FSSM

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 15.2.2019-17.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 15.2.2019 kl 14:00, 16.2.2019 kl 11:00, 17.2.2019 kl 10:00
Ilmoittautumisen eräpäivä 8.2.19 17:59:59
Kilpailun nimi FSSM
Kilpailun numero 637
Kilpailupaikka Pargas
Kilpailupaikan osoite Finbyvägen 89, 21600 Pargas / Finbyntie 89, 21600 Parainen
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa P/V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Pe 15.02.2019
Sarja Matka
MYL P 1.4 km
NYL P 1.1 km
M14 P 1.0 km
N14 P 1.0 km
M16 P 1.0 km
N16 P 1.0 km
M18 P 1.1 km
N18 P 1.0 km
Kilpailupäivä 2: La 16.02.2019
M/N10 - Inte mästerskap!
Sarja Matka
MYL V 15.0 km
NYL V 10.0 km
M10 V 2.0 km
N10 V 2.0 km
M12 V 3.0 km
N12 V 3.0 km
M13 V 3.0 km
N13 V 3.0 km
M14 V 5.0 km
N14 V 3.0 km
M15 V 5.0 km
N15 V 5.0 km
M16 V 6.0 km
N16 V 5.0 km
M17 V 10.0 km
N17 V 5.0 km
M18 V 10.0 km
N18 V 5.0 km
M20 V 15.0 km
N20 V 5.0 km
M35 V 10.0 km
N35 V 5.0 km
M40 V 10.0 km
M45 V 5.0 km
N45 V 5.0 km
M50 V 5.0 km
M55 V 5.0 km
M60 V 5.0 km
M65 V 5.0 km
Kilpailupäivä 3: Su 17.02.2019
Joukkue M130 - Total ålder minst 130 år, minimiålder 35 år. Det bör finnas minst en dam i laget.
Sarja Matka
MYL P/V 3 x 10.0 km
NYL P/V 3 x 5.0 km
M12 P 3 x 3.0 km
N12 P 3 x 3.0 km
M14 P 3 x 3.0 km
N14 P 3 x 3.0 km
M16 P 3 x 5.0 km
N16 P 3 x 3.0 km
M18 P/V 3 x 5.0 km
Joukkue M130 P/V 3 x 3.0 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Pargas IF
Seuranumero 10345988
Yhteyshenkilö Kent Westerholm
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 0400 744 593
GSM
Fax
WWW-osoite https://pargasifskiteam.idrott.fi/sv/fssm_2019/
Sähköposti kent.westerholm@parnet.fi
Ilmoittautumiset Senast 8.2.2019 kl 18:00 via Kilmo. Inga efteranmälningar.
Osanottomaksut Individuella tävlingar 20 €, stafettlag 40 €
Pankki ja tilinro Ålandsbanken, IBAN: FI69 6601 0001 2152 92, BIC: AABAFI22 Pargas IF
Tiedustelut ja lisäinfo Bengt Westerlund, 050 5907469
Maksurengas Kyllä
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Möjlighet att testa FSSM banorna på distriktstävlingen 7.2. Mera information: https://pargasifskiteam.idrott.fi/sv/tavlingar/2019/pargas_if_klubbmasterskap_f_/
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M14 1.0 P 15.2. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M14 1.0 P 15.2. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M14 1.0 P 15.2. Melker Wikblom 2006 IF Brahe
M14 1.0 P 15.2. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M14 1.0 P 15.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M14 1.0 P 15.2. Isak Finskas   2006 IF Femman
M14 1.0 P 15.2. Noah Sjöblom 2006 IF Femman
M14 1.0 P 15.2. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M14 1.0 P 15.2. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M14 1.0 P 15.2. Joni Grankull 2005 IK Falken
M14 1.0 P 15.2. Anton Kalmi 2005 IK Trissan
M14 1.0 P 15.2. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.0 P 15.2. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.0 P 15.2. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 1.0 P 15.2. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M14 1.0 P 15.2. Elias Lindroos 2005 Pargas IF
M14 1.0 P 15.2. Linus Korin 2006 Pargas IF
M14 1.0 P 15.2. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M14 1.0 P 15.2. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M14 1.0 P 15.2. Hugo Back 2005 Vörå IF
M14 1.0 P 15.2. Joel Kastus 2006 Vörå IF
M16 1.0 P 15.2. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 1.0 P 15.2. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M16 1.0 P 15.2. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 1.0 P 15.2. Christian Hildén 2003 IF Femman
M16 1.0 P 15.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M16 1.0 P 15.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M16 1.0 P 15.2. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M16 1.0 P 15.2. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Päär Suursild 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M16 1.0 P 15.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M16 1.0 P 15.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M16 1.0 P 15.2. William Back 2003 Oravais IF
M16 1.0 P 15.2. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M16 1.0 P 15.2. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M16 1.0 P 15.2. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M16 1.0 P 15.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M16 1.0 P 15.2. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M18 1,1 P 15.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M18 1,1 P 15.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M18 1,1 P 15.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M18 1,1 P 15.2. Casper Hjerpe 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M18 1,1 P 15.2. Oliver Rusk 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M18 1,1 P 15.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M18 1,1 P 15.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
MYL 1,4 P 15.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
MYL 1,4 P 15.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
MYL 1,4 P 15.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 1,4 P 15.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 1,4 P 15.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
MYL 1,4 P 15.2. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
MYL 1,4 P 15.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 1,4 P 15.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1,4 P 15.2. Isac Holmström 1995 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1,4 P 15.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1,4 P 15.2. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 1,4 P 15.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
MYL 1,4 P 15.2. Jan-Eric Passell 1988 Pargas IF
MYL 1,4 P 15.2. Martin Norrgård 1987 Pargas IF
MYL 1,4 P 15.2. Robin Fröberg 1987 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N14 1.0 P 15.2. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 1.0 P 15.2. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N14 1.0 P 15.2. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N14 1.0 P 15.2. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N14 1.0 P 15.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N14 1.0 P 15.2. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N14 1.0 P 15.2. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N14 1.0 P 15.2. Evelina Punsar 2006 IK Falken
N14 1.0 P 15.2. Signe Jakobsson 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N14 1.0 P 15.2. Wilma Hjerpe 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N14 1.0 P 15.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.0 P 15.2. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.0 P 15.2. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.0 P 15.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N14 1.0 P 15.2. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N14 1.0 P 15.2. Alisa Lindfors 2006 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N14 1.0 P 15.2. Alva Thors 2005 Vörå IF
N14 1.0 P 15.2. Felicia Granholm 2005 Vörå IF
N14 1.0 P 15.2. Ida Kastus 2006 Vörå IF
N14 1.0 P 15.2. Rebecca Malmberg 2006 Österby Sportklubb
N16 1.0 P 15.2. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 1.0 P 15.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N16 1.0 P 15.2. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N16 1.0 P 15.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N16 1.0 P 15.2. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N16 1.0 P 15.2. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N16 1.0 P 15.2. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N16 1.0 P 15.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N16 1.0 P 15.2. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N16 1.0 P 15.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 1.0 P 15.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N16 1.0 P 15.2. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N16 1.0 P 15.2. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N16 1.0 P 15.2. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N16 1.0 P 15.2. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 1.0 P 15.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N16 1.0 P 15.2. Tindra Jansson 2004 Vörå IF
N16 1.0 P 15.2. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N18 1,0 P 15.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 1,0 P 15.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
N18 1,0 P 15.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 1,0 P 15.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N18 1,0 P 15.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N18 1,0 P 15.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N18 1,0 P 15.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N18 1,0 P 15.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 1,0 P 15.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N18 1,0 P 15.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
NYL 1,1 P 15.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
NYL 1,1 P 15.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
NYL 1,1 P 15.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 1,1 P 15.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
NYL 1,1 P 15.2. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
NYL 1,1 P 15.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 1,1 P 15.2. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
NYL 1,1 P 15.2. Jonna Rask 1995 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Matheo Erik Holm 2010 IF Brahe
M10 2.0 V 16.2. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M10 2.0 V 16.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M10 2.0 V 16.2. Elias Sundberg 2010 IF Minken
M10 2.0 V 16.2. Nico Ekholm 2011 IF Minken
M10 2.0 V 16.2. Tobias Cederholm 2010 IF Minken
M10 2.0 V 16.2. Wilhelm Jakobsson 2010 IF Minken
M10 2.0 V 16.2. Albin Fransman 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2.0 V 16.2. Kevin Hildén 2009 IF Sibbo-Vargarna
M10 2.0 V 16.2. Colin Ahlvik 2010 IK Falken
M10 2.0 V 16.2. Jakob Klemets 2010 IK Falken
M10 2.0 V 16.2. Anton Lillandt 2011 Ingå IF
M10 2.0 V 16.2. Cedric Björk 2009 Ingå IF
M10 2.0 V 16.2. Emil Appel 2009 Malax IF
M10 2.0 V 16.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 2.0 V 16.2. Alexander Österberg 2010 Oravais IF
M10 2.0 V 16.2. Daniel Packalén 2010 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Elias Heinonen 2011 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Erik Andersson 2011 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Jonathan Virta 2009 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Noah Granvik 2011 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Thomas Lindeberg 2010 Pargas IF
M10 2.0 V 16.2. Linus Back 2009 Vörå IF
M10 2.0 V 16.2. Ron Nyman 2010 Österby Sportklubb
M12 3.0 V 16.2. Einar Vickholm 2007 Borgå Akilles
M12 3.0 V 16.2. Lauri Kortejärvi 2007 Borgå Akilles
M12 3.0 V 16.2. Valtteri Liukkonen 2007 Borgå Akilles
M12 3.0 V 16.2. Simon Söderlund 2007 IF Brahe
M12 3.0 V 16.2. Christoffer Hildén 2008 IF Femman
M12 3.0 V 16.2. Hannes Sundell   2007 IF Femman
M12 3.0 V 16.2. Zacharias Storm 2008 IF Femman
M12 3.0 V 16.2. Casper Holm 2007 IF Fyren
M12 3.0 V 16.2. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M12 3.0 V 16.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M12 3.0 V 16.2. Adam Holm 2007 IF Minken
M12 3.0 V 16.2. Eddie Wikblom 2007 IF Minken
M12 3.0 V 16.2. Hannes Sundberg 2008 IF Minken
M12 3.0 V 16.2. Robin Liljeqvist 2008 IF Minken
M12 3.0 V 16.2. Sander Wikblom 2008 IF Minken
M12 3.0 V 16.2. Alex Skutnabb 2009 IF Sibbo-Vargarna
M12 3.0 V 16.2. Christoffer Höglund 2007 IF Sibbo-Vargarna
M12 3.0 V 16.2. Emil Hahtokari 2008 IF Åsarna
M12 3.0 V 16.2. Alvar Asplund 2008 IK Falken
M12 3.0 V 16.2. Arvid Kock 2008 IK Falken
M12 3.0 V 16.2. Emil Klemets 2007 IK Falken
M12 3.0 V 16.2. Tony Ahlvik 2008 IK Falken
M12 3.0 V 16.2. Unto Kinnari 2007 IK Trissan
M12 3.0 V 16.2. Erik Lillandt 2008 Ingå IF
M12 3.0 V 16.2. Amos Korin 2008 Pargas IF
M12 3.0 V 16.2. Anton Lindfors 2008 Pargas IF
M12 3.0 V 16.2. Noah Heikius 2007 Pargas IF
M12 3.0 V 16.2. Iivar Häggman 2007 Vörå IF
M12 3.0 V 16.2. Jesse Sandberg 2007 Österby Sportklubb
M12 3.0 V 16.2. Tomas Ekbom 2008 Österby Sportklubb
M13 3.0 V 16.2. Noa Lax 2006 Borgå Akilles
M13 3.0 V 16.2. Emil Nyfors 2006 IF Brahe
M13 3.0 V 16.2. Melker Wikblom 2006 IF Brahe
M13 3.0 V 16.2. Isak Finskas   2006 IF Femman
M13 3.0 V 16.2. Kevin   Sundsten 2006 IF Femman
M13 3.0 V 16.2. Noah Sjöblom 2006 IF Femman
M13 3.0 V 16.2. Tom Lainet 2006 IF Sibbo-Vargarna
M13 3.0 V 16.2. Karl Mickel Back 2006 IK Liljendal
M13 3.0 V 16.2. Max Öhman 2006 IK Trissan
M13 3.0 V 16.2. Ted Enberg 2006 IK Trissan
M13 3.0 V 16.2. Benjamin Virta 2006 Pargas IF
M13 3.0 V 16.2. Linus Korin 2006 Pargas IF
M13 3.0 V 16.2. Vincent Ducander 2006 Pargas IF
M13 3.0 V 16.2. Hampus Berglund 2006 Vörå IF
M13 3.0 V 16.2. Joel Kastus 2006 Vörå IF
M13 3.0 V 16.2. Florian Fritzén 2006 Österby Sportklubb
M13 3.0 V 16.2. Johan Ekbom 2006 Österby Sportklubb
M14 5.0 V 16.2. Mico Sjölund 2005 IF Brahe
M14 5.0 V 16.2. Oscar Grannas 2005 IF Brahe
M14 5.0 V 16.2. Filip Stark 2005 IF Femman
M14 5.0 V 16.2. Isak Liljeqvist 2005 IK Falken
M14 5.0 V 16.2. Joni Grankull 2005 IK Falken
M14 5.0 V 16.2. Anton Kalmi 2005 IK Trissan
M14 5.0 V 16.2. Bo Einar Rafael Sundman 2005 IK Trissan
M14 5.0 V 16.2. Anton Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 5.0 V 16.2. Lukas Kuuttinen 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 5.0 V 16.2. Viktor Krook 2005 Närpes Kraft Skidförening
M14 5.0 V 16.2. Elias Lindroos 2005 Pargas IF
M14 5.0 V 16.2. Hugo Back 2005 Vörå IF
M15 5.0 V 16.2. Elias Lönnström 2004 Borgå Akilles
M15 5.0 V 16.2. Anton Skutnabb 2004 IF Sibbo-Vargarna
M15 5.0 V 16.2. Robin Fransman 2004 IF Sibbo-Vargarna
M15 5.0 V 16.2. Robin Hildén 2004 IF Sibbo-Vargarna
M15 5.0 V 16.2. Artur Pahlman 2004 Pargas IF
M15 5.0 V 16.2. Marius Ducander 2004 Pargas IF
M15 5.0 V 16.2. Oskari Kalliokoski 2004 Pargas IF
M15 5.0 V 16.2. Jakob Ehrs 2004 Vörå IF
M15 5.0 V 16.2. Tomi Sandberg 2004 Österby Sportklubb
M16 6.0 V 16.2. Anton Liukkonen 2003 Borgå Akilles
M16 6.0 V 16.2. Santeri Kortejärvi 2003 Borgå Akilles
M16 6.0 V 16.2. Christian Hildén 2003 IF Femman
M16 6.0 V 16.2. Emil Sundell   2003 IF Femman
M16 6.0 V 16.2. Lucas Finskas 2003 IF Femman
M16 6.0 V 16.2. Patrick Tallbäck 2003 IF Femman
M16 6.0 V 16.2. Casper Höglund 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 6.0 V 16.2. Ike Melnits 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 6.0 V 16.2. Päär Suursild 2003 IF Sibbo-Vargarna
M16 6.0 V 16.2. Jacob Smeds 2003 Oravais IF
M16 6.0 V 16.2. Leonard Markén 2003 Oravais IF
M16 6.0 V 16.2. William Back 2003 Oravais IF
M16 6.0 V 16.2. Aaron Häggman 2003 Vörå IF
M16 6.0 V 16.2. Jonas Selenius 2003 Österby Sportklubb
M17 10.0 V 16.2. Amos Nordman 2002 Borgå Akilles
M17 10.0 V 16.2. Robin Mäenpää 2002 IF Brahe
M17 10.0 V 16.2. Benjamin Fransman 2002 IF Sibbo-Vargarna
M17 10.0 V 16.2. Oliver Rusk 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M17 10.0 V 16.2. Santeri Karppinen 2002 NORRVALLA SKI TEAM
M17 10.0 V 16.2. Emil Rosin 2002 Pargas IF
M17 10.0 V 16.2. Jesper Lietzén 2002 Pargas IF
M17 10.0 V 16.2. Viktor Johansson 2002 Pargas IF
M18 10.0 V 16.2. Anton Sjölund 2001 IF Brahe
M18 10.0 V 16.2. Casper Hjerpe 2001 NORRVALLA SKI TEAM
M20 15.0 V 16.2. Axel Nordman 2000 Borgå Akilles
M20 15.0 V 16.2. Eetu Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 15.0 V 16.2. Leevi Liukkonen 2000 Borgå Akilles
M20 15.0 V 16.2. Alex Svartsjö 1999 IF Femman
M20 15.0 V 16.2. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
M20 15.0 V 16.2. Kevin Lindholm 1999 IF Minken
M20 15.0 V 16.2. Patrik Kuuttinen 2000 IF Minken
M20 15.0 V 16.2. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
M20 15.0 V 16.2. Axel Aurén 1999 IF Åsarna
M20 15.0 V 16.2. Anton Damlin 1999 NORRVALLA SKI TEAM
M35 10.0 V 16.2. Jan Grankull 1980 IK Falken
M35 10.0 V 16.2. Ilkka Heinonen 1982 Pargas IF
M35 10.0 V 16.2. Thomas Ramstedt 1984 Pargas IF
M40 10.0 V 16.2. Arvo Luts 1976 Borgå Akilles
M40 10.0 V 16.2. Mikko Hakkarainen 1979 IF Sibbo-Vargarna
M40 10.0 V 16.2. Sam Fransman 1976 IF Sibbo-Vargarna
M40 10.0 V 16.2. Niklas Westerlund 1975 Pargas IF
M45 5.0 V 16.2. Kim Lönnström 1972 Borgå Akilles
M45 5.0 V 16.2. Sören Svenlin 1970 IF Åsarna
M45 5.0 V 16.2. Kari Kalliokoski 1971 Pargas IF
M50 5.0 V 16.2. Lennart Holmström 1967 IF ÅLAND
M50 5.0 V 16.2. Kenneth Hinkka 1965 IK Falken
M50 5.0 V 16.2. Tage Ray 1965 IK Falken
M50 5.0 V 16.2. Bo Johansson 1965 Pargas IF
M50 5.0 V 16.2. Harri Alanen 1965 Pargas IF
M50 5.0 V 16.2. Mats Pahlman 1966 Pargas IF
M50 5.0 V 16.2. Stefan Grannas 1969 Vörå IF
M55 5.0 V 16.2. Jan Alden 1963 Borgå Akilles
M55 5.0 V 16.2. Stefan Storvall 1961 IF Åsarna
M55 5.0 V 16.2. Leif Haajanen 1964 Ingå IF
M55 5.0 V 16.2. Mikael Ramstedt 1960 Pargas IF
M60 5.0 V 16.2. Kent-Johan Nykamb 1957 IF Fyren
M60 5.0 V 16.2. Thommy Klemets 1956 IF Fyren
M60 5.0 V 16.2. Stig Orre 1955 IF ÅLAND
M60 5.0 V 16.2. Klaus Sjöblom 1955 Lovisa Tor-Loviisan Tor
M60 5.0 V 16.2. Ole Wihlman 1958 Pargas IF
M60 5.0 V 16.2. Per-Ole Sund 1956 Vasa Skidklubb-Vaasan Hiihtoklubi
M65 5.0 V 16.2. Sune Lind 1954 IK Falken
M65 5.0 V 16.2. Tom Rosenlund 1954 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 15.0 V 16.2. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 15.0 V 16.2. Niklas Sundström 1998 IF Femman
MYL 15.0 V 16.2. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 15.0 V 16.2. Christian Kronberg 1994 IF Minken
MYL 15.0 V 16.2. Patrick Kronberg 1991 IF Minken
MYL 15.0 V 16.2. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15.0 V 16.2. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15.0 V 16.2. Benjamin Tulonen 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15.0 V 16.2. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15.0 V 16.2. Wilhelm Stenbacka 1990 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15.0 V 16.2. Hugo Karlström 1994 IF Åsarna
MYL 15.0 V 16.2. Johan Ahlvik 1987 IK Falken
MYL 15.0 V 16.2. Fredric Portin 1989 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Jan-Eric Passell 1988 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Kristian Eklund 1985 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Martin Norrgård 1987 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Niklas Wihlman 1985 Pargas IF
MYL 15.0 V 16.2. Robin Fröberg 1987 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Tilde Finskas   2009 IF Femman
N10 2.0 V 16.2. Ellinor Forsman 2010 IF Minken
N10 2.0 V 16.2. Malva Björndahl 2009 Malax IF
N10 2.0 V 16.2. Mira Asp 2009 Malax IF
N10 2.0 V 16.2. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 2.0 V 16.2. Sandra Ingves 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 2.0 V 16.2. Matilda Hermans 2009 Oravais IF
N10 2.0 V 16.2. Saga Markén 2010 Oravais IF
N10 2.0 V 16.2. Cecilia Lietzén 2009 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Emilia Andersson 2009 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Linn Mattsson 2011 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Mette Söderlund 2009 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Saga Rantanen 2009 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Tilde Sjöström 2010 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Ylva Heikius 2010 Pargas IF
N10 2.0 V 16.2. Isabelle Malmberg 2009 Österby Sportklubb
N12 3.0 V 16.2. Alisa Kiiski 2007 Borgå Akilles
N12 3.0 V 16.2. Sabina Luts 2008 Borgå Akilles
N12 3.0 V 16.2. Annie Mäenpää 2008 IF Brahe
N12 3.0 V 16.2. Emmi Mäenpää 2007 IF Brahe
N12 3.0 V 16.2. Wilma Grannas 2008 IF Brahe
N12 3.0 V 16.2. Nathalie Lindström 2007 IF Femman
N12 3.0 V 16.2. Sanni Korhonen 2008 IF Femman
N12 3.0 V 16.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 3.0 V 16.2. Kajsa Ekholm 2007 IF Minken
N12 3.0 V 16.2. Sara Cederholm 2008 IF Minken
N12 3.0 V 16.2. Alva Svenlin 2007 IF Åsarna
N12 3.0 V 16.2. Ellen Nyberg 2008 IF Åsarna
N12 3.0 V 16.2. Vilma Hahtokari 2007 IF Åsarna
N12 3.0 V 16.2. Agnes Helena Dansdotter Liljeqvist 2007 IK Falken
N12 3.0 V 16.2. Ellen Kock 2008 IK Falken
N12 3.0 V 16.2. Inez Sandberg 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 V 16.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 V 16.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N12 3.0 V 16.2. Linn Österberg 2007 Oravais IF
N12 3.0 V 16.2. Stella Norrlin 2008 Oravais IF
N12 3.0 V 16.2. Winnie Markén 2008 Oravais IF
N12 3.0 V 16.2. Cindy Lindeberg 2007 Pargas IF
N12 3.0 V 16.2. Julia Laurén 2007 Pargas IF
N12 3.0 V 16.2. Rebecca Nyberg 2007 Pargas IF
N12 3.0 V 16.2. Rebecka Backholm 2007 Pargas IF
N12 3.0 V 16.2. Theresia Johansson 2008 Pargas IF
N12 3.0 V 16.2. Kajsa Back 2007 Vörå IF
N13 3.0 V 16.2. Ellen Jordas 2006 Borgå Akilles
N13 3.0 V 16.2. Ronja Kronvall 2006 Borgå Akilles
N13 3.0 V 16.2. Emilia Liljeqvist 2006 IF Minken
N13 3.0 V 16.2. Malin Cederholm 2006 IF Minken
N13 3.0 V 16.2. Gisela-Mei Hakkarainen 2006 IF Sibbo-Vargarna
N13 3.0 V 16.2. Evelina Punsar 2006 IK Falken
N13 3.0 V 16.2. Jenifer Sjöstrand 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N13 3.0 V 16.2. Signe Jakobsson 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N13 3.0 V 16.2. Wilma Hjerpe 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N13 3.0 V 16.2. Ellinor Halonen 2006 Närpes Kraft Skidförening
N13 3.0 V 16.2. Johanna Häggkvist 2006 Närpes Kraft Skidförening
N13 3.0 V 16.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N13 3.0 V 16.2. Emilia Österberg 2006 Oravais IF
N13 3.0 V 16.2. Alisa Lindfors 2006 Pargas IF
N13 3.0 V 16.2. Daniela Lietzén 2006 Pargas IF
N13 3.0 V 16.2. Ronja Westerlund 2006 Pargas IF
N13 3.0 V 16.2. Ida Kastus 2006 Vörå IF
N13 3.0 V 16.2. Edith Ljungqvist 2006 Österby Sportklubb
N13 3.0 V 16.2. Jill Friberg 2006 Österby Sportklubb
N13 3.0 V 16.2. Rebecca Malmberg 2006 Österby Sportklubb
N13 3.0 V 16.2. Selma Lupala 2006 Österby Sportklubb
N13 3.0 V 16.2. Therese Äbb 2006 Österby Sportklubb
N14 3.0 V 16.2. Emelie Hägglund 2005 Borgå Akilles
N14 3.0 V 16.2. Sofia Kristina Luts 2005 Borgå Akilles
N14 3.0 V 16.2. Maja Söderlund 2005 IF Brahe
N14 3.0 V 16.2. Emma Korhonen 2005 IF Femman
N14 3.0 V 16.2. Linda Hyöty 2005 IF Femman
N14 3.0 V 16.2. Pamela   Sundsten 2005 IF Femman
N14 3.0 V 16.2. Erika Ingves 2005 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.0 V 16.2. Andréa Nyberg 2005 Pargas IF
N14 3.0 V 16.2. Emilia Johansson 2005 Pargas IF
N14 3.0 V 16.2. Emma Vahtola 2005 Pargas IF
N14 3.0 V 16.2. Jenna Ylönen 2005 Pargas IF
N14 3.0 V 16.2. Matilda Åberg 2005 Pargas IF
N14 3.0 V 16.2. Alva Thors 2005 Vörå IF
N14 3.0 V 16.2. Felicia Granholm 2005 Vörå IF
N15 5.0 V 16.2. Ida Suuronen 2004 Borgå Akilles
N15 5.0 V 16.2. Melissa Lönnström 2004 Borgå Akilles
N15 5.0 V 16.2. Wilma Lax 2004 Borgå Akilles
N15 5.0 V 16.2. Cajsa Mäenpää 2004 IF Brahe
N15 5.0 V 16.2. Hannah Sjölund 2004 IF Brahe
N15 5.0 V 16.2. Rebecca Sandnäs 2004 IF Brahe
N15 5.0 V 16.2. Teodora Westerlund 2004 IF Brahe
N15 5.0 V 16.2. Ellen Kansa 2004 IF Femman
N15 5.0 V 16.2. Felicia Lindström 2004 IF Femman
N15 5.0 V 16.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N15 5.0 V 16.2. Tindra Jansson 2004 Vörå IF
N16 5.0 V 16.2. Ada Kiiski 2003 Borgå Akilles
N16 5.0 V 16.2. Matilda Punsar 2003 IK Falken
N16 5.0 V 16.2. Felicia Krook 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 5.0 V 16.2. Frida Häggkvist 2003 Närpes Kraft Skidförening
N16 5.0 V 16.2. Evelina Österberg 2003 Oravais IF
N16 5.0 V 16.2. Frida Achrén 2003 Oravais IF
N16 5.0 V 16.2. Michelle Nyback 2003 Oravais IF
N16 5.0 V 16.2. Nathalie Nyback 2003 Oravais IF
N16 5.0 V 16.2. Olivia Kalliokoski 2003 Pargas IF
N16 5.0 V 16.2. Sara Laurén 2003 Pargas IF
N16 5.0 V 16.2. Linnea Källbacka 2003 Vörå IF
N16 5.0 V 16.2. Saimi Lupala 2003 Österby Sportklubb
N17 5.0 V 16.2. Josephine Sundqvist 2002 IF Femman
N17 5.0 V 16.2. Linnea Backman 2002 IF Femman
N17 5.0 V 16.2. Tilde Niemelä 2002 IF Femman
N17 5.0 V 16.2. Jill Laurén 2002 Pargas IF
N17 5.0 V 16.2. Wilma Westerlund 2002 Pargas IF
N18 5.0 V 16.2. Chira Gullqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5.0 V 16.2. Rebecca Lönnqvist 2001 Borgå Akilles
N18 5.0 V 16.2. Sofia Valasti 2001 Borgå Akilles
N18 5.0 V 16.2. Ida Mäenpää 2001 IF Brahe
N18 5.0 V 16.2. Matilda Snellman 2001 IF Brahe
N18 5.0 V 16.2. Ellen Bäck 2001 IF Åsarna
N18 5.0 V 16.2. Anna Rask 2001 Pargas IF
N18 5.0 V 16.2. Anni Lindroos 2001 Pargas IF
N20 5.0 V 16.2. Amanda Nyfors 2000 IF Brahe
N20 5.0 V 16.2. Alexandra Stark 2000 IF Femman
N20 5.0 V 16.2. Erika Storbacka 1999 IF Femman
N20 5.0 V 16.2. Linnea Halonen 2000 IF Femman
N20 5.0 V 16.2. Amanda Strandvall 1999 IF Minken
N20 5.0 V 16.2. Hanna Ray 2000 IK Falken
N20 5.0 V 16.2. Sonja Katajamäki 1999 IK Falken
N20 5.0 V 16.2. Sandra Jordman 1999 NORRVALLA SKI TEAM
N35 5.0 V 16.2. Jaana Grankull 1981 IK Falken
N35 5.0 V 16.2. Malin Johansson 1979 Pargas IF
N35 5.0 V 16.2. Åsa Lindberg 1979 Pargas IF
N45 5.0 V 16.2. Marlene Grönqvist-Lönnström 1972 Borgå Akilles
N45 5.0 V 16.2. Ulrika Myrevik-Svenlin 1973 IF Åsarna
N45 5.0 V 16.2. Riikka Kalliokoski 1971 Pargas IF
NYL 10.0 V 16.2. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10.0 V 16.2. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10.0 V 16.2. Heidi Kuuttinen 1998 IF Minken
NYL 10.0 V 16.2. Jennie Lindvall 1995 IF Åsarna
NYL 10.0 V 16.2. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 10.0 V 16.2. Terhi Martikainen 1987 IF Åsarna
NYL 10.0 V 16.2. Sara Ray 1994 IK Falken
NYL 10.0 V 16.2. Marie Sippus 1986 Vörå IF