Oulujoki hiihtocup 1. osakilpailu Vaala Kurikkavaara

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 13.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 18.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 12.2.19 15:59:59
Kilpailun nimi Oulujoki hiihtocup 1. osakilpailu Vaala Kurikkavaara
Kilpailun numero 707
Kilpailupaikka Vaala
Kilpailupaikan osoite Laajantie
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ke 13.02.2019
Sarja Matka
MYL P 5 km
NYL P 5 km
M6 P 0.5 km
N6 P 0.5 km
M8 P 0.8 km
N8 P 0.8 km
M10 P 1.2 km
N10 P 1.2 km
M12 P 2 km
N12 P 2 km
M14 P 3 km
N14 P 3 km
M16 P 5 km
N16 P 3 km
M18 P 5 km
N18 P 5 km
M20 P 5 km
N20 P 5 km
M35 P 5 km
N35 P 5 km
M40 P 5 km
N40 P 5 km
M45 P 5 km
N45 P 3 km
M50 P 5 km
N50 P 3 km
M55 P 5 km
N55 P 3 km
M60 P 5 km
N60 P 3 km
M65 P 5 km
N65 P 3 km
M70 P 3 km
N70 P 3 km
M75 P 3 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Vaalan Karhu
Seuranumero 10344086
Yhteyshenkilö Juha Airaksinen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0440 855 951
GSM
Fax
WWW-osoite https://vaalankarhu.sporttisaitti.com/
Sähköposti juha.airaksinen@pp.inet.fi
Ilmoittautumiset Ilmoittautuminen Kilmon kautta 12.2. klo16 mennessä
Osanottomaksut alle 16 v. 5 €, muut 10 €
Pankki ja tilinro FI05 5760 9640 0230 08 Vaalan Karhu
Tiedustelut ja lisäinfo juha.airaksinen@pp.inet.fi, p. 0440855951
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.2 km P 13.2. August Schmitt 2010 Laitasaaren Veto
M10 1.2 km P 13.2. Heikki Seväkivi 2009 Laitasaaren Veto
M10 1.2 km P 13.2. Matias Tihinen 2009 Laitasaaren Veto
M10 1.2 km P 13.2. Väinö Kurttila 2009 Utajärven Urheilijat
M12 2 km P 13.2. Akseli Schmitt 2008 Laitasaaren Veto
M12 2 km P 13.2. Santeri Ukkola 2008 Saloisten Reipas
M14 3 km P 13.2. Aapo Kurttila 2005 Utajärven Urheilijat
M14 3 km P 13.2. Juho Hyyryläinen 2006 Vaalan Karhu
M16 5 km P 13.2. Sakari Ukkola 2003 Saloisten Reipas
M60 5 km P 13.2. Jouko Karppinen 1958 Utajärven Urheilijat
M65 5 km P 13.2. Paavo Oilinki 1953 Utajärven Urheilijat
M70 3 km P 13.2. Alpo Pelkonen 1946 Oulunsalon Vasama
M8 0.8 km P 13.2. Arttu Tervonen 2011 Kempeleen Kiri
M8 0.8 km P 13.2. Eero Seväkivi 2012 Laitasaaren Veto
M8 0.8 km P 13.2. Elias Tihinen 2012 Laitasaaren Veto
M8 0.8 km P 13.2. Viljami Väisänen 2012 Laitasaaren Veto
M8 0.8 km P 13.2. Hannes Leinonen 2011 Utajärven Urheilijat
MYL 5 km P 13.2. Jarno Tihinen 1985 Laitasaaren Veto
MYL 5 km P 13.2. Viljo Juntunen 1983 Ristijärven Pyry
N10 1.2 km P 13.2. Eevi Juka 2010 Laitasaaren Veto
N10 1.2 km P 13.2. Emmi Polvi 2010 Laitasaaren Veto
N10 1.2 km P 13.2. Milja Tihinen 2010 Laitasaaren Veto
N10 1.2 km P 13.2. Helmi Leinonen 2009 Utajärven Urheilijat
N12 2 km P 13.2. Martta Väisänen 2008 Laitasaaren Veto
N40 5 km P 13.2. Kirsi Pääkkönen 1978 Utajärven Urheilijat
N40 5 km P 13.2. Raili Kokko 1976 Utajärven Urheilijat
N55 3 km P 13.2. Arja Lotvonen 1964 Laitasaaren Veto
N6 0.5 km P 13.2. Emma Tihinen 2014 Laitasaaren Veto
N6 0.5 km P 13.2. Venla Lotvonen 2014 Laitasaaren Veto