Suomen Cup/ St1-cup

Kilpailutiedot
Kilpailun ajankohta 23.11.2019-24.11.2019
Kilpailun alkamisajankohta la klo 9:45, su klo 10.20 (alustavat alkamisajankohdat)
Ilmoittautumisen eräpäivä 17.11.19 23:59:59
Kilpailun nimi Suomen Cup/ St1-cup
Kilpailun numero 017
Kilpailupaikka Rovaniemi
Kilpailupaikan osoite Taunontie 2 96600 Rovaniemi
Kilpailun luokitus Kansallinen kilpailu,
Suomen Cup,
St1-cup
Hiihtotapa P/V
Ranking Ei
Massahiihto Ei
Sarjat, matkat ja hiihtotapa
Kilpailupäivä 1: La 23.11.2019
Sarja Matka
MYL V 15 km
NYL V 10 km
Kilpailupäivä 2: Su 24.11.2019
Huomaa osallistumisoikeudet!!
Sarja Matka
MYL P sprintti
NYL P sprintti
Seuran tiedot
Järjestävä seura Ounasvaaran Hiihtoseura
Seuranumero 10345085
Yhteyshenkilö
Lähiosoite
Postiosoite
Puhelin
GSM
Fax
WWW-osoite https://www.hiihtoliitto.fi/suomen-cup/
Sähköposti
Ilmoittautumiset 17.11.2019 klo 24:00 mennessä Kilmoon (Huom! ilmoittautumisaikaa jatkettu)
Osanottomaksut 30 € / kilpailija / kilpailu
Pankki ja tilinro POP,Ounasvaaran Hiihtoseura tili: FI44 5642 0320 0338 33, viite: 1258
TD/TDA TD Jussi Prykäri, TDA Vesa Virkkunen, 3. TD sprintissä Pasi Oikkonen
Tiedustelut ja lisäinfo Eero Hietanen 040-5020124, eero.hietanen@hiihtoliitto.fi , Harri Andersson 040-5152649
Käytämme KILMOa Kyllä http://www.kilmo.fi
Lisätiedot
Opastus
Majoitus sales@santasport.fi, +358 (0)207984222 ja muut majoitusliikkeet Rovaniemellä
Palkinnot ja palkintojen jako Palkinnot 3 parhaalle /sarja välittömästi kilpailujen jälkeen
Muuta tietoa Poolialueen vastaava Mika Reijonen 050-366 9909
Piilota ilmoittautuneet Näytä ilmoittautuneet joukkueet


Sarja Kilpailupäivä Osallistuja Syntymävuosi Seura
MYL 15 km V 23.11. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL 15 km V 23.11. Antti Ahvenjärvi 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Anssi Koirikivi 1996 Haapajärven Kiilat
MYL 15 km V 23.11. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Miska Tervala 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 23.11. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL 15 km V 23.11. Joachim Gustafsson 1980 IF Femman
MYL 15 km V 23.11. Johan Gustafsson 1982 IF Femman
MYL 15 km V 23.11. Benjamin Sundqvist 1998 IF Minken
MYL 15 km V 23.11. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL 15 km V 23.11. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL 15 km V 23.11. Remi Lindholm 1998 IF Minken
MYL 15 km V 23.11. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL 15 km V 23.11. Benjamin Holmgren 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km V 23.11. Joakim Nordström 2000 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km V 23.11. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL 15 km V 23.11. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL 15 km V 23.11. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL 15 km V 23.11. Viljam Knif 1990 IF Åsarna
MYL 15 km V 23.11. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Jussi Salo 1991 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Juho Friman 1993 Inarin Yritys
MYL 15 km V 23.11. Niila Ahokas 1989 Inarin Yritys
MYL 15 km V 23.11. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Juha Hyyryläinen 1989 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Jussi Tauriainen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL 15 km V 23.11. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL 15 km V 23.11. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL 15 km V 23.11. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL 15 km V 23.11. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL 15 km V 23.11. Arttu Kaario 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 23.11. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 23.11. Janne Häkkinen 1984 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 23.11. Tero Linnainmaa 1992 Jämsänkosken Ilves
MYL 15 km V 23.11. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL 15 km V 23.11. Lari Laine 1999 Kankaantaan Kisa
MYL 15 km V 23.11. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL 15 km V 23.11. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL 15 km V 23.11. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Joona Mäkelä 1998 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Pauli Mäkelä 1996 Keuruun Kisailijat
MYL 15 km V 23.11. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL 15 km V 23.11. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 23.11. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 23.11. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 23.11. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL 15 km V 23.11. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Matias Lantta 1998 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 23.11. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL 15 km V 23.11. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
MYL 15 km V 23.11. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Jaakko Kotajärvi 1999 Oulunsalon Vasama
MYL 15 km V 23.11. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Niklas Niska 1992 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Eevert Toivonen 1997 Pirkkalan Hiihtäjät
MYL 15 km V 23.11. Heikki Korpela 1990 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Iiro-Mikko Harju 1995 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Joel Ikonen 1994 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Joni Mäki 1995 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Juuso Haarala 1996 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Juuso Mäkelä 1994 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Miikka Kinnunen 1991 POHTI SKITEAM
MYL 15 km V 23.11. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL 15 km V 23.11. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL 15 km V 23.11. Tero Similä 1980 Posion Pyrintö
MYL 15 km V 23.11. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
MYL 15 km V 23.11. Eerik Puranen 1987 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km V 23.11. Pekka Karppanen 1993 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km V 23.11. Sami Lähdemäki 1992 Saarijärven Pullistus
MYL 15 km V 23.11. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
MYL 15 km V 23.11. Elmeri Voutilainen 2000 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Riku Ollikainen 1999 Siilinjärven Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Kalle Häkkinen 1995 Ski Jyväskylä
MYL 15 km V 23.11. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL 15 km V 23.11. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL 15 km V 23.11. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL 15 km V 23.11. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 15 km V 23.11. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL 15 km V 23.11. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
MYL 15 km V 23.11. Tuomas Ranto 1999 TEAM SKIERS
MYL 15 km V 23.11. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL 15 km V 23.11. Jani Simola 1985 Valkealan Kajo
MYL 15 km V 23.11. Henri Erkkilä 1998 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Otso Klemola 1993 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Vilho Moilanen 1992 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL 15 km V 23.11. Tuomas Kotro 1993 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 23.11. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL 15 km V 23.11. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
MYL 15 km V 23.11. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL 15 km V 23.11. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 23.11. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 23.11. Tino Tiilikainen 1987 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 23.11. Topi Kuorelahti 1991 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 23.11. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL 15 km V 23.11. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 15 km V 23.11. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL 15 km V 23.11. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL 10 km V 23.11. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL 10 km V 23.11. Henna Rautiainen 1991 Himangan Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL 10 km V 23.11. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL 10 km V 23.11. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL 10 km V 23.11. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL 10 km V 23.11. Maarit Korpi 1986 IF Åsarna
NYL 10 km V 23.11. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
NYL 10 km V 23.11. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL 10 km V 23.11. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL 10 km V 23.11. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL 10 km V 23.11. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 23.11. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 23.11. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 23.11. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
NYL 10 km V 23.11. Salla Koskela 1992 Keravan Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL 10 km V 23.11. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
NYL 10 km V 23.11. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL 10 km V 23.11. Heta Jalonen 1991 Lempäälän Kisa
NYL 10 km V 23.11. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL 10 km V 23.11. Kati Roivas 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL 10 km V 23.11. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL 10 km V 23.11. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL 10 km V 23.11. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 23.11. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 23.11. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 23.11. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL 10 km V 23.11. Heli Heiskanen 1981 TEAM SKIERS
NYL 10 km V 23.11. Miia Säilynoja 1994 TEAM SKIERS
NYL 10 km V 23.11. Aira-Maarit Mantsinen 1991 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Sonja Eskelinen 1998 Vantaan Hiihtoseura
NYL 10 km V 23.11. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL 10 km V 23.11. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 23.11. Sanna Martikkala 1993 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 23.11. Susanna Saapunki 1992 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 23.11. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL 10 km V 23.11. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima
MYL sprintti P 24.11. Santtu Nyman 1991 Anjalan Liitto
MYL sprintti P 24.11. Eero Iso-Tryykäri 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Ilmari Saarinen 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Matias Heinonen 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Miika Heikkilä 1996 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Niilo Helkama 2000 Espoon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Jaakko Mattila 2002 Himangan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Juuso Mattila 2000 Himangan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Verneri Suhonen 1997 Hollolan Urheilijat -46
MYL sprintti P 24.11. Johannes Vuorela 2000 IF Minken
MYL sprintti P 24.11. Kalle Parantainen 1999 IF Minken
MYL sprintti P 24.11. Ville Parantainen 1998 IF Minken
MYL sprintti P 24.11. Jonas Nordström 1997 IF Sibbo-Vargarna
MYL sprintti P 24.11. August Högnabba 1998 IF Åsarna
MYL sprintti P 24.11. Oscar Högnabba 1994 IF Åsarna
MYL sprintti P 24.11. Antti Kartano 1994 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti P 24.11. Kari Varis 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti P 24.11. Karri Hakala 1996 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti P 24.11. Timo Mantere 1983 Ilmajoen Kisailijat
MYL sprintti P 24.11. Lari Lehtonen 1987 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Mikael Rovio 2000 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Miro Karppanen 1998 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Olli Ahonen 1999 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Santeri Erola 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Tomi Mikkonen 1993 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Ville Ahonen 1994 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Ville Maunuksela 1989 Imatran Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Erno Kantanen 1998 Juvan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Jeremias Lipsanen 1995 Juvan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Juha Hyyryläinen 1989 Juvan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Topi Huttunen 1993 Juvan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Antti Ojansivu 1993 Jämin Jänne
MYL sprintti P 24.11. Jussi Jussila 2000 Jämin Jänne
MYL sprintti P 24.11. Markus Vuorela 1996 Jämin Jänne
MYL sprintti P 24.11. Ristomatti Hakola 1991 Jämin Jänne
MYL sprintti P 24.11. Tomi Santasalo 1999 Jämin Jänne
MYL sprintti P 24.11. Hannes Hyytiäinen 2000 Jämsänkosken Ilves
MYL sprintti P 24.11. Eelis Valikainen 2000 Kalajoen Junkkarit
MYL sprintti P 24.11. Jussi Rantala 2003 Karihaaran Visa
MYL sprintti P 24.11. Santeri Pirneskoski 1998 Karihaaran Visa
MYL sprintti P 24.11. Ville-Petteri Saarela 1989 Keminsuun Kisa
MYL sprintti P 24.11. Iisakki Ponnikas 1999 Keravan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Wiljam Mattila 2000 Keravan Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Jussi Karkkulainen 1996 Kontiolahden Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Elmeri Toivanen 1998 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Emil Liekari 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Lauri Aaltonen 2001 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Lauri Lepistö 1996 Kouvolan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Oskari Juutinen 2000 Kuhmo-Ski
MYL sprintti P 24.11. Juuso Tossavainen 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 24.11. Niko Husu 1998 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 24.11. Petteri Kymäläinen 1988 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 24.11. Teemu Pöntinen 1994 Kuusamon Erä-Veikot
MYL sprintti P 24.11. Petri Torvinen 1991 Liperin Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Vili Hämäläinen 1994 Mikkelin Hiihtäjät
MYL sprintti P 24.11. Alexander Ståhlberg 2002 NORRVALLA SKI TEAM
MYL sprintti P 24.11. Eero Mannila 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Lauri Mannila 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Matti Korhonen 1995 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Niilo Moilanen 2001 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Petteri Laurén 1998 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Viljami Vuorre 2000 Oulun Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Joonas Sarkkinen 1994 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Lauri Pyhäjärvi 1996 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Markus Hietanen 1995 Ounasvaaran Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Heikki Korpela 1990 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Iiro-Mikko Harju 1995 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Joel Ikonen 1994 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Joni Mäki 1995 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Juho Halonen 1988 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Juuso Haarala 1996 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Juuso Mäkelä 1994 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Miikka Kinnunen 1991 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Roope Haapakangas 1997 POHTI SKITEAM
MYL sprintti P 24.11. Antti Häkämies 1986 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 24.11. Eero Vuollet 1997 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 24.11. Eino Vuollet 1993 Posion Pyrintö
MYL sprintti P 24.11. Antti Honkimaa 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Iivo Niskanen 1992 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Perttu Hyvärinen 1991 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Valtteri Pennanen 2001 Puijon Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Kristian Väänänen 1999 Rovaniemen Maratonhiihtäjät
MYL sprintti P 24.11. Leevi Virkkala 2001 Sievin Sisu
MYL sprintti P 24.11. Aleksi Parttimaa 1997 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Lassi Vuorinen 1998 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Lauri Vuorinen 1995 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Leevi Vuorinen 2003 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Leo Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Onni Rantahalvari 1999 Skiteam 105
MYL sprintti P 24.11. Eetu Kurkikangas 1999 Tammelan Ryske
MYL sprintti P 24.11. Tuomas Ranto 1999 TEAM SKIERS
MYL sprintti P 24.11. Niklas Peltoniemi 1993 Teuvan Rivakka
MYL sprintti P 24.11. Riku Hakala 1997 Toholammin Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Kaarel Kasper Kõrge 1996 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Mikko Kuusela 1987 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Roni Lukkarinen 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Teemu Sillantaus 1997 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Ville Vakkila 1999 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Waltteri Vinkanharju 1995 Vantaan Hiihtoseura
MYL sprintti P 24.11. Väinö Kotro 2000 Vehkalahden Veikot
MYL sprintti P 24.11. Aapo Taipale 2001 Vetelin Urheilijat
MYL sprintti P 24.11. Vesa Raussi 1996 Vihdin Viesti
MYL sprintti P 24.11. Juho Mikkonen 1990 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 24.11. Miska Poikkimäki 2000 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 24.11. Turo Sipilä 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
MYL sprintti P 24.11. Aapo Haataja 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL sprintti P 24.11. Tino Stenman 2001 Ylöjärven Ryhti
MYL sprintti P 24.11. Verneri Poikonen 1998 Äänekosken Huima
NYL sprintti P 24.11. Kaisa Salminen 2000 Aavasaksan Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Ida Haapala 2001 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Nea Katajala 1995 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Rebecca Ehrnrooth 1999 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Sirkka Ehrnrooth 1956 Espoon Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Tiia Olkkonen 1999 Haapajärven Kiilat
NYL sprintti P 24.11. Anni Kainulainen 1992 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Laura Mononen 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Maija Hakala 1984 Hämeenlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Anna-Kajsa Lall 1991 IF Femman
NYL sprintti P 24.11. Jennifer Antell 1993 IF Femman
NYL sprintti P 24.11. Linnea Henriksson 1998 IF Femman
NYL sprintti P 24.11. Andrea Julin 1994 IF Minken
NYL sprintti P 24.11. Vilma Ryytty 2001 Iisalmen Visa
NYL sprintti P 24.11. Hanna Ray 2000 IK Falken
NYL sprintti P 24.11. Katariina Lonka 1995 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Krista Pärmäkoski 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Maaret Pajunoja 1990 Ikaalisten Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Emma Jyrkinen 1998 Imatran Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Hanna Varjus 1994 Imatran Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Emmi Hakomäki 1998 Jämin Jänne
NYL sprintti P 24.11. Jemina Böök 2000 Jämin Jänne
NYL sprintti P 24.11. Josefiina Böök 1999 Jämin Jänne
NYL sprintti P 24.11. Anita Korva 1999 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Anne Kyllönen 1987 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Anni Alakoski 1997 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Heini Hokkanen 1986 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Miia Kemppainen 1993 Kainuun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Tuuli Raunio 2002 Kankaantaan Kisa
NYL sprintti P 24.11. Elina Tikkanen 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 24.11. Ella Anttola 1999 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 24.11. Emmi Lämsä 1998 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 24.11. Eveliina Toivanen 2000 Karihaaran Visa
NYL sprintti P 24.11. Laura Karkkulainen 1992 Kontiolahden Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Eveliina Korva 1998 Kuusamon Erä-Veikot
NYL sprintti P 24.11. Marja-Terttu Repo 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Noora Kivikko 1990 Lahden Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Siiri Kaijansinkko 2001 Lappeen Riento
NYL sprintti P 24.11. Eeva Nurmi 1992 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 24.11. Oona Kettunen 1994 Lempäälän Kisa
NYL sprintti P 24.11. Kati Roivas 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Petra Torvinen 1994 Liperin Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Jasmin Kähärä 2000 Mikkelin Hiihtäjät
NYL sprintti P 24.11. Rebecca Immonen 1998 Nastolan Naseva
NYL sprintti P 24.11. Marjaana Pitkänen 1991 Oulun Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Emilia Kähkönen 2002 Ounasvaaran Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Johanna Matintalo 1996 Pöytyän Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Anni Kaipainen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Netta Tuhkanen 1996 Rantasalmen Urheilijat
NYL sprintti P 24.11. Eevi-Inkeri Tossavainen 2003 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Vilma Jylhä 1996 Savonlinnan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Eevakaisa Loukusa 1992 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Johanna Ukkola 1993 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Senni Vuolle 1996 Siilinjärven Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Anita Kirvesniemi 1990 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Annu Pylkkänen 1999 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Emma Hämäläinen 1992 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Ida Meriläinen 1994 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Jenni Raivio 1989 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Marika Aho 2000 Ski Jyväskylä
NYL sprintti P 24.11. Aino-Maria Linna 2000 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 24.11. Katriina Autti 1999 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 24.11. Maria Hiivala 1997 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 24.11. Roosa Juuska 1996 TEAM SKIERS
NYL sprintti P 24.11. Vilma Kanerva 2002 Valkeakosken Haka
NYL sprintti P 24.11. Eeva Ahervo 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Elisa Pelttari 1989 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Hennariikka Rahkola 1992 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Iina Ahokas 1990 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Jasmi Joensuu 1996 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Riina Perkiö 1999 Vantaan Hiihtoseura
NYL sprintti P 24.11. Kerttu Niskanen 1988 Vieremän Koitto
NYL sprintti P 24.11. Aija Söyrinki 1996 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 24.11. Katri Lylynperä 1994 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 24.11. Vilma Nissinen 1997 Vuokatti Ski Team Kainuu
NYL sprintti P 24.11. Titta Kuorelahti 1996 Äänekosken Huima