Satakunnan Junior-/seuracup 4/4, Lähitapiola HS-cup 5/5/Parkano

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 23.3.2019
Kilpailun alkamisajankohta 11
Ilmoittautumisen eräpäivä 20.3.19 21:59:59
Kilpailun nimi Satakunnan Junior-/seuracup 4/4, Lähitapiola HS-cup 5/5/Parkano
Kilpailun numero 706
Kilpailupaikka Parkano
Kilpailupaikan osoite Hiihtokeskuksentie 35, 39700 Parkano
Kilpailun luokitus Piirikunnallinen
Hiihtotapa V
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 23.03.2019
Sarja Matka
M6 V 0.5 km
N6 V 0.5 km
M7 V 1 km
N7 V 1 km
M8 V 1 km
N8 V 1 km
M9 V 1.5 km
N9 V 1.5 km
M10 V 1.5 km
N10 V 1.5 km
M11 V 2 km
N11 V 2 km
M12 V 2 km
N12 V 2 km
M13 V 4 km
N13 V 4 km
M14 V 4 km
N14 V 4 km
M15 V 6 km
N15 V 4 km
M16 V 6 km
N16 V 4 km
Seuran tiedot
Järjestävä seura Parkanon Urheilijat
Seuranumero 10345506
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin 045 123 4265
GSM
Fax
WWW-osoite www.parkanonurheilijat.fi
Sähköposti jarkko.piilola1@gmail.com
Ilmoittautumiset 20.3.2019 klo 22 mennessä.
Osanottomaksut 12 €
Pankki ja tilinro OP Satapirkka FI87 5327 0540 2059 99 Parkanon Urheilijat
Tiedustelut ja lisäinfo Jarkko Piilola 045-1234265
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Muuta tietoa Parkkitilaa on riittävästi isommillekin autoille.
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
M10 1.5 km V 23.3. Leevi Pein 2009 Kankaanpään Urheilijat
M10 1.5 km V 23.3. Fran Klaric 2009 Noormarkun Nopsa
M10 1.5 km V 23.3. Elmeri Haapamäki 2009 Parkanon Urheilijat
M10 1.5 km V 23.3. Toivo Koivu 2009 Vammalan Seudun Voima
M10 1.5 km V 23.3. Ilmari Saari 2009 Ähtärin Urheilijat
M11 2 km V 23.3. Jere Peltomäki 2008 Kankaanpään Urheilijat
M11 2 km V 23.3. Lauri Peura 2008 Kauhajoen Karhu
M11 2 km V 23.3. Aapo Manner 2008 Noormarkun Nopsa
M11 2 km V 23.3. Juho Viitanen 2008 Noormarkun Nopsa
M11 2 km V 23.3. Sakarja Koivisto 2008 Noormarkun Nopsa
M11 2 km V 23.3. Kalle Kyösti 2008 Parkanon Urheilijat
M11 2 km V 23.3. Oula Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
M11 2 km V 23.3. Tomi Koskiniemi 2008 Parkanon Urheilijat
M11 2 km V 23.3. Olavi Tuomisto 2008 Vammalan Seudun Voima
M12 2 km V 23.3. Miika Raitinpää 2007 Jämin Jänne
M12 2 km V 23.3. Frans Rintamäki 2007 Kankaanpään Urheilijat
M12 2 km V 23.3. Aleksi Henttinen 2007 Noormarkun Nopsa
M12 2 km V 23.3. Juho Kallio 2007 Noormarkun Nopsa
M12 2 km V 23.3. Aleksi Ahlfors 2007 Rasti-Lukko
M12 2 km V 23.3. Veli Lampila 2007 Vammalan Seudun Voima
M13 4 km V 23.3. Henri Saunaluoma 2006 Kankaanpään Urheilijat
M13 4 km V 23.3. Rami Tuominen 2006 Kankaanpään Urheilijat
M13 4 km V 23.3. Verneri Lehtinen 2006 Lauttakylän Luja
M13 4 km V 23.3. Olli Lindroos 2006 Noormarkun Nopsa
M13 4 km V 23.3. Patrik Rautiainen 2006 Valkeakosken Haka
M14 4 km V 23.3. Taneli Salminen 2005 Noormarkun Nopsa
M14 4 km V 23.3. Tami Pohjonen 2005 Parkanon Urheilijat
M14 4 km V 23.3. Juhana Siivonen 2005 Rasti-Lukko
M15 6 km V 23.3. Jere Raitinpää 2004 Jämin Jänne
M15 6 km V 23.3. Topias Stenroos 2004 Nakkilan Vire
M15 6 km V 23.3. Topias Salminen 2004 Noormarkun Nopsa
M15 6 km V 23.3. Elias Lehtonen 2004 Ulvilan Ura
M6 0.5 km V 23.3. Konsta Koskenniemi 2013 Nakkilan Vire
M7 1 km V 23.3. Kaarlo Kauko 2012 Rasti-Lukko
M7 1 km V 23.3. Elias Lähde 2012 Vammalan Seudun Voima
M8 1 km V 23.3. Toivo Raitinpää 2011 Jämin Jänne
M8 1 km V 23.3. Eelis Votshenko 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 23.3. Eemeli Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 23.3. Juho Kuuskoski 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 23.3. Viljo Vehkamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
M8 1 km V 23.3. Jonni Pirttinen 2011 Noormarkun Nopsa
M8 1 km V 23.3. Eino Myllymäki 2011 Parkanon Urheilijat
M8 1 km V 23.3. Konsta Vahantapohja 2011 Parkanon Urheilijat
M9 1.5 km V 23.3. Vesperi Laino 2010 Kankaanpään Urheilijat
M9 1.5 km V 23.3. Lukas Heinonen 2010 Rasti-Lukko
M9 1.5 km V 23.3. Nuutti Ruusunen 2010 Rasti-Lukko
M9 1.5 km V 23.3. Tuukka Kaskinen 2010 Rasti-Lukko
M9 1.5 km V 23.3. Antti Tuomisto 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km V 23.3. Visa Lampila 2010 Vammalan Seudun Voima
M9 1.5 km V 23.3. Väinö Koivu 2010 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km V 23.3. Noora Raitinpää 2010 Jämin Jänne
N10 1.5 km V 23.3. Aada Votshenko 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km V 23.3. Anna Saine 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km V 23.3. Elsa Hietaoja 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km V 23.3. Emma Uusi-Rajasalo 2009 Kankaanpään Urheilijat
N10 1.5 km V 23.3. Helmi Äärelä 2009 Nakkilan Vire
N10 1.5 km V 23.3. Lotta Kivioja 2009 Nakkilan Vire
N10 1.5 km V 23.3. Anni Rohila 2009 Rasti-Lukko
N10 1.5 km V 23.3. Jenny Sköld 2009 Rasti-Lukko
N10 1.5 km V 23.3. Sallamaria Miikkulainen 2009 Rasti-Lukko
N10 1.5 km V 23.3. Sara Karimäki 2009 Vammalan Seudun Voima
N10 1.5 km V 23.3. Vilma Pääkkönen 2009 Vammalan Seudun Voima
N11 2 km V 23.3. Milla Ylilammi 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N11 2 km V 23.3. Minea Salo 2008 Honkajoen Seudun Urheilijat
N11 2 km V 23.3. Eevi Pohjolainen 2008 Lauttakylän Luja
N11 2 km V 23.3. Liina Laine 2008 Lauttakylän Luja
N11 2 km V 23.3. Neea Lindroos 2008 Noormarkun Nopsa
N11 2 km V 23.3. Stella Määttänen 2008 Noormarkun Nopsa
N11 2 km V 23.3. Inka Kuusiluoma 2008 Parkanon Urheilijat
N11 2 km V 23.3. Minea Yli-Kärkelä 2008 Parkanon Urheilijat
N11 2 km V 23.3. Milja Kaapu 2008 Punkalaitumen Kunto
N11 2 km V 23.3. Linnea Lähde 2008 Vammalan Seudun Voima
N11 2 km V 23.3. Minttu Saari 2008 Ähtärin Urheilijat
N12 2 km V 23.3. Siiri Laino 2007 Kankaanpään Urheilijat
N12 2 km V 23.3. Maija Vuori 2007 Nakkilan Vire
N12 2 km V 23.3. Emilia Helmi 2007 Noormarkun Nopsa
N13 4 km V 23.3. Anna Stenroos 2006 Nakkilan Vire
N13 4 km V 23.3. Fanni Heikkilä 2006 Nakkilan Vire
N13 4 km V 23.3. Suvi-Ester Koivisto 2006 Noormarkun Nopsa
N13 4 km V 23.3. Venla Lehtonen 2006 Ulvilan Ura
N13 4 km V 23.3. Oona Saarimäki 2006 Ähtärin Urheilijat
N14 4 km V 23.3. Emmi Patrikainen 2005 Nakkilan Vire
N14 4 km V 23.3. Heini Vuori 2005 Nakkilan Vire
N14 4 km V 23.3. Lotta Sjöblom 2005 Nakkilan Vire
N14 4 km V 23.3. Silja Henttinen 2005 Noormarkun Nopsa
N15 4 km V 23.3. Siiri Peura 2004 Kauhajoen Karhu
N15 4 km V 23.3. Siiri Heikkilä 2004 Nakkilan Vire
N15 4 km V 23.3. Ilona Lampila 2004 Vammalan Seudun Voima
N16 4 km V 23.3. Ada Mäkinen 2003 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km V 23.3. Anni Mäkitalo 2013 Kankaanpään Urheilijat
N6 0.5 km V 23.3. Neea Huhtala 2013 Noormarkun Nopsa
N6 0.5 km V 23.3. Venla Vahantapohja 2013 Parkanon Urheilijat
N6 0.5 km V 23.3. Sofia Karimäki 2013 Vammalan Seudun Voima
N7 1 km V 23.3. Minttu Pääkkönen 2012 Vammalan Seudun Voima
N8 1 km V 23.3. Aino Hietaoja 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1 km V 23.3. Hilda Rintamäki 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1 km V 23.3. Iina Mäkitalo 2011 Kankaanpään Urheilijat
N8 1 km V 23.3. Neea Haapio 2011 Nakkilan Vire
N8 1 km V 23.3. Miia Kallio 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1 km V 23.3. Susanne Koivisto 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1 km V 23.3. Wilhelmiina Ruohomäki 2011 Noormarkun Nopsa
N8 1 km V 23.3. Victoria Yli-Kärkelä 2011 Parkanon Urheilijat
N8 1 km V 23.3. Julia Sköld 2011 Rasti-Lukko
N8 1 km V 23.3. Saratuulia Miikkulainen 2011 Rasti-Lukko
N9 1.5 km V 23.3. Miisa Salo 2010 Honkajoen Seudun Urheilijat
N9 1.5 km V 23.3. Ilona Äärelä 2010 Nakkilan Vire
N9 1.5 km V 23.3. Vilmiina Mattila 2010 Nakkilan Vire
N9 1.5 km V 23.3. Jenny Viitanen 2010 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km V 23.3. Minttu Huhtala 2010 Noormarkun Nopsa
N9 1.5 km V 23.3. Elmi Haapamäki 2010 Parkanon Urheilijat
N9 1.5 km V 23.3. Elsa Myllymäki 2010 Parkanon Urheilijat
N9 1.5 km V 23.3. Eerika Pelto-Huikko 2010 Rasti-Lukko
N9 1.5 km V 23.3. Olga Kauko 2010 Rasti-Lukko
N9 1.5 km V 23.3. Petra Rautiainen 2010 Valkeakosken Haka