DT/PK Högåsen FSS

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 13.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 19.00
Ilmoittautumisen eräpäivä 11.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi DT/PK Högåsen FSS
Kilpailun numero 635
Kilpailupaikka Närpes/Närpiö
Kilpailupaikan osoite Högåsens sportstuga, Övermark, Närpes
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: Ke 13.02.2019
Sarja Matka
M8 V 1.5 km
N8 V 1.5 km
M10 V 1.5 km
N10 V 1.5 km
M12 V 3.0 km
N12 V 1.5 km
M14 V 4.5 km
N14 V 3.0 km
M16 V 6.0 km
N16 V 4.5 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Närpes Kraft Skidförening/IK Kamp
Seuranumero 10346754
Yhteyshenkilö Jan Granskog
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050 520 6237
GSM
Fax
WWW-osoite www.ikkamp.com
Sähköposti jan.granskog@gmail.com
Ilmoittautumiset KILMO Må 11.2.2019 kl. 24.00
Osanottomaksut 12€
Pankki ja tilinro IK Kamp, FI96 5580 0240 0015 26
Tiedustelut ja lisäinfo www.ikkamp.com , Jan Granskog 050 520 6237
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km V 13.2. Elwin Fröding 2010 IF Fyren
M10 1.5 km V 13.2. Oliver Överholm 2009 IF Fyren
M10 1.5 km V 13.2. Emil Appel 2009 Malax IF
M10 1.5 km V 13.2. Isak Hertsbacka 2009 Närpes Kraft Skidförening
M10 1.5 km V 13.2. Pontus Yrjans 2010 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 V 13.2. Casper Holm 2007 IF Fyren
M12 3.0 V 13.2. Filip Fröding 2007 IF Fyren
M12 3.0 V 13.2. Marius Ramstedt 2008 IF Fyren
M12 3.0 V 13.2. Jens Glasberg 2007 Malax IF
M12 3.0 V 13.2. Hannes Bengs 2008 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 V 13.2. Johan Yrjans 2008 Närpes Kraft Skidförening
M12 3.0 V 13.2. Santtu Mylläri 2008 Teuvan Rivakka
M14 4.5 km V 13.2. William Rönn 2005 Närpes Kraft Skidförening
M16 6.0 V 13.2. Jeremias Bengs 2004 Närpes Kraft Skidförening
M16 6.0 V 13.2. Mattias Kvist 2003 Solf IK
M16 6.0 V 13.2. William Ollikkala 2003 Solf IK
M8 1.5 km V 13.2. Elias Vesterback 2011 IF Fyren
M8 1.5 km V 13.2. Sindre Ramstedt 2011 IF Fyren
M8 1.5 km V 13.2. William Snickars 2011 IF Fyren
M8 1.5 km V 13.2. Alex Lundfors 2011 Malax IF
M8 1.5 km V 13.2. Oliver Krook 2011 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km V 13.2. Amanda Vesterback 2009 IF Fyren
N10 1.5 km V 13.2. Ella Berglund 2010 IF Fyren
N10 1.5 km V 13.2. Emma Vägar 2010 IF Fyren
N10 1.5 km V 13.2. Ida Karlsson 2010 IF Fyren
N10 1.5 km V 13.2. Inez Lundfors 2009 Malax IF
N10 1.5 km V 13.2. Lea Snickars 2009 Närpes Kraft Skidförening
N10 1.5 km V 13.2. Linnea Hyöty 2009 Solf IK
N10 1.5 km V 13.2. Katri Uusitalo 2010 Teuvan Rivakka
N10 1.5 km V 13.2. Netta Saarela 2010 Teuvan Rivakka
N12 1.5 km V 13.2. Agnes Berglund 2007 IF Fyren
N12 1.5 km V 13.2. Tindra Juthström 2008 IF Fyren
N12 1.5 km V 13.2. Fanny Lindqvist 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.5 km V 13.2. Isabella Enlund 2007 Närpes Kraft Skidförening
N12 1.5 km V 13.2. Matilda Snickars 2008 Närpes Kraft Skidförening
N14 3.0 V 13.2. Jenifer Sjöstrand 2006 NORRVALLA SKI TEAM
N14 3.0 V 13.2. Mathilda Westermark 2006 Närpes Kraft Skidförening
N16 4.5 km V 13.2. Julia Enlund 2004 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km V 13.2. Signe Fröding 2013 IF Fyren
N8 1.5 km V 13.2. Alva Storthors 2011 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km V 13.2. Maja Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km V 13.2. Melinda Snickars 2012 Närpes Kraft Skidförening
N8 1.5 km V 13.2. Nova Enlund 2011 Närpes Kraft Skidförening