Ystävänpäivän iltahiihdot

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 14.2.2019
Kilpailun alkamisajankohta 18.30
Ilmoittautumisen eräpäivä 11.2.19 23:59:59
Kilpailun nimi Ystävänpäivän iltahiihdot
Kilpailun numero 732
Kilpailupaikka Jurva
Kilpailupaikan osoite Jurvan AH-Stadion, Kauhajoentie 83, 66300 Jurva
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: To 14.02.2019
Hiihdettävät matkat tarkentuvat lumitilanteen mukaan
Sarja Matka
MYL V 8 km
NYL V 4 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M10 V 1.5 km
N10 V 1.5 km
M12 V 2 km
N12 V 2 km
M14 V 4 km
N14 V 3 km
M16 V 6 km
N16 V 4 km
M18 V 8 km
N18 V 4 km
M20 V 8 km
N20 V 4 km
M40 V 6 km
N40 V 4 km
M50 V 4 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Jurvan Urheilijat
Seuranumero 10349845
Yhteyshenkilö Katja Ruotsalainen
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 050-5757 602
GSM
Fax
WWW-osoite http://www.jurvanurheilijat.fi
Sähköposti katja.ruotsalainen@ejh.fi
Ilmoittautumiset Kilmoon 11.2.2019 klo 23.59 mennessä
Osanottomaksut alle 16 v 13 €, muut 17 €
Pankki ja tilinro POP FI9147302020007816 Jurvan Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Katja Ruotsalainen 050-5757 602 / katja.ruotsalainen@ejh.fi
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km V 14.2. Aaro Haapamäki 2009 Kauhajoen Karhu
M10 1.5 km V 14.2. Konsta Kalliomäki 2009 Kauhajoen Karhu
M10 1.5 km V 14.2. Leevi Kiukkonen 2010 Kauhajoen Karhu
M14 4 km V 14.2. Eetu Penttilä 2005 Jurvan Urheilijat
M18 8 km V 14.2. Petteri Mattila 2001 Teuvan Rivakka
M18 8 km V 14.2. Santeri Leikas 2001 Teuvan Rivakka
M50 4 km V 14.2. Jens Heinonen 1964 Solf IK
M8 1 km V 14.2. Viljami Antila 2011 Jurvan Urheilijat
MYL 8 km V 14.2. Arto Tikkala 1982 Ilmajoen Kisailijat
MYL 8 km V 14.2. Joel Knif 1983 Solf IK
N10 1.5 km V 14.2. Essi Penttilä 2009 Jurvan Urheilijat
N10 1.5 km V 14.2. Neea Ruotsalainen 2009 Jurvan Urheilijat
N10 1.5 km V 14.2. Kerttu Rajala 2009 Seinäjoen Hiihtoseura
N10 1.5 km V 14.2. Netta Saarela 2010 Teuvan Rivakka
N12 2 km V 14.2. Ella Penttilä 2008 Jurvan Urheilijat
N12 2 km V 14.2. Neea Hakala 2008 Lapuan Virkiä
N12 2 km V 14.2. Agnes Herlin 2007 Malax IF
N12 2 km V 14.2. Alva Karls 2008 Malax IF
N12 2 km V 14.2. Siiri Perälä 2008 Teuvan Rivakka
N14 3 km V 14.2. Fanny Karls 2006 Malax IF
N16 4 km V 14.2. Ines Tuohimaa 2004 Solf IK
N18 4 km V 14.2. Anni Rinta-Keturi 2001 Seinäjoen Hiihtoseura
NYL 4 km V 14.2. Anu Niemistö 1986 Seinäjoen Hiihtoseura