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N14 3 km P 23.2. Iida Piiroinen 2005 IF Sibbo-Vargarna
N14 3 km P 23.2. Senni Ruuskanen 2005 Keravan Urheilijat
N14 3 km P 23.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 3 km P 23.2. Siiri Pekkala 2005 Vantaan Hiihtoseura
N14 3 km P 23.2. Phoebe Kuusijärvi 2005 Vihdin Viesti
N16 5 km P 23.2. Annu Virtanen 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 23.2. Noora Nummila 2004 Espoon Hiihtoseura
N16 5 km P 23.2. Vellamo Viitanen 2003 Pakilan Veto
N20 5 km P 23.2. Emma Metzner 1999 Kuusamon Erä-Veikot
N20 5 km P 23.2. Noora Koskelainen 2000 Vantaan Hiihtoseura
N8 1 km P 23.2. Miina Kankaanpää 2012 Espoon Hiihtoseura
N8 1 km P 23.2. Aino Siivonen 2013 Pirkkalan Hiihtäjät
N8 1 km P 23.2. Anni Siivonen 2011 Pirkkalan Hiihtäjät
NYL 10 km P 23.2. Hanna-Mari Siivonen 1980 Pirkkalan Hiihtäjät
NYL 10 km P 23.2. Saara Nikander 1994 Vihdin Viesti