Föreningskampen / Seuraottelu

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 12.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta kl.18.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 10.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi Föreningskampen / Seuraottelu
Kilpailun numero 670
Kilpailupaikka Terjärv / Teerijärvi
Kilpailupaikan osoite Smedasvägen 87 68700 Terjärv
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ti 12.02.2019
Sarja Matka
MYL P 10 km
NYL P 5 km
M8 P 1 km
N8 P 1 km
M10 P 1.5 km
N10 P 1.5 km
M12 P 2.5 km
N12 P 2.5 km
M14 P 5 km
N14 P 5 km
M16 P 7.5 km
N16 P 5 km
M18 P 7.5 km
N18 P 5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura IF Åsarna
Seuranumero 103485878
Yhteyshenkilö Peter Svartsjö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 744 029
GSM
Fax
WWW-osoite www.ifasarna.idrott.fi/skidsektion
Sähköposti ifasarna.skiteam@gmail.com
Ilmoittautumiset anmälningar via kilmo senast 10.2.2018 kl. 24
Osanottomaksut 16 år och yngre 14€, övriga 18€, betalas i samband med anmälan. Efteranmälan senast 11.2 kl. 18 på ifasarna.skiteam@gmail.com
Pankki ja tilinro OP FI56 5163 4020 0157 76 IF Åsarna. Viestinä Föreningskampen
Tiedustelut ja lisäinfo Viktoria Forsberg 044-7812428
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km P 12.2. Wilhelm Åkerman 2010 IF Minken
M10 1.5 km P 12.2. Alex Ljungberg 2009 IF Åsarna
M10 1.5 km P 12.2. Cevin Spets 2010 IF Åsarna
M10 1.5 km P 12.2. Einar Björkfors 2010 IF Åsarna
M10 1.5 km P 12.2. Colin Ahlvik 2010 IK Falken
M10 1.5 km P 12.2. Jakob Klemets 2010 IK Falken
M10 1.5 km P 12.2. Rasmus Lindfors 2010 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Björn Forsell 2008 IF Åsarna
M12 2.5 km P 12.2. Eelian Berg 2007 IF Åsarna
M12 2.5 km P 12.2. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M12 2.5 km P 12.2. Philip Åkerlund 2008 IF Åsarna
M12 2.5 km P 12.2. Arvid Kock 2008 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Casper Flinck 2008 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Emil Klemets 2007 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Ivar Sundqvist 2008 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Kevin Klemets 2008 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Kevin Lindfors 2007 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Sebastian Grankull 2008 IK Falken
M12 2.5 km P 12.2. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Melvin Liam Adrian Kaitajärvi 2006 IF Åsarna
M14 5 km P 12.2. Isak Gunell 2006 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Jesper Lindfors 2005 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Joni Grankull 2005 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Rasmus Krook 2006 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Ronnie Ahlvik 2005 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Valter Ehnvall 2006 IK Falken
M14 5 km P 12.2. Rasmus Huhtamäki 2005 Pietarsaaren Hiihtäjät
M16 7.5 km P 12.2. Gustav Forsell 2003 IF Åsarna
M16 7.5 km P 12.2. Jimmy Westerlund 2003 IK Falken
M8 1 km P 12.2. Vidar Backlund 2012 IF Minken
M8 1 km P 12.2. Oliver Sandell 2011 IK Falken
M8 1 km P 12.2. Robin Klemets 2011 IK Falken
M8 1 km P 12.2. Allu Känsäkangas 2012 Kaustisen Pohjan-Veikot
MYL 10 km P 12.2. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
MYL 10 km P 12.2. Herman Hjulfors 1987 IK Falken
MYL 10 km P 12.2. Johan Nylund 1974 IK Falken
MYL 10 km P 12.2. Tom West 1968 IK Falken
MYL 10 km P 12.2. Lasse Paavola 1983 Kaustisen Pohjan-Veikot
MYL 10 km P 12.2. Mikko Kinnunen 1951 Vetelin Urheilijat
N10 1.5 km P 12.2. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N10 1.5 km P 12.2. Venla Backlund 2010 IF Minken
N10 1.5 km P 12.2. Carina Spets 2009 IF Åsarna
N10 1.5 km P 12.2. Ellinor Ollqvist 2010 IF Åsarna
N10 1.5 km P 12.2. Lina Myrskog 2009 IF Åsarna
N10 1.5 km P 12.2. Daniela Grankull 2010 IK Falken
N10 1.5 km P 12.2. Elin Gunell 2010 IK Falken
N10 1.5 km P 12.2. Ida Sundqvist 2010 IK Falken
N10 1.5 km P 12.2. Jessica Westerlund 2009 IK Falken
N10 1.5 km P 12.2. Iida Paavola 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N10 1.5 km P 12.2. Olivia Känsäkangas 2009 Kaustisen Pohjan-Veikot
N12 2.5 km P 12.2. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Carolina Spets 2007 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Ellen Biskop 2008 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Elsie Björkfors 2007 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N12 2.5 km P 12.2. Ellen Kock 2008 IK Falken
N14 5 km P 12.2. Wilma Nyberg 2006 IF Åsarna
N14 5 km P 12.2. Oona Sandell 2006 IK Falken
N16 5 km P 12.2. Janica Hahtokari 2003 IF Åsarna
N16 5 km P 12.2. Nicolina Berg 2004 IF Åsarna
N16 5 km P 12.2. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N18 5 km P 12.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N8 1 km P 12.2. Celine Åkerman 2012 IF Minken
N8 1 km P 12.2. Isa Caldén 2011 IF Minken
N8 1 km P 12.2. Alva Sandström 2011 IF Åsarna
N8 1 km P 12.2. Frida Nyberg 2012 IF Åsarna
N8 1 km P 12.2. Lovisa Myrskog 2011 IF Åsarna
N8 1 km P 12.2. Fanny Krook 2011 IK Falken
N8 1 km P 12.2. Elsa Paavola 2012 Kaustisen Pohjan-Veikot
NYL 5 km P 12.2. Marina Granqvist 1988 IK Falken